Nézni jó, fel nem ülnék
Cukor bébi
Egy kis széllökés és repülhet is
Minek ide sorompó?
Nem a kalapács végez vele
Csúnya jelenet
Nem mindet lehetne túlélni
Némi ismétlés oké, de ennyi?
Az ötlet jó, de a takart rész jobban érdekelne
Nem mennék utána, az biztos
Bukósisak nélkül ?
Sokra megye
k vele
k vele
Magas de minek?
Termelődik ott elég
Jöhet bármelyik
Felrakatta a téli gumit
Nem irígykedni!
Vidám leányzó
Lóval biztonságosabb lenne
Ha rendes a póstás oké, ha nem akkor se pénz se levél
A kilátás nem rossz
Pedig nerm vész el, csak átalakul
Fő, hogy gurul
Fájdalmas poén
Szép a hagyomány, de ez tán túlzás
Betörésbiztos nyílászáró
Érdekes térelválasztó
Kidolgozott autó festés
Szimpatikus a baltájával
Az eledandó motorok számát írhatta be
megy mint a rakéta
A viselőjétől is sok függ
Jó anyag
Díszítésnek nem rossz, kérdés az íze milyen?
Érdekes elgondolás
Kifejezetten jó! Vigyáznak is rá rendesen!
A rendelője nem tészta rajongó
Ilyen jól ismerik egymást?
Ez nekem most nem jött be
Kellemetlen lehet speckó lakás, ajtók stb. hogy elférjen
ügyes kezű
Csak be ne csússzon a gondozó
Azért kicsit kisebb
Stabil, kétpontos alátámasztás
Vannak még rajongók
Pedig a töltény nem olcsó
A lefolyórendszert megspórolták
Linux-os baráti körben hasznos lehet
Művészi betűvetés, de mért bőrre?
Igen érdekes körömfestés






Magyarország




Beata
