Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5082   2024. 02. 12. hétfő 08:30
Albert8310 Albert8310
Igenis meg nem is smile
#5081   2024. 02. 12. hétfő 07:57
DjShockh DjShockh
Soha nem voltam még vékony partnerrel. Nem is nagyon izgat.
Mióta az eszemet tudom a duci alkat a zsánerem!!!!
Mindig is duci párom volt! I love BBW
#5080   2024. 02. 01. csütörtök 16:33
ssbbw lover ssbbw lover
Nekem annál izgatóbb,minél hájasabb. Imádom a hatalmas,hájas női testet,a remegő zsírt. Különösen a hatalmas,hájas hasat szeretem. Szeretnék ilyen nőt találni./150 kg+os/
#5079   2023. 11. 04. szombat 15:33
kandurmarci kandurmarci
A vékony nőknél sokszor inkább csak kemény csontokat éreztem a pinájukban, a duci nőknek tapasztalatom szerint sokkal jobb a pinájuk.
#5078   2023. 11. 03. péntek 11:43
Albert8310 Albert8310 VIP
Mindennek meg van a maga varázsa. wink
Nálam a testalkat nem dominál, sőt… wink
#5077   2023. 11. 03. péntek 11:38
X Törölt felhasználó (4723057)
Én szeretem a duci lányokat is, teljesen más sexnél, engem a látvány is izgat bizonyos mértékben úgy is sex közben lehet megérteni miért jó. Én pl imádom a nagyobb popsit és cicit és úgy szép ha minden más is arányos ezekkel smile meg hát ha előtte jól kinyaltad és nem spóroltál a nyállal akkor hátulról vagy missionárius pózban sokkal jobban hozzá érsz a tested más részeivel is pl herék, és egyébként mélyebben is be tudod nekik tenni álltalában bee1
#5076   2023. 11. 02. csütörtök 17:35
newyork newyork
Nagyon nem.
#5075   2023. 11. 02. csütörtök 13:59
jogasz90 jogasz90
Nem
#5074   2023. 10. 29. vasárnap 13:02
Krumplisteszta Krumplisteszta
Big girls need lots of love.
#5073   2023. 10. 29. vasárnap 10:59
youngguy21 youngguy21
"Egy molett nő is lehet csinos ész igenis vonzó módon fel tud öltözni."

Nos, ezzel nekem nem mondtál újat! Mondjuk én jobban szeretem őket meztelenül... finom

Ami pedig a hajszínt illeti, megmondom őszintén, én is inkább a sötétebb hajszínű nőket szeretem, talán azért is, mert leginkább ilyen nőkkel volt dolgom.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 10. 28. szombat 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 28. szombat 09:46
Hát nekem is volt már magas,alacsony, vékony,molett, minden féle hajsziínű barátnőm de igazából ez soha nem érdekelt kimondottan. Talán a hajnál a fekete ami igazán tetszik. De lehet nekem az idei szépségkirálynő is ha igazából az ágyban a szexben nem tud nyújtani semmit sem,egy darab fa. Egy molett nő is lehet csinos ész igenis vonzó módon fel tud öltözni. Csak hogy ne legyünk ismét offok. wink
#5072   2023. 10. 28. szombat 09:46
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Hát nekem is volt már magas,alacsony, vékony,molett, minden féle hajsziínű barátnőm de igazából ez soha nem érdekelt kimondottan. Talán a hajnál a fekete ami igazán tetszik. De lehet nekem az idei szépségkirálynő is ha igazából az ágyban a szexben nem tud nyújtani semmit sem,egy darab fa. Egy molett nő is lehet csinos ész igenis vonzó módon fel tud öltözni. Csak hogy ne legyünk ismét offok. wink
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2023. 10. 27. péntek 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 27. péntek 19:13
Az én esetemben nem éppen ugyanez volt a szitu, vagyis nem 50-es korosztályú nővel történt a dolog, de még huszonévesen volt egy nálam kicsit fiatalabb telt (vagy ha úgy tetszik, molett) barátnőm és Ő ismertette meg velem azt, hogy egy nem karcsú lány/nő mire képes az ágyban! Hú, néha most is beleremegek, ha csak eszembe jut... wink
#5071   2023. 10. 28. szombat 08:33
dunlopboy80 dunlopboy80
Én például sportolok, aktívan versenyszerűen... Az, hogy így tartom kordában a súlyomat, nem csak versenyeken érzem áldádos hatását ahol szokszor huszonéveseket kell(ene) lemozognom, hanem hancúrozás közben is smile A sajátomra nagyon kritikus vagyok (talán még beleférek a normál testalkatba), mások azt mondják ne legyek ennyire szigorú magamra 40 felett már...
A nagyon "teltebb" nők nem vonzanak... nem piszkálom őket, csak nem keresem ezt a fajta élményt.
#5070   2023. 10. 27. péntek 19:13
youngguy21 youngguy21
Az én esetemben nem éppen ugyanez volt a szitu, vagyis nem 50-es korosztályú nővel történt a dolog, de még huszonévesen volt egy nálam kicsit fiatalabb telt (vagy ha úgy tetszik, molett) barátnőm és Ő ismertette meg velem azt, hogy egy nem karcsú lány/nő mire képes az ágyban! Hú, néha most is beleremegek, ha csak eszembe jut... wink
(Ez egy válasz Chaba5X üzenetére (2023. 10. 27. péntek 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 27. péntek 13:04
Így van! Más és más szemlélet és izlés. Ráadásul ez idővel VÁLTOZIK is. smile
Régebben, alapban az átlagos alakú és a nagyon vékony lányokat szerettem. És bevallom őszintén, hogy nem szerettem a kövér, nagy hasú, "hájas" lányokat. Viszont részemről nagyon fontos megjegyezni, hogy kölönbséget kell tenni, molett és kövér lányok közt!
Míg nem megtapasztaltam egy tőlem jóval idősebb (akkor 59 éves) hölgy szexulás kultúráját, beállítottságát. Ő génjeiből adódóan erősen molett volt, ugyanakkor a korát erősen meghazudtolóan feszes és szép bőrrel, átlagos cicikkel, pici pocakkal, nagy kerek, feszes popsival. Először csak egy dugásnak indult a dolog. Amikor aktus közben már elvesztettük az önkontrolt, akkor jöttem rá, hogy mennyire vágyok az ölelésére, a testének az érintésére is. Kicsit sem érdekelt, hogy erős testalkata van. Sőt! Élveztem, hogy van mit fogni rajta, élveztem, hogy orálisan kényeztethetem a szép húsos punciját. Akkor és ennél a hölgynél tanultam meg elfogadni, kezdtem vágyni a molettebb nőkre is. Azt még hozzá kell tennem, hogy ő is sokat segített azzal, hogy iszonyatosan aktív és jó volt szex közben.
#5069   2023. 10. 27. péntek 13:42
Gabornagyonnagy Gabornagyonnagy
valamennyi kell hogy legyen ha egészséges akar lenni az ember, de ja, Ízlés szerint változó, én pl Tűröm egy ideig de amikor már tényleg sok az nem jó, nekem pl a Határ az az hogy én nálam (85-87kg) BIZTOS ne legyen nehezebb a Nő de nyilván magasság szerint változó, átlag 155-170cm ig ne legyen már 70kg felett szerintem.
#5068   2023. 10. 27. péntek 13:04
Chaba5X Chaba5X
Így van! Más és más szemlélet és izlés. Ráadásul ez idővel VÁLTOZIK is. smile
Régebben, alapban az átlagos alakú és a nagyon vékony lányokat szerettem. És bevallom őszintén, hogy nem szerettem a kövér, nagy hasú, "hájas" lányokat. Viszont részemről nagyon fontos megjegyezni, hogy kölönbséget kell tenni, molett és kövér lányok közt!
Míg nem megtapasztaltam egy tőlem jóval idősebb (akkor 59 éves) hölgy szexulás kultúráját, beállítottságát. Ő génjeiből adódóan erősen molett volt, ugyanakkor a korát erősen meghazudtolóan feszes és szép bőrrel, átlagos cicikkel, pici pocakkal, nagy kerek, feszes popsival. Először csak egy dugásnak indult a dolog. Amikor aktus közben már elvesztettük az önkontrolt, akkor jöttem rá, hogy mennyire vágyok az ölelésére, a testének az érintésére is. Kicsit sem érdekelt, hogy erős testalkata van. Sőt! Élveztem, hogy van mit fogni rajta, élveztem, hogy orálisan kényeztethetem a szép húsos punciját. Akkor és ennél a hölgynél tanultam meg elfogadni, kezdtem vágyni a molettebb nőkre is. Azt még hozzá kell tennem, hogy ő is sokat segített azzal, hogy iszonyatosan aktív és jó volt szex közben.
(Ez egy válasz Unicumos üzenetére (2023. 10. 17. kedd 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 17. kedd 19:09
Ez így van! Mindenkinek más a szemlélete de egy molettebb nő is lehet vonzó és az ágyban egy vadállat! Egy férfi hiába tokéletes ha 2 perc alatt elélvez és az oldalára fordul.
#5067   2023. 10. 25. szerda 14:51
Dzsentri Dzsentri
Ízlés dolgában vitát nyitni felesleges. Ebben az estben sem fogja meggyőzni egyik oldal a másikat, mert esély sincs rá.
#5066   2023. 10. 23. hétfő 16:45
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Köszönjük a tiltást. De hogy ne legyen off . Igen izgalmas tud lenni és izgató.
#5065   2023. 10. 21. szombat 20:33
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
Undorító módon sok férfi tárgyiasítja még mindig a nőket .Legyen tökéletesen csinos, sorozatban élvezzen, spicceljen, szeresse análba stb. Jegyezzük meg csak halkan , az itt alfáskodó "férfiak" csak szeretnének olyanok lenni , mint ami képet festenek magukról. A világ színes, ki mit szeret. A nem elfogadás, az valahol az intelligencia hiányából táplálkozik. De , hogy a kérdésre válaszoljak, hozott már tűzbe husis nő nem is egyszer. A személyiség, szexuális felszabadultság, nyíltság nálam mindig előnyt élvez a plusz kilókkal szemben.
#5064   2023. 10. 21. szombat 15:19
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Nekem is személyes megtapasztalás , tehát az ellenkezőjét nem tudod elhitetni velem.
#5063   2023. 10. 21. szombat 05:27
Dawszi Dawszi
Sokkal vonzóbb és kivanatosabb egy duci Nő mint a vékony csontos társaik! ❤️
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Nyitás ideje: 2006. 04. 27. csütörtök
Üzenetek: 5082db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 12. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!