Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 46 47 48 49 50 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#357   2008. 01. 15. kedd 11:23
Krok486 Krok486
Olvastam, írok! Köszi az infókat, némi újdonság azért volt benne.
#356   2008. 01. 14. hétfő 12:36
MrEnigma MrEnigma
De mennyire megéri elolvasni!
Aki kihagyja az ne is írjon ide többet. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (43029)
2008. 01. 14. hétfő 09:55
Ma ezt a cikket találtam,gondoltam megosztom Veletek!
Elnézést ha túl hosszú,de szerintem megéri végig olvasni smile
#355   2008. 01. 14. hétfő 12:36
MrEnigma MrEnigma
Köszi!
Eddig nagyjából ugyanaz amit eddigis már tudtam, de ez csak megerősít abban, hogy amit tudok az nem csak egyedileg értelmezhető és tágabb körben is alkalmazható. smile
(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 11. péntek 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 11. péntek 13:19
Látom, nagyon érdeklődtök a téma iránt. smile

- A pisilés érzete egészen onnantól jelen van, hogy valamilyen módon ingerelve van a g-pont. Gondolom azért, mert elég közel vannak egymáshoz...De nem kell megijedni, mert nem fog ettől senki sem bepisilni, és nem is szabad abbahagyni az ingerlést emiatt, mert ez egy téves riasztás. smile

- Mi váltja ki? Nos a legjobb módszer a kétujjas ujjazás, úgy, hogy a hüvely elülső falát dörzsölje. Ez nálam annyira intenzív, hogy 1-2 perc alatt ettől el is tudok spriccelni. Persze ki lehet váltani farokkal is, a lényeg hogy olyan póz legyen, ahol az elülső falat dörzsöli. Pl. állva hátulról, lovagló póz, és a lány hátradől, stb. Egyébként csiklós izgatás nem is kell hozzá, elég ha csak arra az egy pontra koncentrál az ember.

- Én nekem nem kell rásegítenem semmivel sem, sőt, inkább akadályozni szoktam, mert annyira intenzív az érzés, hogy el is húzom magam. Na, ezt nem szabad hagyni folytatni kell, hiába tiltakozik a csaj, mert akkor van eredménye. Persze ha fáj, akkor az más tészta, csak gondolom sokakat megijeszt a pisilés érzet.

- Az orgazmus érzet tejesen más mint mondjuk csiklós orgazmusnál. Annál minden szép fokozatosan megy, és lassabban jön el a vég, de a spriccelésnél minden olyan hirtelen. Ha már egy-két olyan mozdulatot tesz a párom, ami ingerli azt a pontot, nekem végem van... smile Abban is különbözik, hogy egymás után akár 10x is el lehet spriccelni, ameddig van benned folyadék, addig nincs vége. vigyor5
#354   2008. 01. 14. hétfő 09:55
X Törölt felhasználó (43029)
Ma ezt a cikket találtam,gondoltam megosztom Veletek!
Elnézést ha túl hosszú,de szerintem megéri végig olvasni smile
#353   2008. 01. 14. hétfő 09:53
X Törölt felhasználó (43029)
Tudományosan tehát mára nagyrészt bizonyítottnak tűnik, hogy a férfiakhoz hasonlóan a nők is ejakulálnak, és az orgazmus során speciális váladék távozik a hüvelyből (ami nem azonos a szeretkezés során végig termelt hüvelyi nedvességgel). Sok esetben ez egyenesen spriccel, de legtöbbször csak túlzott nedvesedés, illetve cseppek formájában jelentkezik az örömanyag. A mennyiség minden nő esetében más és más. A kéjanyagot a húgycső jobb és bal oldalán található mirigyek termelik, melyek a hüvely elülső falán találhatók, és működésük a G-pont izgatásakor indul be. Ekkor a mirigyek váladékkal telnek meg, ami aztán az orgazmus során kicsapódik. Természetesen a férfiakkal ellentétben, a női testnedv nem tartalamz spermiumot. A váladék minősége, állaga szintén egyéntől függ: lehet tejszerű vagy világossárga, és az illata is mindig más és más.

A női ejakuláció a megfelelő technika és egy segítőkész partner birtokában elsajátítható. Ejakuláció előtt nagyon sokan vizelési kényszert éreznek, hiszen a G-pont közvetlenül a húgycső mellett helyezkedik el. Sőt mi több, magáról a kicsapódó váladékról sokan azt feltételezik, hogy az maga a vizelet, és szégyenükben nem merik átadni magukat a testi örömöknek. A valóságban azonban az ejakuláció során majdnemhogy lehetetlen bepisilni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy szinte teljesen elzárják a húgyhólyagot.

A spriccelés kiharcolásának legegyszerűbb módja, ha elsajátítjuk a megfelelő ujjtechnikát. Lényeges, hogy a kezek tiszták, a körmök pedig rövidek legyenek, és annyi időt szánjunk a kényeztetésre, amennyit csak lehet. Nagy általánosságban minimum fél óra szükséges az ejakuláció eléréséhez, de minél tovább tart a nő izgatása, annál nagyobb mennyiségben halmozódik fel a mirigyekben a váladék. A nő vegyen fel kényelmes pozíciót, majd síkosított ujjakkkal finoman próbáljuk meg kitapogatni a hüvely elülső falán található G-pontot. A csodapont kitapintása akkor lesz lehetséges, ha a nő megfelelő izgalmi állapotba kerül. Ennek elérése érdekében, miközben ujjunkkal a felderítő hadműveletet végezzük, nyelvünkkel vagy hüvelykujjunkkal finoman izgassuk a csiklót.

A legtöbb nő csakis a csikló izgatása révén izgul fel és tud eljutni az orgazmus állapotába, így semmiképp ne hagyjuk ki a játékból a klitoriszt. Mihelyt nedves lesz a hüvely fala, egy ujj helyett kettőt helyezzünk fel a vaginába úgy, hogy a tenyér felfelé nézzen, és pár centire a hüvely nyílásától hamarosan kitapintható lesz a G-pont. Határozott mozdulattal nyomogassuk ezt a pontot - miközben a csiklót is masszírozzuk -, és ne lepődjünk meg, inkább örüljünk, ha a stimulálás hatására a G-pont egyre nagyobb és egyre keményebb lesz.

#352   2008. 01. 14. hétfő 09:50
X Törölt felhasználó (43029)
Mielőtt a nő elérné az orgazmust, erős vizelési kényszer tör rá, ám az eksztázis végett lazítania kell, és fel kell oldania magában a vizelet visszatartásakor fellépő automatikus reakciót. A vizelet visszatartásáért felelős izmokat úgy kell elengedi, mint ahogy azt vizeléskor tesszük. A technika nehézsége pont abban rejlik, hogy ezeknek az izmoknak a működését leküzdjük. Amennyiben ez sikerül, nagy mennyiségű kéjnedv távozik a vaginából, és különlegesen mély orgazmusban lesz része a nőnek .


Természetesen az ejakuláció elérése megannyi gyakorlást és kísérletezést igényel. Ki kell tapasztalni a megfelelő pózt és a tökéletes technikát ahhoz, hogy kedvesünk elmenjen. Mindegy, hogy a nő először magányosan vagy partnerével együtt áll neki a keresésnek, az egyik legsikeresebb pozitúra, ha hasra fekszik és egy párnát helyez a csípője alá. A párna segítségével olyan szerencsés szögben történhet meg a behatolás, hogy a G-pontot útjába ejti a partner ujja, egy vibrátor vagy a hímvessző. A kísérletezgetés fázisában ajánlatos síkosítót használni.

Ha a nő egyedül kísérletezik, ebben a pózban, míg ujjaival a hüvely falán keresgeti a csodapontot, másik kezével a has alsó tájékán apró nyomásokat gyakorolva érezheti a "benti" keresgélést. Pár centire a hüvely nyílásától hajlítsuk be az ujjunkat, és finoman nyomjuk meg a hüvely elülső falát. Ha sikerül nagyjából kitapintani a pontot, az érzés egy kicsit furcsa lesz, hiszen még nem feltétlenül vagyunk hozzászokva a pont érintéséhez. Első próbálkozás alkalmával ne reméljünk azonnal orgazmust, de mindenképp barátkozzunk meg a különleges érzéssel, hogy egyre ismerősebb és természetesebb legyen.

Nagyon sok örömmel jár együtt, ha a partner segítségével keressük meg a G-pontot. Izgató érzés a férfi számára, hogy a nő testében kutathat és részese lehet az élménynek. Ne szégyelljük hát megkérni partnerünket, hogy legyen a segítségünkre. Feküdjünk hason, párnával a csípő alatt, vagy háton, széttárt lábakkal. Először mutassuk meg neki, hogy körülbelül hol keresgéljen, majd engedjük át neki a terepet. Nagy izgalmat jelent a férfi számára látni a nő arcán, hogy felfedezőútja során milyen érzéseket vált ki partneréből. Az apró nyögdécselés és a gyorsuló lélegzet minden bizonnyal őt is hamar felizgatja.

Ha sikerült ujjal kitapintani a G-pont helyét, következő alkalommal az ujj már a hímvesszővel helyettesíthető. A legszerencsésebb, ha hátulról történik meg a behatolás, ugyanis a hímvessző ebben a helyzetben könyedén nekiütközhet a hüvely elülső falának. Másik közkedvelt pozítúra, ha szemtől szembe helyezkedik el a pár egymásnak, a nő tekerje a férfi csipője köré az egyik lábát, és így húzza magához a férfit, miközben a hímvessző ki-be csúszik. Ebben a helyzetben a G-pont szintén izgathatóvá válik.

#351   2008. 01. 13. vasárnap 10:33
Krok486 Krok486
Gondolom, egyszerűen azért kell pisilni, mert a hüvely elülső falának dörzsölése egyben a húlyhólyagot is nyomja. Ha viszont "üres a pisitank", elvileg télleg nem lehet baj...
(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 11. péntek 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 11. péntek 13:19
Látom, nagyon érdeklődtök a téma iránt. smile

- A pisilés érzete egészen onnantól jelen van, hogy valamilyen módon ingerelve van a g-pont. Gondolom azért, mert elég közel vannak egymáshoz...De nem kell megijedni, mert nem fog ettől senki sem bepisilni, és nem is szabad abbahagyni az ingerlést emiatt, mert ez egy téves riasztás. smile

- Mi váltja ki? Nos a legjobb módszer a kétujjas ujjazás, úgy, hogy a hüvely elülső falát dörzsölje. Ez nálam annyira intenzív, hogy 1-2 perc alatt ettől el is tudok spriccelni. Persze ki lehet váltani farokkal is, a lényeg hogy olyan póz legyen, ahol az elülső falat dörzsöli. Pl. állva hátulról, lovagló póz, és a lány hátradől, stb. Egyébként csiklós izgatás nem is kell hozzá, elég ha csak arra az egy pontra koncentrál az ember.

- Én nekem nem kell rásegítenem semmivel sem, sőt, inkább akadályozni szoktam, mert annyira intenzív az érzés, hogy el is húzom magam. Na, ezt nem szabad hagyni folytatni kell, hiába tiltakozik a csaj, mert akkor van eredménye. Persze ha fáj, akkor az más tészta, csak gondolom sokakat megijeszt a pisilés érzet.

- Az orgazmus érzet tejesen más mint mondjuk csiklós orgazmusnál. Annál minden szép fokozatosan megy, és lassabban jön el a vég, de a spriccelésnél minden olyan hirtelen. Ha már egy-két olyan mozdulatot tesz a párom, ami ingerli azt a pontot, nekem végem van... smile Abban is különbözik, hogy egymás után akár 10x is el lehet spriccelni, ameddig van benned folyadék, addig nincs vége. vigyor5
#350   2008. 01. 13. vasárnap 00:55
don2255 don2255
Nagy szerencséje van a pasidnak.Mázlista
#349   2008. 01. 11. péntek 13:19
Rebecca20 Rebecca20
Látom, nagyon érdeklődtök a téma iránt. smile

- A pisilés érzete egészen onnantól jelen van, hogy valamilyen módon ingerelve van a g-pont. Gondolom azért, mert elég közel vannak egymáshoz...De nem kell megijedni, mert nem fog ettől senki sem bepisilni, és nem is szabad abbahagyni az ingerlést emiatt, mert ez egy téves riasztás. smile

- Mi váltja ki? Nos a legjobb módszer a kétujjas ujjazás, úgy, hogy a hüvely elülső falát dörzsölje. Ez nálam annyira intenzív, hogy 1-2 perc alatt ettől el is tudok spriccelni. Persze ki lehet váltani farokkal is, a lényeg hogy olyan póz legyen, ahol az elülső falat dörzsöli. Pl. állva hátulról, lovagló póz, és a lány hátradől, stb. Egyébként csiklós izgatás nem is kell hozzá, elég ha csak arra az egy pontra koncentrál az ember.

- Én nekem nem kell rásegítenem semmivel sem, sőt, inkább akadályozni szoktam, mert annyira intenzív az érzés, hogy el is húzom magam. Na, ezt nem szabad hagyni folytatni kell, hiába tiltakozik a csaj, mert akkor van eredménye. Persze ha fáj, akkor az más tészta, csak gondolom sokakat megijeszt a pisilés érzet.

- Az orgazmus érzet tejesen más mint mondjuk csiklós orgazmusnál. Annál minden szép fokozatosan megy, és lassabban jön el a vég, de a spriccelésnél minden olyan hirtelen. Ha már egy-két olyan mozdulatot tesz a párom, ami ingerli azt a pontot, nekem végem van... smile Abban is különbözik, hogy egymás után akár 10x is el lehet spriccelni, ameddig van benned folyadék, addig nincs vége. vigyor5
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 01. 11. péntek 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 11. péntek 09:44
Én elhiszem, mert volt szerencsém élőben kiváltani ezt, de azért kérdezek. smile
A kérdések:
* Volt szó arról, hogy mielőtt feltör a niagara, a lány azt érzi orgazmus közben, hogy pisilnie kell. Ez nálad is stimmel?

* Mi váltja ki ezt nálad? Úgy értem, milyen pózban vagytok, vagy esetelg kéz, száj, és a puncin belül van valami kifejezett pont aminek izgatása hamarabb előidézi,m vagy nem figyeltél meg ilyet, gondolom ez egyén függő, de én azt tapasztaltam hogy egy pont - helyzetéből gyanítom a G-pont - és/vagy a csikló igen erős és intenzív izgatása hamarabb kiváltja.

* Te magad rá tudsz valahogy segíteni erre, vagy feltételnül a partneren múlik, hogy összejön e?

* Az orgazmus élménye ilyenkor milyen? Mélyebb nagyobb, hosszabb rövidebb, intenzívebb, stb stb stb.

#348   2008. 01. 11. péntek 11:21
Krok486 Krok486
Szóval azt mondod, tényleg a g-pont döfködése váltja ki? Ezek szerint létezik is a g-pont, és nemcsak itt, a honlapon... wink
(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 10. csütörtök 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 10. csütörtök 14:49
- Nem minden egyes alkalom ilyen, de akár lehetne is. Attól függ, hogy mennyire intenzív a g-pont döfködése.
- A mennyisége is alkalomfüggő, ha több idő van rá, akkor általában a mennyiség is több. A pár csepptől egészen a 2 törölközőnyi mennyiségig terjed. A sugár hosszát még nem mértem le, de hanyattfekve az 1m biztos megvan.
- Az állaga teljesen vízszerű, átlátszó, színtelen, majdnem szagtalan, de semmiféleképpen sem pisi. Ezt onnan tudom, hogy egy ilyen élvezés után képes vagyok pisilni is.
- Élvezem hogy van ilyen képességem, a párom nagyon imádja. Persze nem minden szeretkezést tudnék ilyennek elképzelni, mert akkor elég hamar kiszáradnék. Minenestere mindenkinek ajánlom, hogy próbálkozzanak vele, mert hihetetlen intenzív reakciót vált ki a nőkből.
smile nyes
#347   2008. 01. 11. péntek 09:44
MrEnigma MrEnigma
Én elhiszem, mert volt szerencsém élőben kiváltani ezt, de azért kérdezek. smile
A kérdések:
* Volt szó arról, hogy mielőtt feltör a niagara, a lány azt érzi orgazmus közben, hogy pisilnie kell. Ez nálad is stimmel?

* Mi váltja ki ezt nálad? Úgy értem, milyen pózban vagytok, vagy esetelg kéz, száj, és a puncin belül van valami kifejezett pont aminek izgatása hamarabb előidézi,m vagy nem figyeltél meg ilyet, gondolom ez egyén függő, de én azt tapasztaltam hogy egy pont - helyzetéből gyanítom a G-pont - és/vagy a csikló igen erős és intenzív izgatása hamarabb kiváltja.

* Te magad rá tudsz valahogy segíteni erre, vagy feltételnül a partneren múlik, hogy összejön e?

* Az orgazmus élménye ilyenkor milyen? Mélyebb nagyobb, hosszabb rövidebb, intenzívebb, stb stb stb.

(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 10. csütörtök 00:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 10. csütörtök 00:57
már régóta figyelem a fórumot, és egyszerűen felidegesít az emgerek tudatlansága. Igenis van ilyen orgazmus, én is képes vagyok rá már évek óta! Aki nem hiszi el, kérdezzen bátran!
#346   2008. 01. 10. csütörtök 14:49
Rebecca20 Rebecca20
- Nem minden egyes alkalom ilyen, de akár lehetne is. Attól függ, hogy mennyire intenzív a g-pont döfködése.
- A mennyisége is alkalomfüggő, ha több idő van rá, akkor általában a mennyiség is több. A pár csepptől egészen a 2 törölközőnyi mennyiségig terjed. A sugár hosszát még nem mértem le, de hanyattfekve az 1m biztos megvan.
- Az állaga teljesen vízszerű, átlátszó, színtelen, majdnem szagtalan, de semmiféleképpen sem pisi. Ezt onnan tudom, hogy egy ilyen élvezés után képes vagyok pisilni is.
- Élvezem hogy van ilyen képességem, a párom nagyon imádja. Persze nem minden szeretkezést tudnék ilyennek elképzelni, mert akkor elég hamar kiszáradnék. Minenestere mindenkinek ajánlom, hogy próbálkozzanak vele, mert hihetetlen intenzív reakciót vált ki a nőkből.
smile nyes
#345   2008. 01. 10. csütörtök 10:27
Krok486 Krok486
Oké. Minden egyes alkalom ilyen, vagy csak nagyobb orgazmusoknál van így? Mennyi és mekkora sugárban? Milyen az állaga? Élvezed-e, hogy van ilyen képességed, pasiknak hogy tetszik?
(Ez egy válasz Rebecca20 üzenetére (2008. 01. 10. csütörtök 00:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 10. csütörtök 00:57
már régóta figyelem a fórumot, és egyszerűen felidegesít az emgerek tudatlansága. Igenis van ilyen orgazmus, én is képes vagyok rá már évek óta! Aki nem hiszi el, kérdezzen bátran!
#344   2008. 01. 10. csütörtök 00:57
Rebecca20 Rebecca20
már régóta figyelem a fórumot, és egyszerűen felidegesít az emgerek tudatlansága. Igenis van ilyen orgazmus, én is képes vagyok rá már évek óta! Aki nem hiszi el, kérdezzen bátran!
#343   2008. 01. 09. szerda 11:01
MrEnigma MrEnigma
Állítólag igazi amit művel. Bááár nekem is sok, meg durva, de a természet csodája ugye sokmindenre képes. smile
Ellenben egy dolog szinte fix. A csaj elég brutális módon elélvez közben. Figyeld a reakcióit. Ordítós spriccelős, élvezés után, már nem bírja ha a csiklóját izgatják, eltolja a partner kezét, meg aztán olyan remegve sikítva élvezést ha el tud játszani akkor jó színésznő, de nekem azok valósnak tűnnek!
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2008. 01. 05. szombat 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 05. szombat 09:55
Én is úgy tudom, hogy a Bartholin-mirigyek hüvelyváladékot termelnek, ettől nedves a nő, de azt is olvastam valahol (talán épp a wikipédia megfelelő címszavánál), hogy a női spriccelésben közrejátszik a méhben termelődő váladék is, ami bőségesebb, mint a Bartholin-mirigyek váladéka, és az orgazmus közbeni méhösszehúzódásoknál tud távozni a testből. Cythereáról meg annyit: egészen biztos, hogy orvosi eset, ha valódi, amit a filmjeiben proodukál...
#342   2008. 01. 09. szerda 10:02
MrEnigma MrEnigma
"Érdekes a dolog de sajna sosem volt lehetőségem megtapasztani.Mr Enigma által megadott vackot meg nem találja a keresőm!"

Mit nem talál a keresőd? Szívesen segítek vagy linkelem újra.
Nehogy már emiatt maradjon lepedő (meg punci) szárazon! smile

Először belős üzenetet akartam küdeni de adatbázis-hiba miatt nem ment. :S
(Ez egy válasz skiz0 üzenetére (2008. 01. 04. péntek 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 04. péntek 18:08
Érdekes a dolog de sajna sosem volt lehetőségem megtapasztani.Mr Enigma által megadott vackot meg nem találja a keresőm!
szocsy:te sem írtál semmi értelmeset,ahhoz képest hogy beszólsz emiatt másoknak!Na igen a G-pont vadászat...
#341   2008. 01. 09. szerda 09:57
MrEnigma MrEnigma
"Ha nem tudsz értelmesen hozászólni, dugulj el. Ezek az egy-két szavas értelmetlen megjegyzések teljesen feleslegesek."
szocsy, már ne haragudj, de ezt most popnt TE mondod??? Még az sem derül ki kihez szóltál. nyes
#340   2008. 01. 09. szerda 08:45
Krok486 Krok486
Ehhez gratulálok minden olvasó nevében. Jöhet a tudatos fejlesztés... finom
(Ez egy válasz Husilány00 üzenetére (2008. 01. 07. hétfő 19:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 07. hétfő 19:02
Szia mindenki. Azt hiszem pár nappal ezelőtt megvolt életem első "enyhe" spricceléses orgazmusa : )Elég érdekes érzés, de abszolúúúúúút élvezetes : )
#339   2008. 01. 07. hétfő 19:02
Husilány00 Husilány00
Szia mindenki. Azt hiszem pár nappal ezelőtt megvolt életem első "enyhe" spricceléses orgazmusa : )Elég érdekes érzés, de abszolúúúúúút élvezetes : )
#338   2008. 01. 05. szombat 11:17
X Törölt felhasználó (44463)
irigylem az olyan csajokat akinek volt már ilyen és azokat a pasikat is akik lyen csajjal voltak az én csajom nemélvez így sajna de majd próbálok alkotni valamit
 
... 46 47 48 49 50 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!