Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1426   tegnap 21:20
Csillagpor Csillagpor
Sziasztok!

Azt hiszem a meztelenséggel senkinek sincs baja addig, amíg ez csak felnőttekről szól. Ott kezdenek el szórni a vélemények és felbugyogni az aggodalmak, ahol már a gyerekeket is bevonják. Előre le szeretném szögezni, hogy én nem vagyok a meztelenség üldözője, szóval ne vegyétek támadásnak, amit írok, csak vannak kétségeim afelől, hogy ez minden helyzetben gyakorolandó-e.

Már leírtátok és én is úgy gondolom, hogy a meztelenségnek nem kellene feltétlenül összekapcsolódnia a szexszel, de azért a realitás mégiscsak az, hogy a meztelen test látványa beindítja az embert. Egy felnőtt talán már el tud vonatkoztatni, de nehezen tudom elképzelni, hogy tinédzser fiúk, akiknek egy lágy szellő is több, mint elegendő inger az erekcióhoz és legszívesebben a guruló krumplit is megdugnák, szívesen néznék egész nap az anyjuk meztelen testét. smile Én már láttam olyat, hogy egy srác kiakad azon, hogy látja az anyát valamit csinálni, ami egy idegen lánytól amúgy felizgatná. Vagy másik példa... a legtöbb serdülő fiú nem nézegeti, fogdossa szívesen az anyja szexi fehérneműit. Szerintem ez azért van, mert a szexre asszociál róluk és ez automatikusan összekapcsolódik az anyja képével, ami pedig egy negatív érzést indít el bennük. Na most, ha nekik ezt nap mint nap meg kell tapasztalni, akkor ebből elég sok kellemetlenség származhat számukra.

Nem gondolom, hogy szándékosan indulnának be a női családtagoktól, pontosabban nem is magától a családtagtól indulnának be ebben a helyzetben szerintem, hanem a mellek és nemi szervek látványától, de biztos hogy ez a látvány nem hagyná teljesen hidegen ezt a korosztályt és vagy azért adódna belőle kellemetlen helyzet, mert családi körben egyszer csak merevedése lesz vagy pedig azért, mert undinak érzi a dolgot, hogy egy családtagon látta meg azt, ami kiváltotta ezt a reakciót. Szívesen hallgatom olyan emberek tapasztalatait, akik családosan meztelenkednek. Érdekelne, hogy náluk előfordultak-e ilyen problémák.
#1425   2017. 10. 20. péntek 13:07
kukycool kukycool
Nagyon izgat, főleg ha többen vagyunk, beszélgetünk,iszogatunk,bulizunk....stb
#1424   2017. 10. 18. szerda 10:00
réka38 réka38
jóidőben mi is meztelenül vagyunk itthon, sokan azt hiszik ez erotikustöltetü pedig tudom ha akarok valamit mert csak2en vagyunk otthon, felveszek 1 polot, semmi mástna ettől felizgul apárom, tudja a dolgát de mondja is a kis villantások sokkal inkább erotikus töltetüek mint a meztelen valoság
#1423   2017. 10. 18. szerda 07:37
zsozs70 zsozs70
nagyon helyes mi is igy teszünk
(Ez egy válasz Vogel68 üzenetére (2017. 10. 17. kedd 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 17. kedd 19:27
Szeretek meztelen lenni pl. most is meztelen írok. smile
Így alszom is....
Ha hazaérek a munkából az-az első, hogy ledobom a ruháimat. smile
#1422   2017. 10. 17. kedd 19:30
jirzi jirzi
Nem rossz csapat lehettek nyes
(Ez egy válasz geyza70 üzenetére (2017. 10. 17. kedd 15:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 17. kedd 15:25
Szinte mindig meztelenül vagyunk otthon. A párom is szereti. Sőt elég erős benne az exhibicionista hajlam.Amikor péntek szombat esténként édes négyest-hatost rendezünk a lányok sorsot húznak, ki fogadja a pizzafutárt.
#1421   2017. 10. 17. kedd 19:27
Vogel68 Vogel68
Szeretek meztelen lenni pl. most is meztelen írok. smile
Így alszom is....
Ha hazaérek a munkából az-az első, hogy ledobom a ruháimat. smile
#1420   2017. 10. 17. kedd 15:25
geyza70 geyza70
Szinte mindig meztelenül vagyunk otthon. A párom is szereti. Sőt elég erős benne az exhibicionista hajlam.Amikor péntek szombat esténként édes négyest-hatost rendezünk a lányok sorsot húznak, ki fogadja a pizzafutárt.
#1419   2017. 10. 10. kedd 21:04
Sorath Sorath
Otthon csak akkor hordok ruhat, ha jon valaki. Am tok felesleges dolog.
#1418   2017. 10. 07. szombat 15:45
Vienna Vienna
Én már nem élek otthon, de ha haza megyek, a mai napig meztelenkedünk egymás előtt. Alig várom hogy haza érjek, és ledobhassam a ruháimat. smile
#1417   2017. 10. 05. csütörtök 20:36
csusztinho csusztinho
otthon és nudin is családilag mesztelenkedünk..hasonlok?
#1416   2017. 10. 02. hétfő 18:38
NYAMIKA NYAMIKA VIP
én is szeretek így lenni de az abaj hogy mindenütt, balaton, szauna, fürdők
#1415   2017. 10. 01. vasárnap 15:28
Zeppelin Zeppelin
Ez tisztán szokások kérdése. Voltam olyan családnál látogatóban nyáron ahol együtt élt a nagymama,lánya és a lányunoka. Na ők aztán otthon is gyakorolták a meztelenséget.Én eleinte zavarban voltam de aztán sikerült hozzá szoknom.
#1414   2017. 10. 01. vasárnap 15:20
bugo71 bugo71
Társulnék hozzád szivesen!!!
(Ez egy válasz gubacs01 üzenetére (2017. 10. 01. vasárnap 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 01. vasárnap 09:37
szerintünk is így a jó
#1413   2017. 10. 01. vasárnap 09:37
gubacs01 gubacs01
szerintünk is így a jó
#1412   2017. 07. 08. szombat 20:27
kepiszuszu kepiszuszu
Mindig,és mjndenkor
#1411   2017. 07. 08. szombat 12:18
Caracas79 Caracas79
Az tiszta,hogy nem mindenki fog a z otthoni és/vagy vízparti meztelenkedés híve,gyakorlója lenni,de legalább legyőzhetné,de minimum kordában tarthatná az intolerancia ösztönét.Az a szakadék lehetne csupán egy könnyen áthidalható picinyke távolság,nem pedig maga a Marianna-árok! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 08. szombat 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 08. szombat 12:07
Teljesen egyetertek.
Masreszt ez a szakadek mindig lesz.
Fejlodunk fejlofunk...de ez a parhuzomvonas még nagyon sokaig meglesz..sajnos.
#1410   2017. 07. 08. szombat 12:07
X Törölt felhasználó (1613842)
Teljesen egyetertek.
Masreszt ez a szakadek mindig lesz.
Fejlodunk fejlofunk...de ez a parhuzomvonas még nagyon sokaig meglesz..sajnos.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 08. szombat 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 08. szombat 11:43
"Csupán" a szellemi sötétség akadályozza meg ezt az országot a progresszióban,aminek része lenne a naturizmus.Intelligens ember minden nehézség nélkül lazán kettétudja választani a mezítelenkedést a szexualitástól,csupán az értelmileg még nem elég fejlettek/idővel azokká válhatnak!!/,és az örökké buták tesznek közé automatikusan egyenlőségjelet.Ezért gondolják tévesen azt,hogy ha valakik meztelenkednek,főleg gyermekek előtt,annak a gesztusnak kizárólag hátsó szándékból vezérelve nemi töltete van.
#1409   2017. 07. 08. szombat 11:43
Caracas79 Caracas79
"Csupán" a szellemi sötétség akadályozza meg ezt az országot a progresszióban,aminek része lenne a naturizmus.Intelligens ember minden nehézség nélkül lazán kettétudja választani a mezítelenkedést a szexualitástól,csupán az értelmileg még nem elég fejlettek/idővel azokká válhatnak!!/,és az örökké buták tesznek közé automatikusan egyenlőségjelet.Ezért gondolják tévesen azt,hogy ha valakik meztelenkednek,főleg gyermekek előtt,annak a gesztusnak kizárólag hátsó szándékból vezérelve nemi töltete van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 08. szombat 07:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 07. 08. szombat 07:12
Es ez total igy is van.
#1408   2017. 07. 08. szombat 07:12
X Törölt felhasználó (1613842)
Es ez total igy is van.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 05. szerda 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 05. szerda 18:59
Szia!Jogosan tetted fel a kérdést!!Pszichológiai kutatások bizonyítják,hogy azon gyermekek kik naturista szemlélet szerint szocializálódnak,gyorsabban érnek felnőttekké,jóval kisebb lesz köreikben a nemi úton történő megbetegedések valamint a nem kívánt várandóságok száma,testképük nem torzul,és jobb lesz az immunrendszerük,valamint sokkal nyugodtabbak is a nem naturista felfogás szerint nevelt társaikhoz képest.
#1407   2017. 07. 08. szombat 06:04
X Törölt felhasználó (2317432)
Ha jó az idő mi is így vagyunk. A párom ha nem menst... Sosem visel bugyit! Imádom a csupasz sunáját!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Egyip Tomi Egyip Tomi
Nyitás ideje: 2005. 05. 29. vasárnap
Üzenetek: 1426db
Utolsó üzenet: tegnap 21:20

Hírek

2017. 10. 20. péntek 16:50
Suisil ezúttal sem volt szégyenlős! Suisilék is eljöttek hozzánk pár napja a díjátadóra. Szerencsére többnyire szép napos időnk volt, ezért tudtunk a teraszon fotózni. Bár amikor egy felhő kúszott a nap elé, egyből kicsit cidris lett az idő, de ők tűrték kitartóan a természet... Tovább
2017. 10. 12. csütörtök 12:47
A szűz popsik keményen megdolgozva Eljött az idő, az igazság nagy pillanata, amikor a forgatásra jelentkező csajok popóját is be kell avatni! Kis popsi-risza, és a túloldalon máris bevetésre kész a bráner. Úgy zúzzák szét srácaink a lányok szűz csokiskarikáját, hogy szinte reccsen.... Tovább
2017. 10. 11. szerda 13:08
Catchelle a popsiverseny különdíjasa Catchelle popsija nem semmi darab, azt hiszem ezt nyugodtan kijelenthetjük! És ha már ebben a kategóriában kapott különdíjat, akkor úgy gondoltunk, hogy a díjátadón is rámegyünk a popsis témára. Reméljük nem bánjátok! Tovább a díjátadós... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!