Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#641   2015. 01. 06. kedd 11:24
greatom greatom
Biztos jó játék ez a több nickes skizo fórumozás, de akkor fektess energiát abba is, hogy a stílus legyen eltérőbb minden nick esetében, mert így hamar átlátni a szitán. Pl. regisztrálj egy hermafrodita karakter is és feltétlenül jól jönne egy nimfomán nő bőrébe bújnod.
#640   2015. 01. 06. kedd 10:46
rebarbara55 rebarbara55
Olyankor mindegy is mi jön ki, tőlem tűzoltóautó is jöhetne kék lámpával, a fontos a pisi! én pl. gyakran vizelek le járókelőket az erkélyről, főleg esőben smile remek szórakozás!
(Ez egy válasz berekmeria üzenetére (2014. 08. 14. csütörtök 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 14. csütörtök 09:26
...én 1x majdnem így jártam, a barátom barátnőjét kényeztettük, és ő kérte, hogy pisiljük le az arcát, így tettünk, de közben a barátom erősen "csöcsörészett" is, na ettől, ha nem is kaki, de puki kijött a jányból....hangos és szagos, nekem le is konyult a szerszámom.....szóval vigyázni kell, mert furcsa az élet!
#639   2015. 01. 04. vasárnap 22:26
corleone22 corleone22
Sziasztok engem marhara erdekel ez a dolog fiatal korom ellenere de halaistennek masokat is igy nem vagyok ezzel egyedul.
tehat ha gondoljotatok vegyuk fel a kapcsolatot mert amiket leirtatok engem mindegyike erdekel sot.
skypeon kellene folytatni de szandekosan nem irom le csak majd ha erre visszajeleztek puszi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 01. csütörtök 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (82876)
2015. 01. 01. csütörtök 16:47
Sziasztok, fiatal párként keresünk olyanokat akiket érdekelne közös maszti, használt fehérneműk, és pisiszex! elsősorban párok jelentkezését várjuk, de lány vagy fiú egyedül is érdekes lehet! Légyszi Privátban írjatok - Szolnok megye
#638   2015. 01. 04. vasárnap 22:08
Natural22 Natural22
Izgat már jó ideje a pisi szex,ès most vègre sikerült rávenni a páromat!Egy kiadós nyalás után kimentünk a fürdőbe,èn befeküdtem a kádba,ő meg fölèm terpesztett!Lepisilt!Közben nyaltam!Ment a számba is!Először furcsa íze volt!Kiváncsi leszek a következőre!!
#637   2015. 01. 01. csütörtök 16:47
X Törölt felhasználó (82876)
Sziasztok, fiatal párként keresünk olyanokat akiket érdekelne közös maszti, használt fehérneműk, és pisiszex! elsősorban párok jelentkezését várjuk, de lány vagy fiú egyedül is érdekes lehet! Légyszi Privátban írjatok - Szolnok megye
#636   2014. 10. 17. péntek 18:15
tijanos tijanos VIP
Kicsit "extrémebb" kategória, de szerintem semmi rossz nincs benne. smile Nagyon izgató tud lenni a dolog mind a két fél részéről. smile
#635   2014. 10. 16. csütörtök 21:27
nyalifan nyalifan
Rajongoja vagyok,Bèkès megyei pasi!
#634   2014. 10. 16. csütörtök 21:17
plasticman64 plasticman64
Miért perverz, ha mindegyik félnek tetszik? smile
#633   2014. 10. 16. csütörtök 07:42
pesti fiu22 pesti fiu22
Kiprobalnam egy lannyall. Sose volt meg resuem benne
#632   2014. 10. 15. szerda 20:09
tijanos tijanos VIP
Én csináltam már ilyet smile ... Előszőr csak úgy mondogattuk a párommal egymásnak "hülyeségből", hogy lepisillek, rád pisilek.. smile Aztán kíváncsiak lettünk rá milyen. A párom kezdte, eleinte nem nagyon ment neki, de aztán úgy megindult, hogy csak na.. nyes Úgy pisilt, hogy benne volt a farkam a puncijában, most már én is szoktam pisilni mikor a farkam benne van. Nagyon élvezem és úgy tűnik, hogy ő is élvezi. smile
#631   2014. 08. 30. szombat 08:46
filefile filefile
pisis kuki is jöhet?
(Ez egy válasz gusztav üzenetére (2014. 08. 30. szombat 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 30. szombat 08:44
Sziasztok! Olyan lányokat keresek akiket érdekelne ha le pisilnének imádok pisilő puncit nyalni!!!!
#630   2014. 08. 30. szombat 08:44
gusztav gusztav
Sziasztok! Olyan lányokat keresek akiket érdekelne ha le pisilnének imádok pisilő puncit nyalni!!!!
#629   2014. 08. 30. szombat 00:00
X Törölt felhasználó (72523)
Üdv.! Szívesen beszégetnék privátban hölgyekkel a témáról. Még nincs tapasztalatom, de a vágyaimat szívesen megosztanám! smile
#628   2014. 08. 14. csütörtök 09:26
berekmeria berekmeria
...én 1x majdnem így jártam, a barátom barátnőjét kényeztettük, és ő kérte, hogy pisiljük le az arcát, így tettünk, de közben a barátom erősen "csöcsörészett" is, na ettől, ha nem is kaki, de puki kijött a jányból....hangos és szagos, nekem le is konyult a szerszámom.....szóval vigyázni kell, mert furcsa az élet!
(Ez egy válasz filefile üzenetére (2014. 08. 13. szerda 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 13. szerda 17:47
igen! jól láttad, arról van szó amit írsz, csak óvatosan a bimbókkal, mert ha durva vagy bizony be is kakilhat smile
#627   2014. 08. 13. szerda 17:47
filefile filefile
igen! jól láttad, arról van szó amit írsz, csak óvatosan a bimbókkal, mert ha durva vagy bizony be is kakilhat smile
(Ez egy válasz fhf üzenetére (2014. 02. 17. hétfő 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 17. hétfő 18:49
Sziasztok! Van valakinek olyan tapasztalata,hogy dugás közben,ha a mellbimbót izgatják,bepisil az illető hölgy? Szerintem az a spriccelős élvezés lehet,vagy tévednék? Bár az illető állítja,hogy bepisil olyankor. Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
#626   2014. 08. 11. hétfő 09:39
o-o-o-o o-o-o-o
Itt a nyar es leult a topic? :o
#625   2014. 02. 17. hétfő 20:13
dako84 dako84
Semmi köze a spriccelős élvezéshez, ne áltasd magad.
(Ez egy válasz fhf üzenetére (2014. 02. 17. hétfő 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 17. hétfő 18:49
Sziasztok! Van valakinek olyan tapasztalata,hogy dugás közben,ha a mellbimbót izgatják,bepisil az illető hölgy? Szerintem az a spriccelős élvezés lehet,vagy tévednék? Bár az illető állítja,hogy bepisil olyankor. Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
#624   2014. 02. 17. hétfő 18:49
fhf fhf
#623   2014. 02. 01. szombat 09:57
filefile filefile
postán tudok pisit küldeni neked, ha gondolod....
(Ez egy válasz numerauno üzenetére (2014. 01. 31. péntek 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 31. péntek 17:55
sziasztok! én imádom ha lepisilnek és én is imádok lepisilni valakit!
egyszer a számba is pisilt egy csaj az is szuper volt!
a legjobb ha jól kinyalsz valakit és a végén szájbapisilnek! smile
nagyon vágyom még ilyenre,várom a jelentkezőket! smile
#622   2014. 01. 31. péntek 17:55
numerauno numerauno
sziasztok! én imádom ha lepisilnek és én is imádok lepisilni valakit!
egyszer a számba is pisilt egy csaj az is szuper volt!
a legjobb ha jól kinyalsz valakit és a végén szájbapisilnek! smile
nagyon vágyom még ilyenre,várom a jelentkezőket! smile

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 641db
Utolsó üzenet: 2015. 01. 06. kedd

Hírek

ma 16:56
Fontos!!! - Milyen sorozattal nevezzek a versenyre? Kedves versenyzők! Szeretnénk felhívni a figyelmeteket a verseny sorozatokkal kapcsolatban egy nagyon fontos észrevételünkre. Ezzel nem szokott különösebb probléma lenni, de úgy látszik ennél a versenynél meg kell említenünk, mert már több feltöltővel is... Tovább
2015. 02. 27. péntek 15:38
Márciusi versenyünk témája: "Popsi, ami beindít" Egy szép, formás popsi sokunk fantáziájában szerepel az első helyen. Tudják ezt jól a csajok is. Nem véletlenül bújnak olyan ruhákba, bikinikbe, amivel a "hátsó fertályt" kiemelik. Mert valljuk be, hogy egy feszes, gömbölyű popsi mindenkinek... Tovább
2015. 02. 27. péntek 15:34
Bársonyos ölelés Az erotika három gyönyörű és világszerte ismert magyar királynője megmutatja nekünk, hogy számukra mit jelent a bujaság csúcsa. Letöltés - Bársonyos ölelés Tovább

Szavazás

Te milyen puncit szeretsz? (szeretnél...)
Teljesen csupasz!
Természetesen szőrös, a bikinivonalig!
A nyílásnál legyen kopasz, felette természetes háromszög!
Teljesen eredeti, érintetlen + a hónalja is legyen jó szőrös! ;)
Csak "leszállópálya" csík, más ne!
Nekem mindegy, csak pina legyen! :D

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!