én is lespriccelnééém!:)
lányok tanuljatok a hölgytől!!!
hosszabb változat esetleg?
klónozzátok!!!
jó kis bébi!
az a baj h rövid a film!
fuincsiiiiiiiii
Királyok vagytok!:))
lehetne hosszabbb!
se eleje se vége!
király!!!!
csak jó lehetett..!
SÖTÉÉÉT!
szódával elmegy!
fincsiiiiiii
hülye ribanc,de azért odatenném neki...
nem ma kezdte!!!
már biztos jobbak...
nem lenne rosz ha jobb minősége lenne
fincsi csajszi!
neeem rossz!
jöhet a folytatás!
legközelebb legyen spricc is !
tényleg, mi ez?
király a videó!
láttunk már jobbat is ...
jó nő lehet...
egész jóóó!
kicsit sötét és tényleg hiányzik a végee
kicsit sötét és tényleg hiányzik a végee
várom a 2.-3 .részt!
picit lehetne hosszabb a film....
zsebpénzért mindent...
nem rossz!
várom a 2. részt!:)
jöhet a 2. rész!
nagyon egyhangú...
nem hátrány a hajlékonyság!
mekkapta
torkon lőtte rendesen...
hibbátlan!
szépen üli meg a ...
szép popó!
rövid a videjó de jó:)
retró muff!
semmi extra!!!
ja ,lehetne hosszabb a videó
egy borotva ráférnee!
béna a gyerek jó a csaj!
beszálltam volna én is !:)






Magyarország




Laura
