Feladtátok a leckét!
csudajó sorozat. mmmm
jó kis sorozat
A GG elsősorban fényképfeltöltős oldal és csak másodlagosan társkereső.
Mindenesetre, fényévekkel jobb, mint a lila oldal, az összes hibája ellenére (a chat technikailag csapnivaló, hamar kifagy az ember, akadozik. a fórumokat túlzottan moderálják) kedveljük. Sok érdekes élményünk indult innen. Sajnos, nem mindenről készült fotó.
Mindenesetre, biztosan jót tenne az oldalnak, ha csak azok szólhatnának hozzá, akiknek van fent sorozata
))))
Mindenesetre, fényévekkel jobb, mint a lila oldal, az összes hibája ellenére (a chat technikailag csapnivaló, hamar kifagy az ember, akadozik. a fórumokat túlzottan moderálják) kedveljük. Sok érdekes élményünk indult innen. Sajnos, nem mindenről készült fotó.
Mindenesetre, biztosan jót tenne az oldalnak, ha csak azok szólhatnának hozzá, akiknek van fent sorozata
))))
Hű, mennyire jók vagytok! Ihletet adtok
Csodálatos!!!
Nagyon szép!
Akciós képeket követelünk!
Tökéletes sorozat!!
Jó hogy szóltál, sajnos csak néhány régi szeretőkről készült fotónk van, de amint tudjuk feltöltjük
nagyon izgalmas!
Akciós képeket követelünk!!!
Hibátlan!
Cuki!!!!!
Woww, nem vagyunk szado rajongók, de ez nagyon tetszett!!
Helló, 4 éve voltunk, egyszer, úgyhogy kezeld megfelelően az infót. Óriási pincehelyiség, zegzugos, tele fával, és elég sötét. Egy szombati napon voltunk augusztusban es kb 30 fő lehetett. A többség inkább 50++. Velünk együtt kb. 4-5 pár volt akik 40 alatt voltunk. Mindenki arra vonult, amerre a fiatalok mentek. Elég feszélyező volt a kialakuló vonat, bárhová tartottunk. Nagy nehezen egymás mellé kerültünk a fiatalokkal, komoly fitymacsattogás kísérte minden mozdulatunkat a nézőseregből.
Szóval, ha bírod, hogy alibipárral lemenő magányos férfiak számolják a szőrszálakat a hatsodon vagy a csajod mindig legalabb 15 fasszal szemezzen bárhová néz, akkor a ti helyetek. El tudom képzelni, hogy ha nagyobb a tömeg, forróbb akciókban vehettek részt...
Szóval, ha bírod, hogy alibipárral lemenő magányos férfiak számolják a szőrszálakat a hatsodon vagy a csajod mindig legalabb 15 fasszal szemezzen bárhová néz, akkor a ti helyetek. El tudom képzelni, hogy ha nagyobb a tömeg, forróbb akciókban vehettek részt...
Uhh, nagyon izgalmas!!
63-68 elképesztőek!!!! Még!
Wowwww
Tökéletes sorozat!
végre, igényes fotók
Bárcsak minden sorozat ilyen lenne!!! Sugárzik az örömtől minden képetek!
A 13-16-os képekre nem találni szavakat, annyira szépek!
Nagyon jók vagytok!
Őrülten szexi!!!
Abszolút gusztustalan és izgató . Egyszerre.
Nyomjuk az öt csillagot.
Nyomjuk az öt csillagot.
Basszus, de édes leányzó
Sok akciót megnéznénk tőletek
Sok akciót megnéznénk tőletek
Pedig mindenkinek javasolnánk egy kis terápiás, 20 évvel ezelőtti Utah Saints hallgatást a mai lakodalmas techno ellen
el-ké-pesz-tő, milyen vének vagyunk
el-ké-pesz-tő, milyen vének vagyunk
Sziasztok, teendőink miatt csak hitegetés lenne bármi... de igyekszünk legalább képekben jelen lenni
Pedig csak zenével vállalható
Elképesztően jó sorozat. Akciós képeket követelünk!!!!!
ahh, az a gyémánttal kirakott popsi
)
)
Az eredeti hanggal vállalhatatlan.
Üvöltöttem, mint az állat. (ffi kommentje)
Üvöltöttem, mint az állat. (ffi kommentje)
Kedvesek vagytok! Remélem, nyáron végre néhány közös fotó is készülhet
Puszi, TJ
Puszi, TJ
Szuper szexi! Akciós képeket kérünk!!!
Cigi és sörszagú emberekkel szexelni? Blehhh... : )
Nagyon szexi!
Nagyon jelentős munkásságotok van nektek is itt
tuti!!!
Sziasztok, a tiszanánai magán termálról szeretnénk olvasni beszámolót
Laokoón
A Google és a Wikipédia 1 kattintásra van... :(
A Google és a Wikipédia 1 kattintásra van... :(
Nem akarjuk a TT-t túlvédeni, mert megvannak a maga hibái (rettenetes zene! füst!!), de olyat, hogy ott valakit akarata ellenére fogdosnának, még soha nem tapasztaltunk. Volt lehetőségünk kiválasztani a nekünk tetsző párt, és elvonulni. Ráadásul úgy, hogy a viszonylag védett helyek mind foglaltak voltak. Mégsem mászott ránk senki. Diszkréten bámultak, biztattak : ), de senki nem ért hozzánk...
Kb. másfél évvel ezelőtt futottunk bele egy füstmentes napba az egyik klubban. Természetesen néhányan füstöltek. Amikor megkérdeztük a házigazdát, hogy ezt így hogy, azt mondta, hogy rájöttek, mindenki dohányos, minek feszélyezzék magukat. Nagyon megbántuk, hogy elmentünk. A helyzet azóta se javult, ahogy látszik...
Még!!!
h
h
Semmi, csak néhány hónappal ezelőtt bezártak, ezek szerint újranyitottak. Ha arra jártok, beszámolót kérünk
Újraindult a Royal???
Örök kedvencek vagytok! Még több fotót!!
1000%
Nagyon jó képek!
De mondjuk el tudnám képzelni, hogy egy kitűzött napon a férjek szépen felöltöznek, virágot és bombont vesznek magukhoz, és elindulnak látogatóba- kölcsönösen. Aztán ugyanabban az időben elindulnak haza
Aztán otthon mindenki megbeszéli, hogy mi is történt
)))
Aztán otthon mindenki megbeszéli, hogy mi is történt
)))






Nem: pár
Magyarország




Kornelia





