Nem szoktam beájúlni de most megtörtént Valami csoda vagy..
Ha ez a zoknis tapló paraszt vissza nézné jól látná,hogy semmit sem látni!
Hihetelen de én is elélvezek és nekem szopnom sem kötelező.
Nem lett volna rossz ha jó lett volna!
Na aki ijent feltölt elmehet a picsába.
Na ez mi volt?
Én nem vagyok egy kuró gép de ez szörnyü.
Nem is rossz.
Ne.de semmi az egész.nem? tudom kinek a mániája ez a Hanna?
Ha ez spontán van akkor szupi.
Na itt semmi nem volt karóba húzva bele űlt egy kicsit azt kész.
Azt nem mondanám,hogy csuf de,hogy lökött az biztos.
Na itt mind a kiettő kő kemény paraszt a zokni meg a cipő kiváló.
A 48 miért nem jó? De a lány kitünő.
Szép körmei vannak.
Csak csatlakozni tudok a többiekhez, nincs hang a minőség elég gáz de a cumi rendben van.
Na ez volt egy nagy doloog.
Figyelj punci van bőven oszd meg mással is.Lehet,hogy még hálás is lessz a csaj.
Na ennek sincs vége.
Ha én ezt élőben végig nézhetném örülnék,Sőt tudnék vinni tököt is..
Ha én ezt élőben végig nézhetném örülnék,Sőt tudnék vinni tököt is..
A minőség is Román.
Elég lett volna ha csak a hangot küldöd mert látni nem lehet semmit.
Na ez majdnem jó volt.Nem ér ez sincs befejezve.tem mindenki a másikról vesz példát ez sincs befejezve.
Létezhet,hogy amit elkezdünk azt befejezuük?
Igazából nekem szar volt ! Ne haragudj se vége sem a csajt nem látni.Ne haragudj ha nem dicsérem.
Nagyon jó csajnak tüniik de ez a videó valjuk be nem egy nagy szám.Beválalnék egy kamozást.
Komolyan kérdem ez mi volt?
Ezt kár,hogy nem látni de gyakorlás kérdése.
Az istenemen kivúl nem sokat tudtam meg!
Sajnálom ,hogy nem látni a testét de azt is ,hogy nem az én farkamat igazitja.
Valaki menjen mert ez igy nagyon tré
Basszus itt van hang de nincs sok nézni való.
Most nem kritizálom tes kárzi amit tenni kell kár,hogy nem nekem de ennek sincs vége vajon miért?
Megértem ha filmezik valaki csak minek? Nézd meg szerinted van vége az elejéről nem is beszélek.
Ne haragudj de ha visszanézed te is látod,hogy nem látni semmit!
Én nagyon szeretem a ciciket ez sem rossz de irtó kevés!
Komolyan mondom mi lenne a baj ha szörös lenne a punci.A történet pedig nem volt sok
Na ez jó szar volt!
Na ez az amit utálok ,nincs vége de legalább eleje volt a szapan izt leszámitva,Tanidzsd meg elengedet kézzel szopni akkor mindenkinek jobb lessz.
Mi az a nehéz csak szólj!
Megmondom nem tudom az igazat.Van más megoldás is.
Tetszet is azt hiszem egy napot ell tudnék babrálni ezzel a puncival!Sőt de még mennyire.
Ez borzalom nincs eleje nincs vége most mit mondjak?
Az volna az igazi ha elhivnál kammozni mert ha vissza nézed te isn látni fogod hogy szar.
Ez nem az inkább vicc!
Igen pizza ez csak nekeed volt jó!
Már ne haragudj de elmeséled a végét?
Na mostn képzeld ell ha én hátúlról megtámadtam volna a fenekét!
Megmondom az igazat segithettél volna ez igy nagyon karcsú.






Magyarország



Peace4world






