már bocs, de ha valóban írtatok volna egy normális értelmes beszámolót, nem képekkel illusztrálva (mert jogos, hogy más képét engedély nélkül sose), hanem adatokkal, akkor elkerülhettük volna az ilyen ostoba vitákat...eddig komolyan azt gondoltam, hogy én vagyok a hülye a kukacoskodó kiváncsiságommal, de úgy tűnik szimplán okos vagyok
és szerinted ezt honnan a náthás francból tudná, amikor én könyörgök csak két hete, hogy mondjatok valamit a régi buliról? ha leírtad volna, akkor mindenki egy fokkal tisztábban látna
nah végre, ez már egyenes beszéd volt
erről most ez jutott eszembe:
lentről fent a jobb - csúszómászó
fentről bal a lent - csúszómászó
lentről jobb a bal - csúszómászó
fentről lent a jobb -- csúszómászó
emil rulez!
lentről fent a jobb - csúszómászó
fentről bal a lent - csúszómászó
lentről jobb a bal - csúszómászó
fentről lent a jobb -- csúszómászó
emil rulez!
meg azért is, mert surda fenéken billent, ha charlotte-nak nyalsz
nagyon kellemes ajánlat, de! ha csak 22en megyünk, és a 150e ft-ot számolom, akkor is fejenként 6818 ft/ fő, plussz az útiköltség, plussz a szállás...(nekem az mondjuk nincs) és ha még esetleg jelmezre is beruházunk valamennyit, akkor pláne...és akkor itt kezdődnek a tudatlanságom következményei: tavaly mennyibe került? hogyan akartok megszervezni egy eseményt úgy, hogy hozzávetőleges infókkal sem szolgáltok? asszem elhamarkodtam a feliratkozást...lehet, hogy nem is tudom támogatni anyagilag a szándékomat??? vagy itt mindenki full gazdag?
lotyókád segge itt van pár hsz-szel alább, lehet vesszőzni, de vigyázz, mert pille és az én popsim is ott van, báááár...
majd azt mondjuk lotyókádnak, hogy véletlenül volt
K.M.F. tényleg mit jelent ez?
kurvák menjetek farokra?
kebel mellé fallosz?
közös maszti futólag?
korai magömlés fokozása?
majd azt mondjuk lotyókádnak, hogy véletlenül volt
K.M.F. tényleg mit jelent ez?
kurvák menjetek farokra?
kebel mellé fallosz?
közös maszti futólag?
korai magömlés fokozása?
hééééé! azt írták nincs szervező...mindenki szervez mindent...meg tudod te kérdezni? és leírhatnád az ajánlatot...és azt is, hogy te is az ajánlat része vagy-e
szedjük már össze ki milyen szót, kifejezést használ eme tevékenységre:):):)
dugni, kefélni, kuffantani, baszni, szeretkezni, töcskölni, szexelni, szerelmeskedni, kufircolni, cibusozni.....
dugni, kefélni, kuffantani, baszni, szeretkezni, töcskölni, szexelni, szerelmeskedni, kufircolni, cibusozni.....
és mégis honnan tudhatnám, hogy lejáratott, ha egyszer senki nem ír a farsangról semmit? hivatkoztok rá, hogy jó buli volt, meg, hogy képeket engedély nélkül nem tehettek fel, de senki nem ír róla két mondatot...azzal, hogy azt mondjátok jó volt, még nem kapnak nagyobb kedvet az újak
tisztelt cég!
az én érdeklődési köröm most a gennyzsákszemnappalira koncentrálódik, csak és kizárólag szexuális vonatkozású gondolataim vannak. tehát a munkabeosztásnál kérem figyelembe venni, hogy a férfi alsónemű osztály és a férfi szabóság közötti próbafülkék mellett tudom a munkámat tökéletesen elvégezni
az én érdeklődési köröm most a gennyzsákszemnappalira koncentrálódik, csak és kizárólag szexuális vonatkozású gondolataim vannak. tehát a munkabeosztásnál kérem figyelembe venni, hogy a férfi alsónemű osztály és a férfi szabóság közötti próbafülkék mellett tudom a munkámat tökéletesen elvégezni
és a te kedved? az jobban érdekelne:):):)
sajna nem tudom tavaly milyen jelmezek voltak, mert senki nem hajlandó nyilatkozni:):):):) de ha jól sejtem a ti jelmezetek elég izgalmas lenne
természetesen figyelembe kell vennünk a családi háztartások igen alacsony költségvetését, tehát mindenképpen elfogadható az első emberpár a paradicsomban c. jelmezetek
természetesen figyelembe kell vennünk a családi háztartások igen alacsony költségvetését, tehát mindenképpen elfogadható az első emberpár a paradicsomban c. jelmezetek
Zappa munkássága során mindvégig perfekcionistának bizonyult, aki a zenészektől és a zenei rögzítéstechnikáktól egyaránt a legmagasabb minőséget követelte meg. Az újrakiadott CD-ken megmutatkozik az eredeti mesterszalagok kiemelkedő minősége és Zappa idealizmusa. Ma már az is világosan látszik, hogy korunk nagy gitárjátékosainak egyike volt. Noha életműve egy nagy részét lehet komolytalannak nevezni, az utókor bizonyosan felismeri benne a sokoldalú, komoly zeneszerzőt, a zene mesterét. Ez a zenei lángész soha nem szűnt meg újabb és újabb meglepetéseket okozni, zenészként és zeneszerzőként egyaránt: gigantikus művet hozott létre, ami talán legközelebbi rokona a rock területén Duke Ellington örökségének.
jó reggelt:)
találtam horzi őséről egy ismertetőt:)
1849 December 4. (157 éve történt)
Megszületett Crazy Horse ("Szilaj Ló") amerikai indián törzsfőnök, aki a csejen és sziú indián törzsekkel, "Ülő Biká"-val és "Két Hold"-dal együtt a Little Big Horn folyó melletti ütközetben, 1876.06.25-én legyőzte az amerikai hadsereg egyik lovassági alakulatát.
és még ez történt ezen a napon:
1993 December 4. (13 éve történt)
Los Angelesben, 52 éves korában meghalt Frank Zappa zenész.
találtam horzi őséről egy ismertetőt:)
1849 December 4. (157 éve történt)
Megszületett Crazy Horse ("Szilaj Ló") amerikai indián törzsfőnök, aki a csejen és sziú indián törzsekkel, "Ülő Biká"-val és "Két Hold"-dal együtt a Little Big Horn folyó melletti ütközetben, 1876.06.25-én legyőzte az amerikai hadsereg egyik lovassági alakulatát.
és még ez történt ezen a napon:
1993 December 4. (13 éve történt)
Los Angelesben, 52 éves korában meghalt Frank Zappa zenész.
ez nagyon jóóóó
jobb:):):):)
"Megkérdeztem egyszer egy kínait, hogy mi nyűgözte le a legjobban utazása során. Erre azt válaszolta, hogy Európában főként a fáradtság, bánat és gond kifejezését látta minden arcon, s hogy mi járatosak vagyunk valamennyi művészetben, kivéve a legegyszerűbbet: hogyan kell boldognak lenni.
A szokások és intézmények mindenütt a hithez alkalmazkodnak - mondotta - csak a keresztény népeknél nem. Miképpen lehetséges, hogy az a vallás, amelyik azt mondja az embernek: >Ugyan miért nyugtalankodtok?Ť, amelyik arra tanítja őket, hogy ne legyen semmijük a földön, hogy kölcsönösen segítsék és szeressék egymást, tartsák oda a jobb arcukat annak, aki megüti a balt - a népeket a legnyugtalanabbakká, a leggazdagabbakká, a legalattomosabbakká, a leginkább felkavartakká teszi, olyan népekké, amelyek folytonosan arra törekszenek, hogy elterjedtebbek és nagyobbak legyenek, végül olyan népekké, amelyeknek becsülete a legkényesebb, és amelyek többnyire nem hajlandók megbocsájtani és békét kötni - azt képtelen megérteni."
A szokások és intézmények mindenütt a hithez alkalmazkodnak - mondotta - csak a keresztény népeknél nem. Miképpen lehetséges, hogy az a vallás, amelyik azt mondja az embernek: >Ugyan miért nyugtalankodtok?Ť, amelyik arra tanítja őket, hogy ne legyen semmijük a földön, hogy kölcsönösen segítsék és szeressék egymást, tartsák oda a jobb arcukat annak, aki megüti a balt - a népeket a legnyugtalanabbakká, a leggazdagabbakká, a legalattomosabbakká, a leginkább felkavartakká teszi, olyan népekké, amelyek folytonosan arra törekszenek, hogy elterjedtebbek és nagyobbak legyenek, végül olyan népekké, amelyeknek becsülete a legkényesebb, és amelyek többnyire nem hajlandók megbocsájtani és békét kötni - azt képtelen megérteni."
mi ez az általános lehangoltság???
azért mert nem veretem foltosra a seggemet, attól még szeretem a vadabb szexet
de ez a nő azon gondolkozik: most mustárt tegyek a hot-dogomra vagy ketchupot? és nem parázna a tekintete!!! punktum itt
de ez a nő azon gondolkozik: most mustárt tegyek a hot-dogomra vagy ketchupot? és nem parázna a tekintete!!! punktum itt
nekem anélkül is vannak élményeim
de tényleg nem értem, hogy miért nem írtok pár dolgot a buliról...nálunk akkora dolgok történnek a zenés-táncos összejöveteleken, hogy sokáig vihorászunk emlékeket idézve:):):):)
de tényleg nem értem, hogy miért nem írtok pár dolgot a buliról...nálunk akkora dolgok történnek a zenés-táncos összejöveteleken, hogy sokáig vihorászunk emlékeket idézve:):):):)
még mindig hiányoznak a tavalyi élménybeszámolók:(:(:(:(:(:(
a szája miatt, a tekintetét nézd meg külön, semmi különös, pille nem lát jól
megártott neki a tegnapi becherovkás pasi:):):):):):):)
megártott neki a tegnapi becherovkás pasi:):):):):):):)
mert a gerezna hangzói a paráznában vannak benne
amíg nem hentereg a medvémen, és nem ananászlevezi le, addig felőlem cserélgetheti a gereznáit ez a parázna:):):):):):):)
mi ez a bánatosság? gyere dőlj a keblemre és ríjjál:)
jaaaaaaaaaaah, azt hittem lenyelted az utolsó falatot is:):):):)
illusztráld, lécccci
és akkor mi van benne?
fúúúúúúbazz
és mit kaptál?
és mit kaptál?
és te? beleültél a mikulás ölébe?
az én nagy fiam meg adventi koszorút készített, mire hazaértünk...négy lepukkadt gyertyát tett egy átlátszó (charlotte!!!)műanyag tálkába, és celluxszal egy yucca levelet ragasztott rá körben, van egy félhalott yuccám, lekonyult mindene, de még zöldek a levelei...na abból szedett le egyet:):):):):)
basszus olyan megható:)ezek szerint jól nevelem
az én nagy fiam meg adventi koszorút készített, mire hazaértünk...négy lepukkadt gyertyát tett egy átlátszó (charlotte!!!)műanyag tálkába, és celluxszal egy yucca levelet ragasztott rá körben, van egy félhalott yuccám, lekonyult mindene, de még zöldek a levelei...na abból szedett le egyet:):):):):)
basszus olyan megható:)ezek szerint jól nevelem
megyünk ikeába délután?
neki
de jó ötletet adtál...van egy barátnőm, és gondolkodtam valami kis jelképes karácsonyi ajándékon...veszek enki egy 2literes becherovkát:):):):):):):):)
nektek is...és próbáld visszafogni magadat...ne csipkedd a lányodat, hogy sírjon, és te ülhess bele a mikulás ölébe
akik közül az egyik máris szerelmes pakába, csigát szed neki:)
hát, én sem az anyámtól kérdeztem dolgokat, oszt itten vagyok, az más kérdés, hogy 33 évesen mocskos pornóoldalakat nézegetek
szóval szerintem ez nem ennyire tragikus
szóval szerintem ez nem ennyire tragikus
nem
de anyám a szomszéd faluban lakik, messze van innen
de anyám a szomszéd faluban lakik, messze van innen
jaj ne már, én nem látom ekkora veszélynek a gépet, kb. 10 perc alatt el lehet magyarázni neki, hogy a net miért veszélyes, aztán meg szörfözzön, ha akar...de ha kiskorától úgy neveled, hogy mindig támasza vagy, akkor nem lesz gondod, mert hozzád fog fordulni, ha valaki ki akarja neki verni camon
de oda meg nem engedem, elég, ha engem érnek veszélyek itt
majd ha úgy érzem, hogy agyilag érett rá akkor fogom ideengedni
majd ha úgy érzem, hogy agyilag érett rá akkor fogom ideengedni
ne fogjunk már mindent a médiára, lehet szelektálni, hogy mit nézhet a gyerek és mit nem
nekem az az elvem, hogy a gyerekem apja is az utcán nőtt fel, az én gyerekem is ott fog, és nem veszek neki bukósisakot a biciklijéhez, mert nekem sem volt, és teker ő elengedett kormánnyal is és még sose esett el...persze én falun lakom, itt könnyebb...de ha sose dobom a mélyvízbe, akkor sose fogja megtanulni, és akkor pont elérem azt, amit nem akarnék, miszerint nem állja meg a helyét ebben a felgyorsult világban...a szülő feladata az érzelmi támasz, a biztos pont a háttérben
ezek a mai 14 évesek kis túlzással a mi gyerekeink is lehetnének, vagyis a mi generációnk gyerekei, tehát ezt mi rontottuk el
velünk ez nem így volt? a mi szüleinknek már a mi világunk is felgyorsult volt, vagy nem?
a cikkhez annyit tennék hozzá, hogy vagy úgy engedem a gyereket a géphez, hogy felhívom a figyelmét dolgokra, vagy nem engedem a géphez
Veszély esetén a félelem, szorongás az idegrendszer természetes, sőt életmentő reakciója. Eredetileg arra szolgált, hogy képesek legyünk vészhelyzetekben nagyobb teljesítményt nyújtani. A vészcsengő az agytörzsben szólal meg elsőként, majd beindul a láncreakció. Az eredmény: gyorsuló szívverés, táguló erek és fokozott ingerlékenység az izmokban, táguló szembogár, gyorsuló légzés, hirtelen megnőtt oxigénhiány, fokozott anyagcsere, fokozódó izzadás. Az agyban minden más tevékenység gátlódik, csupán egyetlen fenyegető érzés marad.
asszem igazán én is a gyerek születése után vedlettem le a félelmeket, mert nem mutathatom előtte, hogy félek
bezzeg anyuci nem tojik be egy nagydarab szakállas pasitól, aki budapest feliratú mackófelsőben nyomul
szerintem a félelem függ attól is, hogy milyen hangulatban, érzelmi állapotban vagy, meg a napszaktól is...nekem sokkal félelmetesebbek a sejtetős jelenetek, meg a lelki terror...egyébként a végső állomás2ben nagyon klassz volt a drogos fiú halála, meg a csajé a kocsiban a légzsákkal






Magyarország




Honey
