Nem akarnám bántani a kedves beküldőt de ez egy nagy szar:
Ott azért jobban le lehet vetkőzni.
Tényleg klassz csaj az arcát is vállalta de nekem is olyan unottnak tünik de tévedhetek is.
Nem tudom de nekem ez nudli ha megnézek egy nőt annak van melle arca amit megértek,hogy nem vállalják.De ez csak egy sima pina.
.
.
Nekem őszintén tetszik csak azt a kúrva melltartót levehette volna
Szabadban és szabadon,gyönyörü cumi volt.
Van vége is?
Szájjal is csinálhatná!
Nagy kár a minőségért nagyon toppon lenne.
Csurran cseppen.
Azért benyúlhattál volna neki!
Én is szopathatnám?
Egész jó többet kellet volna látni a lányból.
Inkább nem írok semmit.
Nem rossz csak nekem unalmas!
Az nem baj a baj az,hogy nem én vagyok a Piri szájában.
Hanggal még érne is valamit!Nekem ez olyan mintha elmennék valahová egy csajjal és azt mondaná Verjem ki a farkam,nem örülnék neki.
Hanggal még érne is valamit!Nekem ez olyan mintha elmennék valahová egy csajjal és azt mondaná Verjem ki a farkam,nem örülnék neki.
Na ez ritka szar volt.
Nekem tetszett nem Móninak hívják véletlenűl?
Akkor várok.
Ez egy scifi.
Most erre mit lehet mondani?
ennek úgy látom nem lessz vége.
Ezt jól leállitotta!
Gyönyörü szőrös punci.Még személyessen is biztatnám.
De kár,hogy csak ennyi!
Kis aranyos.
Ki fejezi be?
Ez észre sem vette.
Sima ügy.
Az hát nem tudom miért kell cibálni azt a kamerát semmit nem látni.
Jól nem látni semmit!
Nagyon klassz!
Én is játszanék vele ő meg játszhatna a pöcsömmel!
Ez a csaj tudja mit akar.
Ez igazán jó!
Elég lagymatag nem vetkőzött neki túlságossan?
Elszopogatnám azokat a bimbókat!
Nem értem miért eddig egy képen látni a cicijét pedig egész jó
Nekem nagyon tetszik,de Miskolc odébb van.
Minden evő.
Szerintem meg húzd a faszodra a képeidet.
Nunika vagy sem nem tudom de a cici nagyon szép.
Ez nem sok sőt mondhatni semmi..
Na ez már valami az ilyenre gondolkodás nélkül 5 öst nyomok.
Nagyon gusztusos punci,de ha már így döntöttetek a cicit kár volt kihagyni az sem lehet rossz.Sokkal szebb mint egy kopaszra borotvált.
Na és más is volt.Gondolom volt olyan is akit le is szoptak.
Ezt jól össze maszatóltad.Így is kell.
Én megvagyok nélküle!






Magyarország



robka2022
Amanda R





