Figyelj semmi kedvem fikázni de semmit sem lehet látni cici van egyáltalán vagy nem tom de csak kéne valami.
Figyú Nincsen baj csak nem látni semmit hidd ell
Ez egy olyan kis semmi .
Az elején úgy tünt mitha ügyetlenül szopna aztán rájöttem,hogy te vagy ü de se,mmi baj attól még szupi a csaj.
Nekem tetszik habár nem vagyok elszálsa a gumitól! de tény és való nagyon klassz irigylem azt aki fényképezte.
Na én azt a mást néztem volna ,gondolom a lényeg ott volt.
Kicsit többet ha lehetne!
Erre csak azt tudom mondani,hogy én is akarnám.
Valóban jó de azért a spricnit megnéztem volna!
Azon kivül,hogy kurvára rendben van nincs is mit mondani.Ennél már csak az lenne a jobb ha a képeket én csinálhattam volna.
J neked Karló.
Valóban nem semmi a csaj tudja mit akar.A fiuról inkább nem mondok semmit.
Sajnálom a kitakarást de az biztos,hogy nem mindennapi berendezése van a csajnak!
Ez most mi is?
Ki kérte ez nem sok még egy cicit sem látni.
Na egy kis biztatás nekem is jól esne!
Hülyeség ha azt mondom én is bele tenném?
Mindenestre érdekes még ha nem is jó!
Nekem ha egy kis ször lett volna rajta sokkal jobban tetszene!
Szerintem tök jó.Azért a kézimunka az mégiscsak kézi munka. Nem értem miért van itt mindenki elájülva a farkától.Nem mindig az kell a nőnek,hogy bedugom aztán gyömöszölöm nem árt néha kényeztetni.
A cici mint egy dohány zacskó de azért jó.
Ez a csaj simán 2 emberes ha nem 3-om!
A csaj mégcsak jó lenne de a kitakarás miért nem értem nagyon gáz.
Látom szereted a farkadat!
Na neki is jó melle van csak úgy!
Én unatkoztam közben nem sok minden történt!Az,hogy csinos a csaj egy dolog de csak ennyi?
Legalább egy egész alakos képre vetted volna a fáradtságot!
Az egyik csaj szegény úgy néz ki mintha cápa támadás érte volna!
Nem vitéttek túlzásba!
Én nem ájúltam ell!
Huncut az a kis ször a puncin de legalább van jó látni,hogy van más is mint a kopasz.
Bocsi de én kevésnek találtam.
Ezek azok a képek amiket nem igazán tudok hova tenni.
Szerintem oda még 2 fiú kéne nem lány van ott pina rendesen.Kicsi megjegyzés többet törődhetne magával a bőre hagy némi kivánni valót.
Rendben is vagytok!
Hány éves korig lehet jelentkezni?
Itt senkiből nem látni semmit de azért biztos sok csaj fog ugrani!
Rendben is volna csak a fénykép kevés.
Nekem a szopás kevésnek tünik mintha csak a makkot kapná be.Azért csak be kéne tólni a szájába!
Végre egy szörös punci.Teljesen rendben van mondjuk egy kis cumit megnéztem volna.
Megnéztem volna a mellét is ha van!
Jól ellvannak!
Jól ellvannak!
A csajnak csak pinája van?Mutuatthatnál többett!
Hol tudnám befejezni?
Az bizony!
Ez több mint fincsi és micsoda szép dudák.Csak ennek sincs vége! Ne menjek kamerázni?
Jobban örültem volna ha utánam.Nagyon keveset látni!
Inkább csak magaddal játszottál!
Azt gondoltam beakasztassz neki hátúlról!De nagyon klassz csaj és azok a cicik!






Magyarország




