Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#743   2019. 12. 27. péntek 20:48
kronosz 33 kronosz 33
Nem hiszem hogy elvezte. Egy kepzeletbeli szemely nem elvezhet nyes
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2019. 12. 27. péntek 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 27. péntek 07:48
És ezt a feleséged is élvezte?
#742   2019. 12. 27. péntek 07:48
Friss Nagyi Friss Nagyi
És ezt a feleséged is élvezte?
(Ez egy válasz mmmggg üzenetére (2019. 12. 18. szerda 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 18. szerda 10:53
A feleségemet a kertben baszta meg egy hatvanas pasi,letérdeltette teleélvezte az arcát és utána lehugyozta.
#741   2019. 12. 18. szerda 10:53
mmmggg mmmggg
A feleségemet a kertben baszta meg egy hatvanas pasi,letérdeltette teleélvezte az arcát és utána lehugyozta.
#740   2019. 11. 03. vasárnap 22:11
Titkostomiszeged Titkostomiszeged
Sziasztok!
Nekem már nem egyszer volt részem pisiszexben, pasikkal és nőkkel is.
A nőkben azt szeretem, hogy szégyellősek az elején, de jobban bevadulnak. Mindenesetre én imádom, és ebben számomra nincs tabu, mehet bárhova a pisi.
#739   2018. 11. 29. csütörtök 19:42
X Törölt felhasználó (3958902)
Már másodszor cimborázol le,számolom ám smile Aranyos...
Nos...elhiszem,hogy számodra a telt angyalkák vonzóak erre a célra(is),de nem győztél meg. Továbbra is férfi-párti vagyok smile
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2018. 11. 29. csütörtök 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 29. csütörtök 19:36
Pedig hidd el combora,hogy egész kellemes tud lenni,ha egy gyönyörű arcú telt angylaka ajándékoz meg kaján mosollyal az arcát az "aranyesővel"! wink
#738   2018. 11. 29. csütörtök 19:36
Caracas79 Caracas79
Pedig hidd el combora,hogy egész kellemes tud lenni,ha egy gyönyörű arcú telt angylaka ajándékoz meg kaján mosollyal az arcát az "aranyesővel"! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 11. 29. csütörtök 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 11. 29. csütörtök 19:34
Kinek mi a perverz....
Még nem volt részem benne,csak amolyan fantázia szinten smile Felveszem a bakancslistámra. vigyor2
#737   2018. 11. 29. csütörtök 19:34
X Törölt felhasználó (3958902)
Kinek mi a perverz....
Még nem volt részem benne,csak amolyan fantázia szinten smile Felveszem a bakancslistámra. vigyor2
#736   2018. 11. 29. csütörtök 12:22
X Törölt felhasználó (3961122)
Húúú… Én imádom! Eddig sajnos még csak a sajátom, illetve egy haverommal próbáltam. Nagyon jó, főleg, ha íze is van. wink
#735   2018. 10. 11. csütörtök 13:24
biimi biimi
Izgalmas dolog, kár hogy nehéz partnert találni.
#734   2018. 07. 30. hétfő 07:45
gyuri 133 gyuri 133
A ketto nem zarja ki egymast. smile
#733   2018. 07. 28. szombat 08:00
gyuri 133 gyuri 133
A pisiles, hugyozas nagyon izgat. Imadnam, ha egy no lepisilne, kozosen nyalnank a pinalevet, aztan en is lehugyoznam ot, amit szinten kozosen nyalunk fel. Utana csokolozunk.
#732   2018. 07. 27. péntek 23:42
youngguy21 youngguy21 VIP
Azért nem kell hogy perverz legyen, de rám is rám férne már egy jó kis finom aranyeső! Imádom/imádnám! wink
#731   2018. 07. 27. péntek 10:45
X Törölt felhasználó (867924)
Nagyon ritkán, de néha kívánom, hogy a párom lepisiljen. Mással ezt nem tudnám elképzelni. Csakis olyannal akivel szoros lelki kapcsolatban vagyok. Élvezem a meleg "aranyesőt" mikor folyik végig a testemen, majd kapok egy-két kortyot is, ami nagyon finom. A végén alaposan kinyalom a punciját, gyors tusolás és kezdődhet a kimerülésig tartó szeretkezés. Talán ez csak egy különleges bevezetője a szexnek, mert évente csak egyszer-kétszer fordul elő.
#730   2018. 07. 07. szombat 12:42
X Törölt felhasználó (3247022)
Nálunk a volt feleségemet izgatta szerintem. Mindig jött utánam, ha mentem csurrantani és kukkolt közben a vállam felett vagy oldalról, de volt hogy mondta, hogy ő szeretné fogni közben. Olyankor nehezen ment a vizelés, mert azonnal felálltam ahogy hozzá ért nyes de volt olyan is, hogy pisilés után egyből rábukott és szopni kezdett.
Vissza felé én is próbálkoztam később már, hogy izgat-e ha nézem pisi közben, de semmi pluszt nem tapasztaltam, alapból is egyből beindultam a puncija látványára.
Meg néha amikor együtt fürödtünk bele pisilt a kádba is, aminek én annyira nem örültem, hiszen tisztálkodás vagy a szeretkezés volt a cél ott nyes
#729   2018. 06. 29. péntek 17:07
colamatyi colamatyi
nagyon jók vagytok én is csinálom
#728   2018. 06. 29. péntek 16:15
Caracas79 Caracas79
Muszáj olyan messzire laknunk egymástól? vigyor2
#727   2018. 05. 27. vasárnap 09:59
Piss_fetish Piss_fetish
Nagy vágyam, hogy találjak egy olyan hölgyet, aki szívesen eljönne velem bulizni, ahol sok-sok víz, kóla, üdítő elfogyasztása után elbújnánk, és rám engedné finom nedűjét... smile
#726   2018. 05. 26. szombat 11:17
colamatyi colamatyi
Nagyon szuper a pisi szex tőlcsért veszek a számba a barátnőm fölém guggol és elengedi én meg csak nyelek mint egy szolga nagyon élvezem.
#725   2018. 05. 23. szerda 05:00
X Törölt felhasználó (3845722)
Sziasztok! Engem is nagyon izgat a dolog, most már a pisiszex felé haladok, de a bepisiléstől indultam.
Társasházban laktunk, gyerekként este már lefekvés után nem szabadott kimennem, még wc-re sem. Talán 12-13 éves lehettem, amikor egyik éjjel nagyon kellett pisilnem, de kimenni persze nem mertem. Viszont a szobámba volt erkélyünk. Kimentem, és kipisiltem oldalt, beton előlapos, de oldalt félig nyitott volt. Hallottam ahogyan zubog le a pisi, ez azért megrémített, mi lesz ha vki meghallja, meglátja! Pár napra rá nagy eső volt, hoppá, esőbe simán jó, mentem is ki pisilni... Aztán már vártam,h essen! Ha esőre állt, este sokat ittam, pár óra múlva arra ébredtem,h pisilni kell, mentem is ki az erkélyre. Egyik este megint esett, és azt álmodtam,h kint pisilek az erkélyen, de sajnos még az ágyban voltam... Elöntött a pisi, felébredtem, szerencsére csak a ruhámat, az ágy megúszta! Rohantam ki az erkélyre, letoltam az alsómat, meleg volt a pisitől, aztán visszahúztam. Nagyon jó volt. Leültem a kőre, és tovább pisiltem, most már az alsómba, folyt le rajtam a meleg pisi, végig a kövön, és ki az erkélyről az esőbe! Talán mondanom sem kell, innentől minden alkalmat megragadtam, azon a nyáron talán én voltam az egyetlen, aki örült a rossz időnek...
Innentől sok év kimaradt, továbbtanulás, család, vhogy nem is hiányzott. Hancúrozás előtt a párom mindig elmegy pisilni, aztán egyszer arra kértem meg,h ne törölje ki utána, hanem h én nyalogathassam le. Furcsállotta, de aztán már neki is nagyon tetszett, aztán egyre többet engedett, néha piciket simán bele spriccelt a számba! Most kaptam ígéretet egy nagyobb közös menetre, már nagyon várom! Egyenlőre magammal gyakorlok. Az Index fóromon olvastam a technikát,h szép tiszta szinte íztelen legyen, Szóval megiszok kb 1-1,5 liter vizet, és fél liter kipisilése után már teljesen tiszta jön! Nagyon klassz, először pohárba pisiltem és azt kortyolgattam, aztán a szokásos gyertyába állás és direktbe piciket a számba, végül már simán mindet lenyeltem, nagyon izgi! persze a lényeg az lesz,h a barátnőmét ihassam meg, a gondolattól is teljesen készen vagyok... smile
#724   2017. 10. 26. csütörtök 07:38
X Törölt felhasználó (69371)
Mit értünk pisiszex alatt? Miközben szexelünk elengedjük magunkat, belepisilünk a másikba, ő lepisili a farkam tövét? Vagy nem is szükséges az aktus?
Más témában, már ecseteltem, hogy szex közben az ember fura dolgokra képes, perverzebb dolgokat bevállal kellő izgalmi állapotban.
Velünk úgy esett meg, hogy szexeltünk. Párom elment zuhanyozni. Én még félig álló farokkal úgy döntöttem, hogy nem kockáztatom meg az angol wc-t, így bementem hozzá azzal a céllal, hogy a kádba vizelek.
Ő guggolt, és elé pisiltem. Engem ez izgatott és meg-meg akadt a folyamat. Ő közbe a szájába vette úgy pisisen a farkam. Biztos, hogy alapesetben nem csinálta volna ezt. Sőt erről még csak nem is beszéltünk korábban. Majd jeleztem, hogy jön megint, először elvette, de közben szájához húzta a slagot és engedte a szájába. Nagyon nem nyelt belőle azt mondta, nem is értette, hogy jött neki ez a dolog. Ő már akkor túl volt a pisilésen így abban maradtunk, hogy legközelebb én is megkapom. Az kicsit nehezebben ment, ódzkodott tőle, azt hitte megalázó nekem. Élveztem egy kicsit, de fura volt. Talán egyszer volt még ilyenre alkalom, de az sem mostanában volt.
Akkor úgy jött, kipróbáltuk, nem volt visszataszítóan rossz, de amint a példa is mutatja, nem lett rutinmutatvány a szexuális életünkben. Ettől durvábbra semmi esetre sem lennénk már hajlandóak, gondolok itt a szilárdabb és szagosabb dolgokra.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 783db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 06. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!