Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#294   2021. 12. 12. vasárnap 14:43
X Törölt felhasználó (4513812)
Azért nős pasiként így is elég nehéz találni, főleg az időpont egyeztetés miatt. Igaz, hogy csak a nejemmel vagyok együtt és így ha beszállnék mondjuk egy párhoz nem nagyon kell tartaniuk az egészségügyi kockázatoktól de akkor is nagyon nehéz összehozni sajnos.
#293   2021. 12. 12. vasárnap 11:44
Akodka Akodka
Majd látjuk mi alakul. Egyelőre csak elképzeléseink vannak smile
(Ez egy válasz dolomite üzenetére (2021. 12. 12. vasárnap 10:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 12. vasárnap 10:40
Ha nem csak egy alkalomra kerestek akkor a legjobb választás.
#292   2021. 12. 12. vasárnap 10:40
dolomite dolomite
Ha nem csak egy alkalomra kerestek akkor a legjobb választás.
(Ez egy válasz Akodka üzenetére (2021. 12. 12. vasárnap 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 12. vasárnap 08:06
Ha egyszer eljutunk odáig, mi is inkább egy nős pasit vennénk be.
#291   2021. 12. 12. vasárnap 08:06
Akodka Akodka
Ha egyszer eljutunk odáig, mi is inkább egy nős pasit vennénk be.
#290   2021. 12. 11. szombat 21:17
Fitt69 Fitt69
Szerencsések vagytok. Nálunk csak félig "nyitott a helyzet,de a barátaink régi ismerősök akik nősek. A többi
ugyanaz.
(Ez egy válasz dolomite üzenetére (2021. 12. 11. szombat 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 11. szombat 20:31
Nálunk teljesen jól működik, megbeszéltük hogy ha együtt van a pasival utána elmondja mi volt, illetve higiénia szempontjából is jobb a nős férfi aki nem váltogatja a partnereit mivel óvszert nem használnak mikor a feleségemmel együtt vannak.
#289   2021. 12. 11. szombat 20:31
dolomite dolomite
Nálunk teljesen jól működik, megbeszéltük hogy ha együtt van a pasival utána elmondja mi volt, illetve higiénia szempontjából is jobb a nős férfi aki nem váltogatja a partnereit mivel óvszert nem használnak mikor a feleségemmel együtt vannak.
(Ez egy válasz Fitt69 üzenetére (2021. 12. 11. szombat 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 11. szombat 13:51
Igazad van! Én a nős pasira értettem:
#288   2021. 12. 11. szombat 19:07
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ezt a szitut tudnam ertekelni. wink Ugy is hogy engem hivnak, de ugy is, hogy arra megyek haza az asszonyt eppen lerendezik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 12. 11. szombat 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4513812)
2021. 12. 11. szombat 14:16
Főleg tehetősebb párok tartanak fent nyitott házasságot mert akkora a közös vagyon, hogy egy válással rengeteget buknának, vagy egyszerűen annyira megvan mindenük, hogy unatkoznak! Volt régen szerencsém ilyen házaspárhoz. Kő gazdagok de a feleség élvezetére rendszeresen hívtak meg pasikat, hogy jó alaposan dugják meg az asszonykát! Volt, hogy a férj nem is volt otthon csak felhívott a csaj, hogy rettenetesen viszket a nunija. Mikor megérkeztem két óra múlva már egy másik srác egyszer telelőtte a punciját és épp a másodikkal küzdött. Nem kicsit volt izgató a szituáció! Ő elöbb tudott jönni. smile
#287   2021. 12. 11. szombat 17:41
X Törölt felhasználó (4513812)
Biztosan több a nyitott kapcsolat a felső osztálybelieknél. Tudod aki 3 műszakban dolgozik és két gyerekkel nyomorog egy másfél szobás albérletben az mással van elfoglalva. Mondjuk, hogy valahogyan talpon tudjanak maradni. Nem értem minek állsz belém?
#286   2021. 12. 11. szombat 14:16
X Törölt felhasználó (4513812)
Főleg tehetősebb párok tartanak fent nyitott házasságot mert akkora a közös vagyon, hogy egy válással rengeteget buknának, vagy egyszerűen annyira megvan mindenük, hogy unatkoznak! Volt régen szerencsém ilyen házaspárhoz. Kő gazdagok de a feleség élvezetére rendszeresen hívtak meg pasikat, hogy jó alaposan dugják meg az asszonykát! Volt, hogy a férj nem is volt otthon csak felhívott a csaj, hogy rettenetesen viszket a nunija. Mikor megérkeztem két óra múlva már egy másik srác egyszer telelőtte a punciját és épp a másodikkal küzdött. Nem kicsit volt izgató a szituáció! Ő elöbb tudott jönni. smile
#285   2021. 12. 11. szombat 13:51
Fitt69 Fitt69
Igazad van! Én a nős pasira értettem:
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 12. 11. szombat 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062) VIP
2021. 12. 11. szombat 13:42
Igen ott a pont!! De szerintetek 10 párból is , ki vállalja ezt be??? Mármint a nyitott házasságot!
#284   2021. 12. 11. szombat 13:42
X Törölt felhasználó (4069062) VIP
Igen ott a pont!! De szerintetek 10 párból is , ki vállalja ezt be??? Mármint a nyitott házasságot!
(Ez egy válasz Fitt69 üzenetére (2021. 12. 11. szombat 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 11. szombat 13:30
Ott a pont!
#283   2021. 12. 11. szombat 13:30
Fitt69 Fitt69
Ott a pont!
(Ez egy válasz dolomite üzenetére (2021. 12. 09. csütörtök 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 09. csütörtök 14:46
A feleségemet is nős férfi keféli rendszeresen. Nyitott házasságban élünk, és így kisebb az esélye hogy kiderül mivel a pasiknak sem érdeke hogy elszólja magát és le bukjon otthon miatta.
#282   2021. 12. 10. péntek 12:11
erzo3 erzo3
9-éve van barátnőm, szeretőm kinek mi tetszik. 9 évet nem lehet érzelem nélkül csinálni. Egy szeretőnek sokkal hamarabb elmond mindent mert nincs a " mit szól hozzá " efektus. Nálunk is mint minden házasságban voltak jobb és kevésbé jó időszakok. Az elején mindeketten letisztáztuk hogy nem akarunk válni hanem a hiányzó dolgokat szeretnénk megkapni. Ennyi idő alatt tárasi is lettünk egymásnak és lelki szemetesládák is. Még az ajándék vásárlásban is segítünk egymásnak. Sőt néha még el is meséljük milyen volt otthon.
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 12. 10. péntek 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 10. péntek 11:15
Nocsak-nocsak, vihart aratott az ártatlan hozzászólásom... ("Tegyük helyre a dolgokat..." wink
Átgondoltam, helyre tettem, és továbbra is változatlan formában fenntartom a lentebb megfogalmazottakat.

Indokolás: Amint több van benne (időben, érzelemben, stb.), mint a baszás, abban a pillanatban már az egész átmegy egyfajta szeretői kapcsolatba, ahol már óhatatlanul is megjelennek az érzelmek is, és onnantól kezdve már csak idő kérdése, hogy mikor baszom szét a másik házasságát... Ez pedig nem célom.
A cél: (amint azt írtam is ) az élvezés, az elélvezés, az orgazmus - lehetőleg minél többször (legalább is számomra).
Ennyi.
(Aztán ha valaki ettől többet akar belelátni, esetleg beletenni, akkor az legyen az ő baja. Mert hogy előbb-utóbb baj lesz, az biztos....)
#281   2021. 12. 10. péntek 11:57
X Törölt felhasználó (4069062) VIP
Mi 12 éve vagyunk így együtt! Ő is házas, én is házas. Érdekes még sem basszuk szét a másik házasságát! Baszni mi is baszunk ez tény. Mikor mire van igény!! De egy házas férfi nem csak baszásra való. Én erre reagáltam!!!
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 12. 10. péntek 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 10. péntek 11:15
Nocsak-nocsak, vihart aratott az ártatlan hozzászólásom... ("Tegyük helyre a dolgokat..." wink
Átgondoltam, helyre tettem, és továbbra is változatlan formában fenntartom a lentebb megfogalmazottakat.

Indokolás: Amint több van benne (időben, érzelemben, stb.), mint a baszás, abban a pillanatban már az egész átmegy egyfajta szeretői kapcsolatba, ahol már óhatatlanul is megjelennek az érzelmek is, és onnantól kezdve már csak idő kérdése, hogy mikor baszom szét a másik házasságát... Ez pedig nem célom.
A cél: (amint azt írtam is ) az élvezés, az elélvezés, az orgazmus - lehetőleg minél többször (legalább is számomra).
Ennyi.
(Aztán ha valaki ettől többet akar belelátni, esetleg beletenni, akkor az legyen az ő baja. Mert hogy előbb-utóbb baj lesz, az biztos....)
#280   2021. 12. 10. péntek 11:15
Babettbitch Babettbitch
Nocsak-nocsak, vihart aratott az ártatlan hozzászólásom... ("Tegyük helyre a dolgokat..." wink
Átgondoltam, helyre tettem, és továbbra is változatlan formában fenntartom a lentebb megfogalmazottakat.

Indokolás: Amint több van benne (időben, érzelemben, stb.), mint a baszás, abban a pillanatban már az egész átmegy egyfajta szeretői kapcsolatba, ahol már óhatatlanul is megjelennek az érzelmek is, és onnantól kezdve már csak idő kérdése, hogy mikor baszom szét a másik házasságát... Ez pedig nem célom.
A cél: (amint azt írtam is ) az élvezés, az elélvezés, az orgazmus - lehetőleg minél többször (legalább is számomra).
Ennyi.
(Aztán ha valaki ettől többet akar belelátni, esetleg beletenni, akkor az legyen az ő baja. Mert hogy előbb-utóbb baj lesz, az biztos....)
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 12. 10. péntek 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062) VIP
2021. 12. 10. péntek 09:51
Azért már tegyük helyre a dolgokat. nem mindenki baszik, ahogy Te fogalmaztál, még ha nős is az illető!!! Lehet számodra nem jelent semmit, csak egy baszást és mindenki megy tovább, de akkor lényegében ez egy ürítés, semmi más a pasi részéről. Részedről ne is beszéljünk!!
#279   2021. 12. 10. péntek 10:53
Bmwpower523 Bmwpower523
Ezt nagyon jól látod. Ilyen nálunk is van hogy a párom kéri hogy basszál meg. Így szó szerint.
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2021. 12. 10. péntek 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 10. péntek 10:49
Lehet ürítés a nő részéről is nem? A vészfasz, lövő stb kifejezéseket a lányok találták ki maguknak. Még a párom is megbaszatja magát velem, ha úgy van kedve, igen ezt nem véletlenül írtam így. Amikor szerelmeskedni akar akkor azt máshogy is kezdi. Voltam szerető, volt akinek csak erre kellettem, én voltam aki megbassza...
#278   2021. 12. 10. péntek 10:49
Fox Mulderék Fox Mulderék VIP
Lehet ürítés a nő részéről is nem? A vészfasz, lövő stb kifejezéseket a lányok találták ki maguknak. Még a párom is megbaszatja magát velem, ha úgy van kedve, igen ezt nem véletlenül írtam így. Amikor szerelmeskedni akar akkor azt máshogy is kezdi. Voltam szerető, volt akinek csak erre kellettem, én voltam aki megbassza...
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 12. 10. péntek 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062) VIP
2021. 12. 10. péntek 09:51
Azért már tegyük helyre a dolgokat. nem mindenki baszik, ahogy Te fogalmaztál, még ha nős is az illető!!! Lehet számodra nem jelent semmit, csak egy baszást és mindenki megy tovább, de akkor lényegében ez egy ürítés, semmi más a pasi részéről. Részedről ne is beszéljünk!!
#277   2021. 12. 10. péntek 09:51
X Törölt felhasználó (4069062) VIP
Azért már tegyük helyre a dolgokat. nem mindenki baszik, ahogy Te fogalmaztál, még ha nős is az illető!!! Lehet számodra nem jelent semmit, csak egy baszást és mindenki megy tovább, de akkor lényegében ez egy ürítés, semmi más a pasi részéről. Részedről ne is beszéljünk!!
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 12. 10. péntek 06:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 10. péntek 06:06
Biztonságos! (Mármint a szex nős pasival.)
Nem akar belemászni az életembe. Nem akar "járni" velem. Nem hívogat, stb.
Csak baszunk, utána meg halad a dolgára mindenki. Mert ez így van rendjén! Ez csak a baszásról szól! Az élvezésről.
#276   2021. 12. 10. péntek 06:06
Babettbitch Babettbitch
Biztonságos! (Mármint a szex nős pasival.)
Nem akar belemászni az életembe. Nem akar "járni" velem. Nem hívogat, stb.
Csak baszunk, utána meg halad a dolgára mindenki. Mert ez így van rendjén! Ez csak a baszásról szól! Az élvezésről.
#275   2021. 12. 09. csütörtök 14:46
dolomite dolomite
A feleségemet is nős férfi keféli rendszeresen. Nyitott házasságban élünk, és így kisebb az esélye hogy kiderül mivel a pasiknak sem érdeke hogy elszólja magát és le bukjon otthon miatta.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 07. 21. szerda
Üzenetek: 294db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 12. vasárnap
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!