/ 12 oldal
Hozzászólások
Hát nekünk is végre jól esett,hogy valaki el is mer jönni. Mind egy kávéra (mert ez ugye sokak szerint idő húzás bee1 ). Mind pedig a valós találkozásra. Meg is lett a jutalma.
Sziasztok. Nos jöttünk nektek egy kis pozitív tapasztalattal. Sikerült az oldalon partnert találni. El jött meg volt a kávé, beszélgetés és a személyes szimpátia. Ezek után elkezdtük szervezni a találkát a hármashoz . Ez a mai napon sikerrel zárult. Nem robbant le az autó és oda ért az ígért időben. Gyors zuhany és bele is csapatunk a közepébe. Igaz nekünk az első ilyen élmény volt, és még a zavart le kellett küzdeni ,de kellemes tapasztalatokat gyűjtöttünk.
Sziasztok, remek sorozat lett. wink
Valami véletlen folytán a hosszabb videó nem játszható le. pardon1
Igazából ugyan azon programmal ,konvertálással, ha ilyen rövidre vágjuk akkor jó lesz.( Lehet nem vagyunk valahol , valakinél szimpik,vagy unalmas nyes )
Azt nem potencia növelőnek hívják. Hanem fizetett elvtársnő, aranyásó. nyes
Hát igyekszünk. Már volt terveben egy videó összeállítás is a videókból ami van nekünk. De hát nekünk nem engedik ki az oldalon sajnos.
Nem feltétlenül az oldal van okolva a közösség miatt. De ezer meg egy ötlet fel lett sorolva ,hogy mi az amit lehetne tenni ellene. Igazából a közösséget csak így lehet formálni,hogy bizonyos módon viselkedjen.
Teljesen jól le írtad. Sajnos nálunk is így van. Mire van valaki aki szimpatikus lenne, és elindul egy beszélgetés. Addigra eltűnik, nem jelenik meg. Aztán egyre nehezebb újra felépíteni a dolgot már nekünk is. Párom kedve is teljesen elmegy már az egésztől sajnos.
Ezekre is van megoldás, például egyazon email ről csak egy regisztráció lehet. Azért azt meg ismerjük el,hogy egy pár napos profil kezdene el osztani az rögtön több mint gyanús. De akkor vissza is értünk a kezdő pontra, tehát akkor igazából ezek az emberek vannak védve és valamilyen módon támogatva. De ez a téma ki is lett vesézve. Igazából akarni kell tenni ellene. Amíg mindenki vállát vonja és szét teszi a kezét soha semmi nem fog változni.
Ez a szégyenfal,dolog szerintünk sem gyerekes. Sőt kicsit vissza tartó erő lenne azok számára kik mások szabad idejével szórakoznak. Erre ott vannak bizonyos pornó oldalak ahol lehet tömérdek képre videóra maszturbálni. Csak hát igazából mivel az oldal is zárt így ez az oldalon múlik csak. Lehetetlen nincs csak tehetetlen, és tényleg egyszerűbb hátra dőlve szabályok mögé elbújni mint tenni valamit. Mert azért valljuk be,valahol az oldalra sem éppen pozitív hatással van,hogy itt milyenek az emberek. Más oldalakon, külföldön is, sőt EU országokban érdekes módon ezek tudnak működni, tudnak tenni ellene. Ráadásul ott is vannak törvények,szabályokat. Még is megoldható. A többivel mi is egyet értünk,mi sem igazán reagálunk mindenkinek,mindenre. Sziasztok, szex ma,viber, és egy két szavas üzenetekkel nem igazán lehet mit kezdeni. Még azzal sem hogy valaki száz kilométerekről ír, persze utazni tud amíg nem kell. Még sok esetben megyén belül sem tudják megoldani az utazást. Pedig aztán a 21. Században már végtelen számú eszköz van...
Mi mindig megírjuk ha valaki nem szimpatikus. Sőt fordítva volt rá példa. Ez egy ilyen dolog. Ez ezzel jár. De azért az hogy 30 pasiból egy azaz egy sráccal sikerült élőben találkozni elég hervasztó tud lenni és az ember kedve is elmegy attól hogy keressen partnert. Meglepő módon ő egy 19 éves srác volt. Aki el is mert jönni , a többi "felnőtt" "érett" férfi valahogy nem jut el hozzánk....
Ti sokáig jutottatok. Párom mikor beszélt egy sráccal. Tíz percig nem tudott válaszolni. Mert írta is neki,hogy közben főz, háztartás stb. Aztán tíz perc várakozás után a reakció a következő volt, ebből úgy sem lesz semmi hagyjuk. Kilépett Viberen. vigyor
Katasztrófa. Ami pedig meglepő,hogy az ember azt hinné,hogy a huszon éves fiatalok viselkednek így. Pedig a tapasztalat azt mutatja a legtöbb esetben a harmincas negyvenes pasik akik ilyenek.
Érdekes videó, bár ahogy elnéztük nem volt őszinte a mosolya a hölgynek. Persze ez minden bántó szándék nélkül.
Mi is voltunk régebben az oldalon. De igen, feltűnt, hogy a jó pár éves kihagyás után sokan hiányoznak a felhozatalból. Sőt ahogy látjuk talán a hónap versenye is megszűnt. Ne nevess ki már régen nem jártunk erre.
Hát bocsi de de mi csak ezért nem fogunk plusz egy előfizetést fenn tartani. A feltöltő kártya meg tiszta ráfizetéses tud lenni. Nem beszélve arról hogy ha meg az lenne akkor az lenne a baj,hogy nem mi hívjuk fel. Aki így gondolja nem minket keres, de nyilván látja a képek videók alapján hogy nem netes lopott képek videók vannak fent rólunk. Akinek ez nem elég a tali előtt így járt. Nem kötelező hozzánk csatlakozni. Mielőtt jönne a kritika, ez nem nagyképűség.
Igazából mindenki másképp keres. Telefonszámot mi sem szívesen adunk ki. Nem hiányzik egy felesleges zaklató esetleg. Főleg abból kiindulva hogy viselkednek az emberek az oldalon és a google chatben. Konkrétan pedig a videóhívásban mi sem hiszünk mivel nem látni rendesen az ember reakcióit ,mimikáját,test beszédét. Mint egy kávé vagy pohár bor melletti beszélgetés esetében. A leírtak másik felével viszont egyet értünk.
De persze, ha egy nevet le írnál és azt az egekbe emelve istenítenéd akkor persze az nem baj. Ezt nevezik kettős mércének. nyes
Ez mellett tű pontos megfogalmazás. worship
De szerintünk az igazságot az nem akarnak konfrontálódni az oldal üzemeltetői. Így nem is foglalkoznak érdemben vele. A hivatalos szöveg pedig mindenre magyarázat.
Hát hidd el előbb utóbb megunná, a jelenlegi ip tiltás, mellé az email tiltás és a név tiltás . Mi nem vagyunk ilyenek de biztosan a 3-4 tiltás után hagynánk a fenébe ezzel küzdeni. Más is így lenne vele,vagy fogalmazzunk úgy a többség. Máris redukálódna a társaság. Ettől függetlenül továbbra is fenn tartjuk amíg valamely irányba ez nem fog mozdulni addig ezt természetes viselkedésnek fogják venni,és nem változik a hozzá állás. Vagy marad más külső oldal ahová ezen egyéneket fel lehet tenni.
Tehát akkor ez lefordítva azt jelenti ,hogy az ilyen viselkedés támogatva van.
Persze ezt vannak akik tudják, hogy hogyan lehet megkerülni az ip címet igen. De azért a többség nem. Sőt azért valljuk be sok esetben aki egy kávéra nem hajlandó eljönni ( a példa kedvéért). Az gondolod hogy erre feszülne rá és ehhez lenne türelme?
Nem atom fizika fórum téma, GG fekete lista. A leírás pedig gondolom nem kellene sokat magyarázni. Azok a nevek kerülnének ide akik nem jelentek meg a talin.
Igen ,de ez nem megoldás arra hogy hagyják a sok sok árverést. Mert ha nem is közvetlenül de így ezeket az embereket támogatják ebben,pontosan azért teszik meg az ilyen emberek az átverést,mert látják hogy nincs következménye. Így úgy gondolja ez nyugodtan működhet tovább és lehet tovább játszani.
Annyival egészíteném ki,hogy a fizetős oldalak többsége az esetek 99%-ában elvérzik,hogy aki tartalmat gyárt vagy rak fel annak továbbra is ingyenes legyen az oldal. Aki pedig csak chatelni akár,vagy van mint hal a vízben , és csak nézelődik, keres az fizessen. Bár ettől függetlenül a fizetős oldal lehetősége sajnos még jobban lerombolná az oldalt, mert már így sem valami fenomenális azért ezt valljuk be, több sebből vérzik. De ha valakinek van kedve vele foglalkozni lehet csinálni egy privát csoportot bizonyos közösségi oldalon ahol a sok kamust ki lehet tenni.
Fórum topic ,egy fekete listás. Ahol a neveket le lehet írni,mi volt a gond. Főleg hogy nem jelent meg. Ez pedig mivel nem privát beszélgetés, illetve nem külső oldal hanem az itteni így személyiségi jogokat sem sért. Főleg úgy hogy itt nem a valós nevek szerepelnek hanem nick- fantázia nevek. Igazán addig nem lehet ötletelni illetve megoldást találni amíg az oldal vezetői nem hajlandóak valamely irányba elmozdulni, akár retorziót alkalmazni. Sőt akkor ugye a kettős mércét is hanyagolni kell valljuk be.
Ez is elég kellemetlen volt, bár még az a jó hogy jó idő volt. Azért egy ilyen -5,-8 fokban vagy szakadó esőben még gázosabb lenne.
A mai nap margójára. Nem igazán feszültünk rá igazából nem is kerestünk partnert eddig. (mert ugye mindig a pár a hibás és nem gondolja komolyan a keresést). Ránk írt egy fiatalember, párom elég jól elbeszélgetett vele. Ez egy két nap alatt lezajlott, csak úgy mint a kép csere. Most szombatra a találkozó lefixálva délre. Persze reggel hatkor jelezve lett ,hogy a mai tali az áll. Sőt aminek örültem ,hogy a párom mint nő ment el egyedül a helyszínre. Mégis csak ő a nő rajta múlik az a szimpátia. Nyilvános hely, azért az ördög nem alszik ( nem akarunk senkit bántani)Hát fél egykor még csak egy bocs nem érek oda üzenet sem érkezett. Persze, így a közlekedési eszköz elment. Újabb egy óra várakozás , hogy haza tudjon jönni. Mint lejjebb egy úriember írta hogy rabljuk a másik idejét a kávé és hasonló dolgokkal. Meg kell valljuk ez az igazi idő rablás két óra elmegy a semmire. Várni utazni stb stb stb. Ez pedig már nem az első eset. Mielőtt pedig jönne a dolog , előre meg lett beszélve ez csak egy szimpátia alapú tali lesz, tehát ezzel is tisztában volt az illető. Nem zsákbamacskát árultunk. De még csak annyi jelzés sem érkezett ,hogy itt vagyok merre talállak téged vagy valami kommunikáció. Ahogy szokták mondani , mindenkinek arra van ideje amire szakítani akar. Bár nem hisszük hogy bármiféle akadálya lett,volna annak 20mp-nek,míg megírja előző este ,bocs nem. Vagy pedig mint oly sok esetben a probléma fő oka ,hogy gyors tali öt perc múlva gatya le és le legyen ápolva,tudjon dugni. Aztán gyorsan haza robog, és eltűnik. Persze azzal sincs baj ha valaki akár élőben sem szimpatikus,de azért megtisztelem azzal hogy oda megyek köszönök. Pár szót beszélünk. Persze most a hölgy taggal lehet újra felépíteni az egészet ,mert az ilyen szituációk csak vissza lépés ebben a dologban.
Mondjuk ezt a telefonhívás dolgot nem értjük teljesen. Vezesd le legyszíves abban mi a jó vagy mit lehet leszűrni? Azon kívül hogy felhívtak. Mert egy élő találkozás során az arc mimika, testbeszéd, öltözködés (nyilván nem az anyagias része), ápoltság, beszéd stílus jobban kijön minden félnek. Főleg mikor kérdés van és arra a testével is hogyan reagál az illető sok mindent elárul. Ez nem vita indítás csak valahogy nem áll össze a kép.
Jó is ez a póz wink
Hát le a kalappal,ez kurva jó videó lett. Már elnézést a kifejezés miatt. worship
Persze, próbálunk mi is türelmesek lenni. Csak hát mindig ugyanazokat a köröket futni néha unalmas. Ki mit hogyan szeret. Tali szervezés. Eljön,nem jön el. Eddig egy személyes találkozó volt,az sem járt sikerrel, bár úgy érezzük ez nem rajtunk múlt.
Pontosan a lenti türelmetlen emberek miatt megy el az ember kedve sok esetben az egész hármas dologtól. Erről beszélgettünk itthon. Így a női tag sok esetben kettőt hátra lép és bele fárad az egészbe. Valahogy nem akarja mert látja,hogy a ffi többség egy öt perces numerát akar. Egyszerűen nem akar időt bele fektetni a dolgokba. Felépíteni egy ismerkedést azt nem. Nyilván itt nem arról van szó hogy feleségül kell venni a nőt vagy ,hogy járni kell vele. De sok esetben katasztrófa sajnos. Persze nem panaszkodni akarunk de sok esetben jó kiírni magából az embernek. Sőt el tudjuk képzelni az ilyen ffi, mennyire tartja be az előre megbeszélt , lefektetett szabályokat ha mégis eljut a hármasig.
A probléma az alapokkal van, főleg azzal hogy nem is akarod értelmezni amit írtunk, és mások is leírnak. Ez mindenki számára egy plusz izgalom, vágy. Ami szeretnének megélni. Csak hát nyilván nem mindegy kivel. Kit engednek be a lakásba, privát szférába,az ágyukba.. itt sokan azt hiszik irnak egy sort,vagy beszélnek telefonon öt percet akkor már rohan a pár vagy hölgy leszopni. Teljesen mindegy ki is az. De hát ezek szerint neked is mindegy kit dugsz meg csak pinája legyen.Az pedig hogy valaki küld egy képet (jobb esetben nem 1-2-3 éves), még nem biztos hogy a viselkedése olyan ami elfogadható a másik félnek. De persze ha valaki így keres partnert vannak az erre a célra fenntartott oldalak,ahol bizonyos hölgyekhez lehet menni egy telefon után és nem kérdez semmit csak teszi a dolgát mint egy gép. A való életben sem így működik az ismerkedés,kell kémia, szimpátia ami csak élőben derül ki.
Főleg úgy hogy amikor kiírta abban a percben sem egy leírás , bemutatkozás, és egy darab kép sem volt az adatlapján. Hiteles mindenképp. nyes Tudod a legtöbb esetben a gond az ,hogy mindenki elvárja hogy a párok esetében a hölgy tag azonnal szopja le az első találkozó alkalmával mert mi az hogy nincs semmi ha elmegy egy kávéra vagy beülnek egy sörre. Arról nem is beszélve ha mellé utazik 100-150km- ert. Mert ő már utazott akkor ez jár neki. Jelenleg mi egyenlőre jegeltük a keresést. Ha össze jön össze jön,ha nem,nem. El vagyunk egymással. Nem fogunk eret vágni. Nem azért kerestünk mert a hölgy tag nincs rendesen megdugva.
Sajnos a sorozat nem fog össze jönni mert már volt affér az oldallal hogy nem akarták kiengedni a sorozatot mert túl egyforma, ugye egy punci - popsi sorozat is így járna sajnos. A videó hossza is mindig gond. Ugyanezt az egy perces változatban nem lehet lejátszani, vissza vágtuk rövidebbre és úgy engedték ki,az előző állítólag nem játszható le. Ez ugyanaz a videó még konvertálva sincs.(szerintünk unalmasnak vélik). Pedig ha megnézi az ember egy csomó képsorozat is ugyanazon a képekből áll. Például az egyik hölgy új bugyis sorozata ( nem bántás a hölgy felé). A videók esetében szintén. De igyekszünk.
Mivel aki nős vagy van párja azzal a legtöbb esetben ezerszer nehezebb egy találkozót egyeztetni, főleg egy együttlétre. Mi is futottunk bele ilyenbe. Péntek reggel ír hogy aznap ráér. Persze gondolom anyu elment bulizni vagy fodrászhoz, aztán van pár óra szabadidő. Ami egy gyors dugásra elég. Ez a baj ezzel. Persze tisztelet a kevés kivételnek.
Hát azért nyugodt szívvel keress rá a ffi társkeresőkre.megnézed az adatlapok többsége,vagy 3 pont, ismerkedjünk, sziasztok.párokat, lányokat keresek,stb,stb stb. A profil kép meg egy álló farok. Na most ebből mi derül ki úgy őszintén? Ez pedig a 80%-ra igaz sajnos. A másik pedig regény ide vagy oda ha mi neki állnánk minden levélre válaszolni amit kapunk akkor kb egész nap itt az oldalon lennénk. Ez mellett mint másnak nekünk is van életünk.
Egyenlőre mi sem keresünk,de jönnek az üzenetek hogy szívesen beszállna harmadiknak. vigyor2
Ahogy többen leírták, lentebb mi is. Eddig több mint 30 pasiból 1 találkozó jött össze. Nem titok Pápán lakunk. De írnak több száz kilométerre tőlünk. Persze utazni levélben mindenki tud. Aztán amint az első találkozó alkalmával csak kávé és beszélgetés van (mert mi így csináljuk), akkor az már nem biztos. Mert első alkalommal nincs semmi ugye.(tenni kell érte,hogy komoly a szándék). Aztán vannak az egy soros szavas üzenetek (mielőtt az jön nem írunk vissza mindenkinek), ezekre őszintén mit lehet érdemben válaszolni. De még említésre méltóak azok akik se szó se beszéd egy hétre, hónapra hetekre eltűnnek a chaten, persze amint van új tartalom elő kerülnek. Lehet folytatni a sort az utolsó pillanatban lemondó emberekkel,rossz a kocsi, nem egyedül álló így nem tudja megoldani stb stb... Aztán az értetlenek akik nem tudják képcsere után elfogadni ha nem jönnek be. A keresés sem egyszerű, pasit keresünk aztán farok képek tömkelege profilképnek beállítva, a bemutatkozó szöveg meg... hagyjuk is.(nyilván ilyen oldalon nem kell arcképet vállalni nem ezt várja el senki sem ). Ezeket csak azért írjuk le mert a másik oldalról,mint pár sem sokkal egyszerűbb a helyzet. De persze tudjuk mi csak okoskodunk. Egyenlőre van akivel beszélgetünk ismerkedünk de a keresést felfüggesztettük,kicsit besokalltunk....
Nálunk is voltak vakrandis próbálkozások de nem mentünk bele, persze biztos van valakinek az ismerősének az ismerősének a testvérének haverjának haverja biztos sikerrel járt,de ez nem a világunk az biztos. Persze akinek ez bejön azzal sincs gond.
Főleg úgy,hogy a leírás alapján konkrétan mindenkit kizárnak aki szóba jöhetne. Sehol sem kommunikálnak de elvárják,más adja ki a privát számát. Sőt arc nélkül melyik nő fogja bevállalni a mai világban ezt a vakrandit? Szerintem még pasi sem,nem nő.
Büszke is vagyok rá amit le tud művelni a szerszámmal
Teljesen jól leírtad a dolokat. Mi is ezt tapasztaljuk. Persze a punci kellene de tenni érte nem igazán akarnak. Vagy alkalmazkodni hozzánk. Illetve amikor újabb videó készül akkor elég sok levél érkezik,amik hát, hogyan is fogalmazzunk elég érdekesek. Olyan adatlapokról ahol annyi a bemutatkozó szöveg " sziasztok". Illetve sok a levél,sokszor csak bele olvasunk aztán el is felejtjük. Sőt megvallva egy álló farkas profil képre rá sem írunk. Aztán meg mellé a találkozók sem jók soha, az ország másik fele,20 évvel idősebb , a nemet nem fogadja el, csak külön akar a hölggyel együtt lenni, lehetne sorolni. Persze ez nem sírás,csak sok esetben az ember kedve egyszerűen elmegy az egésztől.
Még a jobbik eset, mi tiltást is kaptunk mert meg mertük írni a véleményünket. Állítólag személyeskedés volt. Hát akkor itt még sokan nem olvastak személyeskedő hozzászólást. vigyor2
Ezt nem értjük igazából, aznap ez volt a harmadik. No mindegy
Akkor valamit mi csinálunk ezek szerint rosszul ,eddig 26- ból egy sikeres találkozás volt eddig. vigyor2
Mindig kitesz magáért, imádom minden egyes percét
Eddig is többször próbáltuk,de valamiért nem játszható le állítólag,csak a 30-40 mp-es. vigyor2
Mi is sokat csináljuk, tetszik nekünk is ez a dolog. Első alkalommal kicsit fura volt. De mostmár egész izgató .
Az én vágyam ,hogy valaki elcsábítja a párom, persze a tudtommal aztán egy jó perverz szexben részesíti. Amiről képek , videók is készülnek. Amelyeket utána meg tudok nézni. Persze mikor haza jön,gyors tus és jól meg dugom én is. Mondtam neki ezt a vágyat de ebben sajnos nincs benne. Talán idővel..
Nagyon jó sorozat lett gratulálunk hozzá
/ 12 oldal
/ oldal   Összesen: 559 hozzászólás, Listázva: 451-500

bonnie.clide175

bonnie.clide175 Nem: férfi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2022. október 11.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!