Mozgássérült szex (NEM Társkereső, csak tapasztalatok!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Csak élménybeszámolók, tapasztalatok megosztása! A HIRDETŐK TILTÁSRA kerülnek! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#123   2021. 11. 15. hétfő 08:46
STS011 STS011
Lehet, hogy ugyan azzal a hölggyel voltam én is? A leírtak a hölgyről egyeznek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 05. 09. szombat 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3820042)
2020. 05. 09. szombat 09:21
30-as éveimben sokat jártam Zalaegerszegre. Város mellett egy panzióba szoktam aludni. Annál a cégnél ahova jártam tanácsot adni, annak a gazdasági vezetője is mozgássérült volt. Emberileg egy nagyon jó fej és kedves hölgy volt. Nálam kb 5-7 évvel volt korosabb. Évzáró rendezvényen mellettem ült le mert így közel volt a kijárathoz. Beszélgettünk sokat az este. Elfogyasztottuk a vacsorát , akkor már esett az ónos eső. Nagyon félt, hogy hogyan kerül haza hogy fog ilyen útban vezetni és a házába bemenni. Felajánlottam a segítségemet. Örömmel fogadta. Beszélgetést folytattuk mások táncoltak italoztak. Valahogy 11 óra után megkérdeztem nem szeretne e haza menni. Jelezte szívesen hazamenne. Autómmal a bejárathoz álltam így nem kellet sokat gyalogolni Neki. Beült a kocsiba és haza szállítottam. Segítettem bemenni a házába. Nagyon durván eset az eső és a köd is leszállt. Felajánlotta hogy ne menjek sehova, vendégszobába aludjak! Igazán jól esett és éltem a lehetőséggel! Reggeli után mentem haza. Nem sokára mentem ismét a céghez és telefonon felhívtam. Megbeszéltük hogy a vacsorázunk. A jó kis panzióhoz mentünk mert az ő véleménye szerint is nagyon jó a konyhája. Vacsora után felmentünk a szobámba és beszélgettünk. Szóba került a testiség is meglepetten nyíltan beszélt róla. Elmondta hogy Ő ugyanúgy kívánja mint mások.
Akkor megkérdeztem, hogy miért lett mozgássérült. Sajnálatos módon gyerek korában közúti baleset áldozata lett. Az izomzat annyira sérült, hogy nem tudja megfelelően terhelni így a járás nehézkes. Egy érintés után rám nézett és éreztem a vágyakozást. Tudtuk mi következik és valóban nagyon jót szexeltünk. Az élmény ugyan az volt Neki is nekem is csak lassabban óvatosabban kellett a dolgokat csinálni. utána még 4-5 alkalommal kényeztettük egymást!
#122   2020. 07. 14. kedd 19:25
Kitudja Kitudja
Jogos, de sokan ki sem töltik az adatlapot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 11. csütörtök 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034272)
2019. 07. 11. csütörtök 09:40
Sajnos a legtöbben nem olvasnak adatlapot, de az ilyenekkel nem is érdemes foglalkozni.
Tudom lehangoló, de majd jön valaki akivel érdemes!
#121   2020. 07. 14. kedd 19:18
Kitudja Kitudja
Azért ne add fel, biztosan megtalálod amit keresel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 10. szerda 18:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (400720)
2019. 07. 10. szerda 18:46
sziasztok.én egy 53 éves mozgássérült emberke vagyok.passzív biszexnek vallom magam igaz titokba.73% -ba vagyok rokkant.a jobb kezem nem nagyon mozog és húzom a jobb lábam.nekem az a tapasztalatom hogy amíg ezek ki nem derülnek egy netes ismerkedés folyamán addig minden a meg szokott kerékvágásba megy.amikor ki derül akkor jobb esetbe jön a bocsi nem,de ami inkább elő szokott fordulni az az hogy köszönés nélkül ki lépnek a chatból
.
#120   2020. 05. 09. szombat 09:21
X Törölt felhasználó (3820042)
30-as éveimben sokat jártam Zalaegerszegre. Város mellett egy panzióba szoktam aludni. Annál a cégnél ahova jártam tanácsot adni, annak a gazdasági vezetője is mozgássérült volt. Emberileg egy nagyon jó fej és kedves hölgy volt. Nálam kb 5-7 évvel volt korosabb. Évzáró rendezvényen mellettem ült le mert így közel volt a kijárathoz. Beszélgettünk sokat az este. Elfogyasztottuk a vacsorát , akkor már esett az ónos eső. Nagyon félt, hogy hogyan kerül haza hogy fog ilyen útban vezetni és a házába bemenni. Felajánlottam a segítségemet. Örömmel fogadta. Beszélgetést folytattuk mások táncoltak italoztak. Valahogy 11 óra után megkérdeztem nem szeretne e haza menni. Jelezte szívesen hazamenne. Autómmal a bejárathoz álltam így nem kellet sokat gyalogolni Neki. Beült a kocsiba és haza szállítottam. Segítettem bemenni a házába. Nagyon durván eset az eső és a köd is leszállt. Felajánlotta hogy ne menjek sehova, vendégszobába aludjak! Igazán jól esett és éltem a lehetőséggel! Reggeli után mentem haza. Nem sokára mentem ismét a céghez és telefonon felhívtam. Megbeszéltük hogy a vacsorázunk. A jó kis panzióhoz mentünk mert az ő véleménye szerint is nagyon jó a konyhája. Vacsora után felmentünk a szobámba és beszélgettünk. Szóba került a testiség is meglepetten nyíltan beszélt róla. Elmondta hogy Ő ugyanúgy kívánja mint mások.
Akkor megkérdeztem, hogy miért lett mozgássérült. Sajnálatos módon gyerek korában közúti baleset áldozata lett. Az izomzat annyira sérült, hogy nem tudja megfelelően terhelni így a járás nehézkes. Egy érintés után rám nézett és éreztem a vágyakozást. Tudtuk mi következik és valóban nagyon jót szexeltünk. Az élmény ugyan az volt Neki is nekem is csak lassabban óvatosabban kellett a dolgokat csinálni. utána még 4-5 alkalommal kényeztettük egymást!
#119   2019. 07. 11. csütörtök 09:40
X Törölt felhasználó (4034272)
Sajnos a legtöbben nem olvasnak adatlapot, de az ilyenekkel nem is érdemes foglalkozni.
Tudom lehangoló, de majd jön valaki akivel érdemes!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 10. szerda 18:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (400720)
2019. 07. 10. szerda 18:46
sziasztok.én egy 53 éves mozgássérült emberke vagyok.passzív biszexnek vallom magam igaz titokba.73% -ba vagyok rokkant.a jobb kezem nem nagyon mozog és húzom a jobb lábam.nekem az a tapasztalatom hogy amíg ezek ki nem derülnek egy netes ismerkedés folyamán addig minden a meg szokott kerékvágásba megy.amikor ki derül akkor jobb esetbe jön a bocsi nem,de ami inkább elő szokott fordulni az az hogy köszönés nélkül ki lépnek a chatból
.
#118   2019. 07. 10. szerda 18:46
X Törölt felhasználó (400720)
sziasztok.én egy 53 éves mozgássérült emberke vagyok.passzív biszexnek vallom magam igaz titokba.73% -ba vagyok rokkant.a jobb kezem nem nagyon mozog és húzom a jobb lábam.nekem az a tapasztalatom hogy amíg ezek ki nem derülnek egy netes ismerkedés folyamán addig minden a meg szokott kerékvágásba megy.amikor ki derül akkor jobb esetbe jön a bocsi nem,de ami inkább elő szokott fordulni az az hogy köszönés nélkül ki lépnek a chatból
.
#117   2019. 07. 10. szerda 09:10
SalaPeti SalaPeti
Sziasztok! Én egy 41 éves mozgássérült férfi vagyok. Zala megyében élek, Pálfiszegen. Azért írok, hogy megosszam veletek a vágyaimat. Nagyon szeretek meztelenül lenni. Csak az a baj, hogy nem mindig lehetek. Pedig még úgy is élnék. Olyan jó lenne meztelenül élni! Hozzá teszem, a szüleimmel élek. Őnekik a meztelenség tabutéma. Csakúgy mint a szex. Nem volt még benne részem sajnos! Volt már több barátnőm is, de az a dolog mindig kimaradt az életemből. Pedig már annyira csinálnám azt is! Tudom jól hogy nem tudtok nekem segíteni, de azért leírtam a vágyaimat. Amit szeretnék. Remélem reagáltok rá. Köszönöm hogy meghallgattatok..
#116   2018. 09. 15. szombat 19:12
Caracas79 Caracas79
Szervusz!A szűk látókörűség az oka a sok negatív tapasztaltnak,amit át kellett élned.Azok a személyek,kikben potenciális szexpartnert láttál,ösztönösen idegenkednek mindentől,ami számukra nem megszokott.Valaki írta,hogy mi testileg épkézláb emberek is szerencsétlenkedünk szex közben.Ez leginkább az első néhány alkalommal szokott leginkább előfordulni,amikor még új a partner,és össze kell csiszolódni.Na már most sokak számára a tudatlanságuk miatt zsigerré,reflexé válik az egyfajta(teljességgel mozgásképes) mozgás,és mikor mozgássérült emberrel találkoznak,és a szexuális együttlét is szóba jön,akkor lényegében "lefagynak szoftverként". Egyszerűen nem tudják,hogy mit kellene tenni ilyenkor,hogy működőképes legyen a dolog.
(Ez egy válasz magic- üzenetére (2018. 07. 02. hétfő 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 02. hétfő 16:17
Nem elég csak elfogadnia a partnernek, hanem folymatosan pozitív megerősítést is kell adnia. Persze ha valamin lehet változtatni, akkor a negatív értékelés is építő lehet. A legfontosabb, hogy a partner nyitott legyen érzéseinek átadására. Sajnos vannak negatív tapasztalataim aminek okát máig nem tudom megfejteni.
#115   2018. 09. 14. péntek 13:43
magic- magic-
Szolnok környékén keresek lányt 35 éves korig, aki szintén kerekesszékes vagy mozgássérült. Én is kerekesszékes vagyok.
#114   2018. 07. 20. péntek 20:42
X Törölt felhasználó (3858012)
Az is csoda (szerencsés) aki egyáltalán partnerhez tud jutni hosszabb-rövidebb időre akár.
#113   2018. 07. 14. szombat 15:04
magic- magic-
#112   2018. 07. 14. szombat 14:34
lyáhim lyáhim
helló
#111   2018. 07. 02. hétfő 16:17
magic- magic-
Nem elég csak elfogadnia a partnernek, hanem folymatosan pozitív megerősítést is kell adnia. Persze ha valamin lehet változtatni, akkor a negatív értékelés is építő lehet. A legfontosabb, hogy a partner nyitott legyen érzéseinek átadására. Sajnos vannak negatív tapasztalataim aminek okát máig nem tudom megfejteni.
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2018. 07. 01. vasárnap 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 01. vasárnap 19:18
A fene egye meg a megfelelesi kenyszert ez lesz a temetoje az emberisegnek. Miert nem lehet elfogadni a masik felet olyannak es ugy ahogy van legyen az egeszseges legyen az nem egeszseges Miert kell meg azert is kuzdenie hogy az a masik akinek talan soha semmi baja nem volt annak megfeleljen Baratom le a kalappal elotted, elottetek
#110   2018. 07. 01. vasárnap 19:18
kronosz 33 kronosz 33
A fene egye meg a megfelelesi kenyszert ez lesz a temetoje az emberisegnek. Miert nem lehet elfogadni a masik felet olyannak es ugy ahogy van legyen az egeszseges legyen az nem egeszseges Miert kell meg azert is kuzdenie hogy az a masik akinek talan soha semmi baja nem volt annak megfeleljen Baratom le a kalappal elotted, elottetek
(Ez egy válasz magic- üzenetére (2018. 07. 01. vasárnap 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 01. vasárnap 14:47
Gyakran a megfelelési kényszer nyomja rá bélyegét az együttlétre. Egy mozgássérült számára sokkal fontosabb, hogy viszonyul partnere az egészhez. Ebben érzem a legnagyobb különbséget az egészségesekhez képest (persze ott is fontos). Szóval inkább szellemi akadályai vannak mintsem fizikális.
#109   2018. 07. 01. vasárnap 14:47
magic- magic-
Gyakran a megfelelési kényszer nyomja rá bélyegét az együttlétre. Egy mozgássérült számára sokkal fontosabb, hogy viszonyul partnere az egészhez. Ebben érzem a legnagyobb különbséget az egészségesekhez képest (persze ott is fontos). Szóval inkább szellemi akadályai vannak mintsem fizikális.
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2018. 07. 01. vasárnap 11:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 01. vasárnap 11:10
Elkepzelni sem tudom milyen akadalyokba utkoznek a mozgasserult emberek legyen az no vagy ferfi szex kozben Hiszen mi egeszsegesek is sokszor benazunk az agyban. Minden tiszteletem az ovek hiszen nem eleg hogy a mindennapi eletben kuzdeniuk kell meg a szex teren is sok falba utkoznek. Szivesen beszelnek akar novel akar ferfival az ilyen temarol. hogyan oldjak meg hogyan tudnak partnert talani
#108   2018. 07. 01. vasárnap 11:10
kronosz 33 kronosz 33
Elkepzelni sem tudom milyen akadalyokba utkoznek a mozgasserult emberek legyen az no vagy ferfi szex kozben Hiszen mi egeszsegesek is sokszor benazunk az agyban. Minden tiszteletem az ovek hiszen nem eleg hogy a mindennapi eletben kuzdeniuk kell meg a szex teren is sok falba utkoznek. Szivesen beszelnek akar novel akar ferfival az ilyen temarol. hogyan oldjak meg hogyan tudnak partnert talani
#107   2018. 06. 30. szombat 18:26
magic- magic-
Nincs, de igény volna rá! nyes
#106   2018. 06. 27. szerda 09:43
X Törölt felhasználó (3858012)
Halihó van itt még bármi élet?
#105   2017. 02. 22. szerda 13:04
X Törölt felhasználó (1601062)
Üdv!
Vannak itt mozgássérült nők?
#104   2016. 06. 28. kedd 12:01
X Törölt felhasználó (1234812)
De kihalt itt, van itt még valaki?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 01. 09. vasárnap
Üzenetek: 123db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 15. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!