Nem egy kényelmes póz.
Nem valami sok.
Ez meg mi?
Ez olyan rövidke,hogy helyette egy fénykép is megtette volna.
őszintén sajnálom azokat akiket ez érdekel!
Aranyos lány.
Ezt én is birnám viszont a pasinak remek zoknija van.
Ami azt illeti nem sokat látni!
Remek kis séta.
Áruld már ell minek a vibrátorra gumit húzni le lehet azt mosni gyereket meg nem csinál sikositót meg lehet kapni.Hangot a videóhoz csak próbálni kell és sikerülni fog.
Mindennképp érdekes de ki fogja befejezni?
Olyan mint egy néma film!
Kicsit illetve nagyon sajnálom,hogy alig látok valamit.
Ez egy kétemberes csaj csak vidd bele a jóba!
Szerintem semmi baj csináljátok csak ahogy jólesik! Csak halkan jegyzem meg engem sokkal kevesebb kritika miatt szoktak tiltani.Gondolom valamiért a bögyükbe vagyok az adminoknak.Pedig aztán én tényleg nem akarok bántani vagy megbántani senkit.Csak fel a fejjel.
Kár,hogy nincs befejezve pedig tényleg jól szophat.
Érdekes pocakja van!
Alakul nyomkod a fejét,csak bekapja mélyebre.Ki fog alakulni.
Én csak egy baszásnak gondolom kényeztetést nem igen látok.
Mégis honnan.
Mondjuk egy kézmosás se ártana.Képzelem ha a kezedf nem vagy képes megmosni milyen lehet a farkad így nem is lessznő soha csak valami szutyok.
Na valahogy így kell ezt csinálni.
Akkor én nem is irok semmit!
Ahogy elnézem mindent elkövetett nehogy a szájába kerüljön.
Hű a mindenit nem akármi simán bevállalhatna még egy pasit!
Látom kritika van bőven pedig szerintem jó.Miért ne lustálkodhatna a pasi én is szeretem ha dolgoznak rajtam!
Nagyon aranyos lány!
Szerintem csucs a komment meg annyi,hogy ebből sajna kimaradtam!
Egész jó nem bántam volna ha lenyalogatja.
Engem speciel abszolut nem érdekel inkább az,hogy kezd nagyon meleg lenni az oldal.
Nem bánnám ha a kivállasztotok közöt lehetnék.Jó csaj lehet.Csak soha nem tudni honnan kerestek valakit.Teszem azt ha te Debrecenben laksz egyMosonmagyarovári rögtön tudni fogja.Sőt neadj isten oda szalad.
Jó a csaj jó minden de a rucija nem tetszik semmi baj lehet csak én vagyok hülye.
Érdekes ,hogy mindenkinek csak lány kell.Járjatok sikerrel.
Miért ellenkezett volna ha jól megvagytok.Enyém se ellenkezik csak nem enged fényképezni,amit megértek neki az állásába kerülne ha meg agyon takarom akkor meg mit ér a kép?Nehéz ügy ez nálunk.
Kár,hogy kevés a kép és kár a minőségért!Pedig fasza lenne már bocsi a kifelyezésért.
Okszi tényleg jól nézel ki.
Kevesen vannak akik nem szeretnek!Mert az jó.
Kicsit engem is irányithatna.
Klassz én is elbabrálnék rajta.
Csatlakozom már kitalálták a szines képet!
Kár,hogy nincs akció.
Ell is hiszem,hogy szereted.
Szép kemény fenéknek tünik mondjuk ha fogást tudnék rajta venni akkor lehetne igazából megmondani.
Nyugtass meg,hogy nem bajuszos a csaj!
Ez így rendjén is volna!
Nem akármi!
Érdekes mondjuk nekem még soha nem jutott eszembe igy összekötözni a farkam de talán megteszem egy próbát megér.
Nem egy elveszet nő csak igy tovább tegye mindenki ami jólesik!
Igazi bevállalós csaj nekem tetszik.Teszi amit jónak talál és igaza van.
Egész rendben van a lány.De csak írjanak a lányok mert írhatnak.






Magyarország




Gabriela Conti
