Ez valóban csodás élmény és szép látvány lehetett.
Szuper,mega fotók ez teljes ahogy van.
Szép formák..,pazar...
A minőség rossz,jól láttam ez Stella,ha igen az finom..
Csodás mellek...
Leírhatnád merre kísértesz.....
Nagyon guszta,bár én a nagy mellek rajongója vagyok,de te igazán szexi vagy.
Ügyes,fejhetne engem is.
Nagyon dögös vagy.
Szuper.
Csodaszép,belelestem az előzö fotókba is,hát bizony minden elismerésem,nekem borzasztóan tetszik.
Gyerekek én már gondoltam,hogy hasonló minőség lesz,így csak a biztonság kedvéért néztem 5 sec-ig.Aztán leállítottam ennyi elég volt,mentem a hozzászólásokra és majd befostam a röhögéstől.Bár ha ezek nem beültetett vasak akkor barátom sűrgőssen menj dokihoz,mert aztán a vas sem fogja megtartani neked és azt veszed észre,hogy leesik a péresz.
Jó,bár ha kell kölcsön adom a sajátom...
Szerintem feldobni azzal kell,hogy ismerjük a párunkat,merjünk beszélni vele bármiről,persze van alkalmas és abszolút rossz időpont.Ez a helyzettől függ.Ha megteheti az ember menjen el vele pár napra.Pihenni,sportolni,welness...stb.Alkalmazzunk bármit,társas-ruha-kiegészítők,amit eddig nem.Fontos,hogy közös akarat kell.A legfontossabb pedig,hogy szeressük-legyünk szerelmessek párunkba és lehetőségeinkhez mérten lessük minden kívánságát.Ebben a rohanó világban figyeljünk az apró részletekre.Ha esetleg írtam pár hasznos dolgot akkor örülök.
Ez jó ötletnek hangzik kiróbálom,én is kinéztem egy ismerős párt,de elöször mondtam,hogy jó lenne ha mi ketten kényeztetnénk,beszámoltam a pozitúrákról és arról,hogy többször álmodtam mikor az ismerős pár férfi tagja tövig nyomja dorongját miközben ő sikoltozik.Meghívom a fiút és meglátjuk milyen lesz a reakció.
Valóban a Ginseng tényleg jótékony hatással van a férfiasságra bár,hogy befolyásolja a sperma mennyiségét azt nem tudom.Azonban törvényszerü,hogy minden aktus után csökken a sperma mennyiség,ugyanis a szervezetnek szüksége van regenerálodásra.
Igen és élvezem a punci selymes kényeztető érzését.Bár tudom,hogy fotózás szempontjából a külső spricc sokkal látványossabb.
Szia,érdekes amit leírsz,de ha bevált akkor szerintem maga lehetett a "tökély",én is arra "utazom",hogy párom mellé esetleg ha ő is akarja beszervezzek egy + fiút/férfit...vagy egy párt,sokszor beszélek erről a "vágyamról",ez idáig csak vágy maradt.Így jó olvasni olyan hozzászólást ami pozitív eredményről "szól".
Elmondtam mindent,miért akarom,kivel,mikor,szerintem a kinézett párral lehetett "gondja".Nem adom fel egyszer "talán" bejön...
Mondhatnál pár ötletet lehet,hogy hasznát venné az ember.Egyébként én is erre hajtok...
Persze,hogy hívjátok,ha pedig nem érne rá,nekem szóljatok..
Ez nem annyira nyílvános,a feleségemmel kapcsolatunk elején elmentünk szaunázni.A szaunát ki lehetett bérelni.Szaunázunk és mit ad Isten megkívántuk egymást.Elkezdünk bemelegíteni,túl vagyunk a nyalin és a szopin.Meglovagolta párom a dákóm és egyszercsak látom,hogy a "portás" ember bent lézeng.Nem tudom,hogy lopni vagy a hangok hallatán kukkolni akart,de kimentem és megkértem,hogy ne jöjjön be többet.
Igen volt olyan alkalom,de szerintem ez normális,olyankor vagy a páromat hívtam,vagy sikerült megoldanom a helyzetet.
Boldog Karácsonyt,én is most pont ezen "dolgozom".Mondtam a feleségemnek,hogy szeretném +1 fütyivel meglepni,elmondtam minden részletet,ki az a pár,engem miért izgatna,szerintem milyen lenne,sajna még dolgoznom kell rajta....
Én 19-20 évessen Fehérvárra jártam suliba(Egy 6 hónapos tanfolyam).Isteni nagy szerencsére koedukált kollégiumban volt az elhelyezés,aminek persze gondolhatjátok mi lett a vége...Nos egyszer átjöttek páran a szobánkba beszélgetni,közben kiszúrtam egy lányt akivel már "kerülgettük" egymást,célozgatás stb...Azt mondta,hogy jól esne neki egy masszázs én persze "ugrottam".Idővel a többiek vették a lapot és elhúztak,csak a szobatársam maradt,de ő azt mondta,hogy alszik.Ezt sosem tudtam meg...Ment a maszír ami átvágott simibe,szopiba.Végén pedig egy jót dugtunk az ágyon,alvó társam feje pedig a lábunknál volt.Azután át a másik szobába egy közös "zuhany" és ennyi,azóta nem láttam és sajnos a nevére sem emlékszem pedig aranyos lány volt
.
.
Csak helyeselni tudok,én ha lehet mindig meztelen vagyok,néha csak póló van rajtam,sajnos én akkora vagyok,hogy engem nem takar teljessen,így mikor jönnek hozzánk gatyát kell húznom.A gyerkeknek pedig ez teljessen normális,nem huzigálják...stb.Szerintem a legkényelmessebb viselet.
Én élvezném a látványt csak a párom nem megy bele,az ismerős párt akit kinéztem volt kifogása így az stornó.Most keresek újabbat vagy rákérdezek,hogy neki van-e kiszemeltje.Mindez miért?Szeretnék örömet szerezni neki(emígyen is),de csak akkor ha kell,ha nem akkor csak "ábránd" marad.Kellemes Karácsonyt Mindenkinek.
Nekem kopasz majdnem teljessen.Szerintem nagyon higénikus és erotikus,csak ajánlani tudom.
Szerintem is a legjobb dolog,kérdeztem feleségem,hogy milyen érzés ő azt mondta,hogy érzi ahogy belé pumpálom a spermát és érzi a farkam lüktetését.Csodás nő...
Szeretek meztelenül lenni,nem tudom ti,hogy vagytok vele de rám a napsugár igencsak felállító hatással van.Akár rendezhetnénk egy meztelen partit egészséges fiú-lány összetétellel.
Van ilyen munkahely,külföldön most "vezetik" be a meztelen hír olvasást,nálunk van meztelen híradó.A neten megtudod találni.De akkor küldj be egy szerény képet magadról ne csak beszélj róla te kis hamis.
Szuper képek...
Szerintem ez maga a csoda....
Nálunk is alakul a dolog,már beszéltem a páromnak,hogy mit szeretnék.(ketten kényeztetnénk a puncusát)Egyenlőre puhítani kell,de szerintem meg lesz az eredmény.
Legszívesebben megenném a melleid...5*
Újabb izgató sorozat...5*
Gyönyörű ajkak,igazi megacsúcs punci...5*
Ez 5* százszor.
Kívánatos puna,szexi felvétel...
Unatkozz velem...
Igazán farokállító a párod nunusa...
Ez nem lehet kérdés...
Szuper szerkó,megkívántalak...
Szép a tested...
Dícséretes ilyen gondolkodás,köszönjük.
Ez nagyon finom
.Nálunk is jó a fűtés,így nem okoz gondot a ruhátlanság,sőt 24 órában elviselném.
.Nálunk is jó a fűtés,így nem okoz gondot a ruhátlanság,sőt 24 órában elviselném.
Bizony élvezettel olvastam a történeted.Ez irigylésre méltó.Legyen sokszor legalább ilyen jóban részed.
Legszívessebben beléd harapnék...
Fenséges...
Rágcsálni lehetne...






Nem: férfi
Magyarország




Zuzana





