/ 12 oldal
Hozzászólások
wowww, az a 13-as kép!!! smile
ó, de jó sorozat. végre!
Basszus, ez a lány sokkal igényesebb fotóst érdemelne. Az idehányt 66 képből jó, ha 6 élvezhető...Sokkal többet lehetett volna mutatni kevesebb fotóval.... Kár érte. És néha körmöt kéne mosni....
sziasztok, egyik GG tag privát bulit szervezett/szervez, és megtudtuk hogy engedélyünk nélkül használja a fotóinkat a meghívókban... Mit lehet ilyenkor csinálni?
9-es kép a kedvenc. : )
És veled is wink
Hát, szívesen csinálnánk néhány fotót veletek smile smile
helló, kávézzatok/teázzatok valahol, aztán utána beszéljétek meg otthon, hogy mindkettőtöknek szimpatikus-e a srác.
Aztán utána ha nem akarjátok haza hívni, fürdő, panzió.... A Széchenyi fürdőben a kabinos néni igen sokattudóan mosolygott, amikor hármasban bevonultunk egy kabinba... A mérete miatt csak korlátozott akcióra alkalmas, dehát találékony ilyenkor az ember smile
komoly anális művelés alatt smile
tetszik!
jó a modell, jó a fotós, jó a téma smile
akciósakat lehet kérni?
huhh de jó sorozat!!!
tokeletes sorozat!!!
Rockandroll!!! smile
A 21-70-es képek mindegyike csodálatos!
huhhh smile
Szívesen lennénk a következő tréning tananyaga smile smile smile
milyen sokat ígérő mosoly!!!
A 10-es kép tökéletes. Akár a hegre art- on is megjelenhetne : )
hibátlan kerek popsi!
: ) jó kis fotók!
mi is kérünk ilyet karácsonyra smile ))
Gyönyörű punci!!
Sziasztok, az Óra utcai klub létezik még? Járt arrafelé valaki?
mekkora sorozat!!!
Az ötös fotó maga a tökéletesség!!! : )
Akciós képeket kérünk! : )
A 10-es kép a legjobb!!!!
huhh, ez a popsi farokért kiált! : )
az a popsi könyörög a farokért! : )
savanyú a szőlő, cimbora smile
nagyon is jól nyomják!
smile végre végre! a viharok tisztítják meg a poros utakat...

-"Őslakosság"= állandó bevétel a tulajdonosnak. Ti, mint véletlen beesők- veletek nem lehet hosszú távon számolni... smile
- Megjegyzések, kommentek= ősi magyar szokás. Ld. buszon félhangosan félig célzottan elmormolt lebaszások.
- Önkritka hiánya = ősi keleteurópai szokás. Szerencsére azért lassan változnak a dolgok, de tényleg lassan. És addig is állandó bevételt jelent egy klub tulajdonosának (ld. őslakosságnál- feltűnő az őslakosok formátlansága... smile
- Adott napok tematikus bulijainak ignorálása= értelmező olvasásban bizony vannak hiányosságok. És a felnőttek körében még PISA felmérés sem készült...
- Túlzott piálás= fillérbaszás tipikus esete, amikor az illető igyekszik leinni/leenni a belépő árát. (ld. all inclusive nyaralások népszerűsége, stb. stb.)
Nagyon szexi!
Csudajó képek!
Varázslatos sorozat, nem lehet betelni vele!
jó képek! akciósakat is kérünk. smile
A 11-es kép nagyon szexi!
micsoda popsi!!!
találkozzunk? wink
Jól írjátok. Lehet, hogy utópia, de a felöltözött bulik tömegessége megadhatja a válogatási lehetőséget, és utána lehet elvonulni valami jó kis különterembe...Még gyúrni kell a koncepciót smile
Helló, mi voltunk privát buliban is, de ott is csak azt éreztük, hogy ugyan minket "beválogattak" de igen kevésből tudtunk mi válogatni... Szóval valami olyan kell, ami megadja a klubok "tömegességét" és a privát bulik személyességét.
Na, mit műveltetek a Hegyalján? Fotókat!!! nyes
Ha jóképű, a láb hiánya nem lehet gond! smile
Sajnos, lassan haladnak a dolgok. Ahhoz, hogy előre lehessen lépni, kell egy felület, ahol körbe lehet járni a témát. Kell a véleményetek, hogy érdemes-e itthon ilyesminek nekivágni.
Nem a profitért, csakis a mulatságért. Viszont, ha nincs sok érdeklődő, értelmetlen sok energiát belefektetni...

Innen már törölték egy témánkat, és félek, hogy ezeket a hozzászólásokat is kimoderálják- a klubok védelmében :(
És igen, a legkényesebb téma. Vannak olyan partiszervezők, akik életkor, alkat és arc szerint szűrnek. Nézzétek meg a feverparties.com oldalt. Itthon, a klubok gyakorlatilag beengednek mindenkit, aki befizeti a hozzájárulást. Ez rendben is van, fenn kell tartani a házat, fizetni kell a személyzetet, takarítást stb.
Viszont mi van azokkal a párokkal, akiknek nem mindegy, kivel fekszenek össze? És talán nem a többi pár lelki szépségéért mennek le egy klubba... smile Közhely, hogy Magyarország tele van jó csajokkal. Na de mi a helyzet a srácokkal?

Ezért kéne a szűrés: pl. három nő lássa a jelentkező párok fotóit, és ők mondják meg, kit lehet meghívni. A férfiak a párok többségét meghívnák, mert a nők alapján válogatnak. A nők viszont a fiúkat nézik. Így kiegyenlítődne a mezőny. Igen, kockázat van benne, mert előfordul, hogy visszautasítanak valakit. De ez nem a világvége. A klubokban is lehet elutasítással találkozni...
Másrészt bármelyik eddigi hazai klubban jártunk, valahogy hervasztó hangulat volt. Néha találtunk párokat, egyszer még egy egyedülálló srácot is- és jól éreztük magunkat- de hiányzott az, amit más híjján a "hangulat felépülésének" nevezek.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a papucsos-töröllözős slattyogás (férfirészről)- piros fehérneműs üvegcipős billegés (női részről) nagyon komikus.
Megintcsak külföldi példa: megkövetelt elegáns viselet a férfiaktól, és szoknya a nőktől. Az ismerkedős részen nem félpucéran feszengő emberek ücsörögnek egymásra meregetve a szemüket, hanem rendes buli van. Nem pornófilm alá bekevert örökzöld slágerek, amire néhányan próbálnak táncolni- törölközőben.
Több dolog miatt is úgy látom, hogy a hazai klubok mellett kéne még valami.
Itthon a klubok kint vannak a világ végén (én egyről tudtam a 9. kerületben, az Orpheusról, de az sok-sok éve bezárt), és ha épp nincs jó buli, nincs más lehetőséged, mint autóba, vagy taxiba ülni. Mi külföldön voltunk olyan helyen, ahol egymás mellett legalább négy klub volt, más-más stílusban. Nagy élmény válogatni hangulat szerint a csendes a fürdős, a táncos és az orgiás között smile
Helló, már régóta próbálkozunk egy olyan topik nyitásával, ami a swingerklubok és a normális klubok közti űrt próbálná kitölteni. Valamilyen félig nyilvános eseményre gondoltunk, pl. egy ismert szórakozóhelyen egy VIP termet, vagy különtermet nyittatni azoknak, akik előzetesen bejelentkeztek, és vállalták, hogy "elbírálják" őket.
Talán itt helye lenne egy beszélgetésnek erről az ismerkedési formáról. Érdekelne ez valakit?
Helló, ez a VOLT volt. A Balaton Sound egy kicsit elfordult a mi ízlésünktől. Bezzeg 2007-ben a Beastie Boys! smile smile
gyönyörű fotók!
Hű, de jó képek!
/ 12 oldal
/ oldal   Összesen: 597 hozzászólás, Listázva: 501-550
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!