Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1617   2022. 02. 02. szerda 23:37
zolika80 zolika80
Nagyon tudom élvezni énis hatalmas orgazmusom szokot lenni néha aztsem tudom holvagyok
#1616   2022. 02. 02. szerda 08:43
andrew88 andrew88
Isteni smile
#1615   2022. 02. 01. kedd 00:03
Lánglovag Lánglovag
És milyen volt igazival? Sokat fantáziálok róla, maga a dugás nagyon izgat is.
(Ez egy válasz nuninyalÓ üzenetére (2022. 01. 01. szombat 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 01. szombat 10:21
Mi is csináltuk és jó bár nekem volt igazi is bent .
#1614   2022. 01. 20. csütörtök 10:00
car83 car83
Nagyon szuper dolog csak sajna partner nincs hozzá.
#1613   2022. 01. 19. szerda 07:24
amitlehet amitlehet
wink finom
#1612   2022. 01. 19. szerda 05:03
MANO28 MANO28
worship
#1611   2022. 01. 18. kedd 09:10
backdoor55 backdoor55
Sok evvel ezelott az ex baratnommel kiprobaltunk sok mindent, a szex nagyon valtozatos volt vele ( jo par evvel idosebb volt tolem ). Egy alkalommal egy erdekes pozban kefeltunk, ahol mind a ketten lattuk egymas feneket ... es o varatlanul bedugta nekem az ujjat.... aztan azt ereztem, hogy feszit.. majd rakerdezett, hogy faj-e.. mondtam, haaat, erdekes.... o erre " azt elhiszem, 3 ujjam bent van". Szinte kontrollalhatatlanul katartikus orgazmusban volt reszem. Teszem hozza, hogy rendszeresen dugtam popsiba, de anno ezt el sem tudtam volna kepzelni, hogy ez nekem is jo lehet ( na meg ugye, a tarsadalmi konvenciok beklyoja meg is akadalyos sok ilyesfele kezdemenyezest ). Utana tobbszor is csinaltuk igy, eppen hogyan hozta az adott hangulatunk. Aztan szet mentunk, utana levo baratnommel meg egyutt elunk mar 14 eve. Sajna o nem olyan valtozatos fantaziaval bir, mint anno a masik holgy volt... de azert felcsatolhatosig vele is eljutottunk, am nem akarja nekem dugni, csak szajba ( egyfajta dominans szerepjatek alakult ki, igy se rossz ). De azert, probalok dolgozni az ugyon, Mondtam neki sokszor, hogy ez igazan frenetikus orgazmust kepes okozni.. meglatjuk.
#1610   2022. 01. 01. szombat 15:33
feherkalman1 feherkalman1
Én eléggé meglepődtem mikor a párom a seggembe nyomta az ujját, mikor megszoktam akkororát élveztem hogy nem nagyon tudtam magamról.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4622542)
2021. 09. 26. vasárnap 09:01
Csodálatos érzés. Akkorákat tudok olyankor élvezni a volt nőket izgatta és megkért próbáljuk ki ha nem jön be többet nem erőlteti. Fura volt de jó érzés volt. Először ő is ujjazott. Aztán jöttek a dildok műfaszok közben verte szopott . Aztán menjünk tovább... Rendeltünk felcsatolhatót két végűt. Maga a gyönyör volt mind a kettőnek. Akkorát élveztem H még soha ..volt amikor én kértem hogy kurjon seggbe mert megkivántam. Aztán volt olyan is H megkért lovagolnak a tapadó korong is dildon és közbe leszop. Ez is csodálatos érzés volt. Még az is jó érzés ahogy úgy dugtam pinába vagy seggbe hogy bennem a rezgő tojás szerű valami.
#1609   2022. 01. 01. szombat 10:21
nuninyalÓ nuninyalÓ
Mi is csináltuk és jó bár nekem volt igazi is bent .
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2021. 01. 27. szerda 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 27. szerda 07:38
Imádom mikor megdug a parom a felcsatolhatossal...
#1608   2021. 09. 26. vasárnap 14:39
Porthos61 Porthos61
Erről küldhetnél nekem egy fotót, mert így nem tudom elképzelni hogy hogy nézhet ki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 20. hétfő 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26824)
2021. 09. 20. hétfő 07:57
Hosszú idő, ujjal-, vibrátorral való izgatás után nem olyan régen eljutottunk mi is a Strap-On-Me (pánt nélküli közepes méretű) vibrátorig.
Első körben nekem lánynak nagyon furcsa volt, hogy kilóg belőlem valami, de gyorsam megbarátkoztam vele, sőt nagyon izgató is lett ! - nem gondoltam volna!
Régóta a levegőben volt ez a vásárlás, most jutottunk el idáig!
Pár alkalommal használtuk már, mindkettőnknek egy újfajta érdekes-, izgalmas élményt nyújt!
Pánt nélküli vibrátor, de kicsi terpesznél már fogni kell, mert néha kijön a puncimból. - alapban elég szűk vagyok, de jól tágulok, és nagyon nedves vagyok ha felizgulok.
Elmentünk egy (ponyvás) boltba vettünk fém karikát, valami szalagot/hevedert, és varrtam belőel egy pántot ami nagyon fixen tartja! -ez fontos!
Az biztos, hogy így pánttal kényelmesebb, ill. a vibrátor súlyát nem a puncimban lévő rész tartja, használatkor. Nem kell arra figyelni, hogy ne jöjjön ki a puncimból a vége,!
Pánttal felkötve jobban/biztosabban lehet a szex előtt közlekedni a lakásban, szex közben jobban lehet fészkelődni az ágyban, biztosabban lehet vele mozogni dugás közben főleg ha nagyon beindulok/beindulunk! .
#1607   2021. 09. 26. vasárnap 09:01
X Törölt felhasználó (4622542)
Csodálatos érzés. Akkorákat tudok olyankor élvezni a volt nőket izgatta és megkért próbáljuk ki ha nem jön be többet nem erőlteti. Fura volt de jó érzés volt. Először ő is ujjazott. Aztán jöttek a dildok műfaszok közben verte szopott . Aztán menjünk tovább... Rendeltünk felcsatolhatót két végűt. Maga a gyönyör volt mind a kettőnek. Akkorát élveztem H még soha ..volt amikor én kértem hogy kurjon seggbe mert megkivántam. Aztán volt olyan is H megkért lovagolnak a tapadó korong is dildon és közbe leszop. Ez is csodálatos érzés volt. Még az is jó érzés ahogy úgy dugtam pinába vagy seggbe hogy bennem a rezgő tojás szerű valami.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 20. hétfő 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26824)
2021. 09. 20. hétfő 07:57
Hosszú idő, ujjal-, vibrátorral való izgatás után nem olyan régen eljutottunk mi is a Strap-On-Me (pánt nélküli közepes méretű) vibrátorig.
Első körben nekem lánynak nagyon furcsa volt, hogy kilóg belőlem valami, de gyorsam megbarátkoztam vele, sőt nagyon izgató is lett ! - nem gondoltam volna!
Régóta a levegőben volt ez a vásárlás, most jutottunk el idáig!
Pár alkalommal használtuk már, mindkettőnknek egy újfajta érdekes-, izgalmas élményt nyújt!
Pánt nélküli vibrátor, de kicsi terpesznél már fogni kell, mert néha kijön a puncimból. - alapban elég szűk vagyok, de jól tágulok, és nagyon nedves vagyok ha felizgulok.
Elmentünk egy (ponyvás) boltba vettünk fém karikát, valami szalagot/hevedert, és varrtam belőel egy pántot ami nagyon fixen tartja! -ez fontos!
Az biztos, hogy így pánttal kényelmesebb, ill. a vibrátor súlyát nem a puncimban lévő rész tartja, használatkor. Nem kell arra figyelni, hogy ne jöjjön ki a puncimból a vége,!
Pánttal felkötve jobban/biztosabban lehet a szex előtt közlekedni a lakásban, szex közben jobban lehet fészkelődni az ágyban, biztosabban lehet vele mozogni dugás közben főleg ha nagyon beindulok/beindulunk! .
#1606   2021. 09. 20. hétfő 07:57
X Törölt felhasználó (26824)
Hosszú idő, ujjal-, vibrátorral való izgatás után nem olyan régen eljutottunk mi is a Strap-On-Me (pánt nélküli közepes méretű) vibrátorig.
Első körben nekem lánynak nagyon furcsa volt, hogy kilóg belőlem valami, de gyorsam megbarátkoztam vele, sőt nagyon izgató is lett ! - nem gondoltam volna!
Régóta a levegőben volt ez a vásárlás, most jutottunk el idáig!
Pár alkalommal használtuk már, mindkettőnknek egy újfajta érdekes-, izgalmas élményt nyújt!
Pánt nélküli vibrátor, de kicsi terpesznél már fogni kell, mert néha kijön a puncimból. - alapban elég szűk vagyok, de jól tágulok, és nagyon nedves vagyok ha felizgulok.
Elmentünk egy (ponyvás) boltba vettünk fém karikát, valami szalagot/hevedert, és varrtam belőel egy pántot ami nagyon fixen tartja! -ez fontos!
Az biztos, hogy így pánttal kényelmesebb, ill. a vibrátor súlyát nem a puncimban lévő rész tartja, használatkor. Nem kell arra figyelni, hogy ne jöjjön ki a puncimból a vége,!
Pánttal felkötve jobban/biztosabban lehet a szex előtt közlekedni a lakásban, szex közben jobban lehet fészkelődni az ágyban, biztosabban lehet vele mozogni dugás közben főleg ha nagyon beindulok/beindulunk! .
#1605   2021. 09. 12. vasárnap 14:11
kukycool kukycool
Nagyon izgat...csak nehet rá találni.
#1604   2021. 09. 12. vasárnap 14:05
dadahn69 dadahn69
Engem is jól szét.urhatna már valaki
#1603   2021. 09. 12. vasárnap 07:51
gabicabi gabicabi
Nálunk elég sűrűn elofordul!Mind ketten NAGYON élvezzük! wink
#1602   2021. 09. 12. vasárnap 05:56
masszőz masszőz
mi is
(Ez egy válasz annalacbi üzenetére (2021. 01. 18. hétfő 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 18. hétfő 18:53
Nálunk ez mindennapos. Én megdugom rendessen a páromat, utána ó meg engem. Nagyon élvezzük.
#1601   2021. 09. 04. szombat 03:44
mazo mazo
Nagy buli!
#1600   2021. 08. 31. kedd 11:09
X Törölt felhasználó (4298102)
Ha ügyes a hölgyike nagyon finom tud lenni. Szerencsére volt szerencsém hozzá, hogy eleinte ujjal majd később már vibrátorral is dugtak.
#1599   2021. 08. 24. kedd 06:57
car83 car83
Akkor minnél hamarabb avassátok fel. vigyor3
(Ez egy válasz Idősebbet üzenetére (2021. 08. 24. kedd 05:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 24. kedd 05:08
Engem 1 vagy 2 ujjával szokott rendszeresen a párom vagy a vibrátorával dug meg. Vettünk felcsatolhatót de még nem próbáltuk ki
#1598   2021. 08. 24. kedd 05:08
Idősebbet Idősebbet
Engem 1 vagy 2 ujjával szokott rendszeresen a párom vagy a vibrátorával dug meg. Vettünk felcsatolhatót de még nem próbáltuk ki
 
... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1757db
Utolsó üzenet: ma 09:34
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!