Szép nagy makkos faszod van, és mennyi gecid!
Szépen kiverted a kis faszod, gratula!
Szép méretes és kívánatos a faszod, és mennyi geci jött amikor élveztél, elképesztő. Ha ezt az asszonykámnak kellene nyelni az öklendezne!!
Szívesen ott lennék köztetek, nagyon kellemesen szopik a hölgy!!!!
Ha ott lennék, már csak dugnék egy kicsikét.....
Szép kép, de ha az én kis faszom lenne a cseri helyében, akkor szebb lenne!!!
Szép lövés, gyönyörű a kis faszod. Megmondom őszintén, szerintem a barátnőm popsija jobb, ezt is próbáltam, de amikor őt seggbekúrom, tövig beverem neki a kis csupasz faszom, az ordít, én meg sokkal nagyobbat élvezet mint ezzel a Tengával, Szinte ellapítja a faszom a seggizmaival amikor kúrom a kis picsáját!!!!
A kis popsid szívesen bevállalom!!
Én szóló fiú vagyok, de szívesen végignyalnálak!!!
Gyönyörű szép szőrös faszod van, egy szőrös kis szűk popsikába nagyon jól mutatna!
Szép faszod van!!
Szép, nagyon szép, gyönyörű, a kis puncikájába azért beletenném a farkincámat, az tuti!!!
Nagyon kívánnivaló a hölgy! Szívesen megsimogatnám, megnyalogatnám bárhol, sőt mindenhol!!!
Gyönyörű a makkod! A Drágád mit szólna ha a kis barátnőm popsikáját kényeztetnéd a makkoddal, majd jól beleélveznél a kis picsájába?
Szép farkad van, az asszonykám örülne ha a popsikájában lenne a gyönyörű faszod!!!
Szép csupasz, kanyar faszod van, gratula! Popsikát szoktál kényeztetni vele?
Gyönyörű a kis faszod, szűk popsit is kényeztetsz gumi nélkül sikosítóval?
Szép pirszinges a kis faszod, de ha ezt egy szűk nem elég nedves pinácskába teszed, nem fáj? Vagy ha popsiba dugod a nőt?
A hölgynek én is kezébe adnám az enyém, látszik hogy ért hozzá!
Szép méretes faszod van, ezzel az asszonykám seggét ha megdugnád, az üvöltene mint a farkas!!
Szép kis makkod van!!!
Ez az asszonykám kis picsáját szétbaszná, az tuti!!!!
Szerintem az üveg helyett a kis faszommal kellene játszadoznod, az mind a kettőnknek jobb lenne, sőt még a kis popsid is megjáratnám a kis faszommal!!!
Inkább egy kis szűk nedves picsába verted volna, ne pocsékold a gecit!
Gyönyörű szopni való fasz, de kibaszott szőrös! Csupaszon sokkal jobb lenne!!!!!
Rengeteg gecid jött amikor élveztél! régen verted ki vagy basztál egy igazit?
Szép nagy faszod van, de jó szőrös! Nem borotválod? Nem nagyon látszik a kis fitymád a videón!
Szép faszod van, és ahogy élvezel, az gyönyörű!!! Csak máskor a kis makkodról húzd fel a fitymád, had lássuk a makkod teljes csupaszságában, ahogy kilöveli azt a rengeteg gecit!!!
Szép nagyon a faszocskád, és élveztél azért rendesen!! Ha ez a kis feleségem seggében történt volna, az ordítana a gyönyörtől, ahogy szétfeszíti a seggét a faszod!!!
Gyönyörű méretes csupasz a faszod, csak a fitymád kicsi szerintem.
Szépen kiverted a kis szőrös faszod! Amennyi geci jött belőled........ ha ezt a kis asszonykám szájába élvezted volna, az bazdmeg összehányná magát az tuti!!!
Szépen kiverted a méretes, eres kis faszod! Gratula neked! Ha ezt az asszonyom kis picsájába verted volna, az ordított volna a gyönyörtől ahogy szétfeszíti a kis seggét!
Az ubi helyett nagyon szívesen odaadom a kis faszom, szerintem azt sokkal jobban élveznéd Te is meg én is!! Aztán meg a gecivel is játszhatunk!!!
Inkább az én kis faszommal játszottál volna, abból legalább jött volna egy kis geci is!!
Nekem is így csinálja az asszony, amikor élvezek és még meg is szívja majdnem szétrobban a faszom!!!!
Igazi méretes, szép, szopós, pornós kis faszod van! Az asszonykám kis segge ezt nem bírná sikoltozás nélkül ki, az tuti. Ha seggbe basznád ekkora fasszal, az ordítana!!!
A gecid mennyiségével nincs semmi baj, de hamar elélveztél a hokizás közben, vagy nem?
Gyönyörű kis faszod van, de minek vársz egy hétig vele hogy kiverd vagy megbasszál valakit? Én mióta elsőnek kivertem, talán 3 napig bírtam hogy nem vertem ki a faszom, vagy nem tettem bele egy kis puncikába, vagy egy nagy hájas picsába.
Ha a párod előbb elment, akkor az lett volna a minimum tőle, hogy jól jól lecumizza a kis faszod, majd gargarizál vele, szájat nyit majd nyel!!!
Hú bazd meg, szép méretes a faszod, és milyen messzire lövi ki a meleg gecid! Ezt inkább egy hájas kis picsába kellene beleverned, vagy nyeletni!!
Szólj nyugodtan, én bármikor megyek, de nem csak arra, BÁRMERRE a csodás testedért!!!!
kardozhatnátok egyet a kis faszotokkal!!
remek kis faszocskád van!!!!
szép kis faszod van, de hajtogasd itt jobbra meg balra, borotváld le csupaszra, aztán mehet a kis picsákba!!!
nagyon kívánatos a makkod!!!
Szép vaskos kis faszod van, popsika baszást is vállalsz naturba gumi nélkül??
Fú bazd meg, te aztán lövelted a gecit!!! Ennyi gecit még nem láttam egyszerre élvezésnél! Ettől az asszony öklendezne az tuti, max a kis picsája fogadná be!
Csak nehogy szálka menjen a kis faszába!
Nagyon jó kép, csak az faszom hiányzik róla!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jól áll a szádba az a kis fasz, az enyémet is megnyaliznád???