azért a kereket felfújhatták volna
felrakhatott volna néhány képet is
meg is könnyeztem
jó annak akinek telik rá
valahol el kellett kezdeni
bátor vállakozás
nem mai kép
egyedi darab
nem az utat fogják figyelni
hát ez meredek
attól függ, hogy néz ki
micsoda karosszériás
ennyiszer nem kéne feltenni
kanyarban érdekes lesz
asztalosnak is kell cégér
autógyárban jól mutat
de jó neki
csak átnézett előtte a másik fülkébe
öröm az ilyen alkalmazott
és tegyük hozzá a szülő hozzáállását is.
mázliuk volt, ott is maradhattak volna
azért karácsonykor nincs ilyen meleg
gyors gép, ha nincs elmosódás
nagyzol
bátor ember
nagyon rossz kislány lehettél ha Norris bácsi ilyet tett
és nem a vezetéket fogja - ez becsülendő
ez az oldala különösen tetszik
megspórolt egy fekhelyet
anyagtakarékos darab
a segítség mindíg jól jön
de bekenegetném őket
szűk az, vegyük gyorsan le
nyomás utána
várja, hogy kicsit nagyobbra nőjenek
ez a munka érdekelne
muszály, mert ilyen vékony lábakkal nem jutna messzire
nem szabad elaprózni
érdemes lenne hazakísérni őket
nem is jut be semmi
a kettő kizárja egymást?
nem lusta, csak kényelmes
nekem is kell vennem egy motort
lesz honnan szerelni
figyelem keltő
én is telenyomnám
szép a gyep
nem mennek messzire
kár, hogy hamar megromlik
hagymával az igazi lehelletért






Magyarország




Morgan


