Olyan a mozgása, mintha egy komplett tárat eresztenének ki rá :D
Ez nagyon aranyos... :-)
Az én faszom is bevehetné a csávó, bár nem vagyok buzi, de legalább rúgdoshatám a fejét... :P
Óóóó egek... szám tátva, farkam állva, úgy várok már a pi... piros léggömbödre.
Én a pináját lőném tele így mindnek... már töltve is van a farkam... csak húzza a meg kis ravaszt... többször :D
Én is csúsztam le kicsinek a bordásfalról...
Jézus faszom, ez mi?! :S
Ááááhh... ez nagyon kemény. De tetszik! Nagyon tetszik. Én is megmasszírozom este asszonyt a nyakán, biztos fáj neki a napi sok üléstől :D:D
Egyes embereknek milyen gyenge szórakozási alapjuk van. Szállodában dolgozom, de sosem értettem, hogy egy oda látoható buzi köcsög fasszopó brit köcsög mi élvezetet lát abban, hogy széjjelbassza a berendezést... az ilyen embereket sosem értettem, de talán nem is emberek, hanem valahová a dzsungel mélyére kéne bebaszni őket, ahol egyúttal ki is tombolhatná magát, meg vagdoshatná a földhöz a madárpókokat... az első kígyó felcsavarná a fára. Az egyetlen, amin röhögni tudtam, az a Mekis jelenet, ott tényleg nem tudnak mit kezdeni a csajok sem, csak vicc az egész, de hogy mást megkárosítson... áááh. Fasszopó csigazabáló buzi.
Én azért ezt is felírnám a Bucket List-re... persze a végére :D Megrázó élmény lehet :D
Csak országimázst épít... a háttérbe, kedves néző a Parlament és a Bazilika látható :D
Húúúúúúú, de nagyon akarja, aztaaaaa
Ez is csak 18% százalék kedvezményt fog kapni az Ofotértnál új szemüveg vásárlásakor...
Ajjj, de hiszen ez annyira hétköznapi :-(
Ez nem mázli, hanem nem is lehetett volna másként. Olyan merev a vezetőtér, mint a farkam... pedig az nagyon merev :D
Én ötöst adok, mert aranyosak, nekem a nőci is szimpi, és fel meri magát vállalni. No és a szája.... :o
VAgy mobilból, vagy mittomén mivel csinálta. Sajno ezen akadok fenn, miután a videóból semmit nem látni... :-(
Ez nem lenne rossz, csak képezd tovább a csajod a fényképező használatából, vagy vegyél neki egy jobbat. Fel kell fedezni a tehetséget, aki ilyen jól belátással van a dolgokra, de ehhez biztosítani kell a megfelelő technikai hátteret is. Igaz, én jól mögé állnék.
Óóóóó, egek :-O
Áááá ez a csaj ez kész. Már volt ez a rész, ami egy sorozathoz tartozik, de már akkor is azt mondtam, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Nagyon ott van a néni!
De mégis mi ez most? :-| Kúr, aztán élvez és ennyi... semmi plusz. Ma már ez kevés :-( Tessék felmutatni valamit :D A farkadon kívül persze.
Annyira szerintem meg egyáltalán nem jó :-(
Nézd... én szeretek új emberekkel megismerkedni, nem mutatsz be neki? :P
Hát izé... nem sok extrát tud ez felmutatni.
Hát ez felizgatott azért...
Ezeknek aztán van vér a pucájában....
IKEA reklám :D Örömmel elcuppognék benne én is, az a nagy harci helyzet
A pillanat megkoronázása :D Csak az az állásinterjú nem kéne a végére...
Ez felszántaná még az agyát is...
Ezt a puncit én is megtolnám...
Huuh.... erre nem tudok mit mondani. Talán nem is lehet. Csak "álltam" némán... aztán meg magamhoz nyúltam!
Hát de most nem gyönyörű? :)
NEkem tetszik, aranyos.
Áááá ezt hányszor teszitek még fel?????
Ez már volt, de attól még nagyon aranyos... megsimizném én is a fene vigye el!
És hol itt a nagy mell meg a nagy farok? :-|
Szarrá élvezi a dolgot... :-S
Óóóó, szívem, azt ne mondd már, hogy meglepődtél... Menj plázába, akkor ott felsikkanthatsz, hogy "jaj meglátták a nunám"
Hát nem tudom, de én erre felhúztam a szemöldököm és továbbléptem...
Ennek a kölyke fényérzékeny lesz... hacsak el nem hagyja még szülés előtt
Darth Vader in da Pussssy!

Csudajóóó
Ez mekkora LOL te úristen :D:D
Battle Royale!
Hülye fasz, a belei meg kikandikálnak a száján... de jól jön, ha nem emlékszel, hogy mit ettél és megkérdezik.
Ez mi? :-|
De írhattam volna azt is, hogy így is lehet szopatni a kollégákat :D
Élethű szopós-droid gyártó Kft., Kisgömböcpuszta, üzemi raktár. Nekem nem tetszik.
Ez igen, úgy tömik, mint a befőttet.
És még görögtűz is volt... tetszett az előadás, szeretem az ilyen rendezvényeket!