Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#296   2015. 12. 28. hétfő 13:22
alezredes1 alezredes1
Köszönöm, de azt hiszem mondhatjuk azt, hogy köszönjük a beszámolót.
(Ez egy válasz mockandfox üzenetére (2015. 12. 28. hétfő 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 28. hétfő 13:04
Nem kérdezte senki, de beszámolók, szívesen megosztom az élményt, úgy érzem tartozok ennyivel magamnak is és a masszőrömnek smile

A masszázsra egy magánlakásban került sor. A masszázsőr egy kedves fiatalember.

Egyedül mentem, az egész egy beszélgetéssel kezdődött, ahol elmeséltem, hogy miért kerestem fel őt, beszélgettünk körülbelül 20 percet, bizalom ébredt bennem iránta, figyelmes volt.

Ezt követően levetkőztem (nem előtte) és felvettem egy kendőt magamra...indiai zene, gyertya, hangulat világítás...
Egymás előtt megálltunk , elmesélte, hogy miképpen figyeljek a légzésemre, mire koncentráljak, csukjam be a szemem..és egy szeánsz formában, rám hangolódva, finom érintésekkel vette le a kendőm. kissé medítatív állapotban.

Lefeküdtem, mellém térdelt. Először olaj nélkül, majd olajjal masszírozni kezdett, először a hátam, majd a combjaim, majd megfordultam és a hasam, mellkasom, és a legeslegvégén a puncim. Nem csak masszírozott, hanem különböző pontokat is nyomkodott, amik volt olyan is hogy kissé kényelmetlennek tűntek, de utána jöttem rá, hogy talán a hatásukra, de sokkal felszabadultabb lettem, a későbbi intim érintésekre nem várt módon intenzíven reagáltam...

Szexuálisan tapasztalatnak gondolom magam, de sokszor fogalmam sem volt mi történik velem...

A másfél óra nagyon gyorsan ment el, igazán felszabadultam alatta, a végén intim területek masszázsa alatt szinte magamon kívül kerültem, számolni is nehéz volt az orgazmusokat..a legfurcsább az utána következő hosszas zsibbadás, majd azt követő magabiztos, feltöltött érzés...

Aki szeretne elmélyedni az intimitásában, ajánlom, őszintén...aztán megtanulni és párral otthon gyakorolni....
#295   2015. 12. 28. hétfő 13:04
mockandfox mockandfox
Nem kérdezte senki, de beszámolók, szívesen megosztom az élményt, úgy érzem tartozok ennyivel magamnak is és a masszőrömnek smile

A masszázsra egy magánlakásban került sor. A masszázsőr egy kedves fiatalember.

Egyedül mentem, az egész egy beszélgetéssel kezdődött, ahol elmeséltem, hogy miért kerestem fel őt, beszélgettünk körülbelül 20 percet, bizalom ébredt bennem iránta, figyelmes volt.

Ezt követően levetkőztem (nem előtte) és felvettem egy kendőt magamra...indiai zene, gyertya, hangulat világítás...
Egymás előtt megálltunk , elmesélte, hogy miképpen figyeljek a légzésemre, mire koncentráljak, csukjam be a szemem..és egy szeánsz formában, rám hangolódva, finom érintésekkel vette le a kendőm. kissé medítatív állapotban.

Lefeküdtem, mellém térdelt. Először olaj nélkül, majd olajjal masszírozni kezdett, először a hátam, majd a combjaim, majd megfordultam és a hasam, mellkasom, és a legeslegvégén a puncim. Nem csak masszírozott, hanem különböző pontokat is nyomkodott, amik volt olyan is hogy kissé kényelmetlennek tűntek, de utána jöttem rá, hogy talán a hatásukra, de sokkal felszabadultabb lettem, a későbbi intim érintésekre nem várt módon intenzíven reagáltam...

Szexuálisan tapasztalatnak gondolom magam, de sokszor fogalmam sem volt mi történik velem...

A másfél óra nagyon gyorsan ment el, igazán felszabadultam alatta, a végén intim területek masszázsa alatt szinte magamon kívül kerültem, számolni is nehéz volt az orgazmusokat..a legfurcsább az utána következő hosszas zsibbadás, majd azt követő magabiztos, feltöltött érzés...

Aki szeretne elmélyedni az intimitásában, ajánlom, őszintén...aztán megtanulni és párral otthon gyakorolni....
#294   2015. 12. 28. hétfő 12:51
mockandfox mockandfox
sensualife.blog.hu-n indult egy blog, ami ezt a témát kezdte feldolgozni, és a blog írója vállal yoni masszázst, nagyon pozitív tapasztalatok, ajánljuk.
#293   2015. 12. 28. hétfő 12:11
alezredes1 alezredes1
Szerettem volna, de gondolom nem tévedek, ha többes számban fogalmazok a többi fórumozó nevében is, ha azt mondom, szívesen olvastunk volna egy személyes élménybeszámolót, egy "telefonos információ" helyett.
De ha nem, hát nem.
Bocs, hogy azt " vártam volna Tőled" hogy ezt tedd.
#292   2015. 12. 28. hétfő 10:12
X Törölt felhasználó (1194012)
Szívesen adok telefonszámot ott mindent részletesen elmondanak elejétől a végéig,tőlem ne várd,hogy beszámoljak azt én éltem meg hadd maradjon csak az enyém,tantra jellegű masszázs pont nekem való,legközelebb megyek egy szinttel feljebb lépünk,hogy mi lesz fogalmam sincs de piszkosul várom vigyor2 wave
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 12. 27. vasárnap 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 27. vasárnap 12:17
Kaphatnánk e egy részletes beszámolót ? Az elejétől a "végéig", ha lehetséges.
Idegen volt, a párod volt, ketten voltatok, volt e valami extra a befejezéskor, megtudhatunk e valami a masszőrről ?
Persze ha nem titok, és van kedved egy kis billentyűzésre, így ünnepek után ?
#291   2015. 12. 27. vasárnap 12:17
alezredes1 alezredes1
Kaphatnánk e egy részletes beszámolót ? Az elejétől a "végéig", ha lehetséges.
Idegen volt, a párod volt, ketten voltatok, volt e valami extra a befejezéskor, megtudhatunk e valami a masszőrről ?
Persze ha nem titok, és van kedved egy kis billentyűzésre, így ünnepek után ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 11. 12. csütörtök 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1194012)
2015. 11. 12. csütörtök 21:52
Hosszú kihagyás után ma újra élvezhettem a yoni masszázst,csodálatos érzés volt crazya ...még sokszor szeretném
#290   2015. 11. 13. péntek 21:44
haribo28 haribo28
szeretem
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 11. 12. csütörtök 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1194012)
2015. 11. 12. csütörtök 21:52
Hosszú kihagyás után ma újra élvezhettem a yoni masszázst,csodálatos érzés volt crazya ...még sokszor szeretném
#289   2015. 11. 12. csütörtök 21:52
X Törölt felhasználó (1194012)
#288   2015. 09. 24. csütörtök 02:40
X Törölt felhasználó (934287)
Erre a dologra meg kell érni. Ha van önuralmad akkor menni fog ha nincs akkor kellemetlenséget fogsz okozni. Ha a hölgy vagy pár vágyik a folytatásra akkor azt úgy is a tudtodra adják. Ha nem akkor kár erőltetni.
#287   2015. 09. 23. szerda 12:27
Cica és Kandur Cica és Kandur
Szépen összeolloztad....
Mondjuk jót derultem a " tradicionalis yoni masszazs" kifejezesen.... miert, van nonkonformista is?
(Ez egy válasz squirtszakerto üzenetére (2015. 09. 17. csütörtök 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 17. csütörtök 08:10
Az előző posztban elfelejtettem megemlíteni a blogom:

Érdemes beleolvasni smile

(Moderálva: weboldalt nyilvánosan ne reklámozz.)
#286   2015. 09. 23. szerda 12:24
Ez a különbség a profi es az amatőr közt. Egyik tudja kezelni a helyzetet, végül is ő irányít, a másik pedig sodródik... Sok minden önuralom kérdése
(Ez egy válasz barátot üzenetére (2015. 09. 23. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 23. szerda 09:39
Nagyon nehéz lehet, úgy gondolom szinte lehetetlen,,még az is lehet, hogy az ember nem is akarja kezelni,,ott és akkor
#285   2015. 09. 23. szerda 09:39
barátot barátot
Nagyon nehéz lehet, úgy gondolom szinte lehetetlen,,még az is lehet, hogy az ember nem is akarja kezelni,,ott és akkor
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 17. csütörtök 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (934287)
2015. 09. 17. csütörtök 20:20
Igen, ott és akkor igen kicsi a határ, de tudni kell kezelni.
#284   2015. 09. 17. csütörtök 20:20
Igen, ott és akkor igen kicsi a határ, de tudni kell kezelni.
(Ez egy válasz Mitibarátság üzenetére (2015. 09. 17. csütörtök 09:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 17. csütörtök 09:58
Így igaz külön kell választani,,,ha ez lehetséges , mert azért ott és akkor bizony nem csak a gondolatok szabadulnak el
#283   2015. 09. 17. csütörtök 09:58
Mitibarátság Mitibarátság
Így igaz külön kell választani,,,ha ez lehetséges , mert azért ott és akkor bizony nem csak a gondolatok szabadulnak el
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 08. 15. szombat 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (934287)
2015. 08. 15. szombat 17:49
Teljesen igaz amit írsz.
Én is külön tudom választani a két dolgot. Azt azért nem mondom hogy nem gyönyörködöm és nem izgat a látvány, legyen 20 vagy akár 50 éves hiszen nem vagyok eunuk. de minden megbeszélés kérdése.
Akár egy sima frissítő masszázs (szex nélkül), egy izgató yoni masszázs vagy mindezek után szex kettesben, hármasban, azt mindíg megbeszéljük hogy működik a kémia, kölcsönös a szimpátia vagy marad a masszázs.
#282   2015. 09. 17. csütörtök 08:10
squirtszakerto squirtszakerto
Az előző posztban elfelejtettem megemlíteni a blogom:

Érdemes beleolvasni smile

(Moderálva: weboldalt nyilvánosan ne reklámozz.)
#281   2015. 09. 16. szerda 15:01
squirtszakerto squirtszakerto
Kedves Olvasó Hölgyek, Párok!

Több éve szenvedélyből a tradicionális yoni masszázst tanuló és gyakorló sportoló fiatalember vagyok. Nagy örömmel ajánlom fel szolgálatomat hölgyeknek, esetleg akár pároknak is a férfi oktatásával.
#280   2015. 08. 15. szombat 17:49
Teljesen igaz amit írsz.
Én is külön tudom választani a két dolgot. Azt azért nem mondom hogy nem gyönyörködöm és nem izgat a látvány, legyen 20 vagy akár 50 éves hiszen nem vagyok eunuk. de minden megbeszélés kérdése.
Akár egy sima frissítő masszázs (szex nélkül), egy izgató yoni masszázs vagy mindezek után szex kettesben, hármasban, azt mindíg megbeszéljük hogy működik a kémia, kölcsönös a szimpátia vagy marad a masszázs.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 08. 14. péntek 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 14. péntek 14:34
Akkor megpróbálok pontosítani, hátha sikerül.
Nem azt mondom, hogy minden masszőr, minden alanyt, ha már ott fekszik meztelenül előtte, megdug, vagy hogy meg kelljen dugnia.
Azt sem állítom, hogy minden fotós, hamár meztelen nőt, nőket fotóz, (legfőképp ha nem stúdióban, hanem külső helyszínen kettesben), akkor ott is meg kell dugnia minden modellt.
Én csupán azt mondom, hogy nem veszem be ezt az "éncsakmintegydarabtárgyakielőttemmeztelenülvan"- ,dumát, és á, véletlen sem jut eszembe az hogy egy kicsit szexeljek vele szöveget.
Mert 2586 ik masszírozandó 32 éves, keményseggú, és álló mellbimbójú csaj láttán, ha nincs legalább csak a gondolataiban a de megkefélném, akkor szerintem az nem jó.
Ha pedig a fotós, egy kettesben, külső helyszínen, (vízpart), nem azt gondolja, legyen az a 1256 ik modell, hogy a fotózás végén csak bepattintanám a farkam a kis 25 éves kis modell csajszinak, na, akkor szerintem az sem jó.
De ha mindenki szerint bunkó vagyok, mert ezt én így gondolom, hát legyek bunkó, ez van.
#279   2015. 08. 14. péntek 21:53
Csak neked Csak neked
Nem vagy perverz, worship ez így igaz!
#278   2015. 08. 14. péntek 18:34
frappans valasz ment... nem vagy bunko...... hanem pesti smile

amugy mikor 19 -24 eveseket masszirozol, nagyon ritkan nezzel meg egy 35 evest.... ha csak nem mert unicum...
azt meg hidd el, hiaba szep a no meg csinos, ha nem indit be akkor meztelenul sem fog, ha meg olyan, akkor ruhaban is. ha ra is izgulunk egy kliensre, az nem azert van mert csinos vagy mert meztelen, hanem mert olyan kisugarzasa van..... persze meglehet en vagyok a perverz
(Ez egy válasz betalál üzenetére (2015. 08. 14. péntek 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 14. péntek 14:40
szio pesti vagy
#277   2015. 08. 14. péntek 14:40
betalál betalál
szio pesti vagy
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 08. 14. péntek 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 14. péntek 14:34
Akkor megpróbálok pontosítani, hátha sikerül.
Nem azt mondom, hogy minden masszőr, minden alanyt, ha már ott fekszik meztelenül előtte, megdug, vagy hogy meg kelljen dugnia.
Azt sem állítom, hogy minden fotós, hamár meztelen nőt, nőket fotóz, (legfőképp ha nem stúdióban, hanem külső helyszínen kettesben), akkor ott is meg kell dugnia minden modellt.
Én csupán azt mondom, hogy nem veszem be ezt az "éncsakmintegydarabtárgyakielőttemmeztelenülvan"- ,dumát, és á, véletlen sem jut eszembe az hogy egy kicsit szexeljek vele szöveget.
Mert 2586 ik masszírozandó 32 éves, keményseggú, és álló mellbimbójú csaj láttán, ha nincs legalább csak a gondolataiban a de megkefélném, akkor szerintem az nem jó.
Ha pedig a fotós, egy kettesben, külső helyszínen, (vízpart), nem azt gondolja, legyen az a 1256 ik modell, hogy a fotózás végén csak bepattintanám a farkam a kis 25 éves kis modell csajszinak, na, akkor szerintem az sem jó.
De ha mindenki szerint bunkó vagyok, mert ezt én így gondolom, hát legyek bunkó, ez van.

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kalamos kalamos
Nyitás ideje: 2011. 02. 22. kedd
Üzenetek: 316db
Utolsó üzenet: 2017. 11. 11. szombat

Hírek

tegnap 15:30
Par4fun a díjátadón! Par4fun először járt nálunk, de reméljük nem utoljára, és látjuk még őket versenyezni. A szőke ciklonnal, egy igazán ütős fotósorozatot sikerült összehoznunk. Reméljük, hogy ti is így látjátok! Akik nagy cicik kedvelői biztosan nem fognak benne... Tovább
2017. 11. 14. kedd 12:48
Hófehérke - A mostoha bosszúja Amikor Hófehérke életre kelt és a herceggel megtartották a lakodalmat, úgy tűnt boldogan élnek amíg meg nem halnak. A gonosz mostoha azonban nem adta fel tervét, hogy Hófehérkét holtan lássa. Ezúttal a herceget vette célba. Magát gyönyörű szőke nővé... Tovább
2017. 11. 08. szerda 18:10
A csoki és a fehér tini is a tapasztalt dákóra bukik Hiába, egy tapasztalt farok gazdájának nincs párja! Ezek a fiatal csajok sem a gyorstüzelő, tapasztalatlan bikákra buknak, hanem aki rendesen meg tudja őket dugni. Ha ráadásul egyszerre ketten veszik kezelésbe a csajt, az számukra a nirvána. Egy gyönyörű... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!