Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!! Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre, vagy ami emailt megadsz arra kapsz !!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1125   tegnap 17:59
wolf91 wolf91
Lassan már az összes fórum témában próbálkoznak sokszor heterónak kiadva magukat …
(Ez egy válasz job4meViktorLima üzenetére (2024. 03. 10. vasárnap 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 10. vasárnap 08:14
Szia, a társkereső fórumban van külön bi és meleg kereső. De mégis pl az autós szabadban szex- bejegyzéseket elárasztják, a heterok számára nem vonzó üzenetekkel és ebből számos gond van.
Nem lehetne létrehozni, egy Autós, szabadban szexhez partnereket hetero alapon új fórumot? És egy másikat bi vagy meleg alapon névvel?

Csak kérdem
#1124   tegnap 17:34
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Köszönöm, hogy jelezted! Utánanézek az előzményeknek
(Ez egy válasz Bull123 üzenetére (tegnap 12:13), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:13
Üdv!

Már írtam/jelentettem korábban ezt a profilt de még mindig aktív.

https://www.goldengate.hu/tarskereso/profil/4729532

Régen megkeresett, hogy érdekelném-e, hogy kapcsolatba kerüljek velük, mint pár. Természetesen igent mondtam,de egy rövid beszélgetés után abba is maradt a beszélgetés, mert amit korábban felraktak videót sikerült megtalálnom egy másik oldalon (több éves videóról beszélünk). Pont úgy vágta meg,hogy lemaradjon róla az a rész, amikor angolul beszélnek. Ha a mostani képeiket megnézitek, mindegyik fent van különböző oldalakon, több éves videókból kivágott képek. A profilképen egy kis mellű nő van, a megosztott képek között már nagy. Lopott képek/videók. Alapvetően nincs azzal bajom,ha valaki veri a f*szát, miközben fantáziálgat arról,hogy mit csinálnának a képzeletbeli barátnőjével, de ilyen esetekben simán bele lehet futni egy csalásba, ahol mondjuk pénzt kérnek valakitől, vagy képeket, stb. Nem akarok linkelgetni videókat, képeket de egyenként lehet csekkolni google lens-ben a képeiket, stb.
#1123   tegnap 12:13
Bull123 Bull123
Üdv!

Már írtam/jelentettem korábban ezt a profilt de még mindig aktív.

https://www.goldengate.hu/tarskereso/profil/4729532

Régen megkeresett, hogy érdekelném-e, hogy kapcsolatba kerüljek velük, mint pár. Természetesen igent mondtam,de egy rövid beszélgetés után abba is maradt a beszélgetés, mert amit korábban felraktak videót sikerült megtalálnom egy másik oldalon (több éves videóról beszélünk). Pont úgy vágta meg,hogy lemaradjon róla az a rész, amikor angolul beszélnek. Ha a mostani képeiket megnézitek, mindegyik fent van különböző oldalakon, több éves videókból kivágott képek. A profilképen egy kis mellű nő van, a megosztott képek között már nagy. Lopott képek/videók. Alapvetően nincs azzal bajom,ha valaki veri a f*szát, miközben fantáziálgat arról,hogy mit csinálnának a képzeletbeli barátnőjével, de ilyen esetekben simán bele lehet futni egy csalásba, ahol mondjuk pénzt kérnek valakitől, vagy képeket, stb. Nem akarok linkelgetni videókat, képeket de egyenként lehet csekkolni google lens-ben a képeiket, stb.
#1122   2024. 03. 10. vasárnap 17:25
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Vannak a Társkeresőben kimondottan hetero témák, és vannak vegyesek is. Az autós, szabadban kereső nem hetero téma, így ott bi/meleg hirdetések is elfogadottak. A korábbiakban már több alkalommal kifejtettük miért nem kívánjuk duplikálni az összes társkereső témát
(Ez egy válasz job4meViktorLima üzenetére (2024. 03. 10. vasárnap 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 10. vasárnap 08:14
Szia, a társkereső fórumban van külön bi és meleg kereső. De mégis pl az autós szabadban szex- bejegyzéseket elárasztják, a heterok számára nem vonzó üzenetekkel és ebből számos gond van.
Nem lehetne létrehozni, egy Autós, szabadban szexhez partnereket hetero alapon új fórumot? És egy másikat bi vagy meleg alapon névvel?

Csak kérdem
#1121   2024. 03. 10. vasárnap 08:14
job4meViktorLima job4meViktorLima
Szia, a társkereső fórumban van külön bi és meleg kereső. De mégis pl az autós szabadban szex- bejegyzéseket elárasztják, a heterok számára nem vonzó üzenetekkel és ebből számos gond van.
Nem lehetne létrehozni, egy Autós, szabadban szexhez partnereket hetero alapon új fórumot? És egy másikat bi vagy meleg alapon névvel?

Csak kérdem
#1120   2024. 03. 02. szombat 13:04
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Igazán nincs mit! eljen
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2024. 03. 01. péntek 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 01. péntek 15:46
Köszönöm a segítséget. Üdv
#1119   2024. 03. 01. péntek 15:46
Gyula196 Gyula196
Köszönöm a segítséget. Üdv
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2024. 03. 01. péntek 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2024. 03. 01. péntek 13:29
Ha nincsen aktív hozzászólása, vagy feltöltött sorozata/videója, akkor csak az Ügyfélszogálat tudja megnézni neked. (Lap alja, E-mail menüpont)
#1118   2024. 03. 01. péntek 13:29
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Ha nincsen aktív hozzászólása, vagy feltöltött sorozata/videója, akkor csak az Ügyfélszogálat tudja megnézni neked. (Lap alja, E-mail menüpont)
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2024. 02. 29. csütörtök 20:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 29. csütörtök 20:54
És hogy lehet megtudni hogy él még a regisztrációja ?
#1117   2024. 02. 29. csütörtök 20:54
Gyula196 Gyula196
És hogy lehet megtudni hogy él még a regisztrációja ?
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2024. 02. 29. csütörtök 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2024. 02. 29. csütörtök 16:20
Ha él még a regisztrációja, és kizárólag a Társkereső adatlapját törölte, akkor természetesen meg tudja nézni az üzenetedet
#1116   2024. 02. 29. csütörtök 16:20
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Ha él még a regisztrációja, és kizárólag a Társkereső adatlapját törölte, akkor természetesen meg tudja nézni az üzenetedet
(Ez egy válasz Gyula196 üzenetére (2024. 02. 28. szerda 23:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 28. szerda 23:46
Üdv ! Olyan kérdésem lenne ha a felhasználó törli magát a társkeresőben és írtam neki üzenetet meg tudja nézni és el tudja olvasni amit írtam üzenetet ? Választ előre is köszönöm
#1115   2024. 02. 28. szerda 23:46
Gyula196 Gyula196
Üdv ! Olyan kérdésem lenne ha a felhasználó törli magát a társkeresőben és írtam neki üzenetet meg tudja nézni és el tudja olvasni amit írtam üzenetet ? Választ előre is köszönöm
#1114   2024. 02. 27. kedd 20:19
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sziasztok! A privát üzenetek közzétételére ugyanaz az általános szabály vonatkozik, mint a normál privát levelezésre. Ennek engedély nélküli közzététele, a küldő felhasználó nevét feltüntetve - levéltitok megsértése. Még akkor is, ha a levél tartalma sérti az oldal felhasználási szabályait, mivel oldalunkon tilos szexuális szolgáltatásért anyagiakat kínálni.

Ilyen esetben kérjük az Ügyfélszolgálatnak (Lap alja, E-mail menüpont) jelezd az esetet, a kollégák intézkednek.
(Ez egy válasz Al-Ass-andra üzenetére (2024. 02. 27. kedd 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 27. kedd 19:47
Sziasztok!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Moderálva! üzente miatt írunk ide.
"Sziasztok lenne kedvetek ismerkedni?
Akár egyedül is beszállok mint fiú anyagiak alapján egy kellemes együttlétért akár fizetek is .
Remélem nem bántottalak meg ezzel bennetek. olyan 100.-150.000 Ft között lenne az ajánlat attól függ miben vagytok benne"
Ilyet lehet? Ezt ő küldte nekünk privát levélben...
#1113   2024. 02. 27. kedd 19:47
Al-Ass-andra Al-Ass-andra
Sziasztok!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Moderálva! üzente miatt írunk ide.
"Sziasztok lenne kedvetek ismerkedni?
Akár egyedül is beszállok mint fiú anyagiak alapján egy kellemes együttlétért akár fizetek is .
Remélem nem bántottalak meg ezzel bennetek. olyan 100.-150.000 Ft között lenne az ajánlat attól függ miben vagytok benne"
Ilyet lehet? Ezt ő küldte nekünk privát levélben...
#1112   2024. 01. 25. csütörtök 11:35
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sajnos a moderátorok nem lehetnek ott mindig mindenütt, rengeteg a téma. De ha ilyet találsz, és jelented Ügyfélszolgálatunknak (lap alja, E-mail menüpont), a legrövidebb időn belül moderálásra kerülnek az oda nem illő bejegyzések.
(Ez egy válasz tintapatron üzenetére (2024. 01. 23. kedd 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 23. kedd 16:07
Jó lenne ha a képes topikokból törlésre kerülnének a hozzászólások. Sok ember nem érti hogy az csak KÉP-es topik, nem társkereső és beszélgető rész. Nem lehetne jobban ellenőrizni?
#1111   2024. 01. 24. szerda 18:44
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sajnos technikai probléma miatt, nem működik az amatőr videók feltöltése. Úgy látjátok, hogy a feltöltés sikeres volt, sajnos azonban, mégsem töltődik fel a video. Dolgozunk a hiba elhárításán, amint újra működik, jelezni fogjuk. Addig is, megértéseteket kérjük! Képsorozatokat továbbra is tudtok feltölteni, az hibátlanul működik.
(Ez egy válasz Arcsi42 Zsu42 üzenetére (2024. 01. 24. szerda 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 24. szerda 09:14
5 napja nem jelent meg egy videó sem..
Én már nem próbálkozok,majd ha megoldódik a probléma..
#1110   2024. 01. 24. szerda 09:14
Arcsi42 Zsu42 Arcsi42 Zsu42
5 napja nem jelent meg egy videó sem..
Én már nem próbálkozok,majd ha megoldódik a probléma..
#1109   2024. 01. 23. kedd 20:32
Manna Ventura Manna Ventura
Mi is tegnap feltöltöttünk egy videót, kiírta, hogy sikeres feltöltés, ennek ellenére nem jelent meg. Ma újra feltöltöttük, megint kiírta, hogy sikeres, de még mindig semmi.
(Ez egy válasz Arcsi42 Zsu42 üzenetére (2024. 01. 23. kedd 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 23. kedd 17:27
Tegnap is töltöttem fel,a végén beírtam a szöveget stb..
4 napja is egyet...Feltöltöttem,kiírta kész,szövegbeírás stb.
Igen a képeket reggel raktam fel,ugyanúgy beadott mindent,mint a videóknál.
#1108   2024. 01. 23. kedd 17:27
Arcsi42 Zsu42 Arcsi42 Zsu42
Tegnap is töltöttem fel,a végén beírtam a szöveget stb..
4 napja is egyet...Feltöltöttem,kiírta kész,szövegbeírás stb.
Igen a képeket reggel raktam fel,ugyanúgy beadott mindent,mint a videóknál.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2024. 01. 23. kedd 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2024. 01. 23. kedd 13:04
Sziasztok! December 11-e óta nem érkezett tőletek videó feltöltés, a mai napon egy képsorozat került tőletek feltöltésre.
#1107   2024. 01. 23. kedd 16:07
tintapatron tintapatron
Jó lenne ha a képes topikokból törlésre kerülnének a hozzászólások. Sok ember nem érti hogy az csak KÉP-es topik, nem társkereső és beszélgető rész. Nem lehetne jobban ellenőrizni?
#1106   2024. 01. 23. kedd 13:04
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sziasztok! December 11-e óta nem érkezett tőletek videó feltöltés, a mai napon egy képsorozat került tőletek feltöltésre.
(Ez egy válasz Arcsi42 Zsu42 üzenetére (2024. 01. 23. kedd 04:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 23. kedd 04:49
Jónapot..
Annyi kérdésem lenne,hogy több videót is feltöltöttünk a napokba,de az oldalon nem láthatóak...ennek mi az oka?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2006. 01. 17. kedd
Üzenetek: 1125db
Utolsó üzenet: tegnap 17:59
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!