Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#744   ma 17:02
Bandita975 Bandita975
Kipróbálnám Veled!
(Ez egy válasz CurvyBlonde üzenetére (ma 03:17), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 03:17
Még nem volt részem ilyenben, de nagyon kipróbálnám, milyen, ha az arcomra, számba pisilnek, vagy akár a puncimba, popsimba...
#743   ma 08:33
tobbesminosegien tobbesminosegien
Örömmel látom, hogy lányok is írnak! smile

Ezek az élvezetek mindkét nemet megilletik, akit izgat, bátran fel lehet vállalni... smile
(Ez egy válasz CurvyBlonde üzenetére (ma 03:17), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 03:17
Még nem volt részem ilyenben, de nagyon kipróbálnám, milyen, ha az arcomra, számba pisilnek, vagy akár a puncimba, popsimba...
#742   ma 03:17
CurvyBlonde CurvyBlonde
#741   tegnap 13:25
kisjanko kisjanko
Elsőre perverznek tűnik, de az adott szituációban egyáltalán nem az. Volt már benne részem (adok-kapok) és rendívül izgató volt. Még az arcra is jutott...
#740   tegnap 11:30
bimc69 bimc69
Picit sem perverz ha két ember között elfogadott, nagyon izgató tud lenni mind a látvány és persze az érzés!
Pár élményben volt részem, és bármikor igent mondok rá. Punci meg egy fokkal finomabb finom
#739   tegnap 06:49
tobbesminosegien tobbesminosegien
Szerintem sem perverz.

Kulturáltan, higiénikusan, ápoltan veszettül izgató...

Amit a lány szervezete termelt, puncija kiadott, belém kerül...

Az íze nem jó annyira, de a tudat...

Hatalmas nagy intim egyesülés ezáltal (is) vele...

Bárki, de főleg lányok, nők véleményét várom kíváncsian,
itt is, és privátban is akár... smile
#738   2017. 06. 26. hétfő 21:36
Wife43Sum Wife43Sum
En nagyon regota szeretem ezt az inyencseget.
A parom eleinte meg furcsallotta, de azota minden oke.

En azt hiszem, hogy a lightos pisiszexet kedvelem. Szimplan felizgat ha a forro zuhatag a kemeny farkamat ontozi. Na jo, neha szeretek utana belenyalni a pisis punciba is wink
#737   2017. 06. 26. hétfő 21:24
Ahhaha Ahhaha
Sziasztok! smile
Szarvason vagy a környéken lenne olyan hölgy vagy pár aki kedveli ezt a témát? smile Akár ma este is találkozhatunk! smile
Írjatok privátban! smile
#736   2017. 05. 26. péntek 16:45
szuzvagyok szuzvagyok
Egyik nagy vagyam hogy olyan holgyet talaljak aki egy este akar 5 szor is a szamba pisil es mindig tisztara nyalnam neki a lucskos pisis puncijat
#735   2017. 05. 17. szerda 06:17
extrém_IZMOS extrém_IZMOS
Örülnék neki, ha találnék ilyen játékhoz sportos,izmos srácot.
#734   2017. 05. 07. vasárnap 13:26
zsozs70 zsozs70
a legfinomabb a nöi pisi ami rögtön jön a puncibol
#733   2017. 05. 05. péntek 08:33
indi11 indi11
én is imádom finom
#732   2017. 05. 04. csütörtök 15:31
colamatyi colamatyi
Nagyon jó rendszeresen csinálom
#731   2017. 05. 04. csütörtök 14:50
viknor viknor
Mi is imádjuk a pisis játèkokat smile
Rendszeresen játèkunk rèsze smile smile
#730   2017. 05. 03. szerda 18:02
Uralos Uralos
Sziasztok! Én szívesen csatlakoznék hozzátok.
(Ez egy válasz ducifan üzenetére (2016. 05. 24. kedd 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 24. kedd 20:38
Sokan csak írogatnak..... mi sem vagyunk kamusok vannak is fent képek és pisis videóink is és mégis mikor arra kerülne sor sokan eltűnnek!!pedig jó lenne 2-3 pisilős pasi smile
#729   2016. 11. 26. szombat 17:00
tonisoprano tonisoprano
Én nyíregy környékén lakom, már régóta keresek egy ilyen "ÚRNŐ" jellegű bevállalós csajt , mivel nagyon izgat a dolog! Még fizetnék is érte, de hivatásossal nem igazán mertem eddig kipróbálni....
#728   2016. 11. 08. kedd 19:01
far-kard far-kard
Nagyon izgalmas kis történet, mit mondjak... áll tőletek a farkam finom
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2016. 06. 27. hétfő 18:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 27. hétfő 18:45
most kipróbáltuk mi is,milyen is a pisiszex. annyira eddig nem vonzott, de ahogy a Párom csinálta, az nagyon felhúzott. iszogattunk este, majd elmentünk együtt fürödni a kádba. az ölemben ült.nagyon felállt a farkam ahogy a popsijával kavargatott a farkamon ülve. mondta hgy kiszáll,mert pisilnie kell.mondtam neki, hogy pisiljen a kádba nyugodtan, ugyis letusolunk még.és akkor ő kérdezte meg, hogy akkor már kipróbáljuk-e milyen ha lepisil. Én meg persze álló farkincával azonnal belementem. amúgy is sokszor játszuk el a szerepcserét, szeretem amikor dominál.ezt leginkább azokon az estéken szoktuk, mikor megdug a felcsatolhatóval. visszatérve a lényegre, az arcom fölé guggolt.ahogy néztem lentről a kinyílt pinácskáját, fel felrobbant a farkam. verni is kezdtem.pár másodperc múlva megindult a pisije egyenesen az arcomra. húúúú de bevadított a forró pisije. kicsit ment a számba is. mikor végzett, kinyaltam a pisis puncikáját, ő meg leszopott. majd egy forró csókkal osztottuk meg egymással azt, amit ki-ki a szájába kapott
#727   2016. 11. 08. kedd 10:46
dögg dögg
Jó lehet..., nagyon izgatja a fantáziám...
(Ez egy válasz PeeBody üzenetére (2016. 10. 30. vasárnap 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 30. vasárnap 09:32
imádom amikor a meleg pisi folyik végig a testemen miközben nyalom a puncikát
#726   2016. 10. 30. vasárnap 14:22
Balatonlove Balatonlove
Pacsi!
(Ez egy válasz PeeBody üzenetére (2016. 10. 30. vasárnap 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 30. vasárnap 09:32
#725   2016. 10. 30. vasárnap 09:32
PeeBody PeeBody

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 744db
Utolsó üzenet: ma 17:02

Hírek

2017. 06. 26. hétfő 12:54
Júliusi verseny - Bikini szezon Szuper, hogy ennyien neveztetek és még természetesen nevezhettek a júniusi versenyünkre. Úgy gondoltuk, hogy szólunk időben, a következő havi témát illetően. Itt a nyár, megérkezett a hőhullám is vele! Ráadásul a mozikban épp most fut az új Baywatch... Tovább
2017. 06. 20. kedd 17:38
A komoly üzletasszony is azt akarja Ki hinné, hogy ezek a magánéletben decens feleségek, akik komoly pozíciót töltenek be az üzleti életben arra vágynak, hogy végre ne ők legyenek az erősek, ők mondják meg, hogy mi legyen? Akik beöltöznek nővérke ruhába, és gátlástalanul leszopják az... Tovább
2017. 06. 16. péntek 17:01
A főnöknő munkaidőn kívül sem nyugszik! Sexylady erősen indította az évet! Januárban, februárban és márciusban is a dobogó egy-egy foka az övé lett. A díjátadón bemutatta, hogy miért is ő az egyik legkeményebb főnöknő, és miért sikerült ezzel a sorozatával dobogóra kerülnie. Számára nem... Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!