Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1297   2024. 04. 09. kedd 06:10
Manna Ventura Manna Ventura
wave
#1296   2024. 03. 16. szombat 23:41
martirusz1 martirusz1
Aki nem imádja,az nem is tudja,hogy mi ez a jelenség! Mi is imádjuk!
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2024. 03. 01. péntek 06:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 01. péntek 06:25
Ha pisi, ha nem, mi imádjuk.
#1295   2024. 03. 01. péntek 14:18
káró káró
Bárcsak sikerülne a páromnak is. De egyenlőre nem jött össze.
#1294   2024. 03. 01. péntek 06:25
Manna Ventura Manna Ventura
Ha pisi, ha nem, mi imádjuk.
#1293   2024. 02. 26. hétfő 22:33
scary8106 scary8106
Én az ujjazástól tudok ejakulálni , vagy néha a dp-től
#1292   2024. 02. 26. hétfő 16:57
hnnngggh hnnngggh
Nemrég olvastam róla, hogy frissen kiválasztott vizelet, ami az izgatás hatására gyűlik össze. Én is hajlok rá, hogy inkább az lehet, a spriccelős exem mennyiségi termelése alapján. Ázott a lepedő rendesen, nekem ondóm nem volt annyi. smile De íze-szaga tényleg más.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 02. 21. szerda 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 21. szerda 21:45
Ahh feleségem us utánanézett tudimányosan:
Idézem: A női spriccelés anyagát a húgy cső jobb és bal oldalán található “skene” mirigyek termelik ( boncolás bizonyította létezését) termelik, működésük a G-pont stimulálására következik be. Ekkor a mirigyek váladékkal telnek meg, ami aztán az orgazmus kor a hugycsövön keresztül kicsapódik. Mint mirigy váladék színe és szaga eltér a vizeletétől (mint ahogy a férfi húgycsövön keresztül történő ejakulátuma is).

Funkcionális anatómia tankönyv
#1291   2024. 02. 25. vasárnap 18:39
Toshyba Toshyba
Imádom, amikor a lányok az arcba spriccelnek a felszarvazott játékok alatt!
#1290   2024. 02. 25. vasárnap 07:14
old firehand old firehand
Van itthon petrezselyem nem problèma.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 02. 24. szombat 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 17:26
Kiviszed egy kirándulásra Hollandiába, és veszel neki egy füves sütít amit aztán fel negyedelsz vagy még kisebbre vágsz, és így mikro dozisban éppen csak annyit segít amennyit kell, de nincs meg a bódult állapot, igazából nem is érzékelni hogy történt bármi is, azon kívül hogy oldódik a gátlása
#1289   2024. 02. 25. vasárnap 07:14
old firehand old firehand
Köszi na majd valamit alkotok
(Ez egy válasz mindentispár üzenetére (2024. 02. 24. szombat 22:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 22:18
2 bogyó az arcba és indulás a harcba smile hidd el ott van gátlásoldás smile smile smile
#1288   2024. 02. 24. szombat 22:18
mindentispár mindentispár
2 bogyó az arcba és indulás a harcba smile hidd el ott van gátlásoldás smile smile smile
(Ez egy válasz old firehand üzenetére (2024. 02. 24. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 07:59
Sziasztok! Remélem lassan elèrem a páromnàl hogy tudjon spriccelni de nem meri elengedni magàt. Az ő szavaival èlve amikor szeretkezünk és megtalálom azt a pontot olyan érzése van mintha bepisilne. Ezért is nem meri szerintem. Puncilè az annyi van, hogy rendesen folyni szokott alig bírom ki nyalni az utolsó cseppig mert én nagyon szeretem. Tud valaki esetleg valamilyen módszert amivel úgy el lehet érni azt a pontot hogy onnan már ne legyen visszaút. Nagyon szeretném ezt a gyönyört megadni neki. Ujjazàssal nyalàssal el tud menni de máshogyan meg nem sikerült neki. Pedig volt jóval nagyobb farkú párja is de ő sem tudta kihozni belőle inkàbb fájdalmat okozott neki. Hozzáteszem olyan szűk hogy sokszor alig bírom beletenni a cerkàm.
#1287   2024. 02. 24. szombat 22:03
upaupa upaupa
Mert ott legális
(Ez egy válasz Palesz üzenetére (2024. 02. 24. szombat 21:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 21:39
Ehhez minek elmenni Hollandiába egy vagyonért?
#1286   2024. 02. 24. szombat 21:39
Palesz Palesz
Ehhez minek elmenni Hollandiába egy vagyonért?
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 02. 24. szombat 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 17:26
Kiviszed egy kirándulásra Hollandiába, és veszel neki egy füves sütít amit aztán fel negyedelsz vagy még kisebbre vágsz, és így mikro dozisban éppen csak annyit segít amennyit kell, de nincs meg a bódult állapot, igazából nem is érzékelni hogy történt bármi is, azon kívül hogy oldódik a gátlása
#1285   2024. 02. 24. szombat 17:26
upaupa upaupa
Kiviszed egy kirándulásra Hollandiába, és veszel neki egy füves sütít amit aztán fel negyedelsz vagy még kisebbre vágsz, és így mikro dozisban éppen csak annyit segít amennyit kell, de nincs meg a bódult állapot, igazából nem is érzékelni hogy történt bármi is, azon kívül hogy oldódik a gátlása
(Ez egy válasz old firehand üzenetére (2024. 02. 24. szombat 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 16:47
Hogy mi???
#1284   2024. 02. 24. szombat 16:47
old firehand old firehand
Hogy mi???
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 02. 24. szombat 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 08:17
"fűszeres" süti mikro dozisban
#1283   2024. 02. 24. szombat 08:17
upaupa upaupa
"fűszeres" süti mikro dozisban
(Ez egy válasz old firehand üzenetére (2024. 02. 24. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 07:59
Sziasztok! Remélem lassan elèrem a páromnàl hogy tudjon spriccelni de nem meri elengedni magàt. Az ő szavaival èlve amikor szeretkezünk és megtalálom azt a pontot olyan érzése van mintha bepisilne. Ezért is nem meri szerintem. Puncilè az annyi van, hogy rendesen folyni szokott alig bírom ki nyalni az utolsó cseppig mert én nagyon szeretem. Tud valaki esetleg valamilyen módszert amivel úgy el lehet érni azt a pontot hogy onnan már ne legyen visszaút. Nagyon szeretném ezt a gyönyört megadni neki. Ujjazàssal nyalàssal el tud menni de máshogyan meg nem sikerült neki. Pedig volt jóval nagyobb farkú párja is de ő sem tudta kihozni belőle inkàbb fájdalmat okozott neki. Hozzáteszem olyan szűk hogy sokszor alig bírom beletenni a cerkàm.
#1282   2024. 02. 24. szombat 07:59
old firehand old firehand
Sziasztok! Remélem lassan elèrem a páromnàl hogy tudjon spriccelni de nem meri elengedni magàt. Az ő szavaival èlve amikor szeretkezünk és megtalálom azt a pontot olyan érzése van mintha bepisilne. Ezért is nem meri szerintem. Puncilè az annyi van, hogy rendesen folyni szokott alig bírom ki nyalni az utolsó cseppig mert én nagyon szeretem. Tud valaki esetleg valamilyen módszert amivel úgy el lehet érni azt a pontot hogy onnan már ne legyen visszaút. Nagyon szeretném ezt a gyönyört megadni neki. Ujjazàssal nyalàssal el tud menni de máshogyan meg nem sikerült neki. Pedig volt jóval nagyobb farkú párja is de ő sem tudta kihozni belőle inkàbb fájdalmat okozott neki. Hozzáteszem olyan szűk hogy sokszor alig bírom beletenni a cerkàm.
#1281   2024. 02. 24. szombat 03:30
Varandras Varandras
Olvasgatom itt a hozzászólásokat. A hitetleneknek mondanám, számtalan olyan nővel voltam már, aki így , spriccelve élvezett el. Volt egy exem, aki maszti közben érte ezt el. Ha a szám fölé térdelt és masztizott, miközben a fenekét nyaltam, nem kellett neki 3 perc, és máris folyt a számba belőle. Egy másik exem az ujjazastol élvezett így. De úgy, hogy amikor spontán megujjaztam egy lépcsőházban, az egész padlót beteritette. És az csak két példa. Nagyon sok nő képes úgy élvezni, hogy follyon vagy spicceljen belőle a nedű. És marha jó, nagyon izgató dolog.
#1280   2024. 02. 23. péntek 20:12
Lilu és Laci Lilu és Laci
Tévedés!Orvosi magyarázat és tudományos igazolás is van rólla.Érdemes rákeresni.
(Ez egy válasz stikli67 üzenetére (2024. 02. 21. szerda 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 21. szerda 20:08
Csupa értelmetlen, tények és értelmes magyarázat nélküli vagdalódzás megy.
Majd ha nem használnak a "Hidd el " féle magyarázatok, arra amire nincs tudományos magyarázat , sőt orvosi igazolása sem , akorr jöhetnek a misősítő jelzők? Nem gondolnám hogy ilyesmit én megfogalmaztam volna.
Had higgyek amit akarok!
Nem vártam hogy meggyőzzetek, nem is menne. Csupán reagáltam egy minősítő jelzőt használó felszólaló " okos " írására. Nem gondolom mindenki ezen a véleményen van , viszzont akkor sincs felsőbbrendű sorban ha ő hisz benne.
Csupán ez az egy ami zavar. Tőlem mindenki úgy éli meg ahogy csak szeretné. Nem kívántam csupán felhívni a figyelmet ennek helytelenségére.
Észérv és elfogadható magyarázat nélkül maradok : Tisztelettel egy hitetlen!
Vagy ahogy fogalmazva van előttem szólótól : Megint egy okos.
#1279   2024. 02. 23. péntek 19:45
arisa arisa
Ha elég hosszan és finoman kényeztetnek, majdnem biztos a jókora spicc smile Nagyon szeretjük smile
#1278   2024. 02. 21. szerda 21:45
Felhőék Felhőék
Ahh feleségem us utánanézett tudimányosan:
Idézem: A női spriccelés anyagát a húgy cső jobb és bal oldalán található “skene” mirigyek termelik ( boncolás bizonyította létezését) termelik, működésük a G-pont stimulálására következik be. Ekkor a mirigyek váladékkal telnek meg, ami aztán az orgazmus kor a hugycsövön keresztül kicsapódik. Mint mirigy váladék színe és szaga eltér a vizeletétől (mint ahogy a férfi húgycsövön keresztül történő ejakulátuma is).

Funkcionális anatómia tankönyv
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!