Tuti csajszi egyszerüen nem is értem nekem miért nincs ilyen?
Tényleg kevés a kép de ehez nem kell rám haragudni de nem tudok mit szólni.Bármit is mondanék olybá tünne mintha irigykednék ami kicsit igaz is.
Na én a cicitől ájulok ell nagyon klassz.Mármint klassz lehet kézbe venni.
Nincs vele baj nem is értem miért nem mászól rá.Családban maradna.
Nem csodálom azok a mellek megőrűlnék érte.
Már nem tudom hanyadszor nézem de az első képen mit látni megmondanád mert gőzöm sincs
Na nem rossz nézem nézem de akárhogy is van ha többet nem is de a cicijét csak megfognám már csak kiváncsiságból is!
Nem válaszolok de a véleményem csak rosszabb lett.Még szerepelj egy kicsit okoska!
Ez így rendben is van Pest megye elmegy akár Érdtől Ceglédig jól behatároltad.Senki nem kért utca nevet vagy ilyesmit de azért kb meg lehetne mondani
Igazad van mert én csak szeretném!
A folytatással nincs baj de ha én fejezhetném be az már jobb lenne legalább is nekem.Ne vedd komolyan habár?
Ne haragudj,hogy írok de vagy 5 ödször nézem meg nagyon jó dolgod van tuti jó a csaj.
Nem tudom mi legyen a nevem ha ebből a pár képből meg tudnám mondani,hogy csinoska vagy csunyácska a nő?Szerinted ha már beküldted csak látod mi lehet ez!
Mégis milyen nemü legyen a harmadik gondolom nem ffi kell mert az soha nem kell.
Nem tudom mennyire kicsi a feleséged de itt az én szememben nagyot nőt!
Kellemes nő sok sikert!
Ez tetszik,hogy lányok jelentkezhetnek öröm,hogy nem sértődnél meg ha neagy isten jelentkezne vagy száz csaj.
Jól elkapott a fotó láz 5 kép szerinted ez sok vagy kevés az elejéről meg a végéről nem is beszélek.
Nem akármi nagyon full a nő.
Csak kiváncsiság mire tudnád még rávenni?
Igazad is lehet de egy jó TVét nem kell állandóan csinálni.
Na,hogy fincsi volt azt elhiszem ez nekem is tetszene.
Nagyon szépnek látom biztos nincs rossz sorod mellete.
Nekem nem baj,hogy sovány tetszik illetve tetszene!
Olyannak tünik de nem vitted túlzásba már űgy értem a beküldött képeket.
Aranyos nagyika de nincs baj az még nem a világ vége!
Gratulálok ezt én is túlélném!
Beszélnek a képek csak szabadna látni a nőt.Szerinted ezt már kurva sokszor leírtam:Amit látni csak egy pina nincs cici ,nincs is mit mondani az arcról nem is beszélek lehet bűn ronda is akár.
Én meg csak reménykedek,hogy egyszr bejön.Igaz azt se tudja hol lakok!
Nagy kár,hogy Győr tölem messze van.Na de ha a Camponáig eljutnátok.az már nem volna olyan nagy távolság.
Nagyon rövid akár egy fénykép.De szép arca van!
Na én nem voltam elájúlva!
Na te sem fejezted be de a csaj tuti én se hagynám ki.
Olyan jókat szoktál küldeni ezt kár volt megörökiteni de a te döntésed!
Nos így hátúlról kurva jó csak kérdés milyen előlröl?Egyáltalán befejezted az aktust?
Van egy olyan érzésem,hogy szép lassan még a Románok is kenterbe vernek minket minden szinten.
Nem tudom én nem sokat látok itt a csajról fogalmam sincs,hogy nézhet ki.Na mozgott valami a pinájában de ez nem nagy ügy.
Az igaz csak ned tóld az orunk alá főleg igy,hogy pina mánia.Nézegesd inkább az újságokat és ha felnötél akkor gyere vissza.
Ez tetszik ha olyan pina mániás vagy akkor miért nem próbálkozól pinával?
Szivessen meginék egy kávét nálad lenne is pont.
Az elötted hozzászoló nem emlitet semilyen pénzt nem igazán értelek.De az egész világ pénzről szól.Miért járna neked ingyen valami?
Klassz képek de csak megnéztem volna a cicit is.
(kimoderálva! nem sértegetünk a véleménye miatt senkit! továbbá 1 nap figyelmeztető tiltás! :tom)
Mi baj lehet Jóska?
Hát nézni kevés átélni biztos jobb.
Nem sokat látni belőle de én is imádnám.
Ezt csak te tudod!
Nagyon jó csaj.Tuti lessz rá jelentkező.
Nem tudom saját vagy nem akárkié is kurva jó dolga van.Én még annak is örülnék ha egy órát az enyém lenne.
Ezek meg mik?






Magyarország




Skylynn
