Ha unatkjozok, megengeded, hogy így töltsem az időmet a fejedet használva?
Már aki a szilikonért oda van. LOL
Mivel a fránya hordó nem karta megadni magát, csak ha erőssen megdolgozták és a pántokat részben levették róla.
Kb. 3-5 méterről repülhetett a terepet elnézve. Egy ilyen bringa nem teco gazdaságod DH gép, ez igen sokat kibír, de nem mindent. Ezek a srácok 30-60 km/h között tolják a lejtőt. Ilyen terepen és ekkora sebességnél sok minden megtörétnhet. Ehhez nem kell gynege legyen a felnije.
Ja hogyne! :P
Azt el sem tudod képzelni, hogy ezért az árért behoznak még egyet, ha lesz vevő? Akár a bolt saját költségén! :P
Azt el sem tudod képzelni, hogy ezért az árért behoznak még egyet, ha lesz vevő? Akár a bolt saját költségén! :P
A beluga vagy fehér delfin nem olyan barátságos normál közegben, mint az egyesek hinnék. Talán az egyik leg agresszívabb vadász. Persze mesterséges környezetben más a szitu.
Ez a fazon IPSC lövész bajnok. Amire te tüsszentessz, egy teljes tárat 17 lőszer (spec verseny fegyver) kilő a megadott célokra és tárat is cserél.
Gratulálok! Ime a gyűrű bár tűzbe vettetett, a sötétség mégis terjed. :P
Ugyan miféle képességeket kíván meg a videó feltöltése? Le tudtad szedni egy másik portálról és ide fel tuttad tenni pár kattintással, ami ráadásul a gyengébbek kedvéért le is van írva, hogy kell?
Egy teljesen egészséges kisrác, aki természetes módon viselkedik. Mit kéne reagáljon, amikor tizen éves fejjel kiállítják a bozót györgy mellé, hogy a választóknak szimpi legyen a gyurka, mert az átla pógár veszi körül beszéde közben.
Például az, hogy a nő egy un. Bluebox technikávl mutogat a semire. Ez pedig a hibaüzenettel olyan, mintha be akarná zárni a felugró ablakot.
King és Füge viszi a pálmát
Beszélhetsz nekik! Csak okokat keresnek, hogy miért is utáljanak másokat. Ha meg megmondod a véleményed, még te leszel a hülye a szemükben.
Ne a tükröt nézd! :P
Ostoba vagy és még kiabálsz is! Már belinketék a filmet, ahol megnézheted, hogy bukik le a vágás a doboz rossz visszahelyezése miatt. :P
Te meg lehet más videót néztél, vagy vak vagy :P
Ait te a Balaton jelének néztél az a három jelből álló Magyar 匈牙利 felirat egyik jele.
Nem értem a hozzászólókat.
matus: Te tényleg azt hitted, hogy üres a plac Pesten?
DrAnthony: Mi van sajnos?
bsgami: mi a durva?
matus: Te tényleg azt hitted, hogy üres a plac Pesten?
DrAnthony: Mi van sajnos?
bsgami: mi a durva?
Fogadjunk, hogy neked szesz sem kéne hozzá, hogy elhányd magad, ha faszt tolnának a gigádig. :O
Egyet értek! Ennek semmi köze a szexhez. Ez a megalázásról és a másikon való uralkodásról szól. Elég gázok, akiknek ez bármilyen módon bejön.
Tudolteángliusul?
Szánalmas! Ennek semmi köze a szeretkezéshez. De még baszásnak sem hívnám. :(
Bele is fúródnál az iszapba. :P
Tényleg Nemond! Már azt hittem Fodor Zsóka szakált növesztett. DE most ,hogy Te nagy eszeddel felvilágosítottál minket, már büszke vagyok rá, hogy az általad sugárzott tudás birtokosa lettem. :P
Zsubi : Én tőzsgyökeres pösti vagyok, de az ilyen "vidékországból származik" beszólást szánalmasnak tartom. Valaki nem azért bumeráng, mert ide vagy oda született (lásd te) hanem mert a neveltetése hiányos. :P
2:18-nál pukizik egyet tényleg?
Ez nem viccnek volt szánva, hanem egy kampány része volt. Ne ítélj elhamarkodottan.
Az, hogy a nézők mire szavaztak nem jelent semmit. Simán elképzelem, hogy a fele azért nyomott a napra, mert elegük lett a sötét játékosból.
warez82: Te legfeljebb szalvétából hajtogatsz rongyrepülőt! Te is az 9 éves gyökér szellemifogyatékos vagy, aki ha még nem látott tehenet, azt hiszi a hamburger a tarhonya föld mellett nő és minden fake, amiről még nem hallott. Húzzál vissza az oviba, mert talán még rádférne.
Ez a fdazon és amit csinál egyáltalán nem érdekes. A helyszínen még az utolsó svábbogár is beavatott. Pr szar klipet már láttam tőle, de minden trükknél hisztérikusan szarul viselkedő statiszták veszik körül. :P
sankaboj: Én nem vagyok új mégsem láttam. Köszönöm a feltöltést éppen ezért.
Ez a két állatfaj (Aptenodytes forsteri és az Ursus maritimus) sosem találkozik a természetben. Egy egész földgömb választja el őket. :P
Nem.
Melyiket? A Goldengate-t? :P
Miért meleg? Ha te rángatózol tuc tuc zenére bebogyózva az menő? ha mutter, az meg ciki? Te vagy a gáz öcsém és az ilyenek, mintte, aki leszólja a másikat mert pl. öregebb.
A sok FAKE irogatónak üzenem, hogy ez egy mozifilből részlet a címe Reno 911. Van sorozat változata és a mozi.
Valószínűleg egy lószállítóról szabadultak el. A sofört ha megsérült (valószínű) sajnálom, de hol a jó fenébe volt a szeme? Egy - sőt két - lovat nem vett észre?
Tényleg ezt szeretik a fartúrók? Hogy a bélrendszert megjárt műfaszt a szájába vegye? Ennek mi köze a szexhez?
széép.
Gondolom, amilyik az orrára húzta az alsó ajkát, annak nem sok foga lehet. :P
Én azon is fel tudok háborodni, ha embert ütnek el. De ti itt alant vajon mi a fenén nőttetek fel? Két értelmes mondatot nem tud egyik másik leírni, de kritizálja, azokat, akik eltérő véleményüknek és érzelmeiknek hangot adnak.
terepminta: A te robogód? Ki kéne cserélni az üléshuzatot. :P
heidt: Nem tűnik olybá, hogy sokan egyetértettek volna veled.
i
i
szar kép. Semmi humoros nincs benne. Érdekesnek még kevésbé érdekesebb.
Hát nem tudom, hogy ki hogY van ezzel, de fele ekkorába sokkal mutatósabb cicik vannak.
xar
Az persze teljesen elképzelhetetlen, hogy a tisztetl fotókészítő vagy más vevő tette át a táblát?
Ez se nem vicces, se nem érdekes. :(
Ez se nem vicces, se nem érdekes. :(
Ez nem szex, ez megalázás! Aki ezt otthon is így csinálja, az gondolkodjon el arról, hogy egyszer ha lesz lánya azzal is így fogja valami barom csinálni, mert ezt tanulja meg. Lassan már csak segbebaszós fojtogatva szoatós videók lesznek. :(
Mert ez egy anaglifnek látszó kép! Nem két optikával illetve letolt gyujtópontal készült, hanem egy képet manipuláltak meg képszerkeztővel.
A feltöltőt kérdem: Mi a lófarok puha ott? A homok? Ha azt hiszed, akkor még nem estél tengerparton.






Magyarország







