és ha mégis?
ki ment kit?
nem kell bonyolítani
nem félős a kisember
így nem múlik az idő
nem kell bemennie
így biztos, hogy nem romlott
negyedszer is jó
pénzért minden megoldható
szeretem az extrákat
élőben lett volna az igazi
a sajtó fontossága
mintha kicsit későn kezdte volna
örökké nem lehet fent maradni
személyre szóló ajándék lehet
valaki elől el kellett bújnia?
ez igen
jól van idomítva
stabil kresztábla
és el is hiszi?
végre tudom mire jók ezek a billentyűk
ha nem csap zajt
jó régen volt
biztos az egész országra mos
legalább valaki vigyorogni is tud
születésnapi zsúrra tortának
csak le ne szarja a híreket
valaki elvitte a szélső oszlopot?
van ahol ez kevés
jó reklámfogás
dönget rendesen
nekem egy is elég lenne
ez csak félautomata
díjnyertes lesz ismétlésben
biztos szegény a pasi és megsajnálta
Buli? csak iszogattak
új védőruha
nem is kicsi
ügyes
rántottának nem jó
maximális kihasználás
lesz ennek folytatása
most már értem, miért megy némelyik motoros úgy mint az állat
legközelebb nem hívják meg
kivsi meg van ijedve
hátsó lámpa már a földön
még hagyott
biztos melege volt
kényelmesebb helyeket biztos a főnökök foglalták el
kicsit nagyobb tűz és megvan a leves






Magyarország




Nika





