Gindolom mar nem
Sajnos nekem 30p uton vagyok
Ti meddig lesztek?
Gondolom repülőt nezik
Lenne reptéren pár?
Sziasztok szivesen csatlakoznék
Repteren fekete BMW?
Szerintem inkabb a hideg miatt vannak kevesebben.
Sziasztok reptéren valami érdekes?
Sziasztok irtam nektek
Sajnálom hogy nem lehettem ott
Szia szivesen ra érek
Sziasztok reptéren mostanság? Nagy autoval vagyok szóval......
Sziasztok irtam nektek.
Eléggé nagy az autom
Reptér eléggé kihalt sajnos.
Sziasztok reptéren fehér dobozos auto esetleg innen van?
Sziasztok nagyon jo idő van a reptéren
Sziasztok sajnos le maradtam en most erkezem.
Sziasztok reptéren van par aki szivesen fogad diszkret kukkolot vagy akár....
Sziasztk reptéren mi újság?
Sziasztok lenne ott olyan hölgy, esetleg pár akinek a hölgy tagja parom előtt jatszana velem?
Lehet tudni miféle?
Sziasztok reptéren miujsag?
Sziasztok irtam nektek.
Sziasztok reptéren van kint pár?
Sziasztok reptéren van mozgás ? Volán innen valaki kint ?
Sziasztok kit kerestek?
Sziasztok reptéren van mozgás?
Koszonom xpovi1 párosnak és a másik párnak a lehetőséget hatalmas pécsi nektek.
Aki pedig segített nekem amikor nem indult a kocsim külön tisztelet nektek üdv a “ Nagy Farkú”
Aki pedig segített nekem amikor nem indult a kocsim külön tisztelet nektek üdv a “ Nagy Farkú”
Sziasztok reptéren is esik?
Sziasztok kék Punto ? Innen?
Sziasztok ma is mentek?
Sziasztok meddig lesztek kint ?
Sziasztok Dunakeszin pár esetleg hölgy akik ismerkednének ?
Köszi az infót
Sziasztok dunakeszi nudit meg lehet közelíteni?
Sziasztok pár akinek lenne kedve kocsikazni? Egyterűvel vagyok . Gödöllő környéke
Repternel Pólóval szőke csajszi ha innen vagy nagyon csini vagy
Sziasztok meddig lesztek?
Sziasztok reptérnél van innen valaki?
Sziasztok szívesen csatlakoznánk párommal de sajnos mi csak este fele megyünk
Sziasztok reptér?
Sziasztok reptéren van mozgás?
Sziasztok reptéren van mozgás?
Reptér járható vannak részek ahol sok a fa hulladék de járható
Sziasztok reptér meg közelíthető már?
Szepvolgyin BMW pár? Innen ?
Sziasztok reptéren van kint valaki?
Sziasztok Dunakeszin van kint párok, akik ismerkednének






Beállítottság: heteroszexuális
Magyarország




Morgan Moon
