Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#749   2017. 07. 01. szombat 11:06
tobbesminosegien tobbesminosegien
Nagyon jó leírás, gratulálok!

Remélem a lányok, nők, hölgyek is felbátorodnak tőle!

Sajnos a pisit sok - akár társadalmi eredetű - előítélet veszi körül,
a gusztustalan, pisitől bűzlő csövesek, meg valahogy a gusztustalansággal kötik össze...

Viszont ha elvonatkoztat az ember... És valójában nézi!

Egy rendkívül intim egyesülés a másikkal!

Pisis fórumokon lehet olvasni, mit igyon az ember, hogy jobb legyen az íze, de a látvány, az érzés, abból a Nőből, Testből, Punciból jön, akit kívánunk...

Már írtam korábbi hozzászólásomban, az íze túl sós volt, de nyeltem egy kicsit, és a tudat volt izgalmas, hogy bennem van, amit szervezete, teste termelt, puncija adott ki... De a látvány, az érzés is...

Egyáltalán nem gusztustalan, lehet igényesen, higiénikusan, kulturáltan csinálni, veszettül izgató!
(Ez egy válasz Análba2 üzenetére (2017. 06. 30. péntek 20:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 30. péntek 20:40
Én megőrülök a pisiszexért, perverz, de nem túlságosan, merész, izgató, kellemes és egy hatalmas élmény. Imádom nézni ahogyan nők pisilnek, akár vécén, akár a szabadban. A látvány ahogyan áramlik belőlük a fényes meleg nedű... :3 Leírhatatlan. Imádom utána tisztára nyalni az illető hölgyet aki engedi, hogy nézzem miközben könnyít a hólyagja terhén. Oda vissza pisinél nincs is jobb. Azt talán leszámítva amikor a lányBA pisilhet az ember fia. Én pisiltem már nő seggébe és ANÁL jobb érzést addig nem tapasztaltam. smile Szörnyen hiányzik ez az érzés. Punciba szeretnék még, esetleg még szájba és akkor a teljes a listám smile

Minden alkalom előtt ha arra kerül a sor előtte jó sokat iszom, hogy szép tiszta legyen a pisim és sooook, szóval legalább jó sokáig kitart wink Már a gondolattól is kőkemény leszek. Bárcsak lepisilhetne most egy lány, még annak is örülnék akár viszonzás nélkül is. Persze ha nagyon akarná.... wink nyes
#748   2017. 06. 30. péntek 20:40
Análba2 Análba2
Én megőrülök a pisiszexért, perverz, de nem túlságosan, merész, izgató, kellemes és egy hatalmas élmény. Imádom nézni ahogyan nők pisilnek, akár vécén, akár a szabadban. A látvány ahogyan áramlik belőlük a fényes meleg nedű... :3 Leírhatatlan. Imádom utána tisztára nyalni az illető hölgyet aki engedi, hogy nézzem miközben könnyít a hólyagja terhén. Oda vissza pisinél nincs is jobb. Azt talán leszámítva amikor a lányBA pisilhet az ember fia. Én pisiltem már nő seggébe és ANÁL jobb érzést addig nem tapasztaltam. smile Szörnyen hiányzik ez az érzés. Punciba szeretnék még, esetleg még szájba és akkor a teljes a listám smile

Minden alkalom előtt ha arra kerül a sor előtte jó sokat iszom, hogy szép tiszta legyen a pisim és sooook, szóval legalább jó sokáig kitart wink Már a gondolattól is kőkemény leszek. Bárcsak lepisilhetne most egy lány, még annak is örülnék akár viszonzás nélkül is. Persze ha nagyon akarná.... wink nyes
#747   2017. 06. 29. csütörtök 07:04
zsozs70 zsozs70
teljesen igazad van a nöi pisi isteni föleg ha rögtön a puncibol lehet kapni én is imádom amikor kaphatok a páromtol csak ajánlani tudom mindenkinek de nálunk ö is szeretei az enyémet pl a zuhany közben
(Ez egy válasz Stitchi üzenetére (2017. 06. 29. csütörtök 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 29. csütörtök 06:45
Nalunk a pisi a szex koronaja! Ha jol kefeltem (igyekszem mindig jol kefelni) akkor a parom orgazmusa vegen kapok egy par cseppet, ide-oda (ilyenkor szegeny nem tudja magat iranyitani, de ez nem is baj, sot!) Termeszetesen tisztara is nyalom a lucskos puncijat, mikozben o megkostolja sajat nedveit a farkamrol. Jo kis jatek, tele vagygerjeszto illatokkal, latvannyal... Nem mindig jon ossze, de amikor igen, akkor minden cseppje kell nekem finom
#746   2017. 06. 29. csütörtök 06:45
Stitchi Stitchi
Nalunk a pisi a szex koronaja! Ha jol kefeltem (igyekszem mindig jol kefelni) akkor a parom orgazmusa vegen kapok egy par cseppet, ide-oda (ilyenkor szegeny nem tudja magat iranyitani, de ez nem is baj, sot!) Termeszetesen tisztara is nyalom a lucskos puncijat, mikozben o megkostolja sajat nedveit a farkamrol. Jo kis jatek, tele vagygerjeszto illatokkal, latvannyal... Nem mindig jon ossze, de amikor igen, akkor minden cseppje kell nekem finom
#745   2017. 06. 29. csütörtök 04:23
bigbrahner bigbrahner
Még én is szűz vagyok ezen a téren, lehet, hogy fel kellene szentelnünk egymást??
(Ez egy válasz CurvyBlonde üzenetére (2017. 06. 28. szerda 03:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 28. szerda 03:17
Még nem volt részem ilyenben, de nagyon kipróbálnám, milyen, ha az arcomra, számba pisilnek, vagy akár a puncimba, popsimba...
#744   2017. 06. 28. szerda 17:02
Bandita975 Bandita975
Kipróbálnám Veled!
(Ez egy válasz CurvyBlonde üzenetére (2017. 06. 28. szerda 03:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Még nem volt részem ilyenben, de nagyon kipróbálnám, milyen, ha az arcomra, számba pisilnek, vagy akár a puncimba, popsimba...
#743   2017. 06. 28. szerda 08:33
Örömmel látom, hogy lányok is írnak! smile

Ezek az élvezetek mindkét nemet megilletik, akit izgat, bátran fel lehet vállalni... smile
#742   2017. 06. 28. szerda 03:17
CurvyBlonde CurvyBlonde
#741   2017. 06. 27. kedd 13:25
kisjanko kisjanko
Elsőre perverznek tűnik, de az adott szituációban egyáltalán nem az. Volt már benne részem (adok-kapok) és rendívül izgató volt. Még az arcra is jutott...
#740   2017. 06. 27. kedd 11:30
bimc69 bimc69
Picit sem perverz ha két ember között elfogadott, nagyon izgató tud lenni mind a látvány és persze az érzés!
Pár élményben volt részem, és bármikor igent mondok rá. Punci meg egy fokkal finomabb finom
#739   2017. 06. 27. kedd 06:49
Szerintem sem perverz.

Kulturáltan, higiénikusan, ápoltan veszettül izgató...

Amit a lány szervezete termelt, puncija kiadott, belém kerül...

Az íze nem jó annyira, de a tudat...

Hatalmas nagy intim egyesülés ezáltal (is) vele...

Bárki, de főleg lányok, nők véleményét várom kíváncsian,
itt is, és privátban is akár... smile
#738   2017. 06. 26. hétfő 21:36
Wife43Sum Wife43Sum
En nagyon regota szeretem ezt az inyencseget.
A parom eleinte meg furcsallotta, de azota minden oke.

En azt hiszem, hogy a lightos pisiszexet kedvelem. Szimplan felizgat ha a forro zuhatag a kemeny farkamat ontozi. Na jo, neha szeretek utana belenyalni a pisis punciba is wink
#737   2017. 06. 26. hétfő 21:24
Ahhaha Ahhaha
Sziasztok! smile
Szarvason vagy a környéken lenne olyan hölgy vagy pár aki kedveli ezt a témát? smile Akár ma este is találkozhatunk! smile
Írjatok privátban! smile
#736   2017. 05. 26. péntek 16:45
szuzvagyok szuzvagyok
Egyik nagy vagyam hogy olyan holgyet talaljak aki egy este akar 5 szor is a szamba pisil es mindig tisztara nyalnam neki a lucskos pisis puncijat
#735   2017. 05. 17. szerda 06:17
extrém_IZMOS extrém_IZMOS
Örülnék neki, ha találnék ilyen játékhoz sportos,izmos srácot.
#734   2017. 05. 07. vasárnap 13:26
zsozs70 zsozs70
a legfinomabb a nöi pisi ami rögtön jön a puncibol
#733   2017. 05. 05. péntek 08:33
indi11 indi11
én is imádom finom
#732   2017. 05. 04. csütörtök 15:31
colamatyi colamatyi
Nagyon jó rendszeresen csinálom
#731   2017. 05. 04. csütörtök 14:50
viknor viknor
Mi is imádjuk a pisis játèkokat smile
Rendszeresen játèkunk rèsze smile smile
#730   2017. 05. 03. szerda 18:02
Uralos Uralos
Sziasztok! Én szívesen csatlakoznék hozzátok.
(Ez egy válasz ducifan üzenetére (2016. 05. 24. kedd 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 24. kedd 20:38
Sokan csak írogatnak..... mi sem vagyunk kamusok vannak is fent képek és pisis videóink is és mégis mikor arra kerülne sor sokan eltűnnek!!pedig jó lenne 2-3 pisilős pasi smile

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 749db
Utolsó üzenet: 2017. 07. 01. szombat

Hírek

2017. 08. 15. kedd 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!