Szerintem a gusztus is csak ízlés kérdése. Nekem is telt barátnőm van,igaz ő azért nem annyira húsos,mint az alábbi képeken szereplő nőcik,de én a "pinahajtogatós" nőket is bevállalnám,mert izgalmas minden porcikájuk.
Íme a mai képfrissítésem a kifejezetten húsos csajok kategóriából:
Susie:
XXL Test:
Leszbi husikák:
Ez elég szánalmas beszólás volt,akárcsak a Mátrix című film. "Kisfiúk kislányokat","nagyfiúk nagylányokat szeretnek". Bocs a személyeskedésért,de targonca nélkül is elbírok velük.
Na szóval még itt a ráadás:
Mára ennyi.Lehet miből "csemegézni"! Éljenek a telt,húsos nők!!!!!!!!!!!!!!!![IMG]http://www.kepfeltoltes.hu/060813/gz7ft_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IM G]
Szerintem rosszul hiszed! Engem speciel izgat fölösleg a barátnőmön,őt meg izgatja az izmos karom stb. Egyáltalán nem igaz,hogy a telt nők csak a kedvességük és érzékiségük miatt jók. Én kifejezetten állítom,hogy esztétikusabbak is tudnak lenni,mint pl.10kg-al soványabb társaik.






Magyarország




