a csaj hülye
szívás
valóban
baromság
Ha leszopsz utána
Rámarkolni!
praktikus ötlet, tetszik
ideális hely a fontolgatásra
jól meg lehetne rakni
tudnék vele mit csinálni
környezetbarát
nagyon látványos
Ezért kell mértékkel inni
Hát, inkább így
idióta a gazdid
elég rég ugorhatott utlojára neki, ha flex kell a munkához
nem telik igazira
lesz idő, amikor örülnénk, hogy ennyivel megúszuk
szép dudák
de szar
előmelegítve nem az igazi
nem izgult fel a csajtól
a helyszíni bírságból csak futja koszorúra
ez így igaz
elég gáz
és mire jó?
szakállas poén
biztos főnök
dühében széttépte valaki?
mondd már, max. a vízbe esnek
ez legalább olcsó
nekem való típus
reméljük nem talál mellé
Jó kis töltést kaphatott előtte valakitől
És akor hirtelen elém ágott az oszlop ...
leugró-iskola
Bözse! Már megint?
ez tény
belátom, hogy remek dolog belátni
én is beszagolnék a bulának
jogos
nem minden alap nélküli kép
nem semmi kulipintyó
derék dolog
de gáz
ráérős nagyi tehette el
ne add ennél alább!
hát nem
biztos oka van rá
keress egy régi XT-t!






Magyarország




Princessa
