Jóni masszázs (NEM Társkereső! Csak élmények, tapasztalatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#643   2022. 10. 14. péntek 09:45
X Törölt felhasználó (4666383)
Nagyon furcsa ilyeneket olvasni, mint 'hivatalosan masszíroz', meg 'rendes masszőr'. Az valóban igaz, hogy a jóni masszázs célja nem a szex. Tehát, ha valaki jóni masszázst kér, akkor a 'rendes' masszőr nem fogja megpróbálni sem a szex felé terelni a dolgot, még akkor sem, ha egyébként számára nagyon vonzó, akit masszíroz, mert maximálisan tiszteletben tartja, amit a vendég kér, és a masszázs szellemiségét. Viszont attól még, hogy valaki masszőr, miért kellene kizárnia egy gyönyörű nő iránt érzett vonzalmát, ha az kölcsönös, és miért ne lehetne belőle bármi, ami mindenkinek jól esik, főleg, ha kimondottan ezzel a kéréssel érkeznek hozzá? És van, hogy úgy indul, hogy csak egy masszázs a cél, de aztán több alakul belőle, és nem a masszőr miatt, hanem a hölgy kezdeményez, például ahogy itt leírta nem rég egy pár a velem közös kalandját. Szerintem ebben nincs semmi rossz, pláne, hogy ez egy ilyen jellegű társkereső. Remélem nem bántottam meg senkit smile
#642   2022. 10. 13. csütörtök 16:24
X Törölt felhasználó (4686454)
Aki hivatalosan masszíroz az nem lesz benne semmi játékba!
Persze a nagy szamok sok masszírozás miatt 1-1 kivetel a mi masszőrünknel is volt(sőt..abból válás lett a kezelésre járó nőnél 30év után) de aki rendes masszőr az nem fog dugni a felesegeddel neg leszopatni sem
#641   2022. 10. 12. szerda 12:01
X Törölt felhasználó (4686454)
pécsen van egy srác és egy csaj is.35ezer/2óra kb és rendesen kielégül a barátnőm!Ahogy kilép tölünk a srác egyből szexelünk egy hatalmasat.
De srachoz már nem igazan lehet "bejutni" meg van a vendégköre
(Ez egy válasz Imadnivalopicsa üzenetére (2022. 10. 07. péntek 06:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 07. péntek 06:06
Sziasztok.Pécs környékén esetleg tudna ajánlani valaki joni masszört.
#640   2022. 10. 07. péntek 06:06
Imadnivalopicsa Imadnivalopicsa
Sziasztok.Pécs környékén esetleg tudna ajánlani valaki joni masszört.
#639   2022. 10. 06. csütörtök 21:49
Bianchi07 Bianchi07
Sziasztok! Debrecen környékéröl keresnék jóni masszört páromnak, irjatok ha tudtok ilyet.
#638   2022. 10. 03. hétfő 12:16
X Törölt felhasználó (3112072)
Nálunk a pécsi masszörünk tendesen kielégíti a barátnömet de nagyon.Megis mikor hazaérünk szinte meg akar eröszakolni a barátnöm ugy szop és még a segg€met is nyalja hogy az valami fenomenális!
#637   2022. 10. 03. hétfő 12:16
kandurmarci kandurmarci
Fantasztikus lehetett. Elárulnád, merre van ez a masszőr? Akár itt, akár privátban.
(Ez egy válasz némó67 üzenetére (2022. 10. 02. vasárnap 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 02. vasárnap 07:58
circling
#636   2022. 10. 02. vasárnap 16:58
X Törölt felhasználó (4681254)
sziasztok,anno én kértem füztem a nejemet menjem el egy helyes masszörhöz . kb 3 hónap után mondott igen , hogy rendben.
kerestem egy masszört. hát azért nem egyszerü.
de sikerült találnom egy negyvenes pasit aki szeretet masszorozni , de teljesen korrektül megmondta hogy többet is szeretne,levelezés fényképcsere , találka. azért abban maradtunk , hogy jelen leszek egy online kamerán keresztül. persze a srácnak elmondtam pár dolgot .
nejem készült a napra finom illatos borotvált puncival ment el.
munka után volt megbeszélve, mi online beszélgettünk, párom félénk de izgatott volt.majd amikor találkoztak a seác ügyesen kezelte a dolgot.
nos be a lakásba , ott párom elsőként ment zuhanyozni , a srác előkészítette a szobát. nejem bement és kérte feküdjön hasra meztelen , addig ő is elmegy fürdeni.
egy szál türülközöben jött vissza és beolajozta apárom testést, finoman masszirozta a lábakat , csodásan gyurta a popsit , hátat majd finoman megpuszolgatta nejem nyakát vállát ,látszott párom elengedte magát szeme csikva szája finoman nyitva és élvezte az érintést
a srác lecsuszött a popsihoz finoman megmarkolta és puszilgatta, ledobta a türcsit és egy nem jicsi de formás farok feszült a párom popsijához. káttam ahogy finoman megfeszült és felemelte , bepucsitott a srácnak , szinte felkínálva a puncit. a srác ki is használta és elsőre becsuszott szinte tövig, oldalta fordította a párom megmarkolta a cicijét , combjait szétnyitotta és finom szex vagy szeretkezés kezdödött. nejem térdelve kutyapózban élvezett el , de akkorát ami ritka, kipirult , csillogott a szeme,majd a srác kérte hogy ő szájban szeretne elévezni, meg is kapta kétszer.látszott hogynejem ott akkor minden cseppjét akarta
#635   2022. 10. 02. vasárnap 07:58
némó67 némó67
circling
(Ez egy válasz kivancsiparos40 üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 10:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 10:43
Korábban rossz tapasztalatunk volt itt, de múlt héten újra regisztráltunk hátha sikerül végre találni egy masszőrt. Nagyon sok levél jött de mindegyik lehangoló volt. Tegnap a rossz idő miatti bezártság meghozta a kedvünk hogy újra próbálkozzunk. Volt egy srác aki a levelei alapján szimpatikus volt és rá is ért volna de a párom szerint túl fiatal. Végül sikerült meg győznöm a párom, és áthívtuk gondoltuk úgy sem jön el. A megbeszélt időre nem jelentkezett de aztán negyed órával később mégis jött. Tényleg nagyon fiatal volt de tetszett a páromnak, be hívtuk és neki álltunk beszélgetni. Megismerkedtünk és megbeszéltük hogy mit szeretnénk és ő is elmondta hogy, mit ajánl. Ő elment zuhanyozni mi pedig előkészítettük a helyet ahogy mondta. Kértük hogy hozzon masszázs ágyat hozott is de aztán inkább az ágyat ajánlotta ami utólag jónak bizonyult. Megkérte a páromat hogy vetkőzzön fehérneműre és feküdjön hasra így kezdődött a masszázs. A párom nagyon izgult az elején. A hátát nyakát combjait masszírozta és símogatta kezdetben utána a popsiját sok olajjal, közben szépen lekerültek a fehérneműk, nagyon izgató látvány volt, sokáig tartott de a végére ellazult a párom és csukott szemmel élvezte az érintéseket. Aztán megkérte hogy feküdjön a hátára, és így masszírozta a combjait simogatta a cicijeit és elkezdte a puncit is masszírozni. Simogatta nagyon sokáig a párom közben nagyon izgalomba jött sóhajtozott és felnyögött utána mondta hogy már itt is majdnem elélvezett aztán elkezdte ujjazni is a párom nagyokat élvezett közben nagyon izgató volt. Sokáig tartott azt hittem el is fáradt teljesen a párom. Megbeszéltük hogy ha szeretné akkor több is lehet de nem biztam benne mert tényleg nagyon fiatal volt a srác. Közben kezdte vissza venni a masszázst finomítani az érintéseket a végéhez közeledett a dolog. Aztán egyszer csak a párom is elkezdte simogatni őt majd lehúzta az alsónadrágját amiben eddig masszírozott. A srác már tettre kész volt, a párom egy ideig kézzel verte neki majd szopni kezdte. Nincs nagy mérete inkább átlag alattinak mondanám viszont vastagabb, az enyém nem ilyen vastag. Letörölték a párom puncijáról az olajat, és gumi húzás után elkezdte dugni a párom. Több pózban is szeretkeztek végül a melleire élvezett egy nagy adagot. Megbeszéltük hogy a második menetre én is beszállok. Ketten kényeztettük a párom, én nagyon hamar elmentem felizgatott a korábbi látvány. A srác másodszorra nagyon sokáig bírta, a párom kicsit elfáradt ezért szájjal folytatta a végén egy kisebb adagot kapott a cicikre újra. Nekünk ez volt az első hármas élményünk de sokkal jobb volt mint reméltük. Csütörtökre meg is beszéltük a következő találkozást. Szeretem nézni ahogy más kényezteti a párom
#634   2022. 10. 02. vasárnap 05:38
kezdoparbs kezdoparbs
Ilyet mi is keresünk! Ha tudsz írj kérlek!
#633   2022. 09. 26. hétfő 17:54
SarmosPasiJoNoT SarmosPasiJoNoT
Nekünk is ilyesmi elmenyeink vannak, bár a mi masszorunk 40 körüli. Privatban szívesen adok elérhetőséget.
(Ez egy válasz 60-as pár üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 11:52
Mi is egy ilyen masszőrt keresünk, esetleg elérhetősége privátban?
#632   2022. 09. 26. hétfő 15:34
X Törölt felhasználó (4658943)
Akihez mi járunk ő nem szexel soha.Van 60 vendége akik kisebb nagyobb tendszerességgel járnak hozzá és már nem is akar nagyon többet.A csaj meg hát...nem tudom hogy akar e szexet nőktől
(Ez egy válasz maszorszabozoltan üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 14:09
Az általános gond,hogy a többség számára a masszázs csak szex ,de az alapokat a távol-keleten kell keresni és igen a férfi esetében Lingam masszázs néven ismert ( Sanskrit -an ) egyrész lelki és érzelmi része is van és a tesi valósága .
#631   2022. 09. 26. hétfő 14:09
maszorszabozoltan maszorszabozoltan
Az általános gond,hogy a többség számára a masszázs csak szex ,de az alapokat a távol-keleten kell keresni és igen a férfi esetében Lingam masszázs néven ismert ( Sanskrit -an ) egyrész lelki és érzelmi része is van és a tesi valósága .
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4658943)
2022. 09. 26. hétfő 12:55
Pécsen van 2 ilyen masszőr is.Egy srác és par hete megismerünk egy csajt is.
Pesten tanult masszírozni.Még nála nem voltunk majd nyaralásunk után bejelentkezünk hozzá is.Állítása szerimt a joni masszázs férfiakra is vonatkozik nincs szétválaszta a dolog
Én azt hittem hogy a ferfi ilyen jellegű masszírozasa a lingam
#630   2022. 09. 26. hétfő 12:55
X Törölt felhasználó (4658943)
Pécsen van 2 ilyen masszőr is.Egy srác és par hete megismerünk egy csajt is.
Pesten tanult masszírozni.Még nála nem voltunk majd nyaralásunk után bejelentkezünk hozzá is.Állítása szerimt a joni masszázs férfiakra is vonatkozik nincs szétválaszta a dolog
Én azt hittem hogy a ferfi ilyen jellegű masszírozasa a lingam
#629   2022. 09. 26. hétfő 12:16
Hölgyek_öröme Hölgyek_öröme
Küldtem privát
(Ez egy válasz 60-as pár üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 11:52
Mi is egy ilyen masszőrt keresünk, esetleg elérhetősége privátban?
#628   2022. 09. 26. hétfő 12:12
duplaélvezet66 duplaélvezet66
sokan keresnénk ilyet ritka
(Ez egy válasz 60-as pár üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 11:52
Mi is egy ilyen masszőrt keresünk, esetleg elérhetősége privátban?
#627   2022. 09. 26. hétfő 11:52
60-as pár 60-as pár
Mi is egy ilyen masszőrt keresünk, esetleg elérhetősége privátban?
#626   2022. 09. 26. hétfő 10:43
kivancsiparos40 kivancsiparos40
Korábban rossz tapasztalatunk volt itt, de múlt héten újra regisztráltunk hátha sikerül végre találni egy masszőrt. Nagyon sok levél jött de mindegyik lehangoló volt. Tegnap a rossz idő miatti bezártság meghozta a kedvünk hogy újra próbálkozzunk. Volt egy srác aki a levelei alapján szimpatikus volt és rá is ért volna de a párom szerint túl fiatal. Végül sikerült meg győznöm a párom, és áthívtuk gondoltuk úgy sem jön el. A megbeszélt időre nem jelentkezett de aztán negyed órával később mégis jött. Tényleg nagyon fiatal volt de tetszett a páromnak, be hívtuk és neki álltunk beszélgetni. Megismerkedtünk és megbeszéltük hogy mit szeretnénk és ő is elmondta hogy, mit ajánl. Ő elment zuhanyozni mi pedig előkészítettük a helyet ahogy mondta. Kértük hogy hozzon masszázs ágyat hozott is de aztán inkább az ágyat ajánlotta ami utólag jónak bizonyult. Megkérte a páromat hogy vetkőzzön fehérneműre és feküdjön hasra így kezdődött a masszázs. A párom nagyon izgult az elején. A hátát nyakát combjait masszírozta és símogatta kezdetben utána a popsiját sok olajjal, közben szépen lekerültek a fehérneműk, nagyon izgató látvány volt, sokáig tartott de a végére ellazult a párom és csukott szemmel élvezte az érintéseket. Aztán megkérte hogy feküdjön a hátára, és így masszírozta a combjait simogatta a cicijeit és elkezdte a puncit is masszírozni. Simogatta nagyon sokáig a párom közben nagyon izgalomba jött sóhajtozott és felnyögött utána mondta hogy már itt is majdnem elélvezett aztán elkezdte ujjazni is a párom nagyokat élvezett közben nagyon izgató volt. Sokáig tartott azt hittem el is fáradt teljesen a párom. Megbeszéltük hogy ha szeretné akkor több is lehet de nem biztam benne mert tényleg nagyon fiatal volt a srác. Közben kezdte vissza venni a masszázst finomítani az érintéseket a végéhez közeledett a dolog. Aztán egyszer csak a párom is elkezdte simogatni őt majd lehúzta az alsónadrágját amiben eddig masszírozott. A srác már tettre kész volt, a párom egy ideig kézzel verte neki majd szopni kezdte. Nincs nagy mérete inkább átlag alattinak mondanám viszont vastagabb, az enyém nem ilyen vastag. Letörölték a párom puncijáról az olajat, és gumi húzás után elkezdte dugni a párom. Több pózban is szeretkeztek végül a melleire élvezett egy nagy adagot. Megbeszéltük hogy a második menetre én is beszállok. Ketten kényeztettük a párom, én nagyon hamar elmentem felizgatott a korábbi látvány. A srác másodszorra nagyon sokáig bírta, a párom kicsit elfáradt ezért szájjal folytatta a végén egy kisebb adagot kapott a cicikre újra. Nekünk ez volt az első hármas élményünk de sokkal jobb volt mint reméltük. Csütörtökre meg is beszéltük a következő találkozást. Szeretem nézni ahogy más kényezteti a párom
#625   2022. 09. 13. kedd 10:29
X Törölt felhasználó (4658943)
Senkinek semmi??
#624   2022. 08. 22. hétfő 09:49
kezdoparbs kezdoparbs
Esetleg valaki tud ajánlani jóni masszőrt.
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kalamos kalamos
Nyitás ideje: 2011. 02. 22. kedd
Üzenetek: 703db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 04. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!