2018. október 25.

GoldenGate díjátadó
Fincsipunci : Fincsipunci 2. helyezést ért el a júniusi "Naptej" versenyen

GG: Köszönjük a nevezést és gratulálunk a helyezéshez!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , fekete haj , hosszú haj , fazon pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 50 Értékelés: 4.71/5 (591db)

GoldenGate díjátadó - 2. rész GoldenGate díjátadó - 2. rész
2018. október 02.

GoldenGate díjátadó - 2. rész
SexyLady : Sexylady 2. helyezést ért el a 2017-es júliusi, októberi és decemberi versenyeken, 3. helyezést a 2018-as februári, és 1. helyezést a júniusi "Naptej" versenyen.

A sorozat kategóriái: magyar párok , barna haj , hosszú haj , kopasz pina , testre élvezés , bikinis , orál , nyalás , párok , hardcore , nyertesek , kutya póz , lovagló pozíció
Képek száma: 63 Értékelés: 4.72/5 (839db)

GoldenGate díjátadó - 1. rész GoldenGate díjátadó - 1. rész
2018. szeptember 26.

GoldenGate díjátadó - 1. rész

A sorozat kategóriái: magyar párok , barna haj , hosszú haj , bikinis , párok , szoft , nyertesek , szabadban-természetben
Képek száma: 48 Értékelés: 4.66/5 (686db)

2018. szeptember 10.

Abbie : Abbie 1. helyezést ért el a februári "Büntetés" 2. helyezést az áprilisi "Tanga" és 1. helyezést a májusi "Élvezd a természetet" versenyen

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , hosszú haj , fazon pina , bikinis , lányok , szoft , nyertesek , szabadban-természetben
Képek száma: 34 Értékelés: 4.86/5 (849db)

2018. június 20.

ördögihármas : Ördögihármas 1. helyezést ért el a októberi "Angyal vagy ördög", az áprilisi "Tanga" és harmadik helyezést a januári "BUÉK2018" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , barna haj , hosszú haj , kopasz pina , harisnyás , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 52 Értékelés: 4.82/5 (706db)

2018. június 13.

YuriésKai : YuriésKai 2. helyezést ért el a márciusi "Locsolj meg" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar párok , barna haj , hosszú haj , fazon pina , harisnyás , fehérneműs , orál , párok , hardcore , nyertesek
Képek száma: 127 Értékelés: 4.76/5 (878db)

2018. május 17.

suisil : Suisil 2. helyezést ért el a novemberi "Kedvenc fehérneműm" 1. helyezést a decemberi "Popsiban" 2. helyezést a februári "Büntess meg" és 1. helyezést a márciusi "Locsolj meg" versenyen!

2018. május 04.

Abbie : Abbie 1. helyezést ért el 2017 novemberi "Kedvenc fehérneműm" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , hosszú haj , harisnyás , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 36 Értékelés: 4.84/5 (825db)

2018. március 14.

csinike211 : Csinike211 3. helyezést ért el a 2017 áprilisi "Legjobb popsi", a 2017 júliusi "Bikini szezon" és a 2017 augusztusi "Kedvenc fagyim" versenyeken.

A sorozat kategóriái: magyar lányok , fekete haj , hosszú haj , kopasz pina , harisnyás , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek , szabadban-természetben
Képek száma: 78 Értékelés: 4.85/5 (1196db)

2018. március 06.

WeLoveSex : WeLoveSex 3. helyezést ért el a decemberi "Popsiban" versenyen!

Képek száma: 69 Értékelés: 4.66/5 (407db)

2018. január 16.

Swingerpair77 : Swingerpair77 3. helyezést ért el az októberi "Angyal vagy ördög" versenyen!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , félhosszú haj , sportos alkat , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 42 Értékelés: 4.76/5 (626db)

2017. december 04.

Viva00 : Viva00 1. helyezést ért el a 2017 szeptemberi "Szexi stoppos" versenyen.

Képek száma: 34 Értékelés: 4.81/5 (804db)

2017. november 24.

huncutkislany : Huncutkislány 2. helyezést ért el a 2017 szeptemberi "Szexi stoppos" versenyen.

A sorozat kategóriái: magyar lányok , vörös haj , félhosszú haj , kopasz pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek
Képek száma: 57 Értékelés: 4.86/5 (729db)

2017. november 17.

par4fun : Par4fu különdíjat kapott a júniusi "Csajok a csúcson" versenyen!

GG: Köszönjük a nevezést és gratulálunk a különdíjhoz!

A sorozat kategóriái: magyar lányok , szőke haj , hosszú haj , igen nagy mell (D+ kosár) , kopasz pina , fehérneműs , lányok , szoft , nyertesek , szilikonos mellek
Képek száma: 47 Értékelés: 4.76/5 (829db)

2017. november 07.

ördögihármas : Ördögihármas 1. helyezést ért el a júliusi "Bikini szezon" versenyen!

Töltsd le egyben!

Itt lehetőséged van, az utóbbi három (lezárt) nap amatőr sorozatainak nagy méretű képeinek egyben letöltésére.
2018. 11. 14. (224 MB, .zip)
2018. 11. 13. (317 MB, .zip)
2018. 11. 12. (76 MB, .zip)

Hírek

tegnap 10:49
Szerelmes lányok 1 A férfimentes gyönyör, vagyis az egymást faló lányok kedvelőinek ajánljuk ezt a filmet, amelyben hazai leszbi puncikák nyalják és ujjazzák egymást, méghozzá a szabadban. Hegyek, rétek, napraforgótáblák, és lucskos puncijú lányok, akik közt Lolita... Tovább
2018. 11. 06. kedd 11:53
A hugi rosszkislány lett Az édes kis hugi nemrég még copfos hátulgombolós volt, és elcsente a nyalókádat, de mióta 18 éves nagylány lett, külön utakon jár, és már nem cukorkát szeretne szopogatni. Carmen például egy igencsak kalandvágyó tini, aki egyszerűen nem tud betelni a... Tovább
2018. 10. 30. kedd 12:59
Várjuk csábító domborulataitokat! :) Minden csajnak van valami receptje a tökéletes csábításra. Van, aki a popsiját veti be. Van, akinek a cicije az, amitől megőrülnek a férfiak. Valamint ne becsüljük le a szép lábakat sem! Van, aki ettől izgul fel igazán. Természetesen egy szexi bugyi, egy... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!