remeljuk hogy tenyleg jobb lesz legkozelebb
kar ennyi idot elpocsekolni egy masztiert
nagyon talalo a zene....
csak az 'asszony' kulfoldi vagy a baratod is? az tutti hogy nem magyar bejatszas.....
nagyon jo menet
jo csak rovid
csak igy tovabb, de azert probaljatok az esztetikai elvarasoknak is megfelelni
nagyon izgato, csak rovid
hat ez tenyleg "egy dugas", mert erzeki talan az operator volt a sajat farkahoz amikor kozben verte maganak
ugy latom ez egy rendeloben tortenik, a halapenz mar nem divat?
kar hogy az arca nem latszik
meghogy nem szamit a meret!
nagyon szep kis amator film
bele a kozepebe es milyen jol megadtak a modjat, nem rovid, van hang, ez egy igazi jo dugas volt.... gratula
ilyen vizagyal a misszionarius poz is nagyon meno
nekik jo volt a hancur csak nekunk gyenge foleg igy hang nelkul
szerintem a kenyeztetes az elmaradt legalabbis itt a rovidke kis bejatszasbol tutti
ez mar igen jo kis dugas
nagyon ott vannak mind a ketten....jo
nem rossz csak rovid es lemaradt a lenyeg
ez egy kicsit rovid volt
most ki a fonok?
regi idok, szep emlekek
ennek se kell guttalax.....
ez mar igen......nagyon jo
totalis volna elojatekkal, stb....de jo igy is csak rovid
egy szep romantikus szeretkezes....az ilyen sracnak marok-marcsa valo...
nyulfaroknyi......keves....
ezt nem lehet minositeni....talan egy tini oktatofilmbe lehetne mit kezdeni vele
jo, kiados szex, kar hogy lemaradt a vege
az otlet jo, de nem ide valo, ide nagyon gyenge
tutti nem ismeri a szorulast.....
nesze semmmi .....
nagyon rovid
a melle az rejtett volt.....a kameraba egyenesen belenezett....
semmi latnivalo csak matatas
haaaaaat, nem is tom.....Nem mutattak a lenyeget...
nagyon profi
nagyon jo menet
eljen a termeszet
a hang az nagyon hianyzott ide
eppen cak egy picit kellett volna meg meghagyni a filmbol....igy lemaradt a lenyeg
ugy tunik a srac megijedt a hatalmas orgazmustol
minden elismeresem....
jaj, Istenem de elvezte a dakod a kenyeztetest,...mi?
jaj, Istenem de elvezte a dakod a kenyeztetest,...mi?
kar hogy nincs hang, de okes nagyon
nagyon jo lett volna HA nem hianyozna az eleje meg a vege...igy nagyon rovid
van aki igy szereti de azert nem neveznem vadnak
varjuk meg a sok - sok folytatast






Magyarország










