Meztelenkedés, masszázs, szaunázás, nyílvános pucérkodás
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5698   ma 15:33
Jázmingirl Jázmingirl VIP
Sziasztok!Október 24.én Sárvár termálfürdő Nagy Feró koncert,és éjszakai szaunázás.Komoly szándékkal ismerkednénk,és szintén olyan szándékú párt is keresünk.Hívj a részletekért!!Jázmin
#5697   ma 15:31
esztergom aquasziget
(Ez egy válasz tomcraft88 üzenetére (tegnap 22:48), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 22:48
Mondj egy helyet, ahol nincsenek ilyenek!

Megfordultunk már jó néhány helyen, de mindegyik tele van nyálcsorgatókkal...
#5696   ma 12:33
JackDanielS JackDanielS
Sziasztok!
Frissítő , lazító, yoni masszázst vállalok hölgyeknek! Keress,ha a yoni élmény iránt érdeklődsz!
Diszkrét 40 éves, kedves, sportos masszőr férfi vagyok Indiában szerzett tapasztalatokkal...
zen33@freemail.hu
#5695   ma 12:30
JackDanielS JackDanielS
Nem mérvadó a véleményük,ha jobban utána olvastok!
Nyugodtan próbáljátok ki! wave
(Ez egy válasz BarbGab üzenetére (tegnap 20:36), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:36
Köszönjük az infót, akkor lehet, hogy kihagyjuk... :(
#5694   ma 10:26
Vvallakii Vvallakii
Kedves Hölgyek , ( esetleg párok csak a Hölgy részére ) vállalok masszírozást ( tanultama svéd masszázst, illetve a jóni masszázs egy Nőtől...) Miskolc és környékén, minden visszonzás nélkül... A részleteket privátban egyeztetssük.Legyen szép napotok...
#5693   ma 10:21
putyi-ka putyi-ka
És mi az akadálya?
Nem lenne ellenemre.. smile
Helyem van...
Privi?
(Ez egy válasz aranypunci üzenetére (ma 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:38
egy masszázs jól esne
#5692   ma 09:40
zolika087 zolika087 VIP
#5691   ma 09:38
aranypunci aranypunci
egy masszázs jól esne
#5690   ma 08:22
bena07 bena07
Sziasztok! Október 27-29. között Kehidakustányban leszünk.
Szívesen ismerkednénk, beszélgetnénk fürdenénk-szaunáznánk egy kedves szimpatikus házaspárral négyesben.
#5689   ma 01:55
rekool rekool
Okt. 31-ei hétvégén Egerben Leszünk a Szent Istvánba. Ha ügy alakul, szívesen ismerkednénk smile
#5688   ma 01:54
rekool rekool
Okt. 31-ei hétvégén Egerben Leszünk a Szent Istvánba. Ha ügy alakul, szívesen ismerkednénk smile
#5687   tegnap 22:48
tomcraft88 tomcraft88
Mondj egy helyet, ahol nincsenek ilyenek!

Megfordultunk már jó néhány helyen, de mindegyik tele van nyálcsorgatókkal...
(Ez egy válasz Jázmingirl üzenetére (tegnap 20:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:23
sziasztok!2 x voltunk,nagyon jó mindig van kutyátok aki a sarkatokban liheg!Kiéhezett pasik legeltetik a szemüket ,számunkra förtelem volt.Örültem,hogy ennyit is segithettem.Puszi.Jázmin
#5686   tegnap 21:44
gpe40 gpe40
Sziasztok!
Egom szuper hely, ha szerettek szaunázni és szeretitek a felöntéseket, akkor próbáljátok ki. Nagyon jóóóó!
(Ez egy válasz Boriték üzenetére (tegnap 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:38
Mesélj Egomról!
#5685   tegnap 21:38
Boriték Boriték
Mesélj Egomról!
(Ez egy válasz tomcraft88 üzenetére (2014. 10. 19. vasárnap 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 10. 19. vasárnap 21:53
Tényleg, ezt már én is akartam kérdezni tőlük... nyes

A témához is szólva: nagyon jó volt a mai szaunázás Esztergomban. smile
#5684   tegnap 20:54
putyi-ka putyi-ka
Egy véleményből,messzemenő következtetést levonni,badarság...
Tapasztaljátok meg...
Szerintem meg tök jó.. smile
(Ez egy válasz BarbGab üzenetére (tegnap 20:36), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:36
#5683   tegnap 20:36
BarbGab BarbGab VIP
(Ez egy válasz Jázmingirl üzenetére (tegnap 20:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:23
sziasztok!2 x voltunk,nagyon jó mindig van kutyátok aki a sarkatokban liheg!Kiéhezett pasik legeltetik a szemüket ,számunkra förtelem volt.Örültem,hogy ennyit is segithettem.Puszi.Jázmin
#5682   tegnap 20:24
Sziasztok!Október 24.én Sárvár termálfürdő Nagy Feró koncert,és éjszakai szaunázás.Komoly szándékkal ismerkednénk,és szintén olyan szándékú párt is keresünk.Hívj a részletekért!!Jázmin
#5681   tegnap 20:23
(Ez egy válasz BarbGab üzenetére (tegnap 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:05
Sziasztok! Aquaworld-ben valaki járt már innen? Milyenek a tapasztalatok?
#5680   tegnap 20:05
BarbGab BarbGab VIP
Sziasztok! Aquaworld-ben valaki járt már innen? Milyenek a tapasztalatok?
#5679   tegnap 16:32

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 10. 23. kedd
Üzenetek: 5698db
Utolsó üzenet: ma 15:33

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Profilmegtekintés -
HappyLindus megnézte valakinek a profilját.
Belépés -
Fisi belépett
Belépés -
Fisi belépett
Belépés -
Fisi belépett
Belépés -
Fisi belépett

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!