
szegénykém.. v.szinű egy ujabb csalodás van számára kilátásban..
és ki is köpöd?


nos.. videot ne nézz vele..mert ég buzisabbnak tartaná..ha látja kivülről sz tem..
elég ha az orális sex közben,lejebb kalandozol a herék alá..lassan..aztán vissza,aztán megint le..míg nem egyszercsak azon kapod magad,h jol kinyalod.. tuti el fog lazulni..közben persze a farkával is foglalkozz..
elég ha az orális sex közben,lejebb kalandozol a herék alá..lassan..aztán vissza,aztán megint le..míg nem egyszercsak azon kapod magad,h jol kinyalod.. tuti el fog lazulni..közben persze a farkával is foglalkozz..

az..ok d kb hánykor,és nagyjábol merre?

..ez joo..nem azért dugja mert kivánja..erre azért ne végy mérget
egy f.fi nemigen tud másképp ..neked feláll ha nem kivánsz valakit?! a sexuáilis aktus pedig a sexről sol leginkább..mást nehéz is lenne belemagyarázni..egyébk meg minden ugyanaz..csak másképp..és arra sincs garancia,h ez a fejett társadalom..amit mi annak hiszünk...a történelem meg ismétli önnmagát..ugyh ..jobb ha nem a fejlett társadalom illuzioja ad tartást..hanem az egyéni erkölcs..és etika..

és természetesen elképzelni se birom h családtaggal..de ettől még nem állat aki képes rá..
kedves videkipar..egyetértek de mégsincs igazad egésszen..a dolog kulturális szokás,és társadalmi beendezkedés kérdése..bizonyos kulturákban a mai napig teljesen természetes, a családban egymással is..vagy apa veszi el a lányának stb..de ami még érdekesebb,az okori romában aztán meg volt minden amit elképzelni se n.on tudsz..testvér testvérrel stb..és élvezték..és emberek voltak..és valamelyest az őseink..h mi a természetes, az nézőpont kérdése is..pl én imádom a marha hust.. de ahol szent állat,ott meg levágnák a fél kezem ha eszek belőle.. ..és pl a kutyahustól is irtozok az elveim miatt.. van ahol meg ugy eszik mint én a csirkét...

Hello
mikor csináltad legutobb?



2orgazmus pedig csak ugy lesz,ha beleavatkozol,a természetesenek gondolt automatizmusba...magyarul:egyszerre ingerlia farkad,és a prosztatád....mikor viszont érzed h mindj élvezel,vagy már a el is kezdted,akkor kell csak a prosztatát ingerelni..és megjön az első orgazmus..némi spriccel..nos akkor kell gyorsan vissza a szájba,és had szopjon..és jön a második is..2-4mp..mulva,mégnagyobb spriccel..
nyilván nem mindenki egyfprma,de fejleszthető gyakorlással..



azt ő nem tudja neki mi a jó?
kb ugy masszirozd,mintha a csiklod lenne... de legjobb ha közben megkérdezed hogy jobb neki
a külsörész a here alatt van..

a külsörész a here alatt van..

a külsö az bemelegitésnek jo...aztán mehet a nyelv a lukba..utánna meg az ujj
nyalni szoktad?

nyalni szoktad?

megirhatod priviben is..
vagy majd egyszer megmutatom h kell..persze csak magamon

vagy majd egyszer megmutatom h kell..persze csak magamon


a 2orgazmus között,csak pár másodperc van...ha jol csin,akkor magátol jön.. nem birás...vagy nembirás kérdése


ma pl..maszti közben,végi massziroztam a prosztatám..a lényeg h az orgazmus előtt abba kell hagyni a makk izgatását..és a csak a prosztatára koncentrálni az ujjakkal..simán orgazmus...sőt előbb spricc..annélkül h a farkam izgatnám..aztán ujabb orgazmus,amikor a farkamat izgatom ujra..és spricc is..


hello..nekem már sikerült.. h nem kell rásegiteni...a végén..igaz még csak egyedül
közeljuttatom magam mind2 masszirral.majd az uccso félperc az csak prosztata...és jön a spricc..majd rögtön utánna farok masszázs..és jön a második orgazmus

közeljuttatom magam mind2 masszirral.majd az uccso félperc az csak prosztata...és jön a spricc..majd rögtön utánna farok masszázs..és jön a második orgazmus


Budapesten nincs hasonló exhibici csaj véletlen?

doloresz24.. légy bölcsebb..te is leszel 60 éves..a tested szottyadt lesz..de a vágyaid ugyanazok maradnak..ezzel az inteligenciával maga lesz a pokol..garantálom..

pffuuu...no comment