Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#511   2024. 03. 25. hétfő 23:43
CervusEtVulpes CervusEtVulpes
Pont ez a lényeg smile Megélni és megtanulni a kontrollt. Ha már egyáltalán nem érintene, valószínű nem is vágynátok rá.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 03. 19. kedd 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 19. kedd 10:16
Ez minden megvan nálunk is amit leírsz, nagyon mélyen és erősen, bizalom szeretet is több mint 100%-os, de attól az első ilyen alkalomnál mértem és 110-146között volt több mint fél napon keresztül a pulzusom, egyszerűen nem tudtam parancsolni az agyamnak, hogy semmi szükség erre a stresszre ami történik velem, egyszerűen csak jött magától és nem tudom kontrollálni tudatosan.
#510   2024. 03. 20. szerda 11:06
erzo3 erzo3
Ezt én is alátámasztom. Saját tapasztalat
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 03. 14. csütörtök 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 14. csütörtök 09:59
lehet elcsépelt, de például az egészségügyben igenis nagyon is vannak ilyen dolgok smile VALÓSAK smile
#509   2024. 03. 20. szerda 08:39
szimpilányt szimpilányt
Szia,erről lenne kérdésem ha megengeded...írtam is már privátban...
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 03. 14. csütörtök 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 14. csütörtök 09:59
lehet elcsépelt, de például az egészségügyben igenis nagyon is vannak ilyen dolgok smile VALÓSAK smile
#508   2024. 03. 19. kedd 22:29
SweetMi SweetMi
Hát zajlik az élet azóta is.. hatalmasakat szexelünk, imádom hogy meg lehet b..ni rendesen (eddigi partnereimnél probléma volt a méretem). A legjobb hogy egyeznek a vágyaink is és egyikőnk se tudta eddig megélni senkivel. Közben különköltözött a férjétől.. Gondolhatjátok esténként miket művelünk.. hétvégén rakok majd fel képeket.
(Ez egy válasz SweetMi üzenetére (2024. 02. 28. szerda 23:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 23:19
Húú. A lényeg hogy holnap jelenésem van az egyik üres irodában..
Pár hete munkahelyet váltottam, már az interjún felfigyeltem rá, de aztán kiderült hogy férjezett. Én meg ezt tiszteletbe tartom általában és nem kezdek ki ilyen lányokkal. Pár napja rámírt ami eléggé meglepett mert addig nem igazán beszéltünk.. és itt kezdődött a sztori, elmondta hogy mennyire kíván, és mindig a sexre gondol amikor csak meglát. Mondanom sem kell azóta nekem is ez jár a fejemben… ott tartunk hogy bejön utánam az étkezőbe megcsókol kijelenti hogy mennyire akar. Délután, este nem megoldható így hát muszáj volt keresni bent a munkahelyen egy zugot. 28 éves, bomba test.. izzik közöttünk a levegő. Holnap nagyon meg lesz csinálva.. smile
#507   2024. 03. 19. kedd 20:26
Pali92 Pali92
Nagyon jó történet. Nálunk férjem annak is örülne már ha egyszer arra jönne haza h egy másik pasival élvezkednék. De az még odébb van.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2024. 03. 19. kedd 05:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 19. kedd 05:11
A párom sokat mesélt a különböző csapatépítő tréningekről. Ott is minden megtörténhet és általában meg is történik ha két olyan ember fut össze ahol megvan a kémia. Tavaly év végén egy hétvégére mentek el fejtágításra meg lezárni az évet. Pénteken mikor megérkeztek volt egy gyors eligazítás majd mindenki kipróbálhatta a fürdő részét a hotelnek.Másnap délelőtt és ebéd után fejtágítás volt nekik.Este aztán a jól megérdemelt lazulás.Vacsora után felhívott hogy ma kitombolják magukat és holnap reggel már indul is haza.Használd ki az estét és ne fogd vissza magaddal köszöntem el tőle.Pár perc múlva már jött is az üzenet hogy ok és egy mosolygós smile.Meg két kép. Az egyiken egy nagyon szexi fekete szett volt rajta harisnyatartós szexi tangás kép meg egy amikor rajta volt a kosztüm és eltakart mindent.Pár óra múlva mikor már majdnem elaludtam újabb üzenet érkezett hogy jó a buli de most már a szobájában vannak az egyik munkatársával aki épp a lába között készíti elő a terepet.Én kértem küldjön egy képet amit meg is kaptam.Ezen a munkatársa épp nyalja a frissen borotvált punciját.Jó szórakozást kívántam és küldtem neki én is egy képet az ágaskodó farkamról.Reggel mikor felébredtem már várt egy üzenet hogy siet haza és ne tervezzek semmi programot mert nem kapta meg amit szeretet volna az este rosszul választott és már a bemelegítésnél kicsinálta a munkatársát és így magának kellet örömet szerezni.
#506   2024. 03. 19. kedd 10:16
upaupa upaupa
Ez minden megvan nálunk is amit leírsz, nagyon mélyen és erősen, bizalom szeretet is több mint 100%-os, de attól az első ilyen alkalomnál mértem és 110-146között volt több mint fél napon keresztül a pulzusom, egyszerűen nem tudtam parancsolni az agyamnak, hogy semmi szükség erre a stresszre ami történik velem, egyszerűen csak jött magától és nem tudom kontrollálni tudatosan.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2024. 03. 19. kedd 08:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 19. kedd 08:58
Jól köszi. nagyon rég vagyunk együtt és teljesen harmonikus kapcsolatba vagyunk.Szeretjük egymást és tiszteljük, és megadjuk a lehetőséget egymásnak hogy élvezze mindegyikünk az életet. Az hogy néha megdugják vagy én dugok meg valakit semmit nem befolyásol mert ezer szállal kötődünk egymáshoz. Az élet meg túl rövid ahhoz hogy ne csak az élvezetes dolgokat csináljuk.
#505   2024. 03. 19. kedd 08:58
jupi77 jupi77
Jól köszi. nagyon rég vagyunk együtt és teljesen harmonikus kapcsolatba vagyunk.Szeretjük egymást és tiszteljük, és megadjuk a lehetőséget egymásnak hogy élvezze mindegyikünk az életet. Az hogy néha megdugják vagy én dugok meg valakit semmit nem befolyásol mert ezer szállal kötődünk egymáshoz. Az élet meg túl rövid ahhoz hogy ne csak az élvezetes dolgokat csináljuk.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 03. 19. kedd 07:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 19. kedd 07:34
Hogy bírod ezt ki alvással? Én annyira stresszben lennék ilyen helyzetben, hogy közel nyugtatóznom kellene magam, igaz mi kezdők vagyunk. Annyiféle gondolat van ilyenkor, te hogy eléd meg ezt?
#504   2024. 03. 19. kedd 07:34
upaupa upaupa
Hogy bírod ezt ki alvással? Én annyira stresszben lennék ilyen helyzetben, hogy közel nyugtatóznom kellene magam, igaz mi kezdők vagyunk. Annyiféle gondolat van ilyenkor, te hogy eléd meg ezt?
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2024. 03. 19. kedd 05:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 19. kedd 05:11
A párom sokat mesélt a különböző csapatépítő tréningekről. Ott is minden megtörténhet és általában meg is történik ha két olyan ember fut össze ahol megvan a kémia. Tavaly év végén egy hétvégére mentek el fejtágításra meg lezárni az évet. Pénteken mikor megérkeztek volt egy gyors eligazítás majd mindenki kipróbálhatta a fürdő részét a hotelnek.Másnap délelőtt és ebéd után fejtágítás volt nekik.Este aztán a jól megérdemelt lazulás.Vacsora után felhívott hogy ma kitombolják magukat és holnap reggel már indul is haza.Használd ki az estét és ne fogd vissza magaddal köszöntem el tőle.Pár perc múlva már jött is az üzenet hogy ok és egy mosolygós smile.Meg két kép. Az egyiken egy nagyon szexi fekete szett volt rajta harisnyatartós szexi tangás kép meg egy amikor rajta volt a kosztüm és eltakart mindent.Pár óra múlva mikor már majdnem elaludtam újabb üzenet érkezett hogy jó a buli de most már a szobájában vannak az egyik munkatársával aki épp a lába között készíti elő a terepet.Én kértem küldjön egy képet amit meg is kaptam.Ezen a munkatársa épp nyalja a frissen borotvált punciját.Jó szórakozást kívántam és küldtem neki én is egy képet az ágaskodó farkamról.Reggel mikor felébredtem már várt egy üzenet hogy siet haza és ne tervezzek semmi programot mert nem kapta meg amit szeretet volna az este rosszul választott és már a bemelegítésnél kicsinálta a munkatársát és így magának kellet örömet szerezni.
#503   2024. 03. 19. kedd 05:11
jupi77 jupi77
A párom sokat mesélt a különböző csapatépítő tréningekről. Ott is minden megtörténhet és általában meg is történik ha két olyan ember fut össze ahol megvan a kémia. Tavaly év végén egy hétvégére mentek el fejtágításra meg lezárni az évet. Pénteken mikor megérkeztek volt egy gyors eligazítás majd mindenki kipróbálhatta a fürdő részét a hotelnek.Másnap délelőtt és ebéd után fejtágítás volt nekik.Este aztán a jól megérdemelt lazulás.Vacsora után felhívott hogy ma kitombolják magukat és holnap reggel már indul is haza.Használd ki az estét és ne fogd vissza magaddal köszöntem el tőle.Pár perc múlva már jött is az üzenet hogy ok és egy mosolygós smile.Meg két kép. Az egyiken egy nagyon szexi fekete szett volt rajta harisnyatartós szexi tangás kép meg egy amikor rajta volt a kosztüm és eltakart mindent.Pár óra múlva mikor már majdnem elaludtam újabb üzenet érkezett hogy jó a buli de most már a szobájában vannak az egyik munkatársával aki épp a lába között készíti elő a terepet.Én kértem küldjön egy képet amit meg is kaptam.Ezen a munkatársa épp nyalja a frissen borotvált punciját.Jó szórakozást kívántam és küldtem neki én is egy képet az ágaskodó farkamról.Reggel mikor felébredtem már várt egy üzenet hogy siet haza és ne tervezzek semmi programot mert nem kapta meg amit szeretet volna az este rosszul választott és már a bemelegítésnél kicsinálta a munkatársát és így magának kellet örömet szerezni.
#502   2024. 03. 16. szombat 23:15
martirusz1 martirusz1
Engem az exfőnököm csaja szopott le minden este zárás után az öltözőben. Néhányszor azért dugtunk is… Istenem,de jó volt…
#501   2024. 03. 15. péntek 22:18
Roland13 Roland13
Vidéki főiskolás kollégiumban falszomszédom volt az egyik tanári szoba. Vizsgaidőszakok alatt gyakran szálltak meg főiskolai tanárok. Az egyik alkalommal arra ébredtem fel, hogy vidám kacagás töri meg a csendet. Hallgatóztam picit, tudtam honnan jönnek a hangok. Utána halk sóhajok, apró nyögések következtek. Tudtam itt akció lesz mindjárt. Közel 15-20 perces dugást hallgattam végig, olyan igazi nyögős volt mindkét fél, de inkább talán a pasi. Férfias mély hangon főleg a vége felé, egyáltalán nem fogta vissza magát. El nem tudtam képzelni kik lehetnek azok. Hatalmasat élveztem vele együtt. Másnap figyeltem mikor nyílik az ajtó és meglepetésemre az egyik kB 38 körüli főiskolai tanárom lépett ki egy fiatal korombeli leányzóval. Családos apa létére ennyire nyilvánosan, de ez az ő dolga. Ennyi volt az én tapasztalatom.
#500   2024. 03. 14. csütörtök 12:18
faddombori faddombori
Ez nagyon érdekes!
Megírhatnád a részleteket, akár privátban is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 03. 14. csütörtök 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (892904)
2024. 03. 14. csütörtök 09:05
Én is most tudtam meg,hogy páromat rendszeresen használják munkahelyén többen is napi szinten
#499   2024. 03. 14. csütörtök 10:46
upaupa upaupa
hogyan derült ki ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 03. 14. csütörtök 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (892904)
2024. 03. 14. csütörtök 09:05
Én is most tudtam meg,hogy páromat rendszeresen használják munkahelyén többen is napi szinten
#498   2024. 03. 14. csütörtök 09:59
lanybsx lanybsx
lehet elcsépelt, de például az egészségügyben igenis nagyon is vannak ilyen dolgok smile VALÓSAK smile
#497   2024. 03. 14. csütörtök 09:58
lanybsx lanybsx
Szia- csak kérdezem, ez nem kamu ? Nekem ici -picit annak áll ez a dolog amit írtál, mert még hogy munkahelyen az ok, de hogy többen többször naponta . . . na ez nálam nem ment át, elakadt smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 03. 14. csütörtök 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (892904)
2024. 03. 14. csütörtök 09:05
Én is most tudtam meg,hogy páromat rendszeresen használják munkahelyén többen is napi szinten
#496   2024. 03. 14. csütörtök 09:08
Lingamos Lingamos
Az izgi. Én nem bánnám.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 03. 14. csütörtök 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (892904)
2024. 03. 14. csütörtök 09:05
Én is most tudtam meg,hogy páromat rendszeresen használják munkahelyén többen is napi szinten
#495   2024. 03. 14. csütörtök 09:05
X Törölt felhasználó (892904)
Én is most tudtam meg,hogy páromat rendszeresen használják munkahelyén többen is napi szinten
(Ez egy válasz bubu 45 üzenetére (2024. 02. 29. csütörtök 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 29. csütörtök 12:36
Feleségemet rendszeresen dugták a főnőkei
#494   2024. 03. 14. csütörtök 08:26
Lingamos Lingamos
Korábbi munkahelyemre gyakran bejött a párom. Volt, hogy csak cumi volt de jó volt.
#493   2024. 03. 08. péntek 22:40
Atlagember90 Atlagember90
Raktárról, irodáról nekem is van tapasztalatom... régi szép idők
#492   2024. 03. 08. péntek 06:18
feherkalman1 feherkalman1
Volt így más is. Egyszer volt szerencsém végig nézni, az egyikkel.
(Ez egy válasz bubu 45 üzenetére (2024. 02. 29. csütörtök 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 29. csütörtök 12:36
Feleségemet rendszeresen dugták a főnőkei
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pepe24 pepe24
Nyitás ideje: 2005. 12. 09. péntek
Üzenetek: 511db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 25. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!