Tanulságok, érdekességek, tapasztalatok...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#97   2018. 12. 10. hétfő 22:32
egykispervipár egykispervipár
Inkább irigység, féltékenység. Mert 90%-ban fiúk vannak itt, akik irigyek párjukra, de mások nőjét szívesen dugnák !!!
Csak elfelejtik, hogy nő nélkül nem megy!!! Azért van itt több valós, normális pár, de nekik már nagyon tele van a hócipő a nyálcsorgatós pasikkal ...
(Ez egy válasz szilaj73 üzenetére (2018. 12. 09. vasárnap 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 12. 09. vasárnap 16:28
Kamu,szélhámosság,komolytalanság.
#96   2018. 12. 09. vasárnap 16:28
szilaj73 szilaj73
Kamu,szélhámosság,komolytalanság.
#95   2018. 12. 08. szombat 19:50
Inkább arra lennék kíváncsi, hogy az itt pedálozó szóló pasik milyen sikert értek el?!?!?!
Az igazi tanulság pedig az lenne, ha azt is tudnánk, hogy közben az elhanyagolt párjaik/barátnőik/feleségeik hányszor szarvazták föl őket sikeresen!!! Mert azért a lányoknak sokkal könnyebb!!!
#94   2018. 12. 08. szombat 19:36
Mickey104 Mickey104
A tanulság az, hogy a szövegértés egy furmányos,fifikás dolog,ami néha kifog egynémelyikünkön... nyes
(Ez egy válasz egykispervipár üzenetére (2018. 12. 08. szombat 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 12. 08. szombat 19:26
Ok, de mi ebből a tanulság??? (már csak a rovat címére és alakulási céljára gondolva)???
#93   2018. 12. 08. szombat 19:26
Ok, de mi ebből a tanulság??? (már csak a rovat címére és alakulási céljára gondolva)???
(Ez egy válasz kálmán68 üzenetére (2018. 12. 07. péntek 07:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 12. 07. péntek 07:25
Hparokat keresünk egymaselotti xekxhez!női bi lehetséges!Nyíregyháza és kornyeke
#92   2018. 12. 07. péntek 07:25
kálmán68 kálmán68
Hparokat keresünk egymaselotti xekxhez!női bi lehetséges!Nyíregyháza és kornyeke
#91   2018. 12. 03. hétfő 20:25
Kinek a papné, kinek a pap...
#90   2018. 12. 02. vasárnap 21:12
adamxxvv adamxxvv
smile )) tök jó fiatal srácot szopni
#89   2018. 11. 20. kedd 18:19
andras012 andras012
Nőt vagy csajt keresek szex kapcsolatra rövid vagy hosszú távon is! Bármi szóba jöhet nálam csak megbeszélés kérdése!/ jelenleg Hévízen lakom!/ többi privát!!
#88   2018. 11. 03. szombat 17:18
Semmi. De ez csak desszert és a "mindennapi" szexet nem helyettesíti!!!
(Ez egy válasz AkyMc üzenetére (2018. 11. 03. szombat 17:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 03. szombat 17:13
Megértem az okfejtésedet, de egyrészt esélytelen hogy nekem csajom legyen senki nem akar ismerkedni kapcsiba lenni talizni még írni se irnak. Másrészt ha hármasban szeretnék lenni a hölgy örömére, akkor miért egyedülálló lányt keressek? Voltam már 3-asban, és tetszett úgyhogy szeretnék tartósabb kapcsolatot valakikkel, akik a környéken élnek és nem kell 100 km-ket utazni egyik félnek sem. Ebben mi a rossz?
#87   2018. 11. 03. szombat 17:13
AkyMc AkyMc
Megértem az okfejtésedet, de egyrészt esélytelen hogy nekem csajom legyen senki nem akar ismerkedni kapcsiba lenni talizni még írni se irnak. Másrészt ha hármasban szeretnék lenni a hölgy örömére, akkor miért egyedülálló lányt keressek? Voltam már 3-asban, és tetszett úgyhogy szeretnék tartósabb kapcsolatot valakikkel, akik a környéken élnek és nem kell 100 km-ket utazni egyik félnek sem. Ebben mi a rossz?
#86   2018. 11. 03. szombat 17:02
Ok, de akkor miért párt keresel??? Miért nem egy barátnőt ??? Nem feltétlenül itt... Vannak más társkereső (nem szextárskereső) oldalak, teljesen más céllal...
Csak a párok nevében beszélek, de mi azért vagyunk itt, hogy az otthoni, egyébként jól működő szexuális életünket színesebbé tegyük!!!
Szintén saját tapasztalat...az utóbbi 4 barátnőmnek (20 év alatt) rögtön az első randin elmondtam, hogy mit szeretnék... nagyot néztek, de mind a 4 bevállalta, pedig addig nem csináltak még ilyet!!!
Hogy mondjam, hogy ne legyen öntömjénezés...szóval eddig még nem panaszkodtak a lányok....
Mondjuk túl vannak egy rossz kapcsolaton, ahol a végén már igen elhanyagolták őket (lehet hogy azért, mert itt lógtak a párjaik és idegenekkel akartak szexuális kapcsolatot, miközben hozzájuk nem nyúltak).
Nos ha egy új kapcsolat elején megkapják rendesen, amit addig nem, akkor eszmélnek rá, hogy ilyen is lehet!!! És akkor rögtön mondod neki, hogy ez még semmi ahhoz képest, amit a többes szex nyújthat!!!...jó eséllyel benne lesz!!!
Csak itt fog elkezdődni az ördögi kör!!! Nem fogod mondani neki, mert hát ő nem olyan, meg különben is komoly kapcsolatot akarsz...és kezdődik minden előlről. Pedig az itt lévő valóban párok stabil kapcsolatban élnek, csak többet akarnak, és nem irigyek...
Általánosságban beszélek, nem rólad, hisz nem is ismerlek. Csak az eddigi tapasztalataimból...
(Ez egy válasz AkyMc üzenetére (2018. 11. 03. szombat 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 03. szombat 16:36
Nekem nincs barátnőm ezért normális fiatal (max 40-45) párt keresek Miskolcon Borsodban de esélytelen.
#85   2018. 11. 03. szombat 16:36
AkyMc AkyMc
Nekem nincs barátnőm ezért normális fiatal (max 40-45) párt keresek Miskolcon Borsodban de esélytelen.
(Ez egy válasz egykispervipár üzenetére (2018. 11. 02. péntek 08:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 02. péntek 08:05
Az a baj, hogy a fiúk 90%-ának van barátnője, csak irigy rá, meg se próbálja Őt is belevezetni a 4-es szexbe. na de más nőjét szívesen dugná!!!
#84   2018. 11. 02. péntek 08:05
Az a baj, hogy a fiúk 90%-ának van barátnője, csak irigy rá, meg se próbálja Őt is belevezetni a 4-es szexbe. na de más nőjét szívesen dugná!!!
(Ez egy válasz janosz13 üzenetére (2018. 11. 01. csütörtök 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 01. csütörtök 21:05
Pont ez a szomorú,hogy rendesen levagyunk járatva és az a baj,hogy hiába nem te tehetsz róla vagy én vagy bárki aki nembántott senkit.. a párok ill. Lányok,hölgyek szemébe mimár nemigazán rughatunk labdába,mert mindig van bennük az a pici félsz..Általánositva vagyunk és ez nemolyan jó...bocsánat,hogy beleszóltam a beszélgetésbe...
#83   2018. 11. 01. csütörtök 21:05
janosz13 janosz13
Pont ez a szomorú,hogy rendesen levagyunk járatva és az a baj,hogy hiába nem te tehetsz róla vagy én vagy bárki aki nembántott senkit.. a párok ill. Lányok,hölgyek szemébe mimár nemigazán rughatunk labdába,mert mindig van bennük az a pici félsz..Általánositva vagyunk és ez nemolyan jó...bocsánat,hogy beleszóltam a beszélgetésbe...
(Ez egy válasz jasonbear üzenetére (2018. 10. 23. kedd 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 23. kedd 12:26
Uraim,ne járassuk már le (még jobban)a férfi nemet.......
#82   2018. 11. 01. csütörtök 17:37
Értem, persze, területileg sem vagyunk érdekeltek.
Én csak a másik oldal, a párok szempontjából írtam le a nézeteinket, szempontjainkat. Így kerek.
(Ez egy válasz Wicthor üzenetére (2018. 11. 01. csütörtök 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 01. csütörtök 15:15
Nem rolatok van szó. Úgy általánosságban írtam. Sokaknál bemutatkozásban is leírják hogy fiút keresnek. Ha van bemutatkozas egyáltalán
#81   2018. 11. 01. csütörtök 15:15
Wicthor Wicthor
Nem rolatok van szó. Úgy általánosságban írtam. Sokaknál bemutatkozásban is leírják hogy fiút keresnek. Ha van bemutatkozas egyáltalán
(Ez egy válasz egykispervipár üzenetére (2018. 11. 01. csütörtök 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 01. csütörtök 14:46
Nem tudunk mások nevében beszélni, csak saját példánkból...
A beállításoknál a kit keresek táblázatban elfelejtettük levenni a pipát a keresett nem-nél, mindenhol meghagytuk a mindegy-et, így a nem-nél is, bepipálva maradt a fiú-lány-pár is.
Nos ha elolvasod a bemutatkozásunkat, ott elég határozott a meghatározásunk.
Ennek ellenére minket szó szerint lehülyéztek, mert hogy mi igen is keresünk fiút, mert ott a pipa.
Tehát nem Ő a hülye, hogy el se olvassa a bemutatkozást, vagy csak nem tudja a szöveget fölfogni...
ismét saját magunkból kiindulva...mi is szoktunk néha fiút bevenni, de egyszerűen és kockázat mentesen lánytagunk régebbi fiúi közül szoktunk hívni, így nincs meglepetés. Ha idegent keresnénk, akkor mi keresnénk meg az illetőt!!!
#80   2018. 11. 01. csütörtök 15:09
De már kijavítottuk!!! Viszont a bemutatkozás elolvasása után csak egy hülyének nem egyértelmű hogy mit akarunk!!! És hogy mit nem akarunk!!!
(Ez egy válasz Laszlo8080 üzenetére (2018. 11. 01. csütörtök 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 01. csütörtök 14:51
Csak kíváncsiságból: mi akadályoz meg abban, hogy a pipákat átírd arra, ami a bemutatkozásodban van..?

Tudom, hogy így is meg fognak találni a kéretlen levelek, de legalább nem lennél azokkal egy szinten..
#79   2018. 11. 01. csütörtök 14:59
Nemes egyszerűséggel figyelmetlenségből kihagytuk azt a rovatot, így alapból mindenhol a mindegy volt bepipálva.
Ennyi.
(Ez egy válasz Laszlo8080 üzenetére (2018. 11. 01. csütörtök 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 01. csütörtök 14:51
Csak kíváncsiságból: mi akadályoz meg abban, hogy a pipákat átírd arra, ami a bemutatkozásodban van..?

Tudom, hogy így is meg fognak találni a kéretlen levelek, de legalább nem lennél azokkal egy szinten..
#78   2018. 11. 01. csütörtök 14:51
Laszlo8080 Laszlo8080

(Ez egy válasz egykispervipár üzenetére (2018. 11. 01. csütörtök 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 11. 01. csütörtök 14:46
Nem tudunk mások nevében beszélni, csak saját példánkból...
A beállításoknál a kit keresek táblázatban elfelejtettük levenni a pipát a keresett nem-nél, mindenhol meghagytuk a mindegy-et, így a nem-nél is, bepipálva maradt a fiú-lány-pár is.
Nos ha elolvasod a bemutatkozásunkat, ott elég határozott a meghatározásunk.
Ennek ellenére minket szó szerint lehülyéztek, mert hogy mi igen is keresünk fiút, mert ott a pipa.
Tehát nem Ő a hülye, hogy el se olvassa a bemutatkozást, vagy csak nem tudja a szöveget fölfogni...
ismét saját magunkból kiindulva...mi is szoktunk néha fiút bevenni, de egyszerűen és kockázat mentesen lánytagunk régebbi fiúi közül szoktunk hívni, így nincs meglepetés. Ha idegent keresnénk, akkor mi keresnénk meg az illetőt!!!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vegyesparos vegyesparos
Nyitás ideje: 2018. 10. 06. szombat
Üzenetek: 97db
Utolsó üzenet: 2018. 12. 10. hétfő

Hírek

2018. 12. 12. szerda 16:38
Anal Invasion 2 óra tömény anális élvezet. Amikor a csajok imádják, ha felnyársalja őket egy kemény fasz, és nem csak a puncijukban. Mire vége a menetnek, csipkésre basszák a szűk kis seggüket. Letöltés - Anal Invasion Tovább
2018. 12. 06. csütörtök 14:02
Öreg picsák 12 Szupernagyik faszvégen! És nem csak szopnak, hanem dugnak is nagy serényen, mert ezek a magyar nyugdíjas asszonyok bizony nem vetik a jóféle fiatal, kemény dákókat! Kedvenceink: Marika néni, Jutka néni, Edit és Krisztina tapasztalt szakasszonyok módjára veszik... Tovább
2018. 12. 03. hétfő 16:36
All american nymphos 4 A nimfó csajok tövig akarják. Ez egy 2 órás film, amiben olyan csajok szerepelnek, akiket joggal nevezünk nimfóknak. Ezek aztán szeretik a faszt! És tövig! Velük nem lehet maszatolni, mindenükbe tövig akarják érezni a kemény dákót. Tövig nyelik a faszt,... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!