Nem sokat látni!
Egész jo!
Minek ennek a szép csajnak bábu?
Kár hogy nagyon rövid!
Már csak a hang hiányzott!
Én nem a lábát nyomnám! Ez állat!
Rövid és semmi az egész!
Nem lenne rosz de a kameranézet borzasztó!
Kár a minöségért és hogy 2 cm-ről veszi fel szegény!
Baromi unalom!
Nem piszkálnám meg!
A kamerást kicsit tanitani kéne!!!!
Kár hogy csak ennyi!
Aki birja a véneket!?!
Elég gáz!
Ha a csáko nem lihegne nagyon jo lenne!
Nincs hang kár!
talán ha nem messziröl és nem sötétben kameráznának!
nem valami meggyözö!
lehetne kicsit több!
néztem volna még de mire belejön 14mp addigra vége!
nem lenne rossz de mire elkezdödik addigra vége!
kár hogy lemerült a kamerában az elem!!
baromi gáz az öregeket nyomni
vén szatyor!!!
Sajnos tul rövid!
hu ennek a csajnak kell a cime!
szar a minoség és rövid
bejött nekem
ezzel jár
jo a kis picsa
tetszett de nincs tovább?
egész jo!
kár hogy csak ennyi!
gyenge kicsit
hát nem kéne dumálni
Megnyujtanám én is! De nagyon jo lehetett neki is!
jol nyomja a kis picsa!
Nem kell neki az anyag!
Nagyon rövid!
Hát baromi rossz a minösége!
jOL NÉZ KI DE rövid és miért fentröl filmez?!
Ez meg mi? lemerült az aksi?
csak a keze müködik?
Csak a szöveg ne lenne!!
Lejárt a film?
Kár hogy rövid!
baromi jo
nem rosszak a didkok!
nagyon jo lenne ha nem a manus szottyatt segge logna a képbe állandoan!






Magyarország




