Maszti nyílvános helyen (NEM TÁRSKERESŐ!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#519   2023. 06. 25. vasárnap 23:23
Dzsoze Dzsoze
A thermálfürdő zuhanyzoban és viberen nézte egy partner
#518   2023. 06. 12. hétfő 14:38
Kalandor01 Kalandor01
Érdekes igen!Az exem is olyan ruhákba mászkált velem,mintha a Caness-i filmfesztiválon lett volna,pedig nem 1 szépség..A pinája,a picsája kivolt mindenütt és sehol nem szóltak semmit!Ha egyedül csinálsz vmit vhol,nem olyan szemmel néznek rád,mintha a pároddal vagy!Lehetne itt érdekes történeteket mesélni,de az mind karpereces játék..
#517   2023. 06. 12. hétfő 12:22
ondónyelő ondónyelő
Hmmm érdekes ez a külön mérce...

Ha egy nő villant, vagy úgy öltözik, hogy mindene látszik akkor Ő a vagány, a bevállalós. (ld. ribancos öltözködés topic)

Ha egy férfi teszi ugyanezt akkor már BTK-s eset.

Hogy is van ez???
#516   2023. 06. 10. szombat 07:12
X Törölt felhasználó (4630582)
még az ellenségeim se állíthatják, hogy prűd, bigott beszari lennék, kedvelem a gg-t, érdekes látni, olvasni, és időnként kommentelni is itt a dolgokat. te, egy nagyon beteg csávó vagy! konkrétan egy szatír, ami szó jelentése, kéjsóvár, fiatal lányokkal vagy idősebb nőkkel szexuálisan erőszakoskodó, azokat tettleg zaklató, vagy meztelen nemi szervének mutogatásával riogató, molesztáló férfi. - ergo te átestél, amit csinálsz, és ha az igaz, az btk-s eset! pláne, hogy taszítóan undorító is! képzeld csak el anyád, vagy ha volna lányod, fiad efféle helyzeteben! "Maszti nyílvános helyen (NEM TÁRSKERESŐ!)" a topic címe, és biztosan engem tilt majd le az admin...pedig téged kellene véglek seggberúgni innen!
(Ez egy válasz Alexander669 üzenetére (2023. 05. 19. péntek 23:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 19. péntek 23:37
Ennyire halott ez a topic?
Vagy én öltem meg a regényemmel? Most beszéltem erről elsőnek életemben xD jó volt ki írni, bár reméltem lesz ra reakció
#515   2023. 06. 09. péntek 14:50
ondónyelő ondónyelő
Várunk még sztorikat.
Ne foglalkozz a negatívokkal!
(Ez egy válasz Alexander669 üzenetére (2023. 05. 20. szombat 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 20. szombat 13:15
Viszont egy mentségem ami igazából nem is mentség csak kevésbé lesz tőle aberrált hogy 10 bol tényleg sok nőnek tetszik, mosolyognak harap szaljak a szájukat egyszóval flörtölnek velem.
#514   2023. 05. 29. hétfő 17:20
W Csaba75 W Csaba75
Ez nagyon jó
#513   2023. 05. 29. hétfő 16:54
Kalandor01 Kalandor01
Nem tudsz válaszolni vagy nem akarsz???Privátban írtam!
(Ez egy válasz Alexander669 üzenetére (2023. 05. 20. szombat 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 20. szombat 13:15
Viszont egy mentségem ami igazából nem is mentség csak kevésbé lesz tőle aberrált hogy 10 bol tényleg sok nőnek tetszik, mosolyognak harap szaljak a szájukat egyszóval flörtölnek velem.
#512   2023. 05. 20. szombat 13:15
Alexander669 Alexander669
Viszont egy mentségem ami igazából nem is mentség csak kevésbé lesz tőle aberrált hogy 10 bol tényleg sok nőnek tetszik, mosolyognak harap szaljak a szájukat egyszóval flörtölnek velem.
#511   2023. 05. 20. szombat 13:12
Alexander669 Alexander669
Igen tudom hogy nem normális amit csinálok. Sokszor órákkal a dolog után elfog a szégyen érzet es tiszta gaz. De ez kicsit olyan mint a full meleg aki tagadja pl van barátnő vagy ilyen gyors kalandok, próbál magának hazudni hofy hetero de látszik hogy jobban beindul egy haspi láttán es nálam ez szerintem hasonló mert egyszerűen izgat nagyon
#510   2023. 05. 20. szombat 08:04
Kalandor01 Kalandor01
Van akinek ez a sztori az életébe kerül,sőt családok mennek rá!És még bízatod is!Erre gyógyszer nincs,gyógymódot kell rá találni!
#509   2023. 05. 20. szombat 07:51
Babettbitch Babettbitch
Hát bazdmeg ez hatalmas! wow1 nyes
Én sem gyengén adom elő, de ez a story frankón odabasz! worship vigyor2

Csak így tovább!! eljen
#508   2023. 05. 19. péntek 23:37
Alexander669 Alexander669
Ennyire halott ez a topic?
Vagy én öltem meg a regényemmel? Most beszéltem erről elsőnek életemben xD jó volt ki írni, bár reméltem lesz ra reakció
#507   2023. 05. 06. szombat 23:47
Alexander669 Alexander669
mert nagyon izgat a tudat hogy beindulnak tőlem a nők hogy meglátják hogy masztizok és ha ne is akarnak ott rögtön velem dugni de hazamennek és első hogy masztiznak ok is egyet vagy megdugatjak magukat a parjukkal. Megérkezünk a félre eső helyre és a lány konkrétan nekem esik mint egy kiéhezett hiéna aki friss húst kap, smárol mint állat én közbe a mellét fogdosom másik kezemmel veszem elő a farkam es amit elővettem a kezébe adom mondanom sem kell már rég kemény vagyok, ekkor észre veszi kiszáll a számból ránéz a farkam ra és már térdel és szopja nagyon nagy hévvel, 3-4 perc után meg állítom mondom várj mert mindjárt el élvezek mondom előtte meg meg akarlak dugni már dobja is le a textilt kérdi van gumi? Mondom nincs de párkapcsolatban élek 2 éve ( ami amúgy igaz is volt ) erre mondja hogy akkor nem mondom naaa csak egy kicsit , de nem mondom akkor legalább engedd hogy a csikloddal játszak meg az ujjaikat had dugjam beléd azt engedte. Nagyon gyorsan talán egy lét perc volt de el élvezett ekkor újra belé akartam dugni de megint ellenkezett mondom csak 10 lökést meet elsőnek csak a véget teszem be áztán minden egyes lokkesel egy kicsit többet és 9 végére bent leszek tövig és egyet meg úgy(közben meg szemléletet be mutatom
A farkamon hofy mi meddig ), szerintem már nagyon kívánta a faszt mert belement mondanom sem kell nem 10 lökés volt, (jóval több) a durva az volt hogy miközben dugtam elővette a melleit és erősen megfogta az egyik bimboját és fel emelte a mellét és közbe meg csavargatta. Megkérdeztem tőle hogy nekem szabad e mert szeretem én is nyomkodni csavarni meg ilyenek és akkor éreztem mindjárt elsulok mert nagyon keményen dugtam az egyik melle fel alá járt olyan erővel mintha le akar a szakadni a másik meg a bimbonal volt fellógatva és csak azért nem járt úgy. Gyorsan kivettem meg szopott rajta egy párat aztán mikor éreztem hogy na most akkor az elsőt egyenesen a torkára lottem azt egy pillanatra így megkohogte aztán a maradékot meg az arcára vertem közbe mondtam neki hogy nagyra nyisd a szád. És miután vegeztem adtam neki egy zsepit de nem sokat segített ugyanis csak az arcát tudta vele letörölni a haja a pólóka tiszta geci lett sok is jött belollem. Aztán el akarta kérni a számom én nem adtam meg neki féltem hogy valahogy ra talál Fb vagy valahol és be kavarhat csajomnal aki meg egy elég jó csaj volt és megbeszéltem vele egy napot és akkor már azt beszéltük hogy fel megyek hozza a koliba és ott jól megdugom párszor. Sajnos egy betegség miatt be kellet menjek dolgozni es így a megbeszélt randira nem mentem el. És ez a story így záródik. De ha van ra igény megosztók meg sokat mert sok van ilyen hogy petting vagy szex lett belolle összesen 3 van abból osztottam meg veletek egyet.
Köszi a figyelmet itt is meg a parkban is
#506   2023. 05. 06. szombat 22:07
Alexander669 Alexander669
és ekkor láttam egy olyat amit nem vártam így szép lassan picit eloredolve az üveg lapnak ( tehát a tukrozodesbe látott engem és annak) megemeli a fejét nagyra nyitja a száját és körbe nyalja az ajkát. Mondom neee jackpot és ekkor indul a busz tovább és ahogy halad ahogy árnyékos rész jön jóval kivehetobb lesz minden az üveg lapban na akkor nem tudom milyen indíttatásból de elkezdtem hívogatni a kezemmel hatra a lányt elsőre semmi, másodjára néz gyors fej mozdulattal az üvege es mikor másodjára csápolók hogy jöjjön hátra akkor megfordult es engem néz ekkor én megfeszítve magam kinyomtam a csípom hogy minél nagyobbnak látszódjon a farkam ( ja amúgy nem hosszú annyira egy átlagos 17 de vastag a farkam es a csajok szerint nagyon szép alakja ivje van) visszafordult es ekkor 3. Jara jeleztem es ez követően hirtelen felállt a lány elkezdte szedni a holmiat es én megijedtem hofy kész ennyi megy szól a sofőrnek, de nem hanem hatra indul na én ekkor teljesen elővettem es le ül sregen elém konkrétan ha hatra fordul es én egy kicsit előre csúszok akkor bele is adom a szájába, ez után csak mosolyog folyamat a Kovi megállónál laszall au a 2 ember es felszállni helyett egy másik fiatalabb szexibb lány es szerintem
Ő is kiszúrta mert o meg legesleghatra ült ahol jól rám lát ( közbe a busz meg üres) viszont én csak úgy őt ha megfordulok szóval ez annyira nem jó mert akar képet is csinálhat rólam a tudtom nélkül. Folytatva a történetet bátorságot vettem magamon es el raktam egy pillanatra a farkam felálltam a székből odamentem a ducihoz es megkérdeztem tőle szabad e ez a hely mellete mondta hofy igen leültem melle a táskát most már a térdem végére tettem es úgy fogtam ( ugye már nem kell jobbról vagy balról takarni mert egyik oldalt a busz oldala másik oldalt a lány es elővettem egyet ha tudtam rajta rántani már le is csapott ra a kiscsaj, huzogatta nyomkodta minden ujja köze bevette a farkam ( szerintem jó ideje nem láthatott faszt) kérdem tőle szeretne többet is vagy megelégszik ezzel hogy játszik velem. Konkrétan nyelnie kellet egyet a lánynak hogy válaszolni tudjon egy annyit hogy igen mondom akkor a következő megállónál szálljunk le és elmegyünk valshova ahol jól megcsinallak( közbe már simogattam a combjat) mondja hogy most nem jó mert megy talizni barátaival meg tanulnak( egyetem ttk) mondom akkor holnap? Az jó neki mondom ugyan ezen a buszon tali közbe meg végig verte nekem illetve folyamat szaltak fel az emberek hisz a végállomást ol indultunk. Mondom neki akkor verd ki nekem gyorsan holnap meg folyt így is lett. Aznap meg 4 x vertem ki majdnem de mindig megálltam hogy holnapra sok gecim legyen ( magamon azt vettem észre minél tovább vagyok meredt annál több gecim lesz persze ez függ attól is mikor és mennyi orgazmusom van ) eljött a nap felszaltam a buszra a lány is ott volt én már elővett faszal vártam ő most már egyből mellem ült és megint verni kezdte most leszálltunk hamarabb elmentünk egy félre eső helyre közbe ő is kérdezte miért csinálom mondom
#505   2023. 05. 06. szombat 22:04
Alexander669 Alexander669
nem tudom hány úgymond visszajáró nézőinek voltak, pl: fiatal lány úgy 20korul lehetet én akkor voltam 23, buszra fel ülök leghátra úgy hogy jól látható legyek ha akarom es velem szembe ül egy néger lány es egy fiú ( egyetemisták ) a fiú 2 megáll után leszáll én már rég elővettem csak nem csináltam semmit ugyanis kapásból nem mutogatom magam ha csak egy férfi vagy gyerek is maglathat es hat ott volt a néger férfi na de az leszalllt es én semmi óvatosság meg a táskát is leraktam a melletem lévő szekre es
intenzív mást tóba kezdtem a néger no kiszúrta ki kerekedett a szeme kinézett az ablakon es láttam hofy nem hiszi el amit lát közbe meg mosolyog vagy kirohog mindegy is mert a kezdeti meglepődéseim után már azt látom meredten néz mellem hofy nem közvetlenül rám hanem így sregen de azért periferiabol tökéletesen lát es nyalja a száját harapdalja az ajkát csavargatja a haját, én már full lázba vagyok érzem ha nem lassitok el durranok, megérkezünk a következő megálló hoz vannak felszallok én ekkor már újra feig ölbe vettem a táskát es kezdenek felszállni emberek akik egy két lépés után ülnek is le nekem háttal azaz menetiranyba es amikor a legtöbb ember leült én újra kezdtem a masztit a néger lány meg nézet tovább ugyan ekkor itt felszállt egy duci szemüveges alacsony nagymellu lany akiről szól a történet ( o a 20 éves) ekkor meg nem is figyeltem ra annyira nem hogy le se ult én már folytattam a néger lánynak a műsort, és a duci lány úgy ult le hogy egyből egy üveg lap elé ami vissza tükrözött engem neki telibe. Meg egy megálló és felszállnak hátra még jó páran beülnek közvetlen elem és így nekem meg kell álljak és takartam is, ekkornraneztem a néger nőre és ilyen hat ez van fejet vàgva jeleztem hogy most szünet van ( ez ment vagy 3-4 megálló ig) amíg le nem szálltak és akkor folytattam a néger nőnek ő élvezte láttam rajta simogatta magát meg ilyenek pechemre közvetlen a következő megállónál szállt le de hatra jött a leghátsó ajtó ig és ott
Várt addig amíg oda ér a buszmegalloba a busz és ki nyitja az ajtót majdnem elsultem hisz ott verem a farkam már tiszta elovaladek au égész makkom és egy fel méterre szemez a farkammal egy gyönyörű fekete bőrű nő miközben harapdalja az ajkát és olyan fejet vág mint ha huuuu de be kapnám. De erre megjovunk és leszel a buszról meg 1x visszanéz ( senki nem szállt fel ) a busz itt megállt egy pár percre meet ez volt a végállomás és innen megy tovább én ekkor abba voltam hogy kész ennyi volt már nincs kinek megmutatni magam de ekkor elkezdtem azt a 2-3 embert nézni akik a buszon maradtak nekik én holt térbe voltam
Kivéve ezt az egy lányt és ekkor eszmeltem hogy hoho itt van egy kis töltött galamb arcra szép lány de nem egy valami ráadásul háttal nekem szóval lehet nem
Is lát semmit elkornkiszurom hogy valamennyire tükröződik au üveg lap előtte és elkezdtem a tukrozodesnek mutatni a farkam és ekkor nagyon látványosan recskaztam újra ( alapjáraton szerintem
Senki nem maszitozik ennyire) de nekem kellet hogy meg lásson
#504   2023. 05. 06. szombat 22:01
Alexander669 Alexander669
Sziasztok, én a saját élményeimet szeretném megosztani veletek. Nos hol is kezdjem, 27 éves vagyok relative jóképű pasi, ( nem egó csak nem vagyok vak illetve női visszajelzések) es már kábé 10 éve ha nem több nyilvánosan szoktam masztizni es az a tapasztalatom igaz nagyon óvatos vagyok ( sajnos egyszer még 17 évesen kihívták rám a rendőrt XD) hogy 10 nőből 8 végignézi vagy nem veszi zokon es a maradék kettőből is 1,5 csak elfordul vagy elmegy a közelembol es a maradék 0.5 csinál valami számomra kellemetlen pl: hangosan jelzi panaszát hogy mit csinálok vagy épp ha tömegközlekedésben szól a sofőrnek ( olyan csak egysze Revolut hogy rendort akartak hívni) ezt a 0.5 úgy kell érteni hogy 10 nőre le vetítve ergo 100 bol max 5 csinál jelenetet. A köztudatban sokan félre értik a nyilvános faszveroket meet aláírom egy vén papa ne mutogassa magát tiniknek meg fiataloknak ( mert nem esztétikus es ezt el kell fogadni) én is veszem magamon észre az öregedés jeleit es sajnos már látom előre hogy el fog jönni az Idő amikor fel kell hagynom ezekkel vagy legalábbis a korombelieknek szabad csak ( bár kitudja lehet szexi papa leszek). Amit mondani szeretnek az az hogy sokan úgy tartják( a köztudatban) hogy egy férfi ha ilyet tesz ezzel a dominanciáját akarja ra erőszakolni a nőkre hogy mikor en a kemény farkamat megmutatom egy nőnek akkor en mondhatni egy pisztolyt fogok ra és ezzel en le győzöm a nőt de ez nem így van vagyis nekem nem.
Kezdve azzal hogy en azért csinálom mert élvezem a kivancsi szemeket ( lehet valamit kompenzálni akarok ezzel amit még en se tudom hogy mi az) eleve en nem vagyok tolakodó ha egy parkba vagy buszon ülök és elő van véve a farkam azt mindig takarom egy táskával amit félig veszek le a hátamrol így a fel vállamon rajta van ugyan azzal a kezemmel amelyik oldalt a vallamon hagytam a táska fület azzal fogom a táskát és a combomon pihentetve tartom a másik kezem meg a farkamat markolja. És így utazók vagy várok a padon és mikor a közelembe jön egy hölgy pl buszon akkor igyekszel vele szemkontaktus felvenni és ilyenkor nem láthatja a farkam csak annyit hogy valami nem stimmel. És igazából rávezetem arra hogy igen a farkamat takargatom a taskaval és ekkor már látni a nőkön hogy erdekli e vagy sem ugyanis ha megvan a szemkontaktus akkor egy ici picit többször téved a tekintetem a hölgyet es ha látom a viszonzást hogy ő is tobszor néz rám akkor em már fortolok kicsit pl meg nyalom a szám szélét, vagy beleharapok az ajkamba es ezt persze úgy amikor rámnéz. Meg ilyen célozgatasok hogy mikor rám nèz es látom a szemem sarkából akkor így lenézék kejesen a farkam ra es ilyen mély sohajok hogy lássa nem tudok nyugton maradni ilyenkor már óvatosan meg meg mutatom es látni hogy tetszik neki vagy nem
Ugyanis aki közömbös veled az nem fog flortolni es annak meg se mutatom inkább hagyom hagy maradjon ki egy jó kalandom minthogy feljelentsenek, es tényleg tapasztalatból mondom hogy sok nő cinkostarsam lesz mert egyszerűen megszámolni
#503   2023. 04. 27. csütörtök 17:56
20200312 20200312
Én is csináltam sokszor Debrecenben!!Lakótelepen vagy a Vekerinél is.
#502   2018. 08. 26. vasárnap 07:36
phunter phunter
A Balatonba élveztem bele. Iszonyú szexi kb 20 éves lány ringatózott a matracon tőlem nem messze. Egyedül voltam a környéken szinte, kb 50-60 méterre voltak még páran.

Olyam formás lány volt, h egyből éreztem, h tódul a vér a farkamba. Félrehúztam a fürdőnadrágot, és húzogatni kezdtem miközben ezt a szépséget bámultam. Nem kellett sok, és egy halk sóhaj kíséretében kilöveltem a víz alatt.

Legalábbis én halknak gondoltam, mert a lány rám nézett, s elmosolyodott. Szerintem látta a kielégült tekintetemet
.. smile nagyon jó volt.
#501   2018. 08. 14. kedd 20:25
copikam copikam
Szia! Én szívesen benne lennék a dologba. Akit érdekel írjon: copikam@freemail.hu címre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 28. szombat 01:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (943771) VIP
2018. 07. 28. szombat 01:42
Látom elég rég írt már valaki ebbe a témakörbe. Én az utóbbi időben nagyon rákaptam a nyilvános helyeken recskázásra smile . Csináltam már folyóparton, aztán beleélveztem a csobogó vízbe, szántóföldön a napraforgósban, volt, hogy hajnalban buszoztam, a busz 2-3 ember kivételével üres volt, így beültem leghátra, ahol teljes takarásban voltam és előkaptam, rántottam rajta párat. Hazafelé a járdán is vettem már elő pár rántásra, csak mélyen a nadrágzsebembe nyúltam, nehezen de végül sikerült félrehúzni a bokszeremet, majd lehúztam a sliccem és csináltam. Csináltam már vasúti síneknél, erdőben levetkőztem, régen a suli és a gyakszihely wc-ben is, de a legextrémebb az volt amikor a buszmegálló mellett csináltam. Fogorvoshoz mentem, nem indult busz csak sokára, így eldöntöttem hazasétálok, és akkor egy buszmegálló mellett észrevettem, hogy különösen sűrű a növényzet, gondoltam mi lenne ha megpróbálnám. Szerencsére a hátam mögött egy üres telek volt, nagy kapuval, előttem pedig a magas és sűrű bokrok takartak az úttesten haladó forgalom elől. Ha a járdán bármelyik oldalról jönnek könnyen észreveszem, így előkaptam és kicsaptam (aki akarja, megnézheti videón is, fel van töltve ide). Remélem tudok ezzel a kis beszámolóval valakit ösztönözni egy kis nyilvános akcióra vigyor0
#500   2018. 08. 11. szombat 16:49
Bip000 Bip000
Győrben valaki sex
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tomka00 Tomka00
Nyitás ideje: 2005. 08. 02. kedd
Üzenetek: 519db
Utolsó üzenet: 2023. 06. 25. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!