Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#636   2014. 10. 17. péntek 18:15
tijanos tijanos VIP
Kicsit "extrémebb" kategória, de szerintem semmi rossz nincs benne. smile Nagyon izgató tud lenni a dolog mind a két fél részéről. smile
#635   2014. 10. 16. csütörtök 21:27
nyalifan nyalifan
Rajongoja vagyok,Bèkès megyei pasi!
#634   2014. 10. 16. csütörtök 21:17
plasticman64 plasticman64
Miért perverz, ha mindegyik félnek tetszik? smile
#633   2014. 10. 16. csütörtök 07:42
pesti fiu22 pesti fiu22
Kiprobalnam egy lannyall. Sose volt meg resuem benne
#632   2014. 10. 15. szerda 20:09
tijanos tijanos VIP
Én csináltam már ilyet smile ... Előszőr csak úgy mondogattuk a párommal egymásnak "hülyeségből", hogy lepisillek, rád pisilek.. smile Aztán kíváncsiak lettünk rá milyen. A párom kezdte, eleinte nem nagyon ment neki, de aztán úgy megindult, hogy csak na.. nyes Úgy pisilt, hogy benne volt a farkam a puncijában, most már én is szoktam pisilni mikor a farkam benne van. Nagyon élvezem és úgy tűnik, hogy ő is élvezi. smile
#631   2014. 08. 30. szombat 08:46
filefile filefile
pisis kuki is jöhet?
(Ez egy válasz gusztav üzenetére (2014. 08. 30. szombat 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 30. szombat 08:44
Sziasztok! Olyan lányokat keresek akiket érdekelne ha le pisilnének imádok pisilő puncit nyalni!!!!
#630   2014. 08. 30. szombat 08:44
gusztav gusztav
Sziasztok! Olyan lányokat keresek akiket érdekelne ha le pisilnének imádok pisilő puncit nyalni!!!!
#629   2014. 08. 30. szombat 00:00
X Törölt felhasználó (72523)
Üdv.! Szívesen beszégetnék privátban hölgyekkel a témáról. Még nincs tapasztalatom, de a vágyaimat szívesen megosztanám! smile
#628   2014. 08. 14. csütörtök 09:26
berekmeria berekmeria
...én 1x majdnem így jártam, a barátom barátnőjét kényeztettük, és ő kérte, hogy pisiljük le az arcát, így tettünk, de közben a barátom erősen "csöcsörészett" is, na ettől, ha nem is kaki, de puki kijött a jányból....hangos és szagos, nekem le is konyult a szerszámom.....szóval vigyázni kell, mert furcsa az élet!
(Ez egy válasz filefile üzenetére (2014. 08. 13. szerda 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 13. szerda 17:47
igen! jól láttad, arról van szó amit írsz, csak óvatosan a bimbókkal, mert ha durva vagy bizony be is kakilhat smile
#627   2014. 08. 13. szerda 17:47
filefile filefile
igen! jól láttad, arról van szó amit írsz, csak óvatosan a bimbókkal, mert ha durva vagy bizony be is kakilhat smile
(Ez egy válasz fhf üzenetére (2014. 02. 17. hétfő 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 17. hétfő 18:49
Sziasztok! Van valakinek olyan tapasztalata,hogy dugás közben,ha a mellbimbót izgatják,bepisil az illető hölgy? Szerintem az a spriccelős élvezés lehet,vagy tévednék? Bár az illető állítja,hogy bepisil olyankor. Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
#626   2014. 08. 11. hétfő 09:39
o-o-o-o o-o-o-o
Itt a nyar es leult a topic? :o
#625   2014. 02. 17. hétfő 20:13
dako84 dako84
Semmi köze a spriccelős élvezéshez, ne áltasd magad.
(Ez egy válasz fhf üzenetére (2014. 02. 17. hétfő 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 17. hétfő 18:49
Sziasztok! Van valakinek olyan tapasztalata,hogy dugás közben,ha a mellbimbót izgatják,bepisil az illető hölgy? Szerintem az a spriccelős élvezés lehet,vagy tévednék? Bár az illető állítja,hogy bepisil olyankor. Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
#624   2014. 02. 17. hétfő 18:49
fhf fhf
#623   2014. 02. 01. szombat 09:57
filefile filefile
postán tudok pisit küldeni neked, ha gondolod....
(Ez egy válasz numerauno üzenetére (2014. 01. 31. péntek 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 31. péntek 17:55
sziasztok! én imádom ha lepisilnek és én is imádok lepisilni valakit!
egyszer a számba is pisilt egy csaj az is szuper volt!
a legjobb ha jól kinyalsz valakit és a végén szájbapisilnek! smile
nagyon vágyom még ilyenre,várom a jelentkezőket! smile
#622   2014. 01. 31. péntek 17:55
numerauno numerauno
sziasztok! én imádom ha lepisilnek és én is imádok lepisilni valakit!
egyszer a számba is pisilt egy csaj az is szuper volt!
a legjobb ha jól kinyalsz valakit és a végén szájbapisilnek! smile
nagyon vágyom még ilyenre,várom a jelentkezőket! smile
#621   2014. 01. 21. kedd 23:56
SzabóZoli SzabóZoli
Soha nem érzett gyönyör töltött el, úgy élveztem mind még soha, dughattam az imádott nőt és még a férje élvezetét is magaménak tudhattam. Leírhatatlan élvezet volt, egyszerre tudhattam magamévá egy nőt és egy férfit, ráadásul egy házaspárt.
#620   2014. 01. 21. kedd 20:16
SzabóZoli SzabóZoli
Régen jártam erre, meglepően tapasztalom, hogy vannak akik a történetem folytatását kérik. Ígérem folytatni fogom, már csak azért is mert az eltelt több mint egy hónap alatt sok, szenvedélyes, buja kalandban volt részem. Ha esetleg valakinek felkeltettem az érdeklődést privátban is szívesen beszélgetek vele. Köszönöm.
#619   2014. 01. 20. hétfő 15:21
Peter_xx Peter_xx
Miért nem folytatod?
(Ez egy válasz SzabóZoli üzenetére (2013. 12. 10. kedd 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 10. kedd 23:44
Egy fantasztikus élményben volt ma este részem. Egy 50-s éveiben járó házaspárral töltöttem a mai napomat. A férj már az ismerkedésünk legelején említette, hogy vannak nem megszokott szexuális szokásaik, vágyaik, amelyeket el kell fogadnom ha kapcsolatot szeretnék velük létesíteni. Elfogadtam. És nem bántam meg... minden percét élveztem az együttlétünknek, szenvedélyes, buja együttlét volt, már-már mindannyian eljutottunk a csúcsra amikor a hölgy kérte, hogy nyaljam a punciját, örömmel teljesítettem, amikor is váratlanul elkezdett pisilni. megdöbbentem, a férj élvezettel verte a farkát én meg egy pillanatnyi merevgörcs után tovább nyaltam a forró sugárban rám ömlő vizelettől nedves puncit. soha-soha nem volt még részem ilyen élményben, megalázó, de ugyanakkor fantasztikus is volt. miután elállt a forró zuhany a hölgy az egyre jobban ágaskodó farkamról leszopogatta forró nedvet és beleülve vad vágtába kezdett, közben a lecsókolta rólam a korábban rámeresztett sárga nedvet, a férje közben egyre vadabbul verte a farkát, folytassam?
#618   2013. 12. 11. szerda 05:28
zsozs70 zsozs70
naná!!!
(Ez egy válasz SzabóZoli üzenetére (2013. 12. 10. kedd 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 10. kedd 23:44
Egy fantasztikus élményben volt ma este részem. Egy 50-s éveiben járó házaspárral töltöttem a mai napomat. A férj már az ismerkedésünk legelején említette, hogy vannak nem megszokott szexuális szokásaik, vágyaik, amelyeket el kell fogadnom ha kapcsolatot szeretnék velük létesíteni. Elfogadtam. És nem bántam meg... minden percét élveztem az együttlétünknek, szenvedélyes, buja együttlét volt, már-már mindannyian eljutottunk a csúcsra amikor a hölgy kérte, hogy nyaljam a punciját, örömmel teljesítettem, amikor is váratlanul elkezdett pisilni. megdöbbentem, a férj élvezettel verte a farkát én meg egy pillanatnyi merevgörcs után tovább nyaltam a forró sugárban rám ömlő vizelettől nedves puncit. soha-soha nem volt még részem ilyen élményben, megalázó, de ugyanakkor fantasztikus is volt. miután elállt a forró zuhany a hölgy az egyre jobban ágaskodó farkamról leszopogatta forró nedvet és beleülve vad vágtába kezdett, közben a lecsókolta rólam a korábban rámeresztett sárga nedvet, a férje közben egyre vadabbul verte a farkát, folytassam?
#617   2013. 12. 10. kedd 23:44
SzabóZoli SzabóZoli

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 636db
Utolsó üzenet: 2014. 10. 17. péntek

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Profilmegtekintés -
_Niki_VP megnézte valakinek a profilját.
Profilmegtekintés -
Profilmegtekintés -
Profilmegtekintés -
_Niki_ megnézte valakinek a profilját.
Profilmegtekintés -
Meryem megnézte valakinek a profilját.

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!