Csodálatos Hölgy!
Hibátlan!
a "redtube" oldalán is fent van elég régóta
Hú de benne lennék egy ilyenben
Gratulálok! Nagyon jó!
Gratulálok! Nagyon jó!
kifogástalan
Beteg!
Gondolatban ott térdeltem mögötted!
Ezekre a didikre érted hogy kannácska?
Szép tejeskannák!
Gratulálok, hatásos belépő ez a sorozat!
Az első látásra meggyőző!
Szép tejeskannák!
Gratulálok, hatásos belépő ez a sorozat!
Az első látásra meggyőző!
Inkább szőke mint fekete ahogy látom.
De csodálatos a természet, megint szépet alkotott!
De csodálatos a természet, megint szépet alkotott!
Gyönyörű, izgi, kívánatos!
Enni való szépség!
Enni való szépség!
Köszönet érte,
Hibátlan!
Hibátlan!
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
Na meg sok orgazmust!
Na meg sok orgazmust!
Hihető!
A látottak alapján én sem tudnám megunni
Lennék az ismerőse!
Istennő!
A segítő szándék meg van bennem!
Azt tanultam anno,az úttörő segít ahol tud.
Azt tanultam anno,az úttörő segít ahol tud.
Isteni!
Nem a kép tetszik, hanem a NŐ!
De az nagyon!
De az nagyon!
Szerintem az előző nick neve "dr senki"
Hívd off mesternek
Hívd off mesternek
Nagyon tuti!
Izgi ,szép ,kívánatos ,gyönyörű!
Izgi ,szép ,kívánatos ,gyönyörű!
Nem csupán gasztronómiai finomság!
De nyalnám falnám egész nap!
De nyalnám falnám egész nap!
izgi
Gyönyörű, izgató, kívánatos, tökéletes!
Egy profi munka!
Csillagos ötösre értékelem.
Egy profi munka!
Csillagos ötösre értékelem.
Azért nyugtass meg, hogy a popó és a száj között legalább egy tisztálkodás is volt!
gép hiba...
Gratulálok!
Élmény volt olvasni is.Ezek szerint nem csak a képek sikerültek jól.
Köszi hogy megosztottad!
Élmény volt olvasni is.Ezek szerint nem csak a képek sikerültek jól.
Köszi hogy megosztottad!
Bizony kérjük!
Bármerről közelítve isteni lehet,
lerohanva, vagy lopakodva becserkészve, miden formában,és időben!
lerohanva, vagy lopakodva becserkészve, miden formában,és időben!
fini punci lehet
istennö
"S szép, mint mindig, énnekem "
Jó lel csípted!
A természet csodálatos dolgokat alkot!
Miből ismertél magadra?
Nem egyedül vagy.
Nem egyedül vagy.
Irígy vagyok.
És milyen jól tettétek!
Sok próbálkozás lehet,szívesen látom a fotókat róla.
Gratulálok!
Gratulálok!
Megnyitásától olvasom a fórumot,úgy hiszem tudom követni.
Viszont egyesek "szétoffolják" a topikot.
Ha nem tudnak hozzátenni a témához, legalább ne rontsák a levegőt!
Nem kötelező ide belépni,lekophatna akinek csak kötekedni valója van.
Adminok riadó!
Viszont egyesek "szétoffolják" a topikot.
Ha nem tudnak hozzátenni a témához, legalább ne rontsák a levegőt!
Nem kötelező ide belépni,lekophatna akinek csak kötekedni valója van.
Adminok riadó!






Magyarország




Jade
