Kit milyen SZERENCSE (vagy balszerencse) ért az életben, szexben?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#29   2024. 01. 04. csütörtök 21:40
HajnaliVándor89 HajnaliVándor89
Balszerencse:
28 éves koroming szűz voltam, akkor találtam meg első (azóta volt) barátnőmet. Komoly kapcsolatot szerettem volna, ő sajnos nem, később el is csavarták közben a fejem, így 3,5 év után lett vége. Másfél éve vagyok ismét szabadúszó, azóta a sikertelenség minden válfaját megismertem már: félresikerült randik, kellemetlen alkalmi szex, elutasítások hegyei, és a leggázabb: a nők általában játszadozni szeretnek csak velem, de kötélnek állni egyik sem mer. Volt itt egy ismerkedés, amiből jó kis kapcsolat lett volna, de a lány az első randi előtt balesetezett, sajnos a legrosszabb végkimenetellel. Az ismerkedés sem neten, sem élőben nem sok sikert hoz, kevés olyan nő van, aki kedvelné a stílusomat, értené a humoromat, világnézetemet, illetve akihez én is igazán vonzódni tudnék, nem csak testi, hanem szellemi szinten is.
A jelenlegi kilátásaim alapján - hacsak nem fizetek a szexért - nem sok van hátra a totális szexuális leépülésig, pedig igényelném a rendszeres együttlétet, viszonylag nagy étvágyam van.

Szerencse:
Hál' Istennek mindig azt tehettem az életben, amire vágytam, könnyen tanulok (csak a saját hibáimból nem), sok álmomat meg tudtam már valósítani, bizonyítani maga felé. A munkámban sikeres vagyok, a kollektívák, amelyeknek tagja vagyok mind szeretnek és elismernek. A civil meló mellett hódolhatok a zenének, elmondhatatlan érzésekkel tölt fel minden alkalom, amikor színpadra állhatok.
#28   2022. 07. 04. hétfő 11:12
X Törölt felhasználó (406956)
Mázlista.
(Ez egy válasz fütyike üzenetére (2008. 11. 15. szombat 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 15. szombat 22:01
25 évesen összejöttem egy 34 éves csajjal full gazdag volt jó menő vállalkozó, gondoltam mi bajom lehet. Mint annak rendje és módja szerint az életem párja mellet (nem tudom hogy most trendi de nekem akkor az volt) Már láttam is, hogy a fiatal cerkáért bizony áldozni kell wink irány a Váci utca közel 250 ezret rám költött. A viselkedéséből úgy vettem ki, hogy elég magas a szexkultúrája mondjuk a korából adódóan reménykedtem is benne. Aztán jött a szomorú valóság életem legnagyobb baklövése volt 34 éves létére mint egy fadarab az orális szexre nem volt hajlandó csak lefeküdt és ennyi. Egy hét múlva megismerkedtem a barátaival hasonló társadalmi helyzetben volt szinte mind mosolyogva kérdezték tőlem a barátnői , hogy ugyan milyen az ágyban. A mosolyból levágtam, hogy Ők bizony tisztába vannak a képességeivel a hölgynek. Ekkora olyan szinten voltam hogy legszívesebben kiütöttem volna magamat , hogy hogy lehettem ekkora barom nem láttam? boxer

Aztán jött a jó szerencse rá 2 hétre buliztunk egy igen terjedelmes nyaralóban ahol is a választottam kicsit többet ivott a kelleténél felment pihenni addig én meg lent voltam a többiekkel ez a köv felállás volt :16 nő 3 Faszi a 2 srácnak volt partnere azok el is tűntek kis idő múlva természetesen a lányokból is elmentek páran aludni ott maradtam 4 lánnyal ment a flörtölgetés aztán mondtam hogy igazából nem mennék be a választottam mellé mert hát csak alszik már stb stb.... Ekkor felajánlotta az egyik lány hogy mennyek be hozzájuk gondoltam lesz ami lesz. A szobában 4 en voltunk mert ugye párosan szép az élet én plussz 3 nő. wink
Rohadt meleg volt ezért kitalálták a lányok ,hogy feküdjünk le a padlóra mert ott hidegebb van nem nagyon kellet győzködni hajlottam a szép szóra. Telt az idő én középen feküdtem a 2 szélső csaj már elaludt a középen fekvő lány meg elkezdett simogatni. Szépen nekileselkedtem és kis idő múlva már rajta is voltam én felül a csaj alul ennél szebb nem is lehet. Próbáltam halkan ténykedni mégsem akartam felverni mindenkit nem tudhattam hogy milyen lesz a reakciója bármelyiknek is. Ekkor azt éreztem hogy megfogja a kezemet a lány gondolta szeretné ha valamit csinálnék vele majd oda rakja ahova szeretné. Meglepődésemre egy másik punci került a kezembe természetesen felébredt a 3 dik lány is és bizony én jól éreztem magamat aznap éjjel. Még mielőtt bárki azt hinné, hogy mekkora kan vagyok nem így van 3 nőre 1 hapsi marha kevés legalábbis én az voltam. Rá 2 napra a barátom újságolta, hogy együtt volt 2 csajjal mire elmolyosodtam és mondtam neki ha esetleg együtt lenne 3 csajjal akkor lenne mit megbeszélnünk mint közös téma. hawaii

Hát röviden ennyi már ha ez rövid volt wave
#27   2022. 07. 04. hétfő 10:57
BaraTom1 BaraTom1
Megtaláltam az ideális életem párját. Kell ennél nagyobb szerencse?
#26   2021. 12. 29. szerda 10:58
LordWardog75 LordWardog75
nem sikerült katonai pályára lépnem! A környezetemben páran azt mondták ugy se lesz belőlem semmi! Elsősorban magamnak (cukorbeteg lévén) s nekik akartam bizonyítani hogy hogy így is sikerült...
#25   2020. 01. 07. kedd 20:14
kronosz 33 kronosz 33
Azt hiszem hogy en szerencsesnek mondhatom magam smile Az utobb par evben tobbszor majdnem meghaltam Ebbol egy alkalommal rendesen megrangattam a halal bajszat smile De itt vagyok jol vagyok ha apro leptekkel is de elore haladok Amiert itt vagyok az is jo lett Egyszoval halas lehetek mindenert .
#24   2019. 11. 05. kedd 11:19
X Törölt felhasználó (3864612)
Lassan már egy éve annak, hogy a feleségemnek szexuális kapcsolatot kellett létesítenie a főnökével, különben elküldték volna a munkahelyéről. Nem voltam elragadtatva attól, hogy egy öregúr is dugja a nejem. Párom se kívánta, nem jött be neki mint férfi. Az első együttlétük után sírva jött haza, annyira rosszul esett neki. Micsoda BALSZERENCSE! Későbbiekben már megszokta, sőt pár hónap elteltével élvezettel szerelmeskedett a kisöreggel. Anyagi gondjaink megszűntek- hála a magas fizetésemelésnek- így sokkal vidámabbak, boldogabbak vagyunk.. Milyen SZERENCSE! smile
#23   2019. 04. 13. szombat 20:19
X Törölt felhasználó (4052772)
Teltlanyok társkeresőjén. nyes
(Ez egy válasz Molettimádó üzenetére (2019. 04. 13. szombat 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 04. 13. szombat 20:17
Rohadt frusztrált vagyok még mindig? Tegnap lett volna egy randim. Szoknyában jött volna hatalmas combok. Kanos voltam( vagyok még mindig) Alig vártam hogy a combjaihoz a kis fickód hozzá simítsam. Nem jött a randira, hívtam, nem vette fel. Írtam neki egy üzit hogy ekkora gerinctelen. Erre pár óra múlva vissza ír hogy az ágyban is ilyen szenvedélyes vagyok. Semmi bocsi hogy nem jöttem. Szerintetek normális????? Most ilyen nőt honnan a búbánatból szerzek mégegyszer? Rohadt frusztrált vagyok!!!!!!!
#22   2019. 04. 13. szombat 20:17
Molettimádó Molettimádó
Rohadt frusztrált vagyok még mindig? Tegnap lett volna egy randim. Szoknyában jött volna hatalmas combok. Kanos voltam( vagyok még mindig) Alig vártam hogy a combjaihoz a kis fickód hozzá simítsam. Nem jött a randira, hívtam, nem vette fel. Írtam neki egy üzit hogy ekkora gerinctelen. Erre pár óra múlva vissza ír hogy az ágyban is ilyen szenvedélyes vagyok. Semmi bocsi hogy nem jöttem. Szerintetek normális????? Most ilyen nőt honnan a búbánatból szerzek mégegyszer? Rohadt frusztrált vagyok!!!!!!!
#21   2019. 02. 05. kedd 10:11
X Törölt felhasználó (3997382)
Hát most fáj a derekam éppen... ez elég bal...ill baj pardon1
#20   2014. 05. 08. csütörtök 17:01
gabcse300 gabcse300
Balszerencse?Kizárólag erről szól az életem,sajnos külsőleg nem vagyok a nők álma,így szépen fogalmazva is nem volt valami hű de aktív a szexuális életem,.......aztán megismertem a 8 évvel idősebb mostanra már exemet,azt hittem szeret,meg minden.....feladtam érte mindent,kimentem hozzá külföldre,de csak arra kellettem,hogy lenyúlja a 22 éves lányával együtt a pénzem,mindenem elvesztettem,ráadásul szex sem volt köztünk csak az első fél évben(7 év alatt) mondván "neki előző házasságából kijutott ebből bőven"....végül 2 éve minden nélkül hazajöttem egy szál semmibe,azóta perelem,de még így,hogy én álok 100%-ban nyerésre,lehet,hogy bukok mindent,mert nem lehet behajtatni rajta....2 éve ennek már és azóta se pénz,se nő,se szex :((.....még csoda,hogy ezek után nem lettem öngyilkos,pedig az életkedvem rendesen már rendesen fogy.....!
#19   2013. 02. 08. péntek 18:25
X Törölt felhasználó (33028)
az írásodból arra következtetek, h a feleségeid legnagyobb szerencséje az volt, mikor különváltatok....
#18   2013. 01. 07. hétfő 11:23
mazo mazo
Az én legnagyobb szerencsém, hogy megismertem a PÁROM, akivel azóta már házastársak vagyunk!!!
Én úgy érzem, hogy egy Domina-mazo párnál nincs boldogabb a világon!! nyes nyes
#17   2009. 09. 05. szombat 18:06
zsokica zsokica
nekem a szerelembe olyan társat találtam hogy ilyet csak nehezen talál az ember magának...és az csak hab a tortán még a kártyázásba is szerencsém szokott lenni(de hisz imádom mindkettöt a szerelmemet is és kártyázni is szeretek crazya wave
#16   2009. 08. 08. szombat 15:56
almodovar almodovar
Nekem még sosem volt szerencsém a szerelemben. Aztán megnősültem, mert féltem, hogy úgy maradok. (Szűzen+magamra.) Ezzel végleg kizártam az életemből, hogy megtalálhassam az igazit.
Talán kártyáznom kellene?
#15   2009. 06. 01. hétfő 16:29
szegedi_pár szegedi_pár
Sok-sok éve történt... van vagy 15 is tán...

Az egyik szegedi diszkóban múlattam az estéimet, mint bakelithuszár-tanonc, azaz a bulik 80%-ában én szolgáltattam a zenét az úri közönségnek...
Az egyik barátommal felszedtünk egy menyecskét, hogy jó alaposan ... ungabunga, de csak neki lesz jó, nekünk strapás munka az egész... A leányzó szellemi kvalitásairól annyit, hogy ezt a dumát még be is vette. Mi viszont elég vastagon bealapoztunk az estére sör-unicum párossal... Olyannyira, hogy én még az elején csődöt mondtam, de megígértem a lánynak, hogy bepótoljuk.
Egy hét múlva szolgálatban is voltam a fent említett vendéglátóipari üzemegységben, meg a cimbora is megjelent. Kérdeztem, iszik-é valamit, mondta, hogy üdítőt. Legyen, mondtam, csak gyerünk el WC-re előbb, mert elfakad a hólyagom. Ahogy állunk a piszoárnál, arra lettem figyelmes, hogy a cimbi nyög, vörösödik, alig bír valamit kicsorgatni, és szidja valami nőneműnek az összes felmenőági nőrokonát, de mindezt kevéssé hízelgő szövegkörnyezetben, mindenféle repedtsarkúnak, rezedaszagúnak, meg Rákóczi-téren centrumhétfőn se elkelőnek titulálva őket. Kérdem tőle, - Mi van? Összeszedtél valamit amálkától? Erre csak - már lila fejjel - bólintani tudott... Én meg kétkapura vigyorogva símogattam az alsóbb fejemet elcsomagolás előtt, hogy óóóóókoooos-óóóókóóóós vigyor1 vigyor1 vigyor1
Szegény majdnem-luksógorom meg mindenáron meg akart kergetni, de nem nagyon tudott virgonckodni szegény... vigyor1

Nekem szerencsém volt...
#14   2008. 11. 15. szombat 22:01
fütyike fütyike
25 évesen összejöttem egy 34 éves csajjal full gazdag volt jó menő vállalkozó, gondoltam mi bajom lehet. Mint annak rendje és módja szerint az életem párja mellet (nem tudom hogy most trendi de nekem akkor az volt) Már láttam is, hogy a fiatal cerkáért bizony áldozni kell wink irány a Váci utca közel 250 ezret rám költött. A viselkedéséből úgy vettem ki, hogy elég magas a szexkultúrája mondjuk a korából adódóan reménykedtem is benne. Aztán jött a szomorú valóság életem legnagyobb baklövése volt 34 éves létére mint egy fadarab az orális szexre nem volt hajlandó csak lefeküdt és ennyi. Egy hét múlva megismerkedtem a barátaival hasonló társadalmi helyzetben volt szinte mind mosolyogva kérdezték tőlem a barátnői , hogy ugyan milyen az ágyban. A mosolyból levágtam, hogy Ők bizony tisztába vannak a képességeivel a hölgynek. Ekkora olyan szinten voltam hogy legszívesebben kiütöttem volna magamat , hogy hogy lehettem ekkora barom nem láttam? boxer

Aztán jött a jó szerencse rá 2 hétre buliztunk egy igen terjedelmes nyaralóban ahol is a választottam kicsit többet ivott a kelleténél felment pihenni addig én meg lent voltam a többiekkel ez a köv felállás volt :16 nő 3 Faszi a 2 srácnak volt partnere azok el is tűntek kis idő múlva természetesen a lányokból is elmentek páran aludni ott maradtam 4 lánnyal ment a flörtölgetés aztán mondtam hogy igazából nem mennék be a választottam mellé mert hát csak alszik már stb stb.... Ekkor felajánlotta az egyik lány hogy mennyek be hozzájuk gondoltam lesz ami lesz. A szobában 4 en voltunk mert ugye párosan szép az élet én plussz 3 nő. wink
Rohadt meleg volt ezért kitalálták a lányok ,hogy feküdjünk le a padlóra mert ott hidegebb van nem nagyon kellet győzködni hajlottam a szép szóra. Telt az idő én középen feküdtem a 2 szélső csaj már elaludt a középen fekvő lány meg elkezdett simogatni. Szépen nekileselkedtem és kis idő múlva már rajta is voltam én felül a csaj alul ennél szebb nem is lehet. Próbáltam halkan ténykedni mégsem akartam felverni mindenkit nem tudhattam hogy milyen lesz a reakciója bármelyiknek is. Ekkor azt éreztem hogy megfogja a kezemet a lány gondolta szeretné ha valamit csinálnék vele majd oda rakja ahova szeretné. Meglepődésemre egy másik punci került a kezembe természetesen felébredt a 3 dik lány is és bizony én jól éreztem magamat aznap éjjel. Még mielőtt bárki azt hinné, hogy mekkora kan vagyok nem így van 3 nőre 1 hapsi marha kevés legalábbis én az voltam. Rá 2 napra a barátom újságolta, hogy együtt volt 2 csajjal mire elmolyosodtam és mondtam neki ha esetleg együtt lenne 3 csajjal akkor lenne mit megbeszélnünk mint közös téma. hawaii

Hát röviden ennyi már ha ez rövid volt wave
#13   2008. 07. 21. hétfő 12:30
X Törölt felhasználó (60564)
Tegnap kirándultunk egy nagyot...rég nem éreztem ilyen jól magam...éjfél körül ezt mondtam is a páromnak...nem kellett volna...10 perc múlva, jó messze minden fedett helytől elkapott az eső minket...szarrá áztunk. szomoru1
#12   2008. 07. 19. szombat 06:04
tom1019 tom1019 VIP Admin
Enyém spontánabb!
Felébredtem fél 6-kor...kanos voltam...és idáig egy jót masztiztam... eplus2

A brit pop fenegyerek, aki hat éve Los Angelesbe költözött, sokkoló választ adott egy újságíró kérdésére az egyik nap. A Chateau Marmont hotelból kilépő énekestől arról érdeklődtek, hogy mit csinál mostanában, mire Robbie annyit mondott: „Szerinted? Maszturbálok és kábítom magamat...



(mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
jahhh, és egy jó tanács: én ne bunyózzál, ha erősebb az ellenfeled, és el tudja törni az orrodat...) nyes
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2008. 07. 19. szombat 05:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 19. szombat 05:56
Enyém egyszerűbb...
Szerdán megharapott egy kutya,
Csütörtökön eltörött az orrom,
Pénteken műtöttek,
ÉS most szombat reggel várom a bőséges kórházi reggelit, mert mindjárt éhen pusztulok.
#11   2008. 07. 19. szombat 05:56
Jenó Jenó
Enyém egyszerűbb...
Szerdán megharapott egy kutya,
Csütörtökön eltörött az orrom,
Pénteken műtöttek,
ÉS most szombat reggel várom a bőséges kórházi reggelit, mert mindjárt éhen pusztulok.
#10   2008. 07. 16. szerda 07:33
X Törölt felhasználó (241797)
szerencse vagy balszerencse?
Három férfi mellett élek
az első, akitől tíz éve elváltam, de közös a ház, vannak felnőtt gyermekeink circling
a második, akivel egy éve szakítottam, gyerekeim szerint rá mindig lehet számítani, lekoptatni nem bírom gun
a harmadik, akivel intenzíven élem napjaimat, de a közös lakhely kilátástalan finom
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2008. 07. 11. péntek
Üzenetek: 29db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 04. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!