Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 45 46 47 48 49 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#377   2008. 02. 25. hétfő 17:32
Sexxy_boy Sexxy_boy
csak az eggyi khozzászólásba olvastam az egész kamu és ezért írtam,
utánna is kéne nézni, és nem kéne kiforgatni a szavaimat.
(nem most az előző hozzászólásokban)
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 02. 25. hétfő 09:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 25. hétfő 09:58
Tartalmas tömör válasz barátom, de a kérdés nem az volt, hogy létezik e? Mert azt már bizonyítottuk.
G-pontra vadászunk?
#376   2008. 02. 25. hétfő 09:58
MrEnigma MrEnigma
Tartalmas tömör válasz barátom, de a kérdés nem az volt, hogy létezik e? Mert azt már bizonyítottuk.
G-pontra vadászunk?
(Ez egy válasz Sexxy_boy üzenetére (2008. 02. 18. hétfő 14:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 18. hétfő 14:42
Létezik ez biztos!!!!
Szerintem olyan érzés lehet mikor a férfi is elélvez.
#375   2008. 02. 18. hétfő 14:42
Sexxy_boy Sexxy_boy
Létezik ez biztos!!!!
Szerintem olyan érzés lehet mikor a férfi is elélvez.
#374   2008. 02. 18. hétfő 11:55
MrEnigma MrEnigma
Láb a nyakban póz stimmel.
Ebben a pózban a hüvely kicsit már hanyatt dől és a behatolásnál nekifeszülsz a hüvely elülső falának ahol a G-pontja van aminek következtében a növekvő öröm hatására, jöhet a spriccelés. nyes
De ha ugyanezt az ingerlést más pózban is el tudod érni akkor az is jó póz!
Lényeg, hogy mit hol hogyan izgatsz.
(Ez egy válasz minyu üzenetére (2008. 02. 16. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 16. szombat 22:34
Elárulod hogy milyen is az a póz és technika?
#373   2008. 02. 17. vasárnap 09:43
Tibaj Tibaj
Nálunk az jött be,amikor a hátán fekszik,és a lábait felhúzza, és a nyakamba rakja...Nálunk ez vált be... smile
#372   2008. 02. 16. szombat 22:34
minyu minyu
Elárulod hogy milyen is az a póz és technika?
(Ez egy válasz Tibaj üzenetére (2008. 02. 16. szombat 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 16. szombat 10:35
Nekem óriási öröm volt,amikor a párom spriccelve élvezett el...És azóta többször is csináljuk úgy,h.spriccelve élvezzen...Meg van rá a megfelelő pozíció... smile
#371   2008. 02. 16. szombat 10:35
Tibaj Tibaj
Nekem óriási öröm volt,amikor a párom spriccelve élvezett el...És azóta többször is csináljuk úgy,h.spriccelve élvezzen...Meg van rá a megfelelő pozíció... smile
#370   2008. 02. 15. péntek 22:45
sanyisanyi74 sanyisanyi74
Sok dolgod neked sem volt nőkel,a női orgazmusnak nem velejárója a spriccelés
(Ez egy válasz egyremegy üzenetére (2008. 02. 15. péntek 02:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 15. péntek 02:23
Nos! Ez egy nagyon jó dolog arra, hogy megtudd, megjátszott-e az orgazmus! smile
#369   2008. 02. 15. péntek 22:37
petting petting
nem talakoztam meg olyannal aki spriccelt volna,de orommel taliznek egy ilyen csajszival
#368   2008. 02. 15. péntek 22:01
MmePrune MmePrune Admin
vagyis ha egy nő nem spriccel, akkor csak megjátszotta az orgazmust?
(Ez egy válasz egyremegy üzenetére (2008. 02. 15. péntek 02:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 15. péntek 02:23
Nos! Ez egy nagyon jó dolog arra, hogy megtudd, megjátszott-e az orgazmus! smile
#367   2008. 02. 15. péntek 02:23
egyremegy egyremegy
Nos! Ez egy nagyon jó dolog arra, hogy megtudd, megjátszott-e az orgazmus! smile
#366   2008. 02. 11. hétfő 21:43
Chris89 Chris89
Akkor megnyugodtam smile
#365   2008. 02. 11. hétfő 09:38
MrEnigma MrEnigma
Szerintem neki pont az a "baja" amiről a topic szól! smile
Örülj neki. nyes Ja egy tipp, elvileg ha mesi után van két héttel a láyn (azaz a termékeny időszakban), akkor édeskés és enyhén virágillatú a cucc. Végképp nem hasonlít vizeleethez, sem semmi máshoz. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Hogy előtte inkább semmilyen ízetlan szagtalan, meg utána is de az alatt az egy hét alatt ami két mesi közt majdnem pont középen van, akkor illatos és édes!
Cáfolatot megerősítést várok. wink
(Ez egy válasz Chris89 üzenetére (2008. 02. 08. péntek 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 08. péntek 15:00
Sziasztok Nekem most van először komoly kapcsolatom. Segítségeteket szeretném kérni h. mitől van az hogy ha lovagol a barátnőm lepisili a farkam? Élvezi vagy csak vizelet visszatartási problémája van?
#364   2008. 02. 08. péntek 15:00
Chris89 Chris89
Sziasztok Nekem most van először komoly kapcsolatom. Segítségeteket szeretném kérni h. mitől van az hogy ha lovagol a barátnőm lepisili a farkam? Élvezi vagy csak vizelet visszatartási problémája van?
#363   2008. 02. 04. hétfő 14:09
X Törölt felhasználó (88129)
Úgy, ahogy Angel30 leírta! Már vagy fél éve egyszer kifejtettem, de megismétlem: minden Nőből ki lehet hozni ezt az ejakulációt, csak türelem, oldottság, nehéz leírni, de teljes bizalom és szeretet kérdése. (Természetesen az önzetlen odafigyelésen túl!) Ami változik, az egyedűl a "mennyiség"! Ha a fiú nagyon "elfáradt" már, és rá tudja beszélni a partnernőt egy masztira, és nyugodtan ODAFIGYEL, láthatja is. Van ahol "Niagara", van ahol csak pár csepp, de hosszú életem tapasztalata alapján, minden Nőnél elérhető, és kedves férfitársaim, erre kell törekedni.
#362   2008. 02. 01. péntek 11:16
tom1019 tom1019 VIP Admin
a sok vita és téves hiedelem és tapasztalatok után:



Női ejakuláció spriccelős fajtája:
(egy orvos professzor nyilatkozata)

"A női ejakuláció nem teljesen kikutatott terület. Állítólag valaki talált a nőkben egy prosztataszerű mirigyet, ami ebben játszik szerepet. Én sok esetet boncoltam patológus koromban, de ilyet nem láttam. Pedig állíthatom, hogy szövettanilag is jól feldolgozott objektumnak számít manapság az ember. Az ejakuláció mégis létezik. A saját verziómat tudom csak elmondani neked.

A nők a szexuális izgalom hatására gyorsabban választanak ki vizeletet. A "ritmikus gimnasztika" során az izmok hullámzása és az élvezet által kiváltott erőlködések, nyomások, amiket a nő végez közben, egy-egy vizelethullámot továbbítanak a húgycsőbe. Amikor a nő elélvez, a kismedencei izmok még erősebben megfeszülnek-elernyednek, lüktetnek, a vizelet pedig nagy nyomással ki-ki lövell, növelve az élvezetet. Így látványban és élményben is hasonlít a férfi magömléséhez. Olyan messzire persze nem lő, mert a női húgycső jóval tágabb, mint a férfié.
(A férfi a merevedéskor nem tud vizelni. Hasonló vizelési ingere lehet, ha a korábban sem üres hólyag hirtelen megtelődik és megfeszül a nemi izgalom hatására.) Ez az anyag a nőknél egy igen tiszta, színtelen és szagtalan, steril folyadék. A szex közbeni hormontermelés növekedése is valószínű, hogy hatással van arra, hogy hirtelen víz távozzon a szervezetből a veséken keresztül. Mivel ez nagyon friss, és nem volt idő arra, hogy a kiválasztó csatornákban és a húgyhólyagban tartózkodva egyes anyagok még átalakuljanak benne, így vízszerűsége megmaradt. Valószínűnek tartom azt is, hogy ez a vizelet hígabb és bomlástermékekben szegényebb lehet.
Amelyik nő jól átadja magát az élvezetnek, bármelyik nő tehát képes lehet erre, az ejakulálhat. Idegrendszerileg viszont van ebben is különbség, vannak érzékenyebb nők, akikre hirtelen rájön a vizelési inger szextől függetlenül is. Ők talán potenciálisan többször ejakulálnának. A viselkedés ezt gátolni tudja még ilyenkor is. Ezért nem feltétlenül jár együtt az orgazmus a vizeléssel."

#361   2008. 01. 19. szombat 13:41
Peter_xx Peter_xx
Első alkalommal én is meglepődtem és kedvesem is zavarba jött.
A játék viszont roppant csodálatos volt mindkettőnknek, ezért rendszeresen alkalmaztuk. Az eredményt rendszeresen az arcomba, számba spriccelte.
Szerintem rendkívül élvezetes!
#360   2008. 01. 17. csütörtök 09:46
Krok486 Krok486
Így is kell, hogy mindenki okuljon
(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 16. szerda 20:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 16. szerda 20:35
Itt szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, mondd csak. vigyor3
#359   2008. 01. 16. szerda 20:35
Rebecca20 Rebecca20
Itt szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, mondd csak. vigyor3
(Ez egy válasz nexi_dj üzenetére (2008. 01. 16. szerda 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 16. szerda 17:06
szia!fel tudnánk venni esetleg a kapcsolatot,ugy nézem te már ebben a témában tapasztalt vagy.
üdv,Nexi
#358   2008. 01. 16. szerda 17:06
nexi_dj nexi_dj
szia!fel tudnánk venni esetleg a kapcsolatot,ugy nézem te már ebben a témában tapasztalt vagy.
üdv,Nexi
(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 11. péntek 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 11. péntek 13:19
Látom, nagyon érdeklődtök a téma iránt. smile

- A pisilés érzete egészen onnantól jelen van, hogy valamilyen módon ingerelve van a g-pont. Gondolom azért, mert elég közel vannak egymáshoz...De nem kell megijedni, mert nem fog ettől senki sem bepisilni, és nem is szabad abbahagyni az ingerlést emiatt, mert ez egy téves riasztás. smile

- Mi váltja ki? Nos a legjobb módszer a kétujjas ujjazás, úgy, hogy a hüvely elülső falát dörzsölje. Ez nálam annyira intenzív, hogy 1-2 perc alatt ettől el is tudok spriccelni. Persze ki lehet váltani farokkal is, a lényeg hogy olyan póz legyen, ahol az elülső falat dörzsöli. Pl. állva hátulról, lovagló póz, és a lány hátradől, stb. Egyébként csiklós izgatás nem is kell hozzá, elég ha csak arra az egy pontra koncentrál az ember.

- Én nekem nem kell rásegítenem semmivel sem, sőt, inkább akadályozni szoktam, mert annyira intenzív az érzés, hogy el is húzom magam. Na, ezt nem szabad hagyni folytatni kell, hiába tiltakozik a csaj, mert akkor van eredménye. Persze ha fáj, akkor az más tészta, csak gondolom sokakat megijeszt a pisilés érzet.

- Az orgazmus érzet tejesen más mint mondjuk csiklós orgazmusnál. Annál minden szép fokozatosan megy, és lassabban jön el a vég, de a spriccelésnél minden olyan hirtelen. Ha már egy-két olyan mozdulatot tesz a párom, ami ingerli azt a pontot, nekem végem van... smile Abban is különbözik, hogy egymás után akár 10x is el lehet spriccelni, ameddig van benned folyadék, addig nincs vége. vigyor5
 
... 45 46 47 48 49 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!