Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 53 54 55 56 57 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#784   2014. 03. 25. kedd 20:10
fazonkirály fazonkirály
én most vertem bele a számba... teleélveztem a szám a forró spermámmal wink
#783   2014. 03. 23. vasárnap 12:22
kirak18 kirak18
Mint sok más személyt, engem is a sok spermával megtöltött csaj izgatott fel. Eleinte, első pár alkalommal csak az arcomra élveztem, majd lemostam. Egyszer véletlen a számba is került pár csepp, s habár az íze nem jött be, izgatónak találtam s gyertya pózban azóta néha beengedem a számba.. nagyritkán le is nyelem. De 1 próbát mindenkinek megér szerintem vigyor3
#782   2014. 03. 22. szombat 14:26
X Törölt felhasználó (831953)
Szombat délutáni faszverésemnek a vége, úgy döntöttem a számban van a helye.
Nemsokára eldurranok, de szerető ajkakra talál majd a gecim.
#781   2014. 03. 04. kedd 16:41
fazonkirály fazonkirály
én csak zat nem értem miért kell lenyelni ha undorodsz tőle? akkor hagyd a francba. én kívánom -> nyelem
#780   2014. 03. 04. kedd 15:53
sucal sucal
néhány alkalom után már csak a vágy marad az undor elszáll. akkor meg már megy a nyelés is.
de ha még erősebb inger kell, akkor az ondót kend szét a szádon és nincs mese nyelni fogod!
#779   2014. 02. 26. szerda 10:15
fazonkirály fazonkirály
van egy másik módszer is. maszti közben a végén mikor érzed h elmész, hagyd abba a húzogatást, ilyenkor is jön a sperma, de nem mész el. ami a kezedbe csöpögött, nyald le, majd verd tovább
#778   2014. 02. 24. hétfő 16:07
waccinium waccinium
Régen én is úgy voltam vele mint ti, élvezés után nem vágytam rá.
Atzán láttam egy videót, ahol a nő a pasi prosztatáját ingerli egy vibrátorral, de kívülről. Kicsit elképzelhetetlen, mert nem érzed pontosan hol van, amíg meg nem dagad (élvezés közeli állapotban) Valahol a herék alatt, a pénisz folytatásán van, majd megtapasztalod, masztizás közben majd tapogasd végig, érezni fogod, ha már jól fel vagy izgulva.
A lényeg most jön. Mikozben vered, másik kezeddel maszírozd lent, párszor csinálod, utána könnyen tanulható.
Amikor érzed, hogy nem sok maradt a lövésig, akkor álj le, és csak a farkad tövét maszírozd, lassan, óvatosan, éppen hogy csak hozzáérj. Ilyenkor szinte úgy lehet elélvezni, hogy nincs orgazmusod, persze ezt gyakorolni kell, én is lassan jöttem rá, hogy ilyen is van. Ilyenkor szépen lassan kifolyik egy adag, de a farkad továbbra is lüktet, és folytathatod, nekem kb 3-4x egymás után sikerül ezt így megcsinálni.(persze van olyan is h elsőre eldurranok, mert nem érzem a határt) Ilyenkor még vágysz majd a sajátodéra.Nagyon kellemes érzés, és kevéské macerás mint egy prosztata maszás belülről!
#777   2014. 02. 21. péntek 12:19
fazonkirály fazonkirály
én sem értem mit kell ezen variálni. teljesen normális hogy lenyeled a spermád. mi történne ha lenyeled? verjed a farkad és a végén gyertypózban élvezz a szádba. kicsi menni fog az arcodra is, de ha jól irányítod a szádba megy a nagyja. nem értem miért olyan nagy dolog ez, élvezz a szádba és nyeld le. nem fogsz békává változni wink sőt én annál nagyobbat élvezek, ha tudom, hogy a számban landol majd a finom sperma
#776   2014. 02. 21. péntek 09:02
sucal sucal
Éppen most nyelem! Nagyon jó!!
#775   2014. 02. 20. csütörtök 17:42
waccinium waccinium
Szerencsére nekem nincs ilyen jellegű problémám ezzel a dologgal... Én utána is kívánom, amikor már eldurrantam.
#774   2014. 02. 20. csütörtök 05:40
zsozs70 zsozs70
helyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 19. szerda 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (907024)
2014. 02. 19. szerda 23:45
Hát igen......amíg nem spriccel a farkuk addig nagylegények, aztán eldurrannak és sírva mosnak fogat, hogy "gecis lett a szááááááám" ........ KISLÁNYOK!!!

Ha perverzek vagytok, VÁLLALJÁTOK A KÖVETKEZMÉNYEIT IS!!!
#773   2014. 02. 19. szerda 23:45
X Törölt felhasználó (907024)
Hát igen......amíg nem spriccel a farkuk addig nagylegények, aztán eldurrannak és sírva mosnak fogat, hogy "gecis lett a szááááááám" ........ KISLÁNYOK!!!

Ha perverzek vagytok, VÁLLALJÁTOK A KÖVETKEZMÉNYEIT IS!!!
#772   2014. 02. 19. szerda 20:22
Llyam Llyam
Csak kb mindenki úgy van vele, hogy akarja de amint eldurrant vége nyes megszűnik az az izgi "vágy"...
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 19. szerda 15:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (907024)
2014. 02. 19. szerda 15:55
Túl bonyolítjátok a témát srácok...kivered, eldurransz az arcodra/szádba és nyeled egyből! Nem kell félni tőle, nem marja szét a torkod smile Mikor elélvezel és spriccel a gecid, gondolj arra, hogy ezt akartad, erre állt fel a farkad, erre izgultál fel, hát most vállald a következményét! Sok sikert wink
#771   2014. 02. 19. szerda 16:00
X Törölt felhasználó (891834)
Igazad van és tetszik amit leírtál finom
#770   2014. 02. 19. szerda 15:55
X Törölt felhasználó (907024)
Túl bonyolítjátok a témát srácok...kivered, eldurransz az arcodra/szádba és nyeled egyből! Nem kell félni tőle, nem marja szét a torkod smile Mikor elélvezel és spriccel a gecid, gondolj arra, hogy ezt akartad, erre állt fel a farkad, erre izgultál fel, hát most vállald a következményét! Sok sikert wink
#769   2014. 02. 19. szerda 14:20
X Törölt felhasználó (891834)
Osztanám az előttem hozzászoló véleményét.mielőt elélvezel szüntesd meg a verést, ne legyen orgazmus ,es éppen annyi sperma jön amennyit letudsz nyelni.azutan a nagy durranást mar kívánni fogod.jó éjtvágyat.
#768   2014. 02. 19. szerda 08:11
fhf fhf
Sziasztok,megosztanék veletek egy módszert,amivel nekem sikerült lenyelnem a sajátomat, Sok gyakorlást igényel,de nekem tökéletesen működik. Én is ismertem azt az érzést,amikor élvezés után akartam lenyelni,akkor már undorítónak találtam,de! Farokverés közben meg kell találni azt a pontot amikor már érzed,hogy jön a nedű,visszafogod magad,megállsz a veréssel,és a fitymát ráhúzod a makkra,és összefogod a végét,hogy mi a csőben van nedűt felfogd vele. Ha nem érzed,hogy belefolyt volna valami,ráhúzol még párat,ez nem az összes sperma,de a kíváncsiság kielégítésére kiváló. Amit felfogott a kis zacskó beleengeded a tenyeredbe,be a szádba és verheted tovább a nagy durranásig, Remélem segítettem az ötletemmel,sok sikert hozzá,sziasztok!
#767   2014. 02. 15. szombat 14:17
X Törölt felhasználó (842356)
Ugyan így vagyok ezzel a témával mint te!
Tipp? Az max annyi, hogy keresni kell ez esetben egy veled egyidős srácot akit leszophatsz és az ő spermáját lenyelheted. Ez nem egyszerű én is keresek ilyet, de csak időseket találni 30-40 évesek :/
(Ez egy válasz ezvan56 üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 10. hétfő 17:56
Sziasztok!
Fiatal sportos srác vagyok és engem is nagyon izgat ez a dolog. Már többször is gyertya pózba belevertem a számba (párszor ki is folyt mert megtelt a szám olyan sokáig nem könnyítettem magamon vigyor3 ) de még sosem tudtam lenyelni. Nagyon izgat, hogy milyen lehet más farkát szopni és lenyelni mivel a sajátomét nem tudom soha :( Esetleg valami tippetek nincs?
#766   2014. 02. 10. hétfő 17:56
ezvan56 ezvan56
Sziasztok!
Fiatal sportos srác vagyok és engem is nagyon izgat ez a dolog. Már többször is gyertya pózba belevertem a számba (párszor ki is folyt mert megtelt a szám olyan sokáig nem könnyítettem magamon vigyor3 ) de még sosem tudtam lenyelni. Nagyon izgat, hogy milyen lehet más farkát szopni és lenyelni mivel a sajátomét nem tudom soha :( Esetleg valami tippetek nincs?
#765   2014. 02. 09. vasárnap 16:22
X Törölt felhasználó (826382)
igen,és az sem rossz ha maszti után a hasamról az egyik ujjammal szépen a számba teszem,miközben aléltan fekszem.Egyszer volt egy csaj,aki szex után így visszatett pár cseppet a számba,izgi volt.Ő nem szerette az ízét.
 
... 53 54 55 56 57 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!