Jóni masszázs (NEM Társkereső! Csak élmények, tapasztalatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#663   2022. 12. 28. szerda 18:18
Csendesen Csendesen
XXXXXXXXXXXXXXXXX moderálva!

Egy egy erotikus masszázs
Teljes testel kezdődik, ami érzéki ellazitó hangolodó, gátlás oldó teljes test a kezektől a talpig.
Közben intim részek érintése hangolása.
Az intim rész masszázs egy izgalmi állapot elérése,amely nem a csikló stimulalása és nem szexuális kapcsolat. Csak masszázs mely nagyon hosszú orgazmust tud hozni
#662   2022. 11. 30. szerda 22:50
toyi29 toyi29
Sziasztok!
Debrecen környéken esetleg tud valaki jóni masszázsban jártas urat a feleségem számára?
Köszönöm, ha valaki tud segíteni!
#661   2022. 11. 22. kedd 13:45
kandurmarci kandurmarci
Tímea pinája csodálatos.
(Ez egy válasz kéjlavina üzenetére (2022. 11. 22. kedd 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 22. kedd 09:37
A mi masszőrünk teljesen jó hapsi a kényeztető tudását,hiányolom a férjemből mindig rendesen kielégít minket eddig minden itt töltött alkalom izgalmas és édes volt !
#660   2022. 11. 22. kedd 09:37
kéjlavina kéjlavina
A mi masszőrünk teljesen jó hapsi a kényeztető tudását,hiányolom a férjemből mindig rendesen kielégít minket eddig minden itt töltött alkalom izgalmas és édes volt !
#659   2022. 11. 15. kedd 21:55
X Törölt felhasználó (4686454)
Idén utoljára volt nálunk a jónimasszőr srác (40+4ezer).VB előtt akartam hogy legyen valami kényeztető a barátnőmnek is smile Rettenetesen kielégítette a barátnőmet.én csak hallgattam a nyögéseit a másik szobából.
Nagyon élveztem kb 1 órán át folyamatosan állt a farkam.Miután kilépett a srác az ajtón szanaszét dugtam a barátnőmet ..ő meg nyalta a seggem és ugy verte ki a végén az utolsó pár percben valami Isteni volt.
Érdekes,hogy masszőr után van szinte csak ilyen hogy simán lazán segget nyal bartátnőm.
#658   2022. 10. 28. péntek 14:55
X Törölt felhasználó (4686454)
Pécsi jónimasszőr nyáron külföldre költözik.Vége az élvezkedésnek. barátnőm síratja már most smile smile )))))
#657   2022. 10. 19. szerda 08:24
kameraman1 kameraman1
Bocsi modik, látom lesz dolgotok megint.
#656   2022. 10. 18. kedd 10:34
X Törölt felhasználó (4686454)
Aki hivatalosan masszíroz az nem lesz benne semmi játékba!
Persze a nagy szamok sok masszírozás miatt 1-1 kivetel a mi masszőrünknel is volt(sőt..abból válás lett a kezelésre járó nőnél 30év után) de aki rendes masszőr az nem fog dugni a felesegeddel meg leszopatni sem
Erre az egészre egy korabbi kommentemet tudom csak írni
#655   2022. 10. 18. kedd 10:28
X Törölt felhasználó (4686454)
Falra ki voltak téve az oklevelei vagyis annyira büszke az okleveleire hogy kiteszi öket de ágya nincs.
Most ha nem főállású masszőr csak hébe hoban massziroz akkor nem rakja ki a falra az okleveleit mert az en vegzettségeimet igazoló okleveleim a fiók aljan vannak (nem masszőr)teljesen masok
Ha meg kirakja mert berendez egy masszázs helyiséget akkor meg ott az 1.alap dolog a masszázságy

Vegig olvasva az eddigi hozzászólásaidat hat érdekessek
(Ez egy válasz kameraman1 üzenetére (2022. 10. 18. kedd 07:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 18. kedd 07:03
Ezer bocs de akinél mi voktunk masszőrnél ott a helyszínen neki sem volt masszázs ágya pedig több oklevél a falon stb. Mégis egy franciaágyon masszírozta a párom.
#654   2022. 10. 18. kedd 10:19
X Törölt felhasználó (4686454)
Főállású masszőr ágy nélkül....életszerű és teljesen reális
#653   2022. 10. 18. kedd 10:17
X Törölt felhasználó (4686454)
Nyomtatott oklevelek voltak
(Ez egy válasz kameraman1 üzenetére (2022. 10. 18. kedd 07:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 18. kedd 07:03
Ezer bocs de akinél mi voktunk masszőrnél ott a helyszínen neki sem volt masszázs ágya pedig több oklevél a falon stb. Mégis egy franciaágyon masszírozta a párom.
#652   2022. 10. 18. kedd 07:03
kameraman1 kameraman1
Ezer bocs de akinél mi voktunk masszőrnél ott a helyszínen neki sem volt masszázs ágya pedig több oklevél a falon stb. Mégis egy franciaágyon masszírozta a párom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 17. hétfő 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4686454)
2022. 10. 17. hétfő 19:49
Magyarul szexelni hívtak nem masszírozni.
Masszőr biztos nem vagy mert akkor lenne egy kb 200.000 forintos masszazs ágyad.
Stb stb
Ebbe inkább bele se megyek annyit se ér.
#651   2022. 10. 17. hétfő 19:51
X Törölt felhasználó (4686454)
Amugy ezen az oldalon mindenki masszőr és 20 minimum 20centis fasza van
#650   2022. 10. 17. hétfő 19:49
X Törölt felhasználó (4686454)
Magyarul szexelni hívtak nem masszírozni.
Masszőr biztos nem vagy mert akkor lenne egy kb 200.000 forintos masszazs ágyad.
Stb stb
Ebbe inkább bele se megyek annyit se ér.
(Ez egy válasz cincogi üzenetére (2022. 10. 17. hétfő 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 17. hétfő 18:16
Idén április . 15.-én jártam egy párnál masszírozni ! A hölgy 32-éves volt a párja 33-éves volt ! A hölgyet kellett ellazítanom Jóni masszázzsal,amit a férje egy fotelból kamerázott ! Meg is lepett,hogy a megbeszélt időpontban,mikor beengedett a férj... A hölgy már törülközőbe csavarva köszöntött ! Nem húzom a storyt tovább... A hitvesi ágyukon történt a masszázs. A hölgy hasra feküdt és egy mozdulattal levette magáról a törülközőt ! Én boxeralsóra vetkőztem és úgy álltam mellé,hogy masszirozzam. Beolajozott kezekkel a válait kezdtem finoman gyúrni...és haladtam a hátán a derekáig...aztán a csípőjéig... Amikor a popsiát kezdtem masszírozni és gyúrni...a férje oda jött és közelről folytatta a videózást. Picit még lassabban folytattam ! Jó alaposan meggyúrtam a popsit...majd a popsi lyukat kezdtem masszírozni és a puncihoz értem ! Már nedves volt bőségesen...mikor a férj bíztatott,hogy lehetek határozottabb. A férj szavára a hölgy hátranyúlva...egy mozdulattal ,majdnem térdig lehúzta a boxeralsómat ! Innentől felpörögtek az események... A hölgy hanyatt fordult... még próbáltam picit játszani a csiklójával és ujjazni... De olyan mohón vette a szájába a farkamat...és olyan intenzíven kezdte szopni... Hogy teljesen átadtam magamat az érzésnek és a masszázs már el is vesztette a fontosságát. Finoman a combjai közé feküdtem és finom,ütemes újjazással nyalni kezdtem ! A férj meg,csak bátoritott... Nem kellett sok a hölgy első orgazmusáig ! Amit...nyögve,zihálva élt meg ! Mikor picit kifújta magát...magára húzott és missionárius pózban kezdtem döngetni ! A férje folyamatosan körülöttünk járt és hol egészen közelről,hol picit távolabbról filmezte,ahogy szeretkezek a feleségével ! Aztán kis idő elteltével,megkért hogy kutya pózban folytassuk... Persze nem volt ellene kifogásunk ! Ettől a feleség mégjobban beindúlt ! Olyan hangosan zihált,hogy így még egy nőt sem hallottam élvezni a szexet ! Miután a férj..minden oldalról...jól felvette a kutyapózt...a kamerát ránk irányitva,mellénk rakta egy komódra ! Aztán oda sétált a feleségéhez és finoman szopatni kezdte ! Nem tartott túl sokáig... A feleség kb-3-perc mulva egy fergeteges orgazmusban vonaglott köztünk ! Ami...szinte minket is inspiràlt a férjével...és egyszerre robbantunk bele a hölgybe ! Csorgott a feleség száján és punciján is a sperma... De nem nagyon volt szégyenlős ! Rövid öltözködés és búcsúzás után megköszönték a részvételemet... Nos igy tellt ez a csúnya borus nap...
#649   2022. 10. 17. hétfő 18:16
cincogi cincogi
Idén április . 15.-én jártam egy párnál masszírozni ! A hölgy 32-éves volt a párja 33-éves volt ! A hölgyet kellett ellazítanom Jóni masszázzsal,amit a férje egy fotelból kamerázott ! Meg is lepett,hogy a megbeszélt időpontban,mikor beengedett a férj... A hölgy már törülközőbe csavarva köszöntött ! Nem húzom a storyt tovább... A hitvesi ágyukon történt a masszázs. A hölgy hasra feküdt és egy mozdulattal levette magáról a törülközőt ! Én boxeralsóra vetkőztem és úgy álltam mellé,hogy masszirozzam. Beolajozott kezekkel a válait kezdtem finoman gyúrni...és haladtam a hátán a derekáig...aztán a csípőjéig... Amikor a popsiát kezdtem masszírozni és gyúrni...a férje oda jött és közelről folytatta a videózást. Picit még lassabban folytattam ! Jó alaposan meggyúrtam a popsit...majd a popsi lyukat kezdtem masszírozni és a puncihoz értem ! Már nedves volt bőségesen...mikor a férj bíztatott,hogy lehetek határozottabb. A férj szavára a hölgy hátranyúlva...egy mozdulattal ,majdnem térdig lehúzta a boxeralsómat ! Innentől felpörögtek az események... A hölgy hanyatt fordult... még próbáltam picit játszani a csiklójával és ujjazni... De olyan mohón vette a szájába a farkamat...és olyan intenzíven kezdte szopni... Hogy teljesen átadtam magamat az érzésnek és a masszázs már el is vesztette a fontosságát. Finoman a combjai közé feküdtem és finom,ütemes újjazással nyalni kezdtem ! A férj meg,csak bátoritott... Nem kellett sok a hölgy első orgazmusáig ! Amit...nyögve,zihálva élt meg ! Mikor picit kifújta magát...magára húzott és missionárius pózban kezdtem döngetni ! A férje folyamatosan körülöttünk járt és hol egészen közelről,hol picit távolabbról filmezte,ahogy szeretkezek a feleségével ! Aztán kis idő elteltével,megkért hogy kutya pózban folytassuk... Persze nem volt ellene kifogásunk ! Ettől a feleség mégjobban beindúlt ! Olyan hangosan zihált,hogy így még egy nőt sem hallottam élvezni a szexet ! Miután a férj..minden oldalról...jól felvette a kutyapózt...a kamerát ránk irányitva,mellénk rakta egy komódra ! Aztán oda sétált a feleségéhez és finoman szopatni kezdte ! Nem tartott túl sokáig... A feleség kb-3-perc mulva egy fergeteges orgazmusban vonaglott köztünk ! Ami...szinte minket is inspiràlt a férjével...és egyszerre robbantunk bele a hölgybe ! Csorgott a feleség száján és punciján is a sperma... De nem nagyon volt szégyenlős ! Rövid öltözködés és búcsúzás után megköszönték a részvételemet... Nos igy tellt ez a csúnya borus nap...
#648   2022. 10. 14. péntek 12:43
X Törölt felhasználó (4666383)
A normális vita szerintem nem gond. Nem ugyanúgy gondolkodunk, mindenki leírja a saját véleményét. Általában más nézőpontból más tűnik igaznak egy adott dologra vonatkozóan. Pl én megértem hogy ő az ő szemszögéből úgy látja, ahogy, és van is benne igazság. Én pedig leírtam, hogy nálam, ez hogy néz ki. Talán mindketten megfontoljuk, amit a másik gondol. Amíg ez normális stílusban megy, teljesen rendben van smile
Nektek pedig sok sikert a kereséshez smile
#647   2022. 10. 14. péntek 12:27
X Törölt felhasználó (4686454)
Mert az hogy a kezeid között élvez a nö az tutira total izgató lehet!
X nök akik ilyen helyre mrnnek azok meg alapból nyitottabbak ilyenre
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 14. péntek 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4666383)
2022. 10. 14. péntek 12:04
Szerintem ebben nincs igazad, miért akarna minden nőt megdugni valaki? És nem is minden nő szeretné, hogy a masszőre megdugja, akármekkorát élvez is. Ez teljesen az egyéntől és a helyzettől függ. És van, hogy egyéb, pl. erkölcsi akadálya van. Viszont van olyan, amikor minden passzol, mindenki szeretne folytatást. Ebben az esetben mondjunk le róla, csak azért mert 'rendes masszőr' ilyet nem csinál? Én nem látom értelmét.
#646   2022. 10. 14. péntek 12:04
X Törölt felhasználó (4666383)
Szerintem ebben nincs igazad, miért akarna minden nőt megdugni valaki? És nem is minden nő szeretné, hogy a masszőre megdugja, akármekkorát élvez is. Ez teljesen az egyéntől és a helyzettől függ. És van, hogy egyéb, pl. erkölcsi akadálya van. Viszont van olyan, amikor minden passzol, mindenki szeretne folytatást. Ebben az esetben mondjunk le róla, csak azért mert 'rendes masszőr' ilyet nem csinál? Én nem látom értelmét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 14. péntek 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4686454)
2022. 10. 14. péntek 11:39
Vonzalmát miert kell kizárni mondjuk mert egy előtted a kezeid között elélvező nő látvanya szerintem az esetek 100%-ban brutál izgató lehet..akkor megdughatna mindenkit a srác
Mert ilyen élvezés után nincs olyan nő aki bármire is nemet mondana ha a srác akarna valamit
Tehat az írásod jó de megis zöbb sebből vérzik
Persze te beregisztráltal Masszőr névvel szoval mrgertem a leveled celjat.
#645   2022. 10. 14. péntek 11:39
X Törölt felhasználó (4686454)
Vonzalmát miert kell kizárni mondjuk mert egy előtted a kezeid között elélvező nő látvanya szerintem az esetek 100%-ban brutál izgató lehet..akkor megdughatna mindenkit a srác
Mert ilyen élvezés után nincs olyan nő aki bármire is nemet mondana ha a srác akarna valamit
Tehat az írásod jó de megis zöbb sebből vérzik
Persze te beregisztráltal Masszőr névvel szoval mrgertem a leveled celjat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 14. péntek 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4666383)
2022. 10. 14. péntek 09:45
Nagyon furcsa ilyeneket olvasni, mint 'hivatalosan masszíroz', meg 'rendes masszőr'. Az valóban igaz, hogy a jóni masszázs célja nem a szex. Tehát, ha valaki jóni masszázst kér, akkor a 'rendes' masszőr nem fogja megpróbálni sem a szex felé terelni a dolgot, még akkor sem, ha egyébként számára nagyon vonzó, akit masszíroz, mert maximálisan tiszteletben tartja, amit a vendég kér, és a masszázs szellemiségét. Viszont attól még, hogy valaki masszőr, miért kellene kizárnia egy gyönyörű nő iránt érzett vonzalmát, ha az kölcsönös, és miért ne lehetne belőle bármi, ami mindenkinek jól esik, főleg, ha kimondottan ezzel a kéréssel érkeznek hozzá? És van, hogy úgy indul, hogy csak egy masszázs a cél, de aztán több alakul belőle, és nem a masszőr miatt, hanem a hölgy kezdeményez, például ahogy itt leírta nem rég egy pár a velem közös kalandját. Szerintem ebben nincs semmi rossz, pláne, hogy ez egy ilyen jellegű társkereső. Remélem nem bántottam meg senkit smile
#644   2022. 10. 14. péntek 11:33
X Törölt felhasználó (4686454)
Hivatalos masszőr=profi masszőr=profi tehát föállású ,ebből élő
Nem zárható ki semmi.De viszonylag mimimális esély van rá.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 14. péntek 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4666383)
2022. 10. 14. péntek 09:45
Nagyon furcsa ilyeneket olvasni, mint 'hivatalosan masszíroz', meg 'rendes masszőr'. Az valóban igaz, hogy a jóni masszázs célja nem a szex. Tehát, ha valaki jóni masszázst kér, akkor a 'rendes' masszőr nem fogja megpróbálni sem a szex felé terelni a dolgot, még akkor sem, ha egyébként számára nagyon vonzó, akit masszíroz, mert maximálisan tiszteletben tartja, amit a vendég kér, és a masszázs szellemiségét. Viszont attól még, hogy valaki masszőr, miért kellene kizárnia egy gyönyörű nő iránt érzett vonzalmát, ha az kölcsönös, és miért ne lehetne belőle bármi, ami mindenkinek jól esik, főleg, ha kimondottan ezzel a kéréssel érkeznek hozzá? És van, hogy úgy indul, hogy csak egy masszázs a cél, de aztán több alakul belőle, és nem a masszőr miatt, hanem a hölgy kezdeményez, például ahogy itt leírta nem rég egy pár a velem közös kalandját. Szerintem ebben nincs semmi rossz, pláne, hogy ez egy ilyen jellegű társkereső. Remélem nem bántottam meg senkit smile
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kalamos kalamos
Nyitás ideje: 2011. 02. 22. kedd
Üzenetek: 703db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 04. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!