Kukkolás (NEM Társkereső! Csak élménybeszámolók!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#571   2021. 12. 17. péntek 20:25
STS011 STS011
Nekem is volt rá lehetőségem, hogy a szomszéd asszony masztiját végig nézhessem. Nappaliban teljes kivilágításban voltak ilyenek. A fotelban elhelyezkedett és úgy kényeztette magát. Volt hogy a kezecskéjével és volt hogy a vibrivel. Főleg nyáron lehetett látni ahogy élvezkedik!
#570   2021. 03. 06. szombat 09:05
KingR._007 KingR._007
Mi nem igaz???
#569   2021. 03. 02. kedd 19:19
feherkalman1 feherkalman1
Nagyon jóóóóóó!!!!!
(Ez egy válasz solano üzenetére (2021. 03. 01. hétfő 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 01. hétfő 17:01
A volt feleségemet kukkoltam amikor még a házamban lakott. Abban az időben már külön voltunk, de még nem költözött el, én laktam máshol, ezért időnként hazamentem néhány szükséges holmimért. Egy este felhívtam, hogy kellene az egyik öltönyöm beugranék érte. A válasz kitérő volt, némileg zavarban is volt, azt válaszolta menjek inkább reggel mert már fáradt. A furcsa válasz felkeltette a kíváncsiságomat gondoltam megnézem mi a szitu. Kb 1 óra múlva ott is voltam, de nem a ház előtt álltam meg az autómmal hanem 3 házzal előrébb. Mivel kulcsom volt, bementem a kapun, és már rögtön feltűnt, hogy több helységben is világos van. A nappali ablakához mentem aminek a reluxája nem volt befordítva így simán be lehetett látni. Jó volt a megérzésem, mert az exem mindösszesen egy bugyiban, letérdelve szopta a kanapén meztelenül elterülő általam nem ismert fazon farkát. Felvettem a kukkoló pozíciót, és néztem mi történik. A pasi 2-3 perc után felállt és úgy folytatta a szopatást, igen intenzív szájba dugással kiegészítve. Az a helyzet, hogy korábban voltunk együtt más férfiakkal, de ez a látvány totál felizgatott, igyekeztem úgy helyezkedni, hogy több mindent lássak, igazából csak 3-4 méter távolság volt köztünk. Közben elővettem a farkamat és finoman húzogattam. Szopatás után helyet cseréltek, a nejemről lekerült a bugyi, és hosszas nyalás és ujjazás következett. Ezután megint helyet cseréltek, és az alaposan előkészített pina felülről rácsusszant az ágaskodó farokra. Ez a látvány azzal fokozódott, hogy az exem a ráülés helyett ráguggolós pozícióra váltott, és totál belehúzatta magát a méretes farokba, kapaszkodott pasi nyakába közben izgatta a csiklóját. Nagyon hamar, hallható módon élvezett el, nekem pedig már a kéjnedvtől igen csatakos volt a farkam, egyre jobban vertem. Egy gyors pozíció váltás után hátulról folytatódott a baszás, váltakozó tempóban. Némi helyezkedés után egyértelmű volt (bár pontosan nem láttam),átkerült a farok a seggébe is, de ott már csak 1-2 percig tartott az aktus, ekkor a pasi maga elé térdeltette az exem és ráélvezett az arcára. Kiadós adag volt, nem győzte törölgetni, persze ekkor már én sem bírtam, ráspricceltem a falra smile . Azt hittem lesz folytatás, de a pasi a telefonját kereste, kezdett öltözködni, én pedig, hogy ne vegyenek észre elmentem. Másnap csak délután mentem az öltönyért, és mondtam neki, hogy tegnap este ,,benéztem", és izgalmas dolgot láttam. Először ledöbbent és azt mondta perverz disznó vagyok, majd megkérdezte mit láttam. Elmondtam, hogy szinte mindent, és azt is, hogy a falra élveztem. Kezdetben nem akarta elhinni, de miután részletek is ecseteltem rájött, hogy tényleg ott voltam. A helyzet különlegessége mindkettőnket alaposan felizgatott, és külön éles ide vagy oda egy hatalmasat dugtunk.
#568   2021. 03. 02. kedd 17:16
venkecske venkecske
Szép mese, nem baj, ha nem igaz.
(Ez egy válasz solano üzenetére (2021. 03. 01. hétfő 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 01. hétfő 17:01
A volt feleségemet kukkoltam amikor még a házamban lakott. Abban az időben már külön voltunk, de még nem költözött el, én laktam máshol, ezért időnként hazamentem néhány szükséges holmimért. Egy este felhívtam, hogy kellene az egyik öltönyöm beugranék érte. A válasz kitérő volt, némileg zavarban is volt, azt válaszolta menjek inkább reggel mert már fáradt. A furcsa válasz felkeltette a kíváncsiságomat gondoltam megnézem mi a szitu. Kb 1 óra múlva ott is voltam, de nem a ház előtt álltam meg az autómmal hanem 3 házzal előrébb. Mivel kulcsom volt, bementem a kapun, és már rögtön feltűnt, hogy több helységben is világos van. A nappali ablakához mentem aminek a reluxája nem volt befordítva így simán be lehetett látni. Jó volt a megérzésem, mert az exem mindösszesen egy bugyiban, letérdelve szopta a kanapén meztelenül elterülő általam nem ismert fazon farkát. Felvettem a kukkoló pozíciót, és néztem mi történik. A pasi 2-3 perc után felállt és úgy folytatta a szopatást, igen intenzív szájba dugással kiegészítve. Az a helyzet, hogy korábban voltunk együtt más férfiakkal, de ez a látvány totál felizgatott, igyekeztem úgy helyezkedni, hogy több mindent lássak, igazából csak 3-4 méter távolság volt köztünk. Közben elővettem a farkamat és finoman húzogattam. Szopatás után helyet cseréltek, a nejemről lekerült a bugyi, és hosszas nyalás és ujjazás következett. Ezután megint helyet cseréltek, és az alaposan előkészített pina felülről rácsusszant az ágaskodó farokra. Ez a látvány azzal fokozódott, hogy az exem a ráülés helyett ráguggolós pozícióra váltott, és totál belehúzatta magát a méretes farokba, kapaszkodott pasi nyakába közben izgatta a csiklóját. Nagyon hamar, hallható módon élvezett el, nekem pedig már a kéjnedvtől igen csatakos volt a farkam, egyre jobban vertem. Egy gyors pozíció váltás után hátulról folytatódott a baszás, váltakozó tempóban. Némi helyezkedés után egyértelmű volt (bár pontosan nem láttam),átkerült a farok a seggébe is, de ott már csak 1-2 percig tartott az aktus, ekkor a pasi maga elé térdeltette az exem és ráélvezett az arcára. Kiadós adag volt, nem győzte törölgetni, persze ekkor már én sem bírtam, ráspricceltem a falra smile . Azt hittem lesz folytatás, de a pasi a telefonját kereste, kezdett öltözködni, én pedig, hogy ne vegyenek észre elmentem. Másnap csak délután mentem az öltönyért, és mondtam neki, hogy tegnap este ,,benéztem", és izgalmas dolgot láttam. Először ledöbbent és azt mondta perverz disznó vagyok, majd megkérdezte mit láttam. Elmondtam, hogy szinte mindent, és azt is, hogy a falra élveztem. Kezdetben nem akarta elhinni, de miután részletek is ecseteltem rájött, hogy tényleg ott voltam. A helyzet különlegessége mindkettőnket alaposan felizgatott, és külön éles ide vagy oda egy hatalmasat dugtunk.
#567   2021. 03. 01. hétfő 17:01
solano solano
A volt feleségemet kukkoltam amikor még a házamban lakott. Abban az időben már külön voltunk, de még nem költözött el, én laktam máshol, ezért időnként hazamentem néhány szükséges holmimért. Egy este felhívtam, hogy kellene az egyik öltönyöm beugranék érte. A válasz kitérő volt, némileg zavarban is volt, azt válaszolta menjek inkább reggel mert már fáradt. A furcsa válasz felkeltette a kíváncsiságomat gondoltam megnézem mi a szitu. Kb 1 óra múlva ott is voltam, de nem a ház előtt álltam meg az autómmal hanem 3 házzal előrébb. Mivel kulcsom volt, bementem a kapun, és már rögtön feltűnt, hogy több helységben is világos van. A nappali ablakához mentem aminek a reluxája nem volt befordítva így simán be lehetett látni. Jó volt a megérzésem, mert az exem mindösszesen egy bugyiban, letérdelve szopta a kanapén meztelenül elterülő általam nem ismert fazon farkát. Felvettem a kukkoló pozíciót, és néztem mi történik. A pasi 2-3 perc után felállt és úgy folytatta a szopatást, igen intenzív szájba dugással kiegészítve. Az a helyzet, hogy korábban voltunk együtt más férfiakkal, de ez a látvány totál felizgatott, igyekeztem úgy helyezkedni, hogy több mindent lássak, igazából csak 3-4 méter távolság volt köztünk. Közben elővettem a farkamat és finoman húzogattam. Szopatás után helyet cseréltek, a nejemről lekerült a bugyi, és hosszas nyalás és ujjazás következett. Ezután megint helyet cseréltek, és az alaposan előkészített pina felülről rácsusszant az ágaskodó farokra. Ez a látvány azzal fokozódott, hogy az exem a ráülés helyett ráguggolós pozícióra váltott, és totál belehúzatta magát a méretes farokba, kapaszkodott pasi nyakába közben izgatta a csiklóját. Nagyon hamar, hallható módon élvezett el, nekem pedig már a kéjnedvtől igen csatakos volt a farkam, egyre jobban vertem. Egy gyors pozíció váltás után hátulról folytatódott a baszás, váltakozó tempóban. Némi helyezkedés után egyértelmű volt (bár pontosan nem láttam),átkerült a farok a seggébe is, de ott már csak 1-2 percig tartott az aktus, ekkor a pasi maga elé térdeltette az exem és ráélvezett az arcára. Kiadós adag volt, nem győzte törölgetni, persze ekkor már én sem bírtam, ráspricceltem a falra smile . Azt hittem lesz folytatás, de a pasi a telefonját kereste, kezdett öltözködni, én pedig, hogy ne vegyenek észre elmentem. Másnap csak délután mentem az öltönyért, és mondtam neki, hogy tegnap este ,,benéztem", és izgalmas dolgot láttam. Először ledöbbent és azt mondta perverz disznó vagyok, majd megkérdezte mit láttam. Elmondtam, hogy szinte mindent, és azt is, hogy a falra élveztem. Kezdetben nem akarta elhinni, de miután részletek is ecseteltem rájött, hogy tényleg ott voltam. A helyzet különlegessége mindkettőnket alaposan felizgatott, és külön éles ide vagy oda egy hatalmasat dugtunk.
#566   2021. 02. 24. szerda 12:54
KingR._007 KingR._007
háát igen, ezt lehet fel kell adni... Olvasás nem erősség itt smile

mondjuk a téma azért izgalmas, ráadásul közel áll az ízlésvilágomhoz!
#565   2021. 02. 10. szerda 14:38
Lacika74 Lacika74 VIP
Gyönyörűek voltak a balatoni képek kösz!
#564   2021. 02. 09. kedd 09:13
X Törölt felhasználó (4389602)
A kukkolás önmagában is izgalmasan hangzik, de élőben kibirni nem semmi dolog, ha végig passziv az illető.
#563   2021. 02. 09. kedd 01:02
szfan szfan
Engem is izgat a téma, de nincs rá lehetőségem :S
#562   2021. 02. 05. péntek 22:37
X Törölt felhasználó (1464492)
Bocs a hibákért, gyorsan és telefonról írtam. Mellé ütöttem, vagy autó át írta a telefon.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 02. 05. péntek 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1464492)
2021. 02. 05. péntek 22:25
Mármint ha úgy nézzük hogy én voltam az kukkolni való alany igen volt. Nagyon
fiatal koromban izgatott, és az 5 nő közül 4-el volt is szex. Mindig úgy csináltam
hogy azt higgyék nem tudok róla, fiatal voltam akkor és persze szex téren csak
kívántam, kevés tapasztalatom volt. Szóval, úgy el tudtam játszani hogy ők azt hitték nem tudom kukkolonak,
olyan helyzetet teremtette, hogy ne bukjak le mások, be biztosítottam és úgy idozitettem
hogy akkor más ne legyen ott. 5-ből 4-nek ez be is jött. Az az 1 nem tudta én tudom. Minden nő kíváncsi,
és ezt kihasznaltam.
#561   2021. 02. 05. péntek 22:25
X Törölt felhasználó (1464492)
Mármint ha úgy nézzük hogy én voltam az kukkolni való alany igen volt. Nagyon
fiatal koromban izgatott, és az 5 nő közül 4-el volt is szex. Mindig úgy csináltam
hogy azt higgyék nem tudok róla, fiatal voltam akkor és persze szex téren csak
kívántam, kevés tapasztalatom volt. Szóval, úgy el tudtam játszani hogy ők azt hitték nem tudom kukkolonak,
olyan helyzetet teremtette, hogy ne bukjak le mások, be biztosítottam és úgy idozitettem
hogy akkor más ne legyen ott. 5-ből 4-nek ez be is jött. Az az 1 nem tudta én tudom. Minden nő kíváncsi,
és ezt kihasznaltam.
#560   2021. 02. 05. péntek 09:30
X Törölt felhasználó (29752)
Kigombolt blúz, kicsit előre hajol. Persze melltartó nélkül!
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 01. 28. csütörtök 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 28. csütörtök 08:11
Ruhán keresztül azt imádom! A nyári vékony áttetszö ruhák ú de izgatóak!
#559   2021. 02. 04. csütörtök 11:34
Lacika74 Lacika74 VIP
Amikor ruhát próbál a feleségema próbafülkében az árkádba mikor benézek hozzá vagy beadok valamit próbálom a függönyt nem teljesen behúzni minél nagyobb rés maradjon, atán nézem a várakozó pasik pilantását, helyezkedését ,izgató ahogy be be pilantanak. Ti szoktatok így kukolni, esetleg fotózni sikerült már?
#558   2021. 01. 28. csütörtök 08:11
Lacika74 Lacika74 VIP
Ruhán keresztül azt imádom! A nyári vékony áttetszö ruhák ú de izgatóak!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 10. szombat 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4430322)
2020. 10. 10. szombat 16:43
Engem az hoz izgalomba amikor a ruhán keresztül lehet valamit megpillantani. Mondjuk egy kicsit elálló melltartó oldalról rápillantást enged a mellbimbóra.
#557   2020. 10. 10. szombat 16:43
X Törölt felhasználó (4430322)
Engem az hoz izgalomba amikor a ruhán keresztül lehet valamit megpillantani. Mondjuk egy kicsit elálló melltartó oldalról rápillantást enged a mellbimbóra.
(Ez egy válasz KingR._007 üzenetére (2020. 10. 10. szombat 16:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 10. szombat 16:34
Mindenkit csak az a kukkolás vonz amikor szexet nézhet?
Vagy mondjuk más meglelsése is vonzó?
Öltözőfülke ellibbenő függönye, esetleg egy laza lehajoláskor kivillanó részletek?
#556   2020. 10. 10. szombat 16:34
KingR._007 KingR._007
Mindenkit csak az a kukkolás vonz amikor szexet nézhet?
Vagy mondjuk más meglelsése is vonzó?
Öltözőfülke ellibbenő függönye, esetleg egy laza lehajoláskor kivillanó részletek?
#555   2020. 09. 17. csütörtök 17:47
Kutyu14cm Kutyu14cm
Érettségi bankett után a kertből másztam be a félemeleti gangra,ahol égett az első lakásban a villany. Menetközben önkéntelenül benéztem. Csaj fotelban térdelt,pasi hátúlról dugta. -Jó estét!! És sipirc!!! nyes
#554   2020. 09. 17. csütörtök 15:17
X Törölt felhasználó (3989732)
...mi rendszeresen megzavartunk ott párokat (ha azt a ligetes parkolós részt mondod), ahogy mentünk valahova bivakolni a környéken. nyes
(Ez egy válasz Wolf_gang üzenetére (2020. 09. 17. csütörtök 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 17. csütörtök 14:33
Én anno 20 éve amikor úgy alakult napközben, hogy akciózni kell akkor a Szépvölgyi végére vittem fel a hölgyet. A kutya nem járt arra. Mostanában meg ugye külön topicja van crazya Sok év kihagyás után meglepődtem, hogy mi fogadott fent, de nekem bejött. Sajnos a csajnak nem pardon1
#553   2020. 09. 17. csütörtök 14:33
Wolf_gang Wolf_gang
Én anno 20 éve amikor úgy alakult napközben, hogy akciózni kell akkor a Szépvölgyi végére vittem fel a hölgyet. A kutya nem járt arra. Mostanában meg ugye külön topicja van crazya Sok év kihagyás után meglepődtem, hogy mi fogadott fent, de nekem bejött. Sajnos a csajnak nem pardon1
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 12. szombat 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4267182)
2020. 09. 12. szombat 14:55
Budapest környékén tudtok olyan helyet ahol lehetne szabadban szexelni anélkül, hogy megzavarnának? Ha távolabbról kukkolnak minket az nem gond wink
#552   2020. 09. 15. kedd 05:57
házifiu34 házifiu34
Nekem nagy élményem lenne és vágyam hogy egy férj felkér hogy kukkoljam őket a nejével kefélés közben de úgy hogy a hölgy tag nem tudna róla.
Micsoda izgalmas kaland lenne. De csak ábrándozok erről.
Ha valakinek volt ilyenben része írja le akár priviben. wave
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom2113 tom2113
Nyitás ideje: 2010. 07. 26. hétfő
Üzenetek: 591db
Utolsó üzenet: tegnap 11:52
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!