Pár észrevétel ad 1 nem Magyar ad.2 lusta mint a dög kinézetre olyan mint egy hógolyó.
Azon tünődöm mi a bánatot tól magába.
Az bizony.
Se eleje se vége a minőségre nem is térek ki.
Mi eset jól nem látom,hogy elélveztél volna!
Látom szeretsz hátúlról támadni jó is az.
Nyugi én is összemaszatóltam volna.
Ha tényleg kurva megadhatnád az elérhetőségét!Hiába a szörös punci az egyik gyengém nagyon szeretem.
Megnéztem volna hová kerül az anyag.
Na most aztán kurvára megmutattad.
Kicsit koszos na bumm!
A cici is szép lehet miért nem mutatjátok azt is?Valóban szűk lehet szivessen megbizonyosodnék róla!
Néha szoktatok mosakodni is?
Jó kis móka igy én is ellmókáznék!
Rendkivül elbűvölő nő nem csodálom,hogy nem hagyod aludni!
Hűha ha ezt meg kéne dugnom lehet,hogy beégnék de azért vállalnám.
Igazán szuper csaj jó lehet kezelgetni!
Nem muszály elölről kezdeni szivessen segitek.
Nem vagyok egy gumi rajongó akkor inkább szopjon!
Nem is olyan kicsi.
Már hogyne tudnám csak kerülnék a közelébe!
Most már nem vagyok megelégedve azt hittem 3 videóból már csak lessz egy kis elélvezés.
Eddig még mindig jó.
Nem finnyás a csaj.
Eddig jó.
Ez nagyon gyenge volt!
Jó mozgása van megnéztem volna elölről is na meg a végét!
Se vége se eleje
Tényleg kevés még néztem volna!
Megköszönjük szép lány,
Szép képek és szép vagy te is.
Ez meg mi a faszom?
Kár pedig fiút elöbb találnál és akkoe még dughatna is.
Már miért ne tetszene?
A szépségével nincs baj az akciót hiányolnám!
A cici lemaradt de miért?
Ez csúcs jó kis hancúr ráadásúl gyönyörü lányokkal.Gratula!
El is hiszem mert nagyon szép nő.
Nagyon izgalmas szép képek egy gyönyörü csajjal.
Ha van ruha nélkül is akkor hagy jöjjön.
Jól tele nyomtad sikositóval.
Csak halkan jegyzem meg ezen az oldalon le szabad vetkőzni.
Nagyon is jó képek végre egy rendes asszony.
Klassz képek kár,hogy kevés az akció.
Ezt én is megcsinálnám.
Kellemes többet nem tudok róla mondani.
Se eleje se vége ez gyakorlatilag lófasz.
Azért tólhattad volna tovább.Az a része amit beraktál megfelel egy 12éves gyerek pöcsének.
Mármint mi az az igen?
Nem az időzitéssel van baj hanem az élességgel.De ott ülsz elötte milyen időzitésről beszélsz.






Magyarország



Nyunyoka76
