Van humorod jól ell lennénk mi ketten pöttyintek is neked most egy 5-öst.
Mintha kicsit gömbölyödne vagy tévedek?
Én is úgy gondolom akinek ilyen helyes pofija van az ne takarja ki
Mindenesetre érdekes.
Szexi szexi de mi ezt nem tudjuk egyszer láthatnánk egyben?
Én elhiszem de Csak ki kéne egyszer próbálnom.
Nem lenne rossz csak alig látni valamit a lányból!
Bárhogy is van beengednek mindenhová ezt neked jobban kell értékelned mint nekem.Amúgy negyra tartom a csajszit.
Iiiiigen ezt nevezem nem mindenkinek adatik meg
Iiiigen ezt nevezem nem mindenkinek adatik meg.
Jó a csaj küldheted a többit.
Határozottan jó képek
Íme egy igazi paraszt gyerek álma.
Nem mondod? Ezt én is felrakhattam volna!
Megtetszett rendi nézegesd de minket hagyj az ilyen szarságokkal békén!
Nekem is a szörös tetszik
Te hülye vagy orvosnál jelentkezz! Ha az az utólsó kép nincs akkor lehetne úgy is mondani,hogy ritka szar.
Most ez mi is?
Minden?Ez hülye!
Szerintem tök jó aki meg félti a csaját az bugyolálja be valamibe vagy ne engedje ki az utcára.
Király vagy neked a kis újjadban van minden azt hiszem így pontos.
Amilyen az utólsó olyan a többi.
Megnyugtatlak itt nem kötelező kitakarni az arcot a tietekét is nyugodtan benne hagyhattátok volna!
Igen neked az agyadra is ment a meleg.Orvoshoz kéne menned sürgösen.
Nekem is a boritékkal van a gond egyszerüen nem tudok üzit küldeni.Na ha meg a hsz.ban válaszolok akkor meg tiltva leszek,hogy mit chattelek.Azt hiszem most pause nem Tom mit csináljak.
Na ja én is úgy gondolom ennyi év meg sok tapasztalat után még bölcs is lehetnél.
Az uccsó képen meg van mosva az a fütyi?
Ismét egy sokat mondó sorozat.
Összefoglalva egy farok bekerül egy valamilyen formáju nö puncijába.
Amit látok azzal nincs baj,de mi lehet azzal amit nem látni.Ilyenkor mindig arra gondolok,hogy azért nem látni többett mert iszonnyú.
Nem gyenge,fincsi,ez igen,Szerintem meg semmit nem látni lehet jó rusnya gazdája van.
Na Dunába vizet.
Gondoltam,hogy valami ilyesmi lehet mert eltátottam a szám.
Hát igen. Nem egy nagy társaság.
Én dupla annyi éves vagyok de én se csinálnám másként.Akár ki is próbálhatjátok
Sajnos tetszik azért szar ám az mikor nézi az ember a képeket és csak sóhajtozik.
Jaa egyébként szuper képek annak örülnék csak igazán ha sok ilyet látnék rólatok,de ha nem akarod feltenni email-en is örülnék neki.
Basszus egyik feltételnek sem felelek meg.
Az baszna be ha egy ilyen csajt nem imádnál.
Nem tág hanem tágul ez nagyon izgi dolog.Tágitgatnám én is.
Na végre valaki aki nem süketel,hogy kinek az örömére.
Aza kis szőrmók isteni lehet!
Ha jól emlékszem minden nőnek van puncija a daginak is a soványnak is.Az a kérdés te mit szólnál ha csak ennyit látnál a nőből?Számomra ez semmi.
A cici is szép miért hagyod le folyton.
Így ahogy van jöhet!
Heló!Nekem kéne a cicije is.
Köcce nektek is!
Az elején féltem ,hogy soha nem jön ell az akváriumtól.Na de csak elterült azokat a G betüket szivesen széthúztam volna.
Kezdetben?Mi lessz késöbb?Esetleg segitség?
Karcsikám gyerünk egy kis akcióval is






Magyarország



sándor76
Jane





