még mindíg jó erőben van
ebből balhé lesz
megnézném őket használat közben is
komoly méret
nem lehet kellemes
ettől a látványtól mindent elfelejtenék
hogy lett a hanglemezből dinnye?
jóból is megárt a sok
miúszunk a legolcsóbban
segítenék neki lábraállni
attól még lehet neki
még nincs is terhelve és már lóg a töke
a hídra se mennék fel
nem csak a bikini áll jól
csak nehogy felfázz
szép, formás
az út még elmegy, csak a felfestés
nem csak nekem csúszós
telefonálni tanítják
nem mindegy ki ütött
soká nem lesz kész, de legalább sokszor benézhetek
nem adtak neki inni
na, most csinálhatsz új járdát
ezért nincs macskánk
sok szomjas ember jön
de meg....éheztem
mi volt a probléma?
ez még kismérték?
biztos örültek az ajándékoknak
kissé meredek
ha sokat fogyaszt belőle, inkább gömb alakú lesz
de miért nő kissebbre?
kellemes lehet
úgyis csak az megy be, aki akar
levették a lábáról
csak üresen se dobják el
ebbe nem vagyik biztos
van mit felvenni
jó a formája
maiak se különbek, csak a víztől nehezebbek
ha bent alszik reggel korán tud kezdeni
mintha már láttam volna párszor
ahoz ilyen popó is kell
és már hányadszor
nagyon kényelmes lehet
nemrég már megkérték, hogy hozza a kulcsot
tűzveszélyes!
ez nem jajgat, hanem napozik
már értem, hogy működik
A hűtővíz szintjét néha meg kell nézni






Magyarország




Lisa
